Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.03.2021

250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji Banku Millennium

Bank Millennium odpalił nową promocję swego konta osobistego.

250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji Banku Millenniu
Propozycje w tym banku to synonim prostoty i klarowności warunków. Z tego też względu niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem - zwłaszcza wśród osób rozpoczynających korzystanie z promocji bankowych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Premia 200 zł + karta podarunkowa 50 zł za konto w Millennium


Dla kogo promocja? Na początek to, co - zapewniam - w tej promocji najtrudniejsze, czyli objaśnienie kto może uczestniczyć w promocji. Reszta to proste kroki do przyzwoitej premii za konto w Millennium.

Uczestnik promocji to osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 1.03.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 1.03.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli...
  • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
  • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 1.03.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w promocji, lub
  • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 1.03.2021 r., to teraz droga do zgarnięcia 250 zł jest dla Ciebie otwarta.

Uff. Udało się przebrnąć przez objaśnienia zasad dotyczących uczestnika promocji. One są w tym wszystkim najtrudniejsze. Teraz będzie już o wiele prościej. Oto:

Zasady promocji "250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji"


Weźmiesz udział w promocji, jeśli do 31.03.2021 r.:
 • złożysz wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podasz polski numer telefonu komórkowego oraz wyrazisz przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz
 • w wyżej wymienionym terminie zawrzesz umowę z bankiem oraz aktywujesz aplikację mobilną.

Już za to otrzymasz pierwszą nagrodę - kartę podarunkową Goodie o wartości 50 zł na zakupy (nieco niżej piszę więcej o nagrodzie i wyjaśniam jak z niej skorzystać). Tę nagrodę dostaniesz szybko - już do 30.04.2021 r.

Premię 200 zł zgarniesz, jeśli:
 • w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
  • zapewnisz wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz 
  • wykonasz co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę;

  Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideoweryfikację). W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia - najpóźniej do 31.07.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

  Premię pieniężną 200 zł otrzymasz na konto w Banku Millenium najpóźniej do 31.08.2021 r. (do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

  Zasady promocji są więc na tyle proste, że można je ująć na grafice. Oto droga do zdobycia premii 200 zł (ale też i karty podarunkowej Goodie, która wpadnie za samo otwarcie konta i aktywację aplikacji mobilnej):
  Terminarz promocji "250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji" Banku Millenniu

  A wracając do karty podarunkowej, to Goodie jest aplikacją zakupową Banku Millennium. Dzięki niej dostaniesz procentowe zwroty za płatności u niektórych sprzedawców lub usługodawców. 

  Nagrodę otrzymasz w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Ten kod będzie należało wykorzystać w ciągu 60 dni od otrzymania SMSa, dodając go w aplikacji zakupowej Goodie. W ten sposób uaktywni się Twa karta podarunkowa o wartości 50 zł (która ma być ważna przez 12 miesięcy) - skorzystasz z niej w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

  Istotne wskazówki dla uczestników promocji


  Spełniając warunki uzyskania premii pieniężnej 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

  ▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

  Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

  ▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

  Konto 360º i 360º Student - szczegóły oferty


  Bank Millennium ma w ofercie Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

  Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Spełnienie tych warunków zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

  Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

  Do udziału w powyższej promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek o koto złożony na stronie promocji. Wtedy umowę z bankiem zawrzesz na jeden z poniższych sposobów:
  • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
  • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
  • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie najświeższe info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
  Przydatne dokumenty:

  23 komentarze:

  1. Po ilu latach mają obowiązek niszczyć nasze dane? To wtedy i tak nie będą wiedzieli, że ktoś u nich był

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgodnie z prawem po 10.

    Usuń
   2. Niby powinni zniszczyć, a trzymają zaskakująco długo. Wcale nie jestem pewien, czy tego przestrzegają. Już prędzej nie przenoszą danych wygasłych klientów, jak przenoszą dane do nowego systemu informatycznego.

    Usuń
   3. Zniszczone nie będą nigdy. Po 10 latach następuje anonimizacja. Wygląda to tak, że Twoje dane widoczne są nadal we wszystkich systemach informatycznych banku, tylko część tych danych jest "zagwiazdokowana" aby zgodnie z Ustawą nie było możliwości identyfikacji takiego klienta. Ale czy na pewno pracownicy banku nie mogą takich klientów zidentyfikować, to poczytaj sobie w internecie ;)

    Usuń
  2. Można jeszcze dodać, że na koncie oszczędnościowym Profit jest 0,5%. Podobnie na lokacie mobilnej. Odpowiednio do 50 tys. i do 10 tys. zł. I jeszcze jest 1% na lokacie urodzinowej do 10 tys. zł ale to już lokata którą można założyć tylko raz w roku jak się ma urodziny.

   OdpowiedzUsuń
  3. A karencja ani drgnie. Nie mam konta już z 5 lat. A wtedy założyłem bodajże za 70 zł premii.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Uff... A ja w ubiegłym roku za... 300 :)

    Usuń
   2. Można jeszcze brać udział w promocji za polecenie która co pewien czas się pojawia i tam jest krótsze wykluczenie.

    Usuń
   3. W Banku Millennium jest dostępny program poleceń "Lubię to polecam!" (7. edycja), ale nie łączy się z powyższą promocją z bonusami do 250 zł (wynika to z regulaminu obydwu promocji).

    W programie poleceń nawet sumując wartość nagród dla osoby polecającej i polecanej, wychodzi mniej. Program poleceń w praktyce sprawdzi się jedynie dla osób, które nie łapią się na promocję z bonusami do 250 zł, bo karencja jest korzystniejsza dla osób powracających (nawet gdy już kiedyś miały konto 360 założone w jakiejś promocji).

    Usuń
  4. Czy promocja dostępna jest w placówkach banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. By wziąć udział w promocji z bonusami o wartości 250 zł, zgodnie z regulaminem, wniosek należy złożyć na stronie promocji, do której linkuję wyżej. Ale jako sposób podpisania umowy o konto można wybrać placówkę banku.

    Wnioski o konto składane w placówce banku (czy ogólnie poza stroną promocji) nie kwalifikują do uzyskania nagród.

    Usuń
  5. Złotówa, doradż co co zrobić w takiej sytuacji: W Millenium ja i jeszcze dwie osoby- mamy konto 360°.
   Ja wlasciciel i dwojka współwłaścicie. Ja i jeszcze jedna osoba, mielismy zostać w Millenium, a moj Mąż miał zrezygnować ze wspolposiadania tego wspolnego konta, bo jak widać w temacie przepada nam "bankobranie" gdy razem siedzimy w Millenium ,)
   Niestety, okazuje się, że mąż aby zrezygnować z tego konta, musi mieć zgodę pozostalych wspolwlascicieli konta, ktorzy muszą na to wyrazić zgodę stawiając się osobiście w placówce banku, co w przypadku tej trzeciej osoby (schorowana) jest bardzo problematyczne w tym momencie.
   Pozostaje nam tylko definitywna rezygnacja z rachunku?
   Swoją drogą, to warto zwrócić uwagę, że rezygnavja jednego z wspolwlascicieli może zostać cofnieta przez innego wspolwlasciciela, czyli ychodzi na to, że wspoldzielac konto, nie mozna ot tak sobie "odejść " tylko trzeba tkwić w umowie.

   Doradż Co robić?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dodam, że nie mamy żadnych kredytow, pozyczek.

    Usuń
   2. Nawet oszczędności w Millenium nie mamy od kiedy na Proficie spadło oprocentowanie.

    Usuń
   3. O ile coraz więcej spraw w bankach można załatwić zdalnie (infolinia, bankowość internetowa/mobilna), to w zakresie kont wspólnych niestety jest tak, że obsługa (od otwarcia, przez jakieś zmiany, po zamknięcie) najczęściej odbywa się bardziej tradycyjnie. Szczegółów procedur w tym zakresie nie znam, ale warto dopytać w banku (najlepiej konsultować np. poprzez wiadomości w bankowości) o dostępne możliwości (których np. pracownik może nie znać/nie kojarzyć) - być może jakieś opcje zdalne jednak są (np. aneksowanie umowy poprzez bankowość bądź poprzez infolinię banku albo z udziałem doradcy mobilnego; w poszczególnych bankach rozwiązania bywają różne - warto więc drążyć temat i być może coś uda się zorganizować).

    Usuń
  6. Czy łączy się promocja konta plus polecenie ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie łączy się. Wynika to z zapisów w regulaminach obydwu promocji. Nie jest też możliwe technicznie - wniosek o konto z bonusami do 250 zł musi być złożony na stronie promocji, a tam nie ma możliwości podania kodu poleceń.

    Usuń
  7. Czy do transakcji bezgotówkowych wliczają się (są akceptowane) zasilenia np. Revolut poprzez Gpay ?

   OdpowiedzUsuń
  8. Czy w tej promocji należy zapewnić wpływy >1000pln z własnego konta w innym banku, czy dowolnego czyjegoś konta (nie swojego) w innym banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wpływ może być z dowolnego (w tym z własnego) konta w innym banku.

    Usuń
   2. Można nawet wpłacić 10 razy po 100 Zeta w ATM :)

    Usuń
  9. Czy wpływ 1000,00 zł z konta innej osoby w banku Millenium również zwalnia z opłaty za prowadzenie konta?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...