Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Razem w karnawale" (z premią do 250 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.03.2021

Uczestniku promocji "Razem w karnawale" (z premią do 250 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla osób, które w styczniu wzięły udział w tytułowej promocji. 

Finalizacja promocji "Razem w karnawale"
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu premii i przypominające o konieczności uzupełnienia numeru rachunku konta do wypłaty tejże premii. Dziś o tym przypominam, ale też podpowiadam, jak zyskać w BNP Paribas jeszcze więcej!

Aktualnie BNP Paribas udostępnia kolejną promocję, w której uczestniczyć mogą również posiadacze konta osobistego. Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane - bony Allegro o łącznej wartości 300 zł za przetestowanie karty kredytowej (propozycja jest o tyle kusząca, że teraz dodatkowo bank zwalnia z opłaty za kartę na rok, więc jest to czas, w którym można skorzystać z promocji i sprawdzić korzystanie z karty kredytowej, bez kłopotania się o spełnianie warunków zwalniających z opłaty za taką kartę).

Finalizacja promocji "Razem w karnawale"

Po wielu miesiącach, w których jednocześnie nadchodziła finalizacja w nawet 3-4 promocjach z kontem w BNP Paribas w roli głównej, teraz taki moment dotyczy uczestników tylko jednej akcji.

Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omawiałem we wpisie Premia 250 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Razem w karnawale", ale dziś przypomnę to, co najważniejsze.

By wziąć udział w akcji i zdobyć pierwszą część nagrody (bonus w wysokości 100 zł) należało:

 • zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem najpóźniej do 31.01.2021 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej w BNP Paribas; 
 • do 14.02.2021 r. zawrzeć umowę z bankiem i nadać PIN do karty wydanej do konta; 
 • w lutym wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać 3 płatności kartą.

Kto te warunki spełnił, ten teraz (organizator dał sobie na to czas do 22.03.) powinien otrzymać maila (z adresu razemwkarnawale@bnpparibasplus.pl) powiadamiającego o przyznaniu bonusu. Na tę wiadomość należy zareagować i za pomocą danych w niej przesłanych, do 28.03.2021 r. zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata 100 zł ma nastąpić do 31.03. Kolejny bonus (150 zł) wpłynie do 30.04.2021 r. (za spełnienie warunków przewidzianych do spełnienia w marcu).

Co zrobić, gdy nie przyszedł mail od organizatora?


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, bo jest nie tylko powiadomieniem o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. 

Jeśli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". W sytuacji gdy jednak i tam nie ma maila, pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych).

Proces reklamacyjny zgodnie z regulaminem promocji "Razem w karnawale" wygląda tak:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: razemwkarnawale@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Jak zarobić jeszcze więcej? 


Jeżeli spodobał Ci się udział w powyższej promocji, to równie prosto - a czasem nawet prościej - można zyskać dzięki propozycjom innych banków. A do wzięcia - w niebawem kończących się promocjach - czeka:


To promocje kont osobistych. Jeśli zaś chodzi o konta firmowe, to osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zwrócić uwagę na propozycję Santander Banku, dzięki której można zgarnąć premię do 1300 zł i do 2000 zł na reklamę.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, zyskuj i nie przegap ważnych terminów w promocjach bankowych. W jaki sposób to sobie zapewnić? Skorzystaj z newslettera dla Czytelników bloga Bankobranie:

10 komentarzy:

 1. Nr konta uzupełniony. CZekamy na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za miesiąc jeszcze raz przyjdzie mail. Wtedy już nie trzeba będzie podać numeru konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. czy w kwietniu też rzeba spelnić warunki? I kiedy można zamykać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) 1 x płatność kartą
   2) Po wpływie ostatniej premii.

   Usuń
 4. Dostałam maila, jednak strona promocji do podania nr konta nie działa :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa. W artykule powyżej masz linka do strony.

   Usuń
 5. O w morde zapomniałem. Na wypłatę marcową pewnie za późno ale co z kwietniem? Podałem konto ale dopiero teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymanie każdego kolejnego bonusu uzależnione jest od otrzymania poprzedniego. Ale nic straconego. Jeśli danych do wypłaty nie uzupełniłeś, zgłoś reklamację. Wszak zdarza się, że maile wpadają do spamu.

   Regulamin dopuszcza późniejsze uzupełnienie:
   "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 28.03.2021 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: razemwkarnawale@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 31 stycznia 2022 r"

   Usuń
  2. Dzięki wielkie. Wesołych Świąt.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...