Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: eKonto osobiste w mBanku z bonusami do 250 zł + 1,8% dla oszczędności

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.03.2021

eKonto osobiste w mBanku z bonusami do 250 zł + 1,8% dla oszczędności

W praktyce to kumulacja promocji mBanku.

Zyskaj 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,8% dla oszczędności
Na osoby zakładające konto czeka premia pieniężna do 150 zł (w akcji dostępnej już od dłuższego czasu) oraz (teraz, ale już tylko do 21.03.) nagroda dodatkowa o wartości 100 zł (może to być m.in. voucher na zakupy w Biedronce lub Rossmanie).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała: 

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 

2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa].


Z udziału wykluczeni są także współposiadacze tego typu rachunków. Ale posiadanie innych produktów mBanku (np. pożyczki, karty kredytowej czy rachunku firmowego) w niczym nie przeszkadza i droga do udziału w promocjach jest otwarta.

Po złożeniu wniosku o konto w promocji z nagrodą o wartości 100 zł, umowę o konto będzie trzeba zawrzeć w jednej z placówek mBanku - te dostępne są w następujących miastach (dokładny wykaz placówek wraz z adresami znajdziesz tutaj):

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bochnia, Bydgoszcz, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin. Lublin, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Nysa, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Wrocław, Września, Zabrze, Zakopane, Zgierz, Zielona Góra, Żyrardów.


Z wywiadu jaki przeprowadziłem wynika, że placówki posiadają różne nagrody - najczęściej dostępne są bony o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w Biedronce lub Rossmannie, przenośny głośnik JBL, bezprzewodowe słuchawki oraz walizka.

Zasady promocji z premią

Złożenie wniosku o konto na stronie promocji z nagrodą o wartości 100 zł z automatu kwalifikuje też do innej promocji mBanku, w której do wzięcia czeka premia pieniężna do 150 zł za + 1,8% dla oszczędności (do 10 tys. zł na okres 3 miesięcy) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie warunków promocji z premią i uzyskania podwyższonego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym, a także prześwietlenie eKonta osobistego zakładanego w mBanku. Zwróć jednak uwagę, że o ile tam przedstawiona promocja umożliwia zawarcie umowy także zdalnie, to żeby dodatkowo załapać się na promocję z nagrodą o wartości 100 zł, wniosek należy wysłać na stronie promocji, a umowę z bankiem zawrzeć w placówce. 

Zasady promocji z dodatkową nagrodą o wartości 100 zł są tak proste, że... nie ma jej regulaminu, bo wszystko co najistotniejsze zostało opisane na stronie promocji. Nie pozostaje więc nic innego, jak złożyć wniosek o eKonto osobiste i wybrać się do jednej z placówek mBanku (w miastach, które wymieniam wyżej), by tam najpóźniej do 21.03.2021 r. podpisać umowę i przy okazji odebrać nagrodę.

Alternatywnie w promocji założyć można mKonto Intensive. W wyborze konta z oferty mBanku dopasowanego do Twych potrzeb, pomóc może Ci poniższa tabela, która przedstawia warunki prowadzenia tych kont:

 

eKonto osobiste

mKonto Intensive

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Bez warunków

0/49,50 zł

Opłata nie jest pobierana, jeśli suma wpływów na konto wyniesie min. 7 000 zł lub gdy średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking)

Opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta

0/7 zł

Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 350 zł

0 zł za kartę Mastercard Intensive

Bez warunków

Wypłaty z bankomatów

0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

0 zł ze wszystkich bankomatów na świecie

W przypadku wyboru mKonta Intensive jako dodatkowy walor należy uznać też 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu kalendarzowym. W ramach promocji - przy podpisaniu umowy w placówce - do wyboru mają być dwie, a nie jedna, z wyżej wymienianych nagród. 

Zawierając umowę o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


14 komentarzy:

 1. 4 lata....chyba są tuż za Millennium z tą karencją :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Po wniosku czekać jeszcze na jakiś kontakt z banku czy można od razu iść do placówki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Za mKonto Intensive dają 2 bony / 2 gadżety ;) sprawdzone info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tylko zobacz jakie są warunki konta. Opłata coś ok. 50 zł a żeby zdobyć 100 zł trzeba przez 3 m-ce wydawać 1500 zł kartą w każdym miesiącu! Nie opłaca się.

   Usuń
 4. Karencja już 4 lata i prawie 3 miesiące. Kiedyś to zmienią?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jojo, karencja od 1.01.2017 - jest coraz zabawniej :)

  Czekamy aż Commerzbank znowu wystawi mBąk na sprzedaż i wznowią promkę bezkarencyjną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Umowa podpisana. Wybrałem kartę podarunkową do Rossmanna. Podobno miewają jeszcze 100 zł do Allegro ale nie mieli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Mam pytanie o nagrodę za podpisanie umowy w placówce.Sytuacja jest tak że chcę podać żonie jeszcze kod polecający,czy te obie promocje mi zostaną uznane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można łączyć z programem poleceń. We wniosku jest pole na wpisanie kodu.

   Usuń
 8. Do 21 trzeba złożyć wniosek ? Czy również podpisać umowę ? 20i21 to sobota i niedziela banki są zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o zawarcie umowy więc te datę przypadającą na niedzielę to do kitu wymyślili.

   Usuń
 9. W Poznaniu Pleszewska 1 (C.H. Posnania) powiedzieli w oddziale, że wnioski złożone przez internet nie kwalifikują się do odbioru nagrody. Wniosek złożony przez internet (z kodem polecenia), umowa podpisana w oddziale powyższym. Coś zrobiłem źle, czy składać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po wniosku tutaj złożonym podpisałem umowę w placówce (W-wa). Kartę do Rossmana dostałem. Więc coś ci pracownik placówki nakręcił. Złóż reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...