Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 150 zł + moneyback do 100 zł + 2 darmowe wysyłki z InPostem za Citikonto (+ do 400 zł za kartę kredytową)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

22.03.2021

Premia 150 zł + moneyback do 100 zł + 2 darmowe wysyłki z InPostem za Citikonto (+ do 400 zł za kartę kredytową)

To już kolejna edycja promocji konta osobistego w Citibanku. Konta, które jest prowadzone za 0 zł bez warunków. Tak samo jest z kartą wydawaną do konta.

Premia 150 zł + moneyback do 100 zł + 2 darmowe wysyłki z InPostem za Citikonto (+ do 400 zł za kartę kredytową)
Do wzięcia są co najmniej dwie nagrody gwarantowane: bonusy pieniężne na sumę 150 zł oraz 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie z InPostem. Do tego dochodzi jednak propozycja dla tych, którzy założą i konto, i kartę kredytową - dodatkowy zwrot za płatności (do 100 zł).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja VI"


Dla kogo promocja konta? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz po 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w promocji (z bonusami do 150 zł i z 2 kodami na wysyłki kurierskie) jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagrody. Do wzięcia czekają:
 • 3 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (co w sumie da 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel);
 • 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie za pośrednictwem InPostu do wykorzystania podczas nadawania przesyłek za pośrednictwem szybkienadania.pl; kody mają mieć ważność do 30.10.2021 r.;
 • zwrot 1% za płatności kartą - dzięki któremu maksymalnie zyskasz 100 zł.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 19.06.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo została przewidziana dla 6 000 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto. Z udziałem nie warto więc zwlekać.

Zasady promocji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja VI"


By wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 19.06.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto);
 • by dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie (nagroda nr 1), we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

Kody na przesyłki kurierskie mają być przekazane w bankowości internetowej w zakładce "Korzyści i produkty" do ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Poniżej dowiesz się jak zdobyć kolejne nagrody.

Bonus 50 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
 • wpłać/przelej na Citikonto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku); 
Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Bonus 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)


Do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta na swe konto w Citibanku spełnij jeden z poniższych warunków:
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie lub
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN".

Przy czym przez wynagrodzenie Citibank rozumie: 
"sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych."

W tej edycji odpada więc możliwość spełniania powyższego warunku poprzez wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku.

Wypłata powyższego bonusu ma nastąpić do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Bonus 50 zł za transakcję Google Pay/ Apple Pay (nagroda nr 4)


By zdobyć niniejszą nagrodę, do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem).

Wypłata powyższego bonusu przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

1% zwrot za płatności kartą (nagroda nr 5)


To moneyback, dzięki któremu możesz zyskać do 100 zł.

Na tą nagrodę załapie się 1 000 uczestników, którzy jako pierwsi w okresie powyższej promocji, oprócz konta wyrobią także kartę kredytową Citibanku. Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r.

Zatem wyrobienie karty kredytowej w Citibanku teraz opłaca się podwójnie, bo do wzięcia jest też nagroda gwarantowana na start za skorzystanie z karty Citi Simplicity: bon o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepach Biedronka (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji; warunki do spełnienia są bardzo podobne).

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową. W ciągu miesiąca można uzyskać maksymalnie do 25 zł zwrotu (czyli przez 4 miesiące łącznie da się uzyskać nawet 100 zł).

Wypłata moneybacku przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-4) można otrzymać jeden raz.

CitiKonto - prześwietlenie konta osobistego w Citibanku


Główne cechy konta osobistego w Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto zwrócić uwagę na opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by zyskiwać na podobnych okazjach w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Jak mam już kartę Simplcity to też ten moneyback dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moneyback 1% przewidziany jest dla osób biorących udział w promocji "Citikonto. Cyfrowa rewolucja - edycja VI", które o kartę kredytową zawnioskują w czasie obowiązywania tejże promocji (od 19.03. do 19.03.2021 r.)

   Usuń
 2. Czyli definicja wynagrodzenia pozostaje bez zmian?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz nie może być z własnego konta nawet w innym banku. Ale nadal może być od innej osoby z tytułem "wynagrodzenie"

   Usuń
  2. Skąd ta info?

   Usuń
  3. Co nie jest zabronione jest dozwolone.

   Usuń
  4. Teraz nie może być z własnego konta nawet w innym banku?

   Usuń
 3. Wczoraj wysłałem wniosek o kartę kredytową. Czy jeśli teraz dopiero złożę wniosek o konto to będzie okey? Czy kolejność powinna być odwrotna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 22 marca 2021 14:06, zgodnie z regulaminem promocji na moneyback 1% łapie się "Pierwszych 1000 (...) Uczestników, którzy po dniu 1 stycznia 2020 r. nie posiadali w Banku [tj. Citibanku - przyp. Mr. Złotówa] głównej Karty Kredytowej Citibank oraz spełnią warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz a. w Okresie Obowiązywania Oferty [od 19.03. do 19.03.2021 r. - przyp. Mr. Złotówa] zawnioskuje o wydanie karty płatniczej - głównej Karty Kredytowej Citibank („Karta Kredytowa”) (...)".

   Z jednej strony na moment wnioskowania o kartę kredytową nie byłeś (jeszcze) uczestnikiem promocji konta, ale z drugiej zmieścisz się w ramach czasowych. I też definicja Uczestnika (promocji konta) wydaje się w tym przypadku korzystnie brzmiąca: "Z Oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, (...) („Uczestnicy”), które nie później niż do 19 czerwca 2021 r., zawrą z Bankiem Umowę (...), na podstawie której otworzą konto osobiste typu CitiKonto („Konto”)".

   Usuń
 4. Mr. Złotówa. W terminie 15-31.03 w Citibanku jest promocja dla uczestników programu Bezcenne Chwile. Prześwietl pls. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można to połączyć z ww. promocją Citikonta?

   Usuń
  2. Teoretycznie można. Ale w praktyce może być ciężko bo mało prawdopodobne że się wyrobisz. Jak dopiero teraz założysz konto to karta musi przyjść a promocja z punktami jest tylko do końca marca i w dodatku limitowana. Więc z rejestracją w Bezcennych Chwilach zaczekaj do jakiejś kolejnej promocji bo mają często.

   Usuń
 5. Jak można otworzyć konto, kurier, weryfikacja biometryczna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikacja biometryczna (a gdyby z jakiejś przyczyny się nie powiodła, to kontynuacja z kurierem).

   Usuń
  2. @Mr Złotówa taka kontynuacja upoważnia do bonusu pieniężnego? Zastanawia mnie jeszcze jedno...czy każda z nagród jest odrębna i jeśli nie spełnię warunków np. bonusu nr 2 to otrzymam pozostałe?

   Usuń
  3. Tak, każda nagroda jest odrębna.

   Usuń
 6. A z konta indywidualnego innej osoby z tytułem wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych."

   Innej osoby nie jest wykluczony.

   Usuń
  2. Żonie właśnie takiego przelewu nie zaliczono w jednej z poprzednich edycji z identycznym zapisem regulaminu. U nich wciąż wszystko zależy od osoby rozpatrującej reklamację - cyrk!

   Usuń
  3. u mnie też nie zaliczono :/

   Usuń
 7. Czy cityphone jest tylko powiazane z karta kredytowa? Chciałam złożyć rezygnacje z tej usługi zaraz po założeniu konta ale mi się nie wyswietla ta usługa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, mam pytanie. Czy mogę w kantorze kupić franki i potem przelać je na swoje konto walutowe w innym banku (przelewem walutowym). Czy taki przelew dalej jest bezpłatny? Kilka lat temu był.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy w jakim kantorze :)

   Usuń
  2. Kantory walutowe takie przelewy zazwyczaj realizują za darmo i od razu (bo mają rachunki w wielu bankach).

   Usuń
  3. ok, dzięki, chodziło mi właśnie o kantor walutowy w CITI bo jest to teraz jeden z warunkow do wyboru (wynagrodzenie lub zakup waluty za 2000 zł)

   Usuń
 9. Można jedno pytanie zadać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Unknown 26 marca 2021 20:24
   Tak. Tym samym przyznany limit już wyczerpałeś.

   Usuń
 10. Czy ktoś tak jak ja próbował założyć u nich konto tydzień temu i od tej pory cisza? Biometryczne otwarcie niestety nie powiodło się, przyszedł mail o planowanym kurierze i kontakcie z strony pracownika banku w tej sprawie (w ciągu 5 dni roboczych). Do tej pory nikt nie zadzwonił, cisza, jakbym wcale nie wnioskowała o otwarcie rachunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinni dzwonić. Ja czekałam jakoś koło tygodnia właśnie.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 11. Czy można połączyć tę promocję z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dokumenty dostarczane kurierem są już komputerowo uzupełnione o dane wnioskującego o konto, czy wszystkie dane trzeba wpisywać w papiery ręcznie przy kurierze? Otrzymałam maila z dokumentami "do sprawdzenia", ale są to puste formularze i regulaminy. Druga sprawa, czy trzeba po raz kolejny wysłać zdjęcie dowodu osobistego na mail podany przez bank? Wysyłałam go już dwukrotnie w procesie wnioskowania o konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już są uzupełnione. Tylko trzeba podpisać. Na maila przysyłają tylko wzór. Skan wysłałem raz jeszcze.

   Usuń
  2. Dziękuję za pomoc :)

   Usuń
 13. Od momentu podpisania umowy z kurierem ile wynosi czas oczekiwania na aktywacje konta, o której informacja powinna przyjść smsem/emailem? Brak odpowiedzi ze strony banku na wysłany email w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje z Banku płyną takie, że na przeprocesowanie podpisanego wniosku potrzeba kilku dni roboczych ponieważ dokumenty muszą wrócić do banku, następnie zostać podpisane i wprowadzone do systemu. Potem następuje aktywacja konta.

   Usuń
  2. U mnie gdzieś tak po tygodniu. Więc dość długo trzeba zaczekać.

   Usuń
 14. Otrzymaliście kody na przesyłki Inpost? U mnie brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, właśnie dzisiaj patrzyłem i są :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...