Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 20 zł za doładowanie telefonu w Orange

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.03.2021

Promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo: bon Allegro 20 zł za doładowanie telefonu w Orange

Największy bank w Polsce odpalił promocję dla użytkowników aplikacji mobilnej IKO.

Bon Allegro za doładowanie Orange w PKO BP
Do wzięcia czeka bon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Warunek do spełnienia jest prosty - za pomocą aplikacji mobilnej należy doładować numer telefonu w sieci Orange.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Na początek jednak informacja też dla tych, którzy konta osobistego jeszcze w PKO BP nie posiadają. Na jego założeniu można zyskać - bank za Konto Za Zero daje półroczny dostęp do Canal+ (bez umowy wiążącej na dłużej).

Bon Allegro za doładowanie z Orange – wiosna 2021


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała na terytorium Polski, która korzysta z aplikacji mobilnej IKO (jako klient PKO BP - w tym Inteligo), posiadająca numer telefonu zarejestrowanego w sieci Orange w ofercie pre-paid.

Nagroda. Do wzięcia jest bon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Ma on mieć ważność do 31.12.2021 r. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane używać takiego bonu podczas zakupów, sprawdź jak wykorzystać bon Allegro?

Limit nagród w promocji. PKO Bank Polski przygotował się na rozdanie 3 000 sztuk nagród (każda z nich to bon o wartości 20 zł), które trafią do osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. W regulaminie można też znaleźć zapis: "Jeden Laureat może otrzymać w Promocji więcej niż 1 (jedną) Nagrodę". 

Informacje o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród mają pojawić się na pkobp.pl oraz inteligo.pl.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
  • w okresie od 8.03. do 11.04.2021 r. (ale miej na uwadze, że pula nagród może wyczerpać się wcześniej) za pomocą aplikacji mobilnej IKO doładuj telefon w Orange jednorazowo kwotą min. 100 zł.

I to już wszystko. Nagrody mają być przekazane w formie kodu, który bank prześle SMSem na numer doładowanego telefonu w Orange najpóźniej do 30.04.2021 r.

Jako że wpis o tej promocji jest krótki, bo warunki proste, to przy okazji przypomnę o innej, bardzo prostej promocji... tym razem pozabankowej, więc opisywanej na Promocjobraniu - sprawdź jak zgarnąć bonus 100 zł za samo wyrobienie Twisto.

Nie przegap najlepszych, ani limitowanych promocji bankowych, które mogą oznaczać dla Ciebie największy zysk. By trzymać rękę na pulsie, skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga: 

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

  1. Idealna promocja, akurat musze doładować telefon :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaką jest obecnie opłata za zakupy na Allegrito?

    OdpowiedzUsuń
  3. Od wczoraj mam okres wypowiedzenia. Łapie się na promocję?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...