Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 300 zł do Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.03.2021

Zgarnij 300 zł do Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję swej karty kredytowej.

Zgarnij 300 zł do Allegro
W tej edycji do wzięcia czekają bony Allegro o łącznej wartości 300 zł. Jest to więc nagroda o 100 zł wyższa, niż w poprzedniej odsłonie akcji. Warunki do spełnienia nie uległy jednak znacznej zmianie. Do tego skrócono okres wykluczenia dla byłych posiadaczy takiej karty i cały czas obowiązuje zwolnienie z opłaty za kartę na rok.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Zgarnij 300 zł do Allegro"


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.11.2019 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda. W promocji bank przygotował 3 bony o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów na Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Każdy z nich można wykorzystać jednorazowo. Nie ma możliwości łączenia bonów.

Wyrabiając kartę w promocji załapiesz się również na zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że udział w promocji jest jeszcze łatwiejszy. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku, jeśli zechcesz zatrzymać kartę, nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić. Przy okazji tej promocji zdobędziesz dodatkowo nagrody gwarantowane.

Zasady promocji "Zgarnij 300 zł do Allegro" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody (3 bony Allegro o wartości 100 zł każdy):
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 30.06.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w trzech pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Jako że warunki należy spełniać przez 3 miesiące, to i trzy takie nagrody można uzyskać.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.

Ważne wskazówki


Spełniając warunki niniejszej promocji, zwróć uwagę na poniższe kwestie:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej unikać, bo są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Na potrzeby promocji płatności kartą można realizować w punktach handlowo-usługowych i/lub w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Umożliwia wspomniane zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 6000 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 11 200 punktów, które wymienisz np. na bilet do kina (w katalogu nagród wyceniony na 6495 punktów), kartę podarunkową Allegro o wartości 20 zł (za 6 000 punktów) lub 2 miesięczny pakiet dostępu do Eleven Sport (4770 punktów za jeden).

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Jak założyłem konto w promocji to teraz mogę też kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

   Usuń
 2. Jak można się dowiedzieć kiedy zrezygnowałem z karty kredytowej? bo już kiedyś miałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwaga!!! Osoby powyżej 76 roku życia według konsultanta nie mogą brać udziału w promocji. Czy ktoś wie czy jest taki przepis który dyskwalifikuje staruszków w otrzymaniu karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To powszechna praktyka. Banki mają prawo oceniać ryzyko kredytowe i dlatego mogą wprowadzać kryteria wieku/dochodu/zatrudnienia etc.

   Usuń
  2. tak jest, ale do mnie dzwonił rozgarnięty konsultant i od razu po zapytaniu o wiek stwierdził, ze przykro mu, ale nie, a nie gadał 40 min o szczególach, zeby na koniec powiedzieć, że nie dostanę kk.

   Usuń
 4. R...... pewnie nie spełni warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nie wypłacą premii!

   A i jeszcze ważna uwaga: umowę trzeba podpisać w oddziale.

   Usuń
 5. Czy kartę można wyrobić bez zakładania ROR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można wyrobić samą kartę. Nie ma konieczności zakładania konta osobistego.

   Usuń
 6. 3 miesiace minimum zatrudnienia do starania się o kartę !

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie rozmawiałam z konsultantem. Bank nie przyznaje karty kredytowej kobietom na urlopie macierzyńskim. Mimo zatrudnienia od 13 lat w tej samej firmie z umową na czas nieokreślony. Potężna dyskryminacja. Nie będę już zainteresowana żadnymi produktami tego banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inne banki też odmawiają na macierzyńskim.

   Usuń
 8. Po jakim czasie ktoś z banku dzwoni?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy posiadanie limitu odnawialnego Allegro wyklucza z możliwości skorzystania z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy citibank przy kartach kredytowych wali już prowizjami za curve także czy tylko revoluta tępią? Transakcja przez curve ma kod MCC oryginalnego sklepu w którym kupujemy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy umowę o kartę kredytową podpisuję w oddziale banku czy też można podpisać w domu za pośrednictwem kuriera ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w placówce. Kurier nie wchodzi w grę.

   Usuń
 12. Witam, zamiast "..Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.1.2019" powinno być 01.11.2019

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Zgadza się, karencja jest na szczęście krótsza.

   Usuń
 13. Witam, czyli doładowania kantorów internetowych typu REVOLUT nie są transakcjami wliczanymi w limit 1000zł?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam,
  Czy płatności kartą w serwisie siepomaga.pl wliczają się w limit 1000 zł na potrzeby promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% tak. Przy wątpliwych transakcjach ja pytam przez bankowość czy się łapie.

   Usuń
 15. W kwietniu można jeszcze zdobyć dodatkowe punkty: 1000 pkt za zakup na min. 1000 zł w Abra Meble lub w Decathlonie. A w Bricomarche jest 500 pkt za wydanie 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
 16. czyli jesli wniosek i kartedostałem w kwietniu to trzy promocyjne misiące do obrotu po 1000 zł to maj czerwiec i lipiec?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy jeśli byłem wcześniej zapisany w programie mam bonus to czy promocja mnie obejmie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie szkodzi. Tylko musisz im napisać później wiadomość żeby nową kartę podpięli do programu.

   Usuń
 18. Dodatkowa promocja na maj:

  W maju, za dokonanie min. 3 transakcji kartą kredytową w Internecie na min. 200 zł każda, otrzymasz jednorazowo dodatkowe 1000 punktów!

  OdpowiedzUsuń
 19. czy zostanie zaliczony przelew przez sprytnybill?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...