Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj min. 300 zł premii za konto osobiste w Santander Banku i do 800 zł w dodatkowych promocjach!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.03.2021

Zyskaj min. 300 zł premii za konto osobiste w Santander Banku i do 800 zł w dodatkowych promocjach!

W nowej edycji, tak jak i w poprzedniej, do wzięcia czeka wysoka premia pieniężna na start - to aż 300 zł.

Konto Jakie Chcę z premią 300 zł
Warunki promocji pozostają niezmiennie proste, acz w tej edycji jest pewna zmiana na plus - część premii zostanie wypłacona szybciej. Oprócz 300 zł na start można też zgarnąć do 300 zł zwrotów za niektóre płatności z konta oraz bonusy za polecenia (do 500 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Dzięki poniższemu wpisowi:
 • dowiesz się, jak zdobyć gwarantowaną premię pieniężną 250 zł na start oraz dodatkowy bonus 50 zł za otwarcie konta osobistego w Santander Banku - to daje tytułowe 300 zł za Konto Jakie Chcę;
 • poznasz sposoby na to, by zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku (nawet do 800 zł);
 • znajdziesz szczegółowe omówienie warunków prowadzenia konta i dowiesz się jak posiadać je za 0 zł - dużym atutem - co warto już teraz podkreślić - są darmowe przelewy natychmiastowe.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która od 1.03.2020 r. nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta). 

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank [czyli Santander Bank - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś Konto".

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt czy kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział. Pamiętaj, by wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania premii (nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji).

Nagroda. Do wzięcia są dwie premie pieniężne: 50 i 200 zł (w promocji "250 zł za aktywne bankowanie") oraz - dodatkowo - bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji).

Zasady promocji "250 zł za aktywne bankowanie"


By zdobyć tytułową premię pieniężną:
 • do 31.03.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;

  we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 0037005192 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz najpóźniej do 30.04.2021 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
   • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
   • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
  • do 15.04.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
   • w kwietniu, maju i czerwcu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
    • zapewnij wpływ na konto 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
    • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na min. 10 zł każda; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania oraz
    • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

   Za spełnienie powyższych warunków w kwietniu, pierwszą część premii (50 zł) otrzymasz na swe konto do 31.05. Druga transza (200 zł za spełnienie warunków w maju i czerwcu) wpadnie do 31.07.2021 r. - do momentu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Jakie Chcę założone w promocji.

   Warunki są na tyle proste, że ich spełnienie jednocześnie zapewni Ci prowadzenie konta i kartę za 0 zł (więcej o koncie piszę nieco niżej).

   Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


   Biorąc udział w promocji z premią 250 zł za Konto Jakie Chcę, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank" (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku mieści się w okresie, jaki liczony jest w ramach promocji z premią do 250 zł).

   By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
   • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania premii 250 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 0037005192 i zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
   • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
   • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
    • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
    • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą; do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią 250 zł.

   Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
   Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

   Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w marcu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca kwietnia - wtedy bonus 50 zł dostaniesz do 31.05..; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w marcu, to bonus otrzymasz wcześniej - do 30.04.). 

   Warunkiem uzyskania premii jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty bonusu przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

   Dodatkowe zyski z Kontem Jakie Chcę


   Nagrody za polecanie. Jeżeli aktualnie już posiadasz lub dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja X", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

   Zwroty za płatności z konta. Poza wymienionymi gratyfikacjami, Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

   W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł (max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

   By uzyskiwać zwroty, koniecznym jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

   Lokata Mobilna. A to już coś dla oszczędzających. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku, teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 1% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.

   Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santander Banku


   Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
   • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła, nawet swojego konta w innym banku) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

    Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle innych);
   • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
   • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

   Regulamin promocji z premią 250 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jest ona konieczna (wymaga tego regulamin) jeśli dodatkowo chcesz też zdobyć 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

   Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

   💡 Na koniec dodam, że jeszcze więcej mogą zyskać osoby prowadzące działalność gospodarczą, bo do wzięcia czekają też nagrody gwarantowane za konto firmowe (promocje konta osobistego i konta firmowego można łączyć; kolejność złożenia wniosków o konta nie ma znaczenia).

   Spodobał Ci się ten wpis? Niechaj premię zgarną też Twoi znajomi!  Udostępnij na Facebooku

   Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:   Przydatne dokumenty:

   37 komentarzy:

   1. A jak ma się sprawa z Santander Consumer Bankiem? Jest traktowany odrębnie i nawet jak mam tam kredyt i kartę kredytową to mogę wziąć udział w tej promocji konta w Santander Banku? Czy to się wzajemnie wyklucza?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Santander Consumer Bank to odrębny bank względem Santander Bank Polska, o którym mowa powyżej. Zatem posiadanie jakichkolwiek produktów w Santander Consumer Banku nie wyklucza z udziału w promocji Konta Jakie Chcę (czy Konta Jakie Chcę dla Młodych).

     Usuń
   2. Biorę udział w poprzedniej edycji promocji. Czy mogę teraz ja polecić konto koleżance? Jak to zrobić?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, można polecać konto innym osobom.

     W powyższym opisie promocji jest taki fragment: "Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja X", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie".

     Usuń
   3. Wpływ może być z konta indywidualnego? Nie musi być wynagrodzeniem?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, wpływ może być także z konta indywidualnego (nawet własnego w innym banku).

     Usuń
   4. polecilem wnuka bral udzial w listopadowej edycji i nic a ja dostalem smssbierz udzial dajej i polecaj

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli warunki zostały spełnione, a minął termin wypłaty, to pozostaje zgłoszenie reklamacji (najwygodniej i najszybciej można to zrobić wiadomością w bankowości internetowej).

     Usuń
   5. Mi również pomimo spełnionych przesłanek nie wypłacili premii za polecenie. Złożyłam reklamację, która została pozytywnie rozpatrzona i 50 zł wpłynęło na konto moje i poleconego także nie zastanawiać się tylko reklamować. To moja druga reklamacja i druga pozytywnie rozpatrzona 🙂

    OdpowiedzUsuń
   6. "By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
    wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę;"

    Czy mozna wykonywac przelewy BLIK miedzy dwoma wlasnymi rachunkami?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dlaczego nie?
     Przelew Blik związany jest z numerem telefonu zarejestrowanym w usłudze Blik.

     Usuń
   7. A jakie są benefity skorzystania z promocji , jeśli otwierałem konto w promocji we wrześniu 2019r? Regulamin wyklucza w tym momencie takie osoby jak ja? Dobrze rozumiem?

    OdpowiedzUsuń
   8. zamknąłem konto w czerwcu 2019 roku, wczesniej( tak jakos 1,5 roku wczesniej zalozylem konto w promocji, dostalem nagrode) czy wiec w tej moge brac udzial? teoretycznie jest to po 1 kwietnia, ale przecie zod 1 kwietnia do czerwca w zadnej promocji nie bralem udzialu. Jak to interpretowac?

    OdpowiedzUsuń
   9. Pkt "Premia do 300 zł za konto w Santander Banku"
    Ten dodatkowy zapis brzmi: "od 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank lub inny podmiot, w ramach których otworzyłeś u nas Konto".
    Te subtelne "u nas" trochę zmienia ;) A w zasadzie wszystko :)

    OdpowiedzUsuń
   10. Czy aplikacja bankowa musi być na telefonie z tym samym numerem, który podałem do kontaktu we wniosku o konto? Bo bym musiał przekładać kartę SIM, bo mój telefon nie jest przystosowany na aplikacje. Żony już by mógł być.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Można korzystać z aplikacji na innym urządzeniu. Numer telefonu nie ma znaczenia.

     Usuń
    2. Dodam że nawet na jednej aplikacji można logować się na konta różnych osób. Po prostu podaje się login i hasło tak samo jak do bankowości bo nie ma wiązania aplikacji z konkretnym dostępem.

     Usuń
   11. We wniosku jest karta Visa i Mastercard. Czy ma znaczenie którą wybrałem? Czy to może obojętne?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bez znaczenia.

     Usuń
    2. Oczywiście że ma to znaczenie. Wszystko zależy od tego co komu bardziej odpowiada a chodzi tu również o program do którego można przystąpić. W Przypadku kart Visa to "Visa Oferty" a w przypadku kart Mastercard są to "Bezcenne Chwile". Ja osobiście polecam program "Visa Oferty" który moim zdaniem jest bardziej czytelnym i uczciwszym programem. W przypadku tzw. "Bezcennych Chwil" to w obecnej formie jest to zwykła kpina z osób zainteresowanych tym programem. Stara forma tego programu "Mastercard Priceless Specjals" była bardziej czytelna. Teraz nawet nie widać kiedy zebrane punkty przepadną. I dlatego przepadają wielu osobom a odpowiedzialni za funkcjonowanie tego "programu" od początku mają to w "wielkim poważaniu" mimo zgłoszeń. Poza tym, przystąpienie do tego programu opłaca się tylko wtedy, gdy na start dostaje się choćby tyle punktów, by wymienić je na coś za 50 zł (co moim zdaniem i tak się nie opłaca bo przykładowo w "Visa Oferty" mam co chwilę jakieś zwroty najczęściej na 10 czy 20 zł przy robieniu normalnych zakupów. Np. teraz jest 5 zł za zakupy 100 zł na Circle K lub 10 zł za zamówienie na 40 zł w Uber Eats nie wspominając o takich sklepach jak Deichmann, Decathlon itp. gdzie można by nawet powiedzieć, że te oferty są na stałe i to w różnych wersjach bo mam karty z kilku banków i te oferty różnią się kwotami zwrotów i wymaganiami np. ten sam sklep i obecnie jest 20 zł za wydanie 200 zł - pierwszy bank - albo 25 zł za wydanie 140 zł - drugi bank).
     W "Bezczelnychh Chwilach" trzeba wydać bardzo dużo nawet robiąc zakupy u tzw. partnerów żeby dostać namiastkę programu Visa. Chyba że ktoś pracuje jako np. kierowca w jakieś firmie i dokonuje płatności swoją kartą płacą za paliwo lub podobne pokombinowane opcje.

     Usuń
    3. Ale nie ma różnicy jeśli chodzi o zasady uniknięcia opłaty za kartę i wypłaty z bankomatów?

     Usuń
    4. Tak, jeśli chodzi o to to nie ma różnicy.

     Usuń
    5. Tak, tylko że Visa Oferty ma słabe oferty. Zaletą Visa Oferty jest to, że dostaje się pieniądze a nie nagrody. W programie Mastercard trzeba uzbierać punkty i wymienić je na nagrody, ale interesujące oferty przyspieszające zdarzają się częściej. W czasie kiedy kina działały można było 800 punktów wymienić na voucher do kina. Teraz, aby wziąć sensowną nagrodę trzeba uzbierać co najmniej 3400 pkt.

     Usuń
   12. Proszę o informację jakie hasło podać przy pierwszym logowaniu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hasło przychodzi na maila. By to hasło potrzebny jest kod który przysyłają smsem.

     Usuń
   13. Zawarcie umowy z bankiem tylko stacjonarnie? To ja nie wiem, czy nie jestem zbyt leniwa żeby iść do banku... :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie trzeba iść do oddziału. Umowę o konto zawiera się za pośrednictwem kuriera.

     Usuń
    2. A czy jest możliwości popisania umowy w oddziale, nie chce robić tego przez kuriera ?

     Usuń
    3. Tylko kurier. To jedyna opcja we wniosku.

     Usuń
   14. Cześć :) mam pytanie dotyczące spełnienia warunków. Jeśli chodzi o premie 50zl, pisze że jeśli wyrobie się jeszcze w marcu z warunkami to wypłata będzie wcześniej. Czy ktoś się orientuje czy jeśli z warunkami na 250zl wyrobie się już w marcu, to jako 3 kolejne miesiące będą traktowane marzec, kwiecień i maj czy jednak kwiecień, maj i czerwiec?
    Z góry dzięki za odpowiedź :)

    OdpowiedzUsuń
   15. Dzień dobry, pytanie do "wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na min. 10 zł każda; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania oraz " - rozumiem, że może to być np. 5 płatności BLIK np. w internecie. Czy musi to być 5 płatności kartą?

    OdpowiedzUsuń
   16. Zarejestrowalem konto z linka z opisu (gdy byl aktywny) spelnilem warunki w kwietniu a nie dali bonusu i w ofpowiedzi na reklamacje piszą, że nie rejestrowalem z odpowiedniego linka mimo ze po wejsciu w niego byl opis tej promocji i opcja rejestracji. :( jakies pomysly?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To była odpowiedź na reklamację czy odpowiedź konsultanta na infolinii/czacie?

     Sugeruję zgłosić reklamację lub odwołać się, wskazując, iż wniosek został spełniony z pełną świadomością i wolą wzięcia udziału w promocji - nie tylko poprzez właściwe złożenie wniosku, ale o tym świadczy też spełnienie pozostałych warunków (i tu warto wypunktować: karencję, czas zawarcia umowy, zgody, wszystkie aktywności).

     Usuń
   17. Witam. Czy ktoś otrzymał już premie?

    OdpowiedzUsuń
   18. Witam, też pomimo spełnienia warunków nie otrzymałem nagrody, dziś zgłaszam reklamację

    OdpowiedzUsuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

   Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...