Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnia szansa na 18 promocji bankowych: dostępne tylko do 31.03.2021 r.

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.03.2021

Ostatnia szansa na 18 promocji bankowych: dostępne tylko do 31.03.2021 r.

We wszystkich tych promocjach czeka co najmniej 8 560 zł do wzięcia.

Kalendarz. Ostatnie chwile promocji: marzec 2021
Patrząc na to ile promocji kończy się wraz z końcem marca, można odnieść wrażenie, że kończy się wszystko. No może prawie wszystko.  Wśród tych propozycji można znaleźć świetne okazje.

W poniższym wpisie przytaczam kluczowe informacje: co i za co można zyskać. W każdym przypadku mowa oczywiście o nagrodach gwarantowanych. A każda podlinkowana promocja prowadzi do szczegółowego prześwietlenia zasad akcji, a także produktu bankowego (konta lub karty) zakładanego na potrzeby promocji.

Gotówka ponad wszystko

Pieniądze 100 zł
Na początek o promocjach zawsze najmilej widzianych, czyli takich, w których do wzięcia czekają premie pieniężne. Je możesz wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel, więc nie ma ograniczeń (jak w przypadku bonów na zakupy), że trzeba je zrealizować w określonej sieci sklepów.

Największą popularnością wśród Czytelników cieszy się propozycja Santander Banku, gdzie do wzięcia czeka min. 300 zł za Konto Jakie Chcę. Z tej okazji niedawno skorzystała też moja żona. Plusy promocji to: klarowne warunki, wcześniejsza wypłata części bonusów oraz - to już atut samego konta - wszystkie przelewy natychmiastowe za 0 zł.

Także do 300 zł mogą zyskać osoby zakładające Konto Przekorzystne w Banku Pekao. Promocji tego banku nie wymieniam na pierwszym miejscu, bo wymaga większego zaangażowania - premia opłacana jest jako 10-procentowy zwrot za płatności kartą do konta (do 100 zł) oraz kredytową (do 200 zł), więc w praktyce trzeba skorzystać z dwóch produktów. Ale jest to promocja godna uwagi, bo Bank Pekao jeszcze nigdy aż tak wysoko nie premiował osób zakładających konto osobiste. A do tego czeka jeszcze bonus 50 zł za konto dla dziecka w wieku 6-12 lat, a także premie po 100 zł za polecenie konta w Pekao (dzięki programowi rekomendacyjnemu można zgarnąć do 1500 zł).  

ING Bank Śląski za otwarcie konta płaci do 160 zł - do wyboru jest Konto Direct (teraz jest nalepszy moment, by to konto założyć, bo dystans do wypłaty premii jest już najkrótszy - płatności na potrzeby promocji można więc sobie tak rozłożyć w czasie, by jednocześnie spełniać warunek zwalniający z opłaty za kartę wydaną do konta) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi. Szczególnie w tym drugim przypadku warunki do spełnienia są bardzo proste.

Mix nagród: premie i vouchery


Niektóre banki postanowiły postawić na różnorodność i dają dwa rodzaje nagród gwarantowanych. W BNP Paribas za konto można uzyskać premię pieniężną 200 zł oraz bon Allegro o wartości 150 zł albo (w alternatywnej promocji) bonusy pieniężne na sumę 250 zł oraz bony do Żabki o wartości 40 zł.

Bank Millennium w niezawodnie prostej promocji przygotował bonus pieniężny 200 zł oraz bon na zakupy o wartości 50 zł. Ta promocja, to już klasyka promocji bankowych - serwowana regularnie, z łatwymi i przewidywalnymi zasadami. Tu trzeba jednak mieć na uwadze, że do 31.03. nie wystarczy wysłanie wniosku, ale trzeba już też zawrzeć umowę o konto (na szczęście można to zrobić zdalnie za pomocą wideoweryfikacji lub po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji w celu podpisania dokumentów można udać się do placówki banku).

Bony w prezencie

Karta podarunkowa Allegro
Część banków za otwarcie konta nie płaci gotówką, ale daje nagrody w postaci bonów na zakupy lub... półroczny dostęp do Canal+ za 0 zł (to nagroda o wartości 300 zł; bez umowy z Canal+ wiążącej na dłużej), jak to czyni PKO BP. To gratka m.in. dla kibiców sportowych, bo ta stacja telewizyjna ma sporo praw do transmisji - w tym do pokazywania meczów rodzimej Ekstraklasy (a przecież największy bank w Polsce jest jej tytularnym sponsorem). PKO BP rozdaje też bony o wartości 100 zł za konto dla dziecka (do Smyka lub Empiku w zależności od wieku), a kto zdecyduje się na wyrobienie karty kredytowej, ten może uzyskać 20 400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na możliwość wyboru nagród o łącznej wartości 300 zł.

O Banku Millennium wspomniałem już przy okazji wzmianki o promocji konta osobistego, ale jest też i promocja z kartą kredytową w roli głównej - za jej wyrobienie i regularne korzystanie do wzięcia są bony Allegro o łącznej wartości 300 zł.

W Citibanku można założyć konto i przy okazji uzyskać 200 zł na zakupy w Intersport (choć tutaj przypomnę, że jest też alternatywna promocja - dostępna w dłuższym terminie - w której do zdobycia czeka premia 150 zł i 2 darmowe wysyłki kurierskie z InPostem oraz... moneyback do 100 zł).

Z kolei w Getin Banku za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków można uzyskać bon na zakupy o wartości 50 zł (do wyboru: Allegro, Decathlon, Empik.com) oraz 2% dla oszczędności gwarantowane na 12 miesięcy. Ale w przypadku Getinu jest ważna uwaga: o załapaniu się na promocje decyduje data aktywacji konta osobistego (do 31.03. włącznie), a nie sam czas złożenia wniosku, jak to ma miejsce w większości promocji (umowa może być wtedy zawarta później).

Promocje dla przedsiębiorców


A na koniec przypomnę też o propozycjach dla osób prowadzących działalność gospodarczą, bo i tu finiszują dwie świetne promocje - w Banku Pekao można zgarnąć bonusy do 1100 zł, a w Santander Banku premię do 1300 zł i do 2000 zł na reklamę.

_________

W korzystaniu z promocji ważne jest, by wyłapywać te najlepsze... i przede wszystkim by ich nie przegapić. Warto więc być na bieżąco. A w jaki sposób to zrobić? Rozwiązanie jest jedno i bardzo proste - zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, dzięki któremu nie ominie Cię żadna okazja godna uwagi:

3 komentarze:

  1. Mam konto w Inteligo. Jak to się ma do udziału w promocji konta w Pekao? Blokuje udział?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Możesz brać udział. Inteligo nalezy do PKO BP. A PKO i Pekao to 2 różne banku.

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...