Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do Smyka lub Empiku za konto dla dziecka w PKO BP (+ pół roku Canal+ za darmo lub premia 100 zł dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.03.2021

Bon 100 zł do Smyka lub Empiku za konto dla dziecka w PKO BP (+ pół roku Canal+ za darmo lub premia 100 zł dla rodzica)

Największy bank w Polsce przygotował II edycję promocji kont dla dzieci.

Promocja "Z dziećmi warto się liczyć" w PKO BP
Na tych którzy założą dla swej latorośli PKO Konto Dziecka lub PKO Pierwsze Konto, do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Smyku lub Empiku (w zależności od wieku dziecka).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Jeśli jako osoba pełnoletnia nie masz jeszcze konta w PKO BP, to jest okazja ku temu, by to zmienić, bo można uzyskać aż pół roku dostępu do Canal+ za darmo za Konto za Zero (bez umowy wiążącej na dłużej; to nagroda o wartości aż 300 zł) lub premię 100 zł za otwarcie konta z polecenia. A z tym kontem można otworzyć sobie drogę do skorzystania z poniższej promocji kont dla niepełnoletnich.

Promocja "Z dziećmi warto się liczyć": odbierz bon 100 zł

Faktem jest, że promocja kont dla dzieci wystartowała już pod koniec stycznia, ale informacje o niej jakoś się nie rozprzestrzeniły (ani nikt z Czytelników jej nie podrzucił, ani ja sam nie natrafiłem). Być może z tego względu bank postawił przedłużyć akcję i przy okazji zwiększył pulę nagród do zgarnięcia.

Dla kogo promocja? Konto objęte promocją można założyć jedynie dziecku, które dotąd nie posiadało PKO Konta Dziecka, ani PKO Konta Pierwszego w PKO BP. 

Rodzic dziecka na dzień wydania nagrody przez bank musi posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) z aktywnym dostępem do bankowości iPKO oraz wyrażone zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Nagroda. Do wzięcia czeka:

 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Smyk (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym) - to nagroda dla otwierających PKO Konto Dziecka, czyli dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia) lub
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com - dla otwierających PKO Konto Pierwsze dla dziecka w wieku 13-18 lat.

Bony (zarówno do Smyka, jak i do Empiku) mają być ważne do 31.08.2021 r.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. A bank przygotował 1400 bonów do Smyka oraz 1400 bonów do Empiku. 

W przypadku wyczerpania nagród, - zgodnie z regulaminem - stosowna informacja ma się pojawić na stronie promocji. Póki co takiego komunikatu nie ma.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:

 • najpóźniej do 31.03.2021 r.:
  • w imieniu dziecka zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka lub zawnioskuj o takie konto (jest to możliwe w bankowości internetowej) oraz odrębnie zawrzyj umowę o kartę PKO Junior (Visa) w formie tradycyjnej (czyli plastiku; wyrobienie naklejki zbliżeniowej nie kwalifikuje do promocji) lub 
  • wyraź zgodę na zawarcie przez małoletnie dziecko umowy bądź zawnioskuj o PKO Konto Pierwsze wraz z wydawaną do niego kartą Visa oraz
  • wyraź (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) wspomnianą już zgodę marketingową;
 • do 31.03.2021 r. zarejestruj udział na stronie promocji
 • do 16.04.2020 r. dopilnuj wykonania 2 płatności kartą PKO Junior (dla posiadaczy Konta Dziecka) lub kartą PKO wydawaną do Konta Pierwszego.

O przyznaniu nagród decydować będzie kolejność spełnienia powyższych warunków. Względem poprzedniej edycji nastąpiła pozytywna zmiana, jeśli chodzi o liczbę nagród do zgarnięcia:
"Uczestnik Promocji może otrzymać Nagrody za założenie Konta i spełnienie innych warunków dla otrzymania Nagrody dla każdego swojego dziecka, jednak nie więcej niż jedną nagrodę dla jednego dziecka"

Nagrody od PKO BP mają być przekazane wiadomością w bankowości iPKO w następujących turach:
 • do 2.04.2021 r. dla osób, które warunki promocji spełnią do 19.03.2021 r. oraz 
 • do 30.04.2021 r. w przypadku osób, które warunki promocji zrealizują do 16.04.2021 r..

Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty, nie zmieniaj kategorii konta, ani nie wycofuj zgody marketingowej.

Konto Dziecka i Konto Pierwsze - prześwietlenie oferty

PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł. Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

PKO Konto Pierwsze to konto osobiste zakładane młodzieży w wieku 13-18 lat. Jego główne cechy to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir (PLN) zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0/3,90 zł - opłata miesięczna za kartę PKO Ekspres nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej 2 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. A czy jest jakaś miesięczna opłata za kartę PKO Junior, tą do konta dla dziecka do 13. roku życia? Bo nigdzie nie widzę takiej informacji. Czyli dobrze rozumiem, że jeśli chciałabym założyć konta dla dwóch dzieci, to muszę zainwestować 30 zł na wyrobienie kart?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł. Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł."
   oplat za prowadzenie nie ma. za karte 15 wiec na czysto 85zl.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...