Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wiosenna promocja z kontem firmowym w Banku Millennium z premią do 600 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.03.2021

Wiosenna promocja z kontem firmowym w Banku Millennium z premią do 600 zł

Bank Millennium podbija stawkę i płaci więcej za konto firmowe.

Wiosenna promocja z kontem firmowym w Banku Millennium z premią do 600 zł
Do zdobycia czekają bonusy pieniężne na sumę 300 zł za konto firmowe oraz dodatkowe 300 zł za terminal płatniczy. A przypomnę, że w tym banku można zarobić o wiele więcej, bo dostępna jest promocja, w której Millennium daje bonus 250 zł za konto osobiste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Wiosenna promocja z kontem firmowym


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia Promocji, 
(...) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Z promocji skorzystać mogą osoby, które konto osobiste założyły w promocji (np. w aktualnie dostępnej promocji z bonusami na sumę do 250 zł) i nadal je posiadają.


Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.04.2021 r., ale trzeba uwzględnić, iż udział wziąć może 3000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje na swej stronie internetowej.

Nagroda w promocji została rozbita na kilka transz. To 3 bonusy po 100 zł za konto oraz 300 zł za terminal płatniczy. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis ścieżki do zgarnięcia każdego z nich. Bank Millennium wpłaci premie na Twe konto, więc uzyskane środki wykorzystasz według własnego uznania (wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel).

3 bonusy po 100 zł za konto firmowe - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Wiosenna promocja z kontem firmowym" i zdobyć pierwszy bonus 100 zł:
 • najpóźniej do 30.04.2021 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet lub aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp), lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji.

By zgarnąć drugi bonus 100 zł, w maju, czerwcu i lipcu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
 • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 250 zł.

I w końcu by zdobyć trzeci bonus w wysokości 100 zł, w maju, czerwcu i lipcu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1 000 zł.

Wspomniane "wpływy zewnętrzne" - zgodnie z regulaminem - to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"

Wypłata nagród. Pierwszy bonus wpłynie na Twe konto firmowe w Millennium najpóźniej do 15.05.2021 r. Wypłatę bonusów nr 2 i 3 bank przewiduje do 31.08.2021 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 300 zł za terminal płatniczy


By zgarnąć dodatkową nagrodę w wysokości 300 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania wszystkich trzech bonusów po 100 zł, najpóźniej do 31.07.2021 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij Wpływy Zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł na Konto z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy o Współpracy.

Wypłata tego bonusu także nastąpi najpóźniej do 31.08.2021 r. 

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - szczegóły oferty


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Czy posiadanie Konta 360 w promocji dawno temu jako osoba prywatna wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego artykułu:

   "Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;

   (...) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

   Usuń
 2. A jak się ma sprawa z terminalem? Ktoś zna jakieś szczegóły na ile taka umowa jest podpisywana, jaki abonament i czy można przedwcześnie rozwiązać umowę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...