Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3 promocje konta i od 290 do 350 zł do wzięcia. Którą propozycję BNP Paribas wybrać?

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.03.2021

3 promocje konta i od 290 do 350 zł do wzięcia. Którą propozycję BNP Paribas wybrać?

A to nie wszystko. Bo zdobyć można jeszcze więcej!

Zdjęcie siedziby BNP Paribas.
Od przybytku głowa nie boli. Ale czasem wybór jest trudny, więc poniższy wpis ma na celu go ułatwić. Porównuję 3 równolegle dostępne promocje konta w BNP Paribas. No i przypominam, że oprócz bonusów za konto można zgarnąć też bony o wartości 300 zł za kartę kredytową. Łącznie da się więc uzyskać nawet 650 zł, stając się klientem tylko jednego banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Każdą z promocji konta w BNP Paribas już opisywałem. W każdej z nich dostępne są jednak inne nagrody. Do tego dochodzą inne warunki do spełnienia. By się w tym gąszczu nie pogubić, sprawdź co i w jaki sposób można zyskać.

Porównanie promocji konta w BNP Paribas: marzec 2021 roku

Aktualnie dostępne są 3 alternatywne promocje z kontem w BNP Paribas w roli głównej: 

 • "Gigapremia" z premią pieniężną 200 zł i bonem Allegro o wartości 150 zł;
 • "Zdobywaj z kontem" z premią pieniężną 300 zł;
 • "Premia z Żabką" z premią pieniężną 250 zł i bonami do Żabki o wartości 40 zł.

Elementem wspólnym są jedynie warunki uczestnictwa - w wybranej promocji wziąć może zarówno nowy, jak i powracający klient, bo wystarczy 12-miesięczny rozbrat z BNP Paribas (w takim czasie wystarczy nie posiadać konta osobistego w tym banku).

Różne są jednak warunki do spełnienia. Oto porównanie promocji:

 

"Gigapremia"

"Zdobywaj z kontem"

"Premia z Żabką"

Nagroda:

premia do 200 zł 
oraz bon Allegro 150 zł

premia do 300 zł

premia do 250 zł
oraz bony do Żabki o wartości 40 zł  

Dostępność promocji:

do 31.03.2021 r.

do 17.04.2021 r.

do 31.03.2021 r.

Warunki do spełnienia (łącznie):

9 przelewów, 3 wpływy na konto oraz płatności kartą na sumę min. 900 zł

2 przelewy, 2 wpływy, 6 płatności BLIKiem

1 przelew, 3 wpływy, płatności BLIKiem na sumę min. 500 zł.

Szczegółowy opis promocji:

sprawdź tutaj

sprawdź tutaj

sprawdź tutaj

Czas spełniania warunków rozłożony na:

3 miesiące

2 miesiące

3 miesiące

Termin otrzymania ostatniej z nagród:

do 31.07.2021 r.

do 30.06. lub do 31.07.2021 r. (w zależności od czasu rejestracji w promocji) 

do 31.07.2021 r.

 

strona promocji

strona promocji

strona promocji


W każdym z podlinkowanych prześwietleń danej promocji, szczegółowo omawiam jej warunki. Już tu jednak podpowiem, że zawsze, gdy mowa o wykonaniu przelewów, to chodzi o "zwykłe" przelewy zlecane poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną z konta w BNP Paribas np. na swe konto w innym banku. Z kolei, gdy wymagane są wpływy, to w praktyce wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie musi być to wynagrodzenie). A wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (więc część lub całość można wydać, wypłacić lub przelać w dowolnym momencie). Jest zatem całkiem prosto.

Najwięcej zyskać można w promocji "Gigapremia", bo do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 350 zł - tu jednak trzeba wykazać się nieco większą aktywnością, zwłaszcza jeśli chodzi o płatności kartą (przez 3 kolejne miesiące należy wykonywać transakcje na sumę min. 300 zł w każdym miesiącu). 

Jeśli nie masz takich wydatków albo już masz je zagospodarowane (tzn. wykonujesz płatności kartami do innych kont), to najlepszym wyborem będzie akcja "Zdobywaj z kontem" - tu wystarczą pojedyncze transakcje BLIKiem na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty. Spełnianie warunków uzyskania premii rozkłada się na 2 miesiące (w pozostałych promocjach na 3). No i to jest też promocja dla tych osób, które najbardziej cenią sobie premie pieniężne - całość (łącznie 300 zł) otrzymasz na konto, więc środki wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel.


Jeszcze więcej do wzięcia: 300 zł za kartę kredytową


Po założeniu konta osobistego w jednej z powyższych promocji można iść za ciosem. W BNP Paribas dostępna jest też promocja karty kredytowej, w której do zdobycia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. W podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji, jak i omówienie karty. Tu tylko dodam, że z racji konieczności wykonywania płatności kartą kredytową na większą sumę (1 000 zł miesięcznie) w celu spełnienia warunków, to do pary najlepiej wypada promocja "Zdobywaj z kontem", gdzie już takie zaangażowanie w zakresie wykonywania transakcji nie jest wymagane.

Sprawdź szczegóły wybranej przez siebie promocji:

______________

Jak odnaleźć się w gąszczu promocji bankowych i wybrać najlepszą dla siebie? Korzystaj z porównań, jak powyższe i nie tylko. I oczywiście trzymaj rękę na pulsie, w czym pomoże Ci newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

18 komentarzy:

 1. Złotówa, wybór jest dość oczywisty - Gigapremia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kto co woli. Premia 300 zł też kusi.

   Usuń
  2. To ją wybierz :)

   Usuń
  3. Jak ktoś umie liczyć to tylko "Zdobywaj z kontem" ma sens. "Gigapremia" tylko pozornie daje więcej. Bon Allegro 150 zł to nie 150 zł ale sporo mniej w rzeczywistości. Mając gotówkę można kupić więcej robiąc zakupy w innych miejscach niż na alledrogo!

   Usuń
  4. Jak dla mnie również Zdobywaj z kontem jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjną ofertą z uwagi zarówno na premię pieniężną, zamiast w bonach jak i na najłatwiejsze warunki do spełnienia ;) Dzisiaj właśnie odebrałam kartę i zaczynam działać :)

   Usuń
 2. Zarejestrowałam się w Gigapremii i otworzyłam konto. Wg mnie ciekawsza jest promocja zdobywaj z kontem. Czy mogę „zmienić” promocję na tym etapie? Bo rozumiem, że udział w kilku promocjach wyklucza regulamin (?).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, udział można brać tylko w jednej promocji. Gdy już umowa została zawarta, to z czysto praktycznego punktu widzenia, bym przy niej pozostał. Choć teoretycznie jest możliwe odstąpienie od umowy zawartej zdalnie (możliwe tylko w ciągu 14 dni od jej zawarcia, czyli w BNP Paribas od zatwierdzenia umowy SMSem) - wtedy umowa powinna zostać uznana za niezawartą, to jednak nie ma gwarancji, że złożenie kolejnego wniosku się powiedzie (mam tu na myśli bardziej kwestie techniczne; jakąś blokadę itp.).

   Usuń
  2. Ja też bardzo wątpię. Mnie zamykają dostęp do bankowości już od 4. marca gdy zamknęli mi ROR wraz z kartą - w tym banku łatwiej spełnić warunki promki niż się z nimi rozstać :)

   Usuń
  3. Strach pomyśleć co by się działo, gdyby oni sami organizowali te promocje, jak np. ING czy Getin.

   Usuń
 3. No właśnie - czy ktoś już sprawdził cxy te promocje się wykluczają? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Unknown 24 marca 2021 21:58
   A jak sądzisz, po co są regulaminy każdej z promocji oraz ich opisy?
   Lenistwo nieprawdopodobne...

   Usuń
  2. A jak myślisz? Czytałeś ze zrozumieniem regulaminy?

   Usuń
  3. O tym w której promocji bierze się udział, decyduje rejestracja na stronie dedykowanej danej promocji i złożenie wniosku o konto za jej pośrednictwem. Można więc wziąć udział tylko w jednej promocji.

   Usuń
 4. Złotówa, w tabelce w Gigapremii wkradł się chyba mały błąd - zamiast 900 zł powinno być 300 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tabeli przedstawiam warunki, jakie należy spełnić na potrzeby promocji przez cały okres uczestnictwa. Do wydania jest 300 zł, ale w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych trzech miesięcy), czyli w sumie wychodzi 900 zł.

   Usuń
  2. ahh rzeczywiście, sorki, oczywiście masz rację :) Myślałam, że to miesięczne warunki ^^

   Usuń
 5. 12 miesięczna karencja jest liczona od dnia złożenia wniosku czy od dnia ogłoszenia promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o karencję, to liczy się 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...