Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł w promocji "Zdobywaj z kontem" w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

19.03.2021

Premia do 300 zł w promocji "Zdobywaj z kontem" w BNP Paribas

Po kilku promocjach konta w BNP Paribas, w których do wzięcia były głównie bony na zakupy, teraz przyszedł czas na akcję wyłącznie z premią pieniężną.

Promocja "Zdobywaj z kontem"
Do wzięcia czeka gwarantowane 300 zł. Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku (bo to zaledwie 12 miesięcy), a warunki do spełnienia w promocji są bardzo proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Zdobywaj z kontem": nawet 300 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Zdobywaj z kontem" do wzięcia są 2 bonusy pieniężne po 150 zł każdy. Wpłyną one na konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel). 

Limit rejestracji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady promocji "Zdobywaj z kontem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.04.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 5.05.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 5.05.);
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu Twej rejestracji w promocji:
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 700 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób - może to być przelew z własnego konta w innym banku.).

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 150 zł i otworzysz sobie drogę do zgarnięcia drugiego bonusu (również w wysokości 150 zł). By go zdobyć, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu Twej rejestracji w promocji:
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • wykonaj 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (to może być przelew z własnego konta w innym banku.).

W uproszczeniu: jeśli do promocji zarejestrujesz się w marcu, to warunki będzie należało spełniać w kwietniu i maju, a jeśli Twa rejestracja nastąpi w kwietniu, to na realizację powyższych wytycznych będziesz mieć czas w maju i czerwcu.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu pierwszego z bonusów, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (z adresu zdobywajzkontem@bnpparibasplus.pl).

Jeśli w promocji zarejestrujesz się w marcu, to maile dostaniesz do 21.05. (po spełnieniu warunków w kwietniu) i do 21.06.2021 r. (w przypadku spełnienia warunków w maju). Na wiadomość powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 150 zł będzie należało zareagować - do 26.05.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów (po 150 zł każdy) nastąpi do 31.05. i 30.06.2021 r.

Jeśli w promocji zarejestrujesz się w kwietniu, to maile powiadamiające o przyznaniu bonusów dostaniesz do 21.06. (po spełnieniu warunków w maju) oraz do 21.07.2021 r. (po spełnieniu warunków w czerwcu). Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie należało zareagować - do 26.06.2021 r. trzeba będzie zalogować na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów nastąpi odpowiednio do 30.06. i do 31.07.2021 r.
_____

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Zdobywaj z kontem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, wykorzystując 6-cyfrowy kod BLIKa generowany w aplikacji mobilnej banku. Do transakcji nie zostaną zaliczone przelewy na telefon, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); o wykonywaniu tej płatności pamiętaj, bo transakcje BLIKiem nie są zamiennikiem i choć będą wykonywane na potrzeby promocji (w kwietniu i maju), to one nie zwolnią z opłaty za kartę (a na potrzeby promocji kartę do konta trzeba wyrobić i posiadać do momentu otrzymania nagrody);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Zdobywaj z kontem" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

52 komentarze:

 1. Obecnie to jedna z łatwiejszych (jeśli nie najłatwiejsza) promka za solidną kasę!

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze z miesiąc, dwa i chyba wreszcie się załapięjak nie wydłużą karencji

  OdpowiedzUsuń
 3. No i ja na promocję z czystą, samą gotówką czekałem. Wniosek poszedł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Te vouchery na Allegro to nie to samo co gotówka.

   Usuń
  2. Dlaczego aż tyle banków rozdaje ich bony?

   Usuń
  3. Bo to największa platforma zakupów w Polsce z kilkunastoma milionami klientów więc najprościej trafić w gusta. Tak jak z Biedronką.

   Usuń
  4. Amazon, Ali ...

   Usuń
  5. No to nawet razem wzięte nie mają tylu klientów co Allegro.

   Ali... i 4-6 tygodni czekania jak zamówiony towar dopłynie.

   Usuń
  6. @Anonimowy 22 marca 2021 19:29
   Wypisujesz ewidentne głupoty. Ali ma magazyny w Europie to po co ma ten towar "płynąć". Zamówienia z Ali dochodzą nierzadko szybciej niż te z alledrogo. I nie mówimy tu o januszkach którzy na alledrogo sprzedają to co dopiero z jakiegoś Ali muszą ściągnąć ale kasę już pobierają, tylko o normalnych zakupach. Poza tym na alledrogo sprzedawca po zapłaceniu dostaje kasę od razu, na Ali kasa jest blokowana a on ją otrzyma dopiero jak ja dostanę to co zamawiam. aledrogo to wciąż średniowiecze w porównaniu z Ali.
   Jeżeli chodzi o podróbki to są i tu i tu. Nigdy na 100% nie wiesz co dostaniesz kupując nawet w firmowych sklepach. Gdyby patrzeć na to, to zakupy w Polsce wiążą się z ogromnym ryzykiem. Przykład: zakupione perfumy Hugo Boss za ponad 350 zł w ogólnopolskiej znanej sieci to totalna podróbka w porównaniu z wcześniejszym zakupem dokładnie tych samych perfum (i taniej) w Niemczech. To samo z odzieżą. W najlepszym przypadku w znanej sieciówce w Polsce, to odrzuty które np. nie trafiły nawet na rynek niemiecki i są u nas sprzedawane drożej niż tam ten "sam" towar lepszy jakościowo.

   Usuń
 4. Jeżeli zamykałam konto 12 marca 2020 roku to mogę wziasc udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się 12 miesięcy od faktycznego zamknięcia konta przez bank. Zatem jeśli 12.03. ub.r. została złożona dyspozycja zamknięcia konta, to należy jeszcze uwzględnić okres wypowiedzenia.

   Usuń
  2. A jeśli dyspozycja zamknięcia konta została złożona 18 lutego ub.r. To 19 marca br. już można otwierać?

   Usuń
  3. Data zamknięcia konts, a nie data złożenia dyspozycji jest brana pod uwagę.

   Usuń
 5. Nie polecam zakladania konta wieczorem-o 3.30 w nocy dostalam smsa ze mam 30 minut na dalsze kroki w aplikacji mobilnej.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie opcja z kurierem działa - taki klimat :)

   Usuń
  2. Potwierdzam, mi przysłali ok.0:41, a przeczytałem ok.4.rano i weryfikacja tożsamości w aplikacji od nowa,ale podpisanie już wtedy bezpośrednio w tym momencie po weryfikacji, bez czekania, także luz.

   Usuń
 6. Na początku lutego złożyłem w oddziale dyspozycję wypowiedzenia umowy ramowej ROR wraz z wydaną kartą płatniczą oraz dyspozycję zamknięcia Elektronicznych Kanałów Dostępu (EKD). Konto zostało zamknięte po 30 dniach, a dostęp wciąż mam. Nikt nie odpowiada na moje próby kontaktu poprzez bankowość w kwestii zamknięcia dostępu do bankowości, a przez infolinię nie chcę tego robić, bo już kiedyś zamiast zamknąć jedynie mi ten dostęp zablokowali, co musiałem później korygować tygodniami.

  Złotówa, czy posiadanie dostępu do bankowości eliminuje mnie w przyszłości do udziału w ich promkach?  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie robi klientowi łaski - dyspozycja musi być honorowana!

   Usuń
 7. Jeśli mam kredyt allegro to mogę brać udział w promocji .umowa ramową z bankiem nie wyklucza mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wyklucza?

   Usuń
  2. Nie wyklucza. Sprawdzone w jednej z poprzednich promocji.

   Usuń
 8. Jeśli miałem pożyczkę i bankowość, a pożyczka została spłacona pół roku temu z tym, że bankowości nie wypowiadałem - dostęp zniknął sam po spłacie to się załapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie miałeś konta = nie miałeś umowy ramowej. Możesz brać udział.

   Usuń
 9. Jak wygląda później opodatkowanie takich premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach bankowych - w zdecydowanej większości - nie ma potrzeby rozliczania podatku. Promocje są bowiem traktowane jako sprzedaż premiowa i wtedy w określonej kwocie (do 2000 zł) nie ma potrzeby rozliczania podatku. Dotyczy to pojedynczej akcji. Nawet w regulaminach promocji zazwyczaj jest zapis na ten temat.

   Przykładowo z regulaminu powyższej promocji konta w BNP Paribas:
   "Wydanie Nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."

   W przypadku promocji gdzie można zyskać/wygrać więcej (choć zdarza się to rzadko) są też zapisy, że banki fundują nagrody dodatkowe, będące równowartością należnego podatku.

   Jedyna grupa osób która zawsze musi się rozliczyć z podatku (bez względu na to ile zarobi) to osoby prowadzące działalność gospodarczą, które zyskują dzięki promocjom np. przy założeniu konta firmowego (ale już nie konta osobistego). Wtedy muszą się rozliczyć, bo to przychód z tytułu prowadzenia tej działalności (bez względu na to jaka jest kwota tej premii), bo to dzięki swej działalności gospodarczej zyskali (kto inny konta firmowego nie założy).

   Usuń
 10. Wniosek złożony, wiadomo z jakiej firmy kurierskiej korzystają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Poczty Polskiej. Dla mnie najbardziej profesjonalnie przeprowadzony proces podpisywania umowy. Sms z linkiem do śledzenia przesyłki + rano telefon osoby umawiającej godzinę wizyty.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Ponad rok temu był DHL i miałem problemy z ich kurierem. Teraz z Pocztą zupełnie inny poziom.

   Usuń
  3. Również potwierdzam, super organizacja, wniosek złożyłam 22 marca, kurier już dzisiaj 25 marca, jeszcze sam rano zadzwonił się upewnić, czy będę, zanim sama zdążyłam się skontaktować. Bez problemu dało się przełożyć dostawę na jutro i po 16 :) Rok temu musiałam podpisywać umowę w pracy, bo rzekomo po 16 się nie dało

   Usuń
 11. Czy posiadanie karty kredytowej wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jeśli w styczniu tego roku dokonałem wcześniejszej spłaty ktedytu gotówkowego BNP (nie posiadałem konta osobistego, poprzednie konto osobiste zamknięte zostało 07.03.2020 czyli ponad 12 miesięcy temu. Bylo to konto promocyjne dzięki ktoremu otrzymałem 300zł premii). Czy te fakty nie dyskwalifikują mnie z udziału w promocji? Czytając to co napisaleś wychodzi na to ze nie dyskwalifikują, że mogę wziąść udział w promocji, zgadza się czy coś zle zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogę do udziału w promocji masz otwartą :)

   Jedna tylko kwestia: czy 7.03.2020 to data zamknięcia konta przez bank (po upływie okresu wypowiedzenia), czy data złożenia dyspozycji? Bo należy liczyć 12 miesięcy od faktycznego terminu zamknięcia konta.

   Usuń
 13. Czy jesli w styczniu tego roku spłaciłem wcześniej kredyt gotówkowy to mogę wziaść udział (do splaty kredytu nie musiałem mieć konta ROR, byl tylko rachunek do spłaty i nadpłaty). W 2019 zarobilem w promocji 300zł. Konto zamknąłem 07.03.2020. Czy mogę wziąść udział?

  OdpowiedzUsuń
 14. Kredyt ratalny wzięty w media markt wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy spełenie tego warunku "wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej" poprzez przelew na własne konto w innym banku spłni warunek promocji?

  OdpowiedzUsuń
 16. MR. Złotówa, ostatnie konto w BNP... zamknąłem z datą 16 kwietnia 2020 r. Czy załapię się na promkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 16 kwietnia 2021 tak.

   Usuń
  2. 16.04.2020 było złożone wypowiedzenie? Czy to już data z jaką bank zrealizował dyspozycję, czyli faktycznie zamknął konto? Bo 12 miesięcy liczyć należy od tego drugiego.

   Wtedy faktycznie, rzutem na taśmę, 17.04.2021 r. mógłbyś już wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
 17. Czy doładowanie telefonu blikiem spełnia warunki promocji

  OdpowiedzUsuń
 18. Przy płatności kartą też trzeba unikać wykluczonych MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wykluczone MCC dot. tylko płatności Blikiem na potrzeby promocji.

   Usuń
 19. Witam wszystkich, c jeśli jest aktywuję karty w ciągu 7 dni to przepada promocja? Wydaje mi się że w aplikacji pin wstawiłem ale nic nie kupiłem i nie aktywowałem karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 7 dni wystarczy nadać PIN. Płatności kartą w tym okresie nie są wymagane.

   Usuń
  2. Pin chyba nadałem ale na pewno nie aktywowałem jej w sklepie, czy to mnie wyklucza? Dziękuję za pomoc.

   Usuń
  3. Nadanie Pinu wystarczy.

   Usuń
 20. Jeszcze nie dostałam e-maila do uzupełnienia danych, a miał być do 21 maja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam. Jeśli nie ma to pisz reklamację.

   Usuń
 21. Hmmm... trochę się zagapiłam. Wniosek złożony w marcu. Uruchomienie bankowości internetowej i aplikacji mobilnej 31.05.2021 .
  Wypełniłam wszystkie wymagane warunki. Czy otrzymam bonusy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...