Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 500 zł z kontem osobistym w Credit Agricole

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

29.03.2021

Zyskaj do 500 zł z kontem osobistym w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował nową promocję z imponującą kwotą do zgarnięcia.

Zyskaj do 500 zł z kontem osobistym w Credit Agricole
Łącznie można bowiem zyskać nawet 500 zł. Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji jest oferta dla oszczędzających (aktualnie to 1,5% w skali roku gwarantowane na 3 miesiące). I tym razem jest to promocja, w której nie trzeba przenosić konta z innego banku (co często było wymogiem w promocjach Credit Agricole).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agicole.]

Promocja "Do 500 zł dla Ciebie"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta w Credit Agricole po 31.03.2018 r.

Nagrody. Do wzięcia czekają wyłącznie bonusy pieniężne - łącznie na sumę nawet 500 zł. Bonus na start wynosi 50 zł. Resztę stanowi moneyback za płatności kartą i/lub BLIKiem, wynoszący 3% (co jest wysokim zwrotem na tle większości obecnie dostępnych - już nielicznych - moneybacków oferowanych przez inne banki).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 500 zł dla Ciebie":
 • złóż wniosek o konto w Credit Agricole wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody na otrzymywanie ofert marketingowych oraz wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej (które bank będzie wysyłał mailem lub udostępniał w bankowości);
 • najpóźniej do 31.07.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ min. 300 zł.

Za to otrzymasz pierwszą nagrodę gwarantowaną: bonus 50 zł, który bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Zgodnie z regulaminem promocji wpływ na konto, to dla Credit Agircole:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika"


Innymi słowy: wymagany wpływ nie może pochodzić z Twego konta. Przelew może pochodzić np. od pracodawcy, ale warunek ten można też zrealizować w prostszy sposób - przelew 300 zł na konto w Credit Agricole może zrobić np. współmałżonek.

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta (nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość tych środków możesz wydać, przelać lub wypłacić).

Zwrot 3% od Credit Agricole za płatności kartą i BLIKiem


Pozostałe bonusy będą wypłacane comiesięcznie w formie 3-procentowego zwrotu za płatności kartą (w tym mogą być też płatności Google Pay oraz Apple Pay) i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. I w tym przypadku można zdecydować się na jeden z poniższych wariantów:
 • premia do 50 zł, która będzie wypłacana w 6 transzach (przez 6 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 8,35 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • premia do 150 zł, która będzie wypłacana w 12 transzach (przez 12 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 12,50 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem;
 • premia do 450 zł, która będzie wypłacana w 18 transzach (przez 18 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 25 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 10 płatności kartą lub BLIKiem.

Zwrot ma być naliczany "za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta, w zależności od wybranego wariantu premii". Wypłata zwrotu przewidywana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż niektóre transakcje nie będą zaliczone do zwrotów, gdyż regulamin promocji przewiduje wykluczenia (kody MCC podawane w nawiasach to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),"

Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
"- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, 
- przelewów na telefon BLIK, 
- wypłat z bankomatów." 


Choć ta lista wykluczeń może wydawać się długa, to w praktyce bankowi chodziło zapewne o to, by wyeliminować miejsca, w których można zrobić większy obrót kartą lub BLIKiem bez faktycznego płacenia za zakupy. Swobodnie można za to wykonywać transakcje np. w sklepach (m.in. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, u mechanika, dentysty, na stacji paliw itd., a także w Internecie - np. na Allegro.

Rachunek Oszczędzam: 1,5% na 3 miesiące


Argumentem przemawiającym za skorzystaniem z powyższych promocji konta w Credit Agricole może być również propozycja tego banku dla oszczędzających. Rachunek Oszczędzam daje 1,5% w skali roku na 3 miesiące (licząc od otwarcia konta) dla kwoty do 20 000 zł.
"Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 1.03.2021 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. 
Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie: 
a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta, 
b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie, 
c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail"

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek, więc wpływu odsetek nie należy spodziewać się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (jak to zazwyczaj bywa w bankach), ale co 3 miesiące.

Porównanie kont osobistych z oferty Credit Agricole


W promocji założyć można Konto dla Ciebie lub Konto VIP. 

Główne cechy Konta Dla Ciebie to:
 • 0/7 zł (miesięczna opłata za prowadzenie konta) i 0/9 zł (miesięczna opłata za kartę wydaną do konta) - opłaty nie będą pobrane, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie jest pobierana, jeśli zostaną spełnione ww. warunki zwolnienia z opłat za konto i kartę.
Jeśli zdecydujesz się na Konto VIP, to warunki wyglądają następująco:
 • 0/30 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wyniesie 200 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach w Polsce.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, by zyskiwać np. przy okazji codziennych zakupów - tak, jak szansę na to dzięki moneybackowi daje powyższa propozycja Credit Agricole. By nie przegapić podobnych okazji, skorzystaj z bezpłatnego mailingu do Czytelników bloga, dzięki któremu otrzymasz powiadomienia o nowościach (wysyłam je maksymalnie 2 razy w tygodniu):

68 komentarzy:

 1. Myślę, że ta 3-letnia karencja może być przeszkodą dla wielu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorsze jest jednak to, że nie da się już brać premii za przenoszenie rachunków, a dla mnie i całej rodziny to był regularny wpływ kasy przez ładne kilka lat!

   Usuń
  2. promocja do 200zł za przeniesienie cały czas funkcjonuje w banku ;) tylko nie łączy się z promocją 500zł

   Usuń
 2. 1. Tylko pierwszy wpływ co najmniej 300 zł w celu otrzymania bonusu 50 zł powinien być zrobiony z konta innej osoby, a comiesięczny wpływ minimum 1000 zł może być już z mojego konta w innym banku?
  2. Jeśli założę konto pod koniec miesiąca, to od kiedy liczą się miesiące, w których powinienem zrobić obrót kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Wytyczne (o tym, że wpływ z konta innej osoby) dotyczą tylko promocji, a więc jednorazowego wpływu 300 zł.

   Jeśli chodzi o warunki zwolnienia z opłaty za konto (wpływ 1000 zł w przypadku Konta Dla Ciebie) to przelew może być już z własnego konta w innym banku.

   2. W regulaminie jest zapis: "Masz prawo do premii za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta (...)" oraz przykład: "Otworzyłeś konto 12 kwietnia 2021 r. i wybrałeś premię w wysokości 150zł. W maju wykonałeś 5 płatności na łączną kwotę 500zł. 3% z tej wartości to 15 zł, w związku z tym wypłacimy Ci premię w wysokości 12,50 zł. Zrobimy to najpóźniej do 30 czerwca 2021 r."

   Usuń
 3. Przypomina mi się promocja Banku BPH. Też 3% zwracali, max. do 600 zł przez cały okres. Moja pierwsza promocja bankowa w życiu. Jakoś 4-5 lat temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas szybko leci - ta promocja BPH była dostępna 6 lat temu (pojawiła się w marcu 2015 r.). Zatem staż w korzystaniu z promocji już imponujący :)

   Usuń
  2. Nie zwracali jednak za zakup biletów Ryanair pod pretekstem tego, że to firma zarejestrowana w Irlandii.

   Usuń
  3. Getin miał 10-procentowe zwroty oraz podwyższenie oprocentowania na lokacie o 0,5% - to se ne vrati.

   Usuń
  4. Ile lat temu to było? Sporo. No i też był ograniczenie bodaj do sklepów spożywczych i stacji paliw.

   10% zwracał też Toyota Bank.

   A później ministerstwo finansów postanowiło narzucić obniżenie prowizji interchange i dobre moneybacki się pokończyły.

   Usuń
  5. Interchange fee obniżono o circa 1% jednak wciąż można dostać 5% zwrotów za płatności BLIK.

   Usuń
 4. We wniosku jest usługa Usługa CAsaver. Czy trzeba ją włączać żeby mieć 1,5 proc. na k. oszcz.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu (np. poprzez zaokrąglanie transakcji i przerzucanie środków przez bank z konta osobistego na konto oszczędnościowe). Jej włączenie nie jest wymagane na potrzeby promocji (ani tej z premią do 500 zł, ani podwyższonego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam).

   Usuń
 5. To wystarczy zrobić 10 płatności na miesiąc zeby zgarnąć po jakimś czasie całą pulę 500 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysokość comiesięcznych premii zależy przede wszystkim od sumy transakcji wykonanych kartą i/lub BLIKiem. Ale by te 3% zwrotu zostało naliczone, to trzeba też pamiętać o wykonaniu minimalnej liczby płatności kartą i lub BLIKiem (3, 5 lub 10 w zależności od wybranej premii) w danym miesiącu kalendarzowym.

   Usuń
  2. Czyli jeśli wydam 1000 zł to dostanę 30 zł, ale jednocześnie pod tym warunkiem że będzie 10 płatności w miesiącu?

   Usuń
  3. Dostaniesz 25 zł bo to max jaki można dostać za każdy miesiąc.

   Usuń
  4. Tak, jeśli wybierzesz wariant na 18 miesięcy, ale i tak miesięcznie nie więcej niż 25zł (a nie 30).

   Usuń
  5. Dostaniesz 25zł, bo tyle miesięcznie przy trzecim wariancie można maksymalnie.

   Usuń
 6. Czy można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako osoba polecajaca, tak. Od 1 kwietnia za polecenie jest 100 zl, ale na nowo trzeba włączyć program polecen

   Usuń
  2. Regulamin promocji wyklucza łącznie z ewentualnymi innymi promocjami (w tym z programem poleceń).

   Usuń
  3. A czy jeśli ktoś poleci konto dla mnie to dostanie pieniążki czy tez jest wykluczone?

   Usuń
  4. Pieniążków obecnie już nie dają - tylko przelew na konto :)

   Usuń
  5. Mozna łączyć, ale tylko osoba, ktora poleci konto dostanie kaske, wiadomosc z pierwszej lini frontu 😉

   Usuń
 7. czyli jak będę płacił na Allegro ich kartą, to to mi się nie wliczy do obrotu (bo w końcu mogę dokonać zwrotu towaru, tak?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot = anulowanie transakcji = brak moneybacku

   Usuń
 8. Krótka ściąga dla osób które chcą zdobyć całość:
  8,35 zł - trzeba wydać w miesiącu 278,31 zł.
  12,50 zł - trzeba wydać w miesiącu 416,67 zł.
  25 zł - trzeba wydać w miesiącu 833,33 zł.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy rachunki za prąd itp. przejdą do zwrotu? Bo nie widzę wykluczenia. A jeśli tak to wchodzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy opłacaniu rachunków jest MCC 4900. Nie ma go wśród wykluczanych więc możesz wchodzić :)

   Usuń
 10. Widziałem reklamę w tv. Było o promocji i o tym, że do konta wydają teraz kartę z ekotworzywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta z ekotworzywa i bardzo duży wybór wizerunków kart - 180 wzorów

   Usuń
  2. Podobno to tworzywo jest nietrwałe :)

   Usuń
 11. Czy z tą promocją można połączyć kod polecenie konta?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak wygląda zawarcie umowy? Kurierem czy osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko selfie.

   Usuń
  2. Kurier też może być.

   Usuń
  3. U mnie apka nie przechodziła kroku weryfikacyjnego "teraz mrugnij oczami". Pozostaje czekać na kuriera (Pocztex).

   Usuń
  4. Wizyta w banku również (podczas rozmowy z konsultantem wybierasz pasującą formę)

   Usuń
 13. A co jeśli mam już kartę kredytową CA? Mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta w Credit Agricole po 31.03.2018 r.


   I to tyle. Nic innego niż konto nie wyklucza.

   Usuń
 14. jeżeli będę polecającym konto, to ja dostanę premię, a osoba polecona nie?
  Ale skąd bank będzie wiedział czy osoba polecona chce skorzystać z premii za polecenie czy z premii opisanej tu wyżej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoba polecona musi spełnić warunki promki.

   Usuń
 15. jeśli chodzi o wpływ na konto, czy może on pochodzić z konta osoby posiadającej takowe w banku ca i pracującej w nim? I drugie pytanie: jeśli chodzi o wpłatę na konto oszczędnościowe, może pochodzić z mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ na potrzeby promocji (czyli 300 zł) nie może pochodzić jedynie z własnego konta (bez względu na to czy jest ono kontem w Credit Agricole czy w innym banku), ani z konta do którego uczestnik promocji jest pełnomocnikiem (choć to w praktyce bank może sprawdzić, gdy chodzi o pełnomocnictwa w Credit Agricole).

   Wpływ na konto oszczędnościowe może już być z dowolnego źródła (także z własnego konta).

   Usuń
 16. Pytanie za 100 punktów - czy będą zaliczane płatności kartą lub blikiem w MU? Wydaje się, że tak, ale może jest jakiś haczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MU (Moje Usługi?) mają kod MCC 4900 - nie ma go na liście wykluczonych, więc powinno być okey.

   Usuń
  2. a MU to nie jest system płatności internetowych?
   Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
   "- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,

   Usuń
  3. Revolut, SkyCash czy PayPal to MCC 4829, Moje Usługi MCC 4900

   Usuń
 17. Pytanie o podstawy, jeśli chodzi o promocje bankowe:)z Pana doświadczenia, co najbezpieczniejszych wpisywać, jeśli chodzi o "tytułem" przelewów robionych na potrzeby promocji??tak, żeby nie było żadnych wątpliwości, czy bank ta wpłatę zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W większości promocji tytuł przelewu nie ma znaczenia. Jeśli pojawia się ogólny warunek np. w stylu 'zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł', to można zrobić przelew wpisując cokolwiek.

   Zdarzają się jednak promocje, w których pojawia się wymóg wpływu 'wynagrodzenia', ale regulamin promocji nie precyzuje skąd ma być ten przelew (tzn. nie jest podane wprost, że musi być przelew z konta firmowego pracodawcy itp.). Wtedy często przechodzi przelew z własnego konta, ale nie zaszkodzi wpisać sobie "wynagrodzenie" ;)

   Usuń
 18. W jaki sposób można zamknąć konto otwarte za pomocą sefie?

  OdpowiedzUsuń
 19. Przeczytałam w komentarzach,że można płacić za rachunki na energię, czynsz ale przecież to jest po prostu przelew a nie płatność kartą ani blikiem !!! Jak więc to można wykonać?? Io bardzo ważne pytanie bardzo proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunki za prąd itp. można opłacić poprzez "Moje Usługi" albo na poczcie. Wtedy możesz płacić kartą. Ale są dodatkowe prowizje. Kwestia kalkulacji czy się opłaca.

   Usuń
 20. Ale proszę powiedzieć gdzie znajdę ten "moje usługi"bo nie wiem jak z tego korzystać
  Pozdrawia Kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2020/02/bonus-30-zl-rejestracja-moje-uslugi.html

   Tu Złotówa opisywał. Sama promocja już chyba nieaktualna ale ogóle informacje znajdziesz.

   Usuń
 21. Czy w tym linku nie ma pomyłki bo nie wyświetla się jako link aktywny😔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz go skopiować i wkleić w pole adresu w przeglądarce.

   Usuń
 22. Czy te 300 PLN mogę wpłacić ze swojego konta firmowego JDG, prowadzonego w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. Bo wtedy jest to przelew z konta którego stroną umowy jest firma a nie ty.

   Usuń
 23. 5 dych dostałem za przelew 3 stów kolegi natomiast ,,wykolegowali" mnie pobraniem opłaty 15 zeta za kartę z wybranym widoczkiem czego nie mówili, radzę uważać na to! I zwrotu nie dostałem za płatności za maj mimo że dokonałem 5 płatności kartą (wariant 150 zł 12 x max 12.5 przy 416 wydanych miesięcznie), taka sytuacja..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zwrot za płatności mają czas do 30 czerwca

   Usuń
  2. Chodziło mi o płatności za kwiecień (konto założone w marcu) za które mieli czas do końca maja a nie przyszły do dziś, napisałem reklamację odpisali że do 30 dni dostanę odpowiedz

   Usuń
 24. Witam. Dostałam kod polecający. Chciałabym przenieść konto z innego banku do CA. Czy w takim wypadku osoba polecająca otrzyma za mnie jakiś profit? I czy muszę przenieść także wynagrodzenie na rachunek CA abym uzyskała 200 zł premii za przeniesienie konta?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 25. Uwaga na automatycznie włączany pakiet sms za 5zł/m-c.

  Pakiet jest włączany bez jakiejkolwiek wiedzy, a po zapytaniu via internet odpowiedzieli, że mogłem przeczytać o tym w cenniku załączonym do umowy :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz reklamację żeby ci wyłączyli i zwrócili opłatę. Mi oddali.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...