Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Gigapremia", czyli nawet 350 zł do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

5.03.2021

"Gigapremia", czyli nawet 350 zł do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

W nowej promocji konta osobistego w BNP Paribas do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o wartości aż 350 zł.

Promocja Gigapremia
A konkretnie jest to premia pieniężna na sumę 200 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz bon o wartości 150 zł do wydania na Allegro. Niezmiennie obowiązuje też - przyzwoity na tle wielu banków - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku (bo to zaledwie 12 miesięcy), a warunki do spełnienia w promocji są bardzo proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Gigapremia": nawet 350 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Gigapremia" do wzięcia są:
 • 2 premie pieniężne po 100 zł każda, które wpłyną na Twe konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel oraz 
 • bon Allegro o wartości 150 zł.

Limit rejestracji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady promocji "Gigapremia"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.03.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.04.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 14.04.);
 • w kwietniu, maju i czerwcu 2021 r.  (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób - może to być przelew z własnego konta w innym banku.).

Za spełnienie powyższych warunków z kwietnia otrzymasz premię 100 zł i taka sama premia zostanie Ci przyznana za spełnienie warunków z maja. Z kolei po realizacji powyższych wytycznych w czerwcu, wpadnie bon Allegro o wartości 150 zł.

Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej. A więc, żeby uzyskać drugą premię w wysokości 100 zł za spełnienie warunków w maju, to uprzednio w kwietniu musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej premii 100 zł. I tak samo żeby uzyskać bon Allegro za spełnienie warunków w czerwcu, w maju musisz mieć zrealizowane wytyczne dotyczące uzyskania premii 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu poszczególnych bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu gigapremia@bnpparibasplus.pl:
 • do 21.05. o premii 100 zł (za spełnienie warunków w kwietniu);
 • do 25.06. o drugiej premii 100 zł (za spełnienie wymogów w maju) oraz
 • do 25.07.2021 r. o bonie Allegro 150 zł (za realizację warunków promocji w czerwcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszej premii 100 zł będzie należało zareagować - do 26.05.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Wypłata bonusów pieniężnych (po 100 zł każdy) nastąpi do 31.05. oraz do 30.06.2021 r. Z kolei bon Allegro będzie przesłany SMSem do końca lipca. Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Gigapremia"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); o wykonywaniu tej płatności pamiętaj, bo transakcje BLIKiem nie są zamiennikiem i choć będą wykonywane na potrzeby promocji (w kwietniu i maju), to one nie zwolnią z opłaty za kartę (a na potrzeby promocji kartę do konta trzeba wyrobić i posiadać do momentu otrzymania nagrody);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Gigapremia" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

101 komentarzy:

 1. Złotówa, w jednym miejscu napisałeś o bonach do Allegro a w drugim do Biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność, poprawione (błąd wskutek kopiuj-wklej).

   Usuń
  2. Czy skanując dowód osobisty i przesyłając go bankowi w celu założenia konta jest bezpieczne?

   Usuń
  3. Osobiście nie mam oporów do załączania skanu. Nawet wolę gdy dzieje się to we wniosku, a nie w placówce. Wtedy skan poprzez szyfrowany wniosek (https) trafia bezpośrednio do systemu banku. Ktoś tam taki dokument w centrali banku weryfikuje, ale jego kompetencje zapewne są ograniczone (nawet w zakresie drukowania). Zatem trudno o to, by dokument miał gdzieś wypłyną1ć.

   Już w przypadku kserokopii w placówce jest większe ryzyko. Poczynając od pracownika, który przecież może sporządzić ksero razy 2, poprzez innych pracowników, klientów banku, personel obsługujący (np. sprzątający).

   Wiadomo, że słyszy się w mediach, iż wyłudzono kredyt na kogoś, ale to zazwyczaj efekt nieuwagi wielu osób (które zgubiły i nie zastrzegły dokumentu) albo zostawiły kserokopie w mniej pewnych miejscach (wypożyczalnia samochodów, punkt obsługi sieci telefonii komórkowej itp. itd.). Osoby tam pracujące są mniej uświadamiane w zakresie odpowiedzialności za przetwarzanie danych i dokumentów. Banki dość mocno na to dmuchają, bo głównie na reputacji bazują swój biznes.

   Usuń
 2. Lepsze premia (350 Zeta gotówki) jest za spełnienie łatwiejszych warunków w aktualnej promce "Postaw na konto".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Postaw na konto" jest już niedostępna.

   Dla Gigapremii aktualnie alternatywną promocją (ale dostępną już tylko do 10.03.) jest akcja "Premia na zakupy" (w niej do wzięcia są "bony do Biedronki o wartości 350 zł").

   Usuń
  2. Ło matko - nagle dawny BGŻ stał się najlepiej nagradzającym bankiem w Polsce!

   Usuń
  3. Toż to najlepszy bank jeśli chodzi o liczbę promocji, wartość nagród i karencję :)

   Usuń
 3. 300 zł to ma być w jednej płatności? Czy może być wiele na mniejsze kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie promki czytamy: "wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł"

   Usuń
 4. Czy posiadanie KK wyklucza z promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywna umowa ramowa wyklucza.

   Usuń
  2. Ale nie wyklucza. Mam kartę kredytową i wziąłem udział w promce konta. Nagrodę dostałem.

   Usuń
  3. Umowa ramowa nie wyklucza?

   Usuń
  4. Pytanie czy wydanie KK wiąże się z zawarciem umowy ramowej.

   Usuń
 5. MR ZŁOTÓWA
  Proszę jednoznacznie i ostatecznie rozstrzygnąć: czy posiadanie karty kredytowej uniemożliwia wzięcie udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 5 marca 2021 18:36
   @marekm60 6 marca 2021 00:27

   REGULAMIN PROMOCJI„GIGAPREMIA”

   "§ 2.
   Zasady uczestnictwa w Promocji
   1.W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki
   1)nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;"

   "§ 1. Postanowienia ogólne
   12)Umowa ramowa-Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem,w tym przypadku podpisywana przez kontrahenta Banku za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości kontrahenta Banku następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty; albo ustalenie tożsamości kontrahenta Banku następuje w drodze Wideoweryfikacji;"

   Co tu jest niezrozumiałego?

   Usuń
  2. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej. Swego czasu były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek później musiało to ulec zmianie, bo zaczęły pojawiać się informacje, że złożenie wniosku już się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  3. No i to jest jednoznaczna odpowiedź!

   Dzięki Złotówa :)

   Usuń
  4. Potwierdzam. Wziąłem udział w promocji konta mimo posiadania karty kredytowej.

   Usuń
  5. @Anonimowy 6 marca 2021 18:13
   czyli że tą jednoznaczną odpowiedzią nie jest to co mówi regulamin tylko to co ktoś mówi? Typowe dla tych, którzy potem maja tu pretensje ze jakiś bank im premii nie wypłacił.
   To że iluś osobom uda się kombinując osiągnąć cel, nie stanowi żadnej wykładni!

   Usuń
  6. Po prostu ludzie, którzy wnioskowali u nich o KK zapomnieli, że zawierali umowy ramowe - nihil novi :)

   Usuń
  7. Jak jest karta kredytowa to do niej jest dostęp do bankowości ale nie w ramach umowy ramowej ale odrębnie. Mimo że to ciągle ten sam panel logownia GoOnline. Tak mi wyjaśniono na infolinii.

   Usuń
  8. Ja kiedyś złożyłem na infolinii bdyspozycję zamknięcia dostępu do bankowości, ale jakiś 'doradca' mi ją jedynie zablokował, a to spora różnica.

   Od tamtej pory im zwyczajnie nie ufam, a w szczególności żadnej info w wersji niepisanej.

   Usuń
  9. Problem w tym, że zanim założysz konto wraz z bankowością internetową nie ma innego sposobu zadania pytania. Zresztą posiadanie dostępu do bankowości niewiele zmienia, gdyż BNP jako jeden z niewielu banków po prostu ignoruje pytania wysłane poprzez bankowość.

   Usuń
  10. Reklamacje również?

   Usuń
  11. Niestety również.

   Usuń
  12. Mam aktywną (tylko) kartę kredytową. Zgodnie z sugestią Mr Złotówy "spróbowałem" złożyć wniosek na stronie promocji "Gigapremia". Wniosek dało się wypełnić, ale otrzymałem odpowiedź na adres e-mail: "Dzień dobry, niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale".
   Czyli chyba nie warto "próbować", komputer czuwa ...
   Szkoda, że odpowiedź banku nie jest jednoznaczna i nie budząca wątpliwości, jak n.p. "wniosek nie może zostać zrealizowany z powodu niespełnienia warunków promocji".
   Programista trochę się zdrzemnął, wykonał zlecenie niestarannie i nikt z banku go nie zdyscyplinował.

   Usuń
  13. @marekm60 18 marca 2021 01:38
   Wystarczy że regulamin jest jednoznaczny. Natomiast nigdy to co ktoś mówi. Jeżeli działasz w oparciu o regulamin, masz zawsze prawo domagać się tego co ci regulamin gwarantuje. Jeżeli wbrew regulaminowi, sam się tego prawa pozbawiasz.
   Banki powinny wprowadzać kilkuletnią karencję już za samo kombinowanie.

   Usuń
  14. Ja mam kartę kredytową i dostęp do bankowości. Złożyłem wniosek o konto i udało się otworzyć. W umowie miałem inny login, ale jak zalogowałem się pod ten co dotąd to teraz konto już widzę.

   Usuń
 6. Cześć, nie pamiętam dokładnie kiedy zamykałem konto ( styczeń lub luty ubiegłego roku ). Czy jeśli okres karencji mi nie minął, to po prostu będę miał zablokowaną możliwość złożenia wniosku ? Czy jeśli przejdę składanie wniosku, to oznacza, że okres karencji minął ?
  Dodatkowo, skąd wiadomo, czy mam zamkniętą umowę ramową ? Pamiętam, że konto zamykałem telefonicznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy rejestracji/wniosku nie jest to weryfikowane ani blokowane. Trzeba wiedzieć samemu czy okres wykluczenia już minął czy nie. Datę zamknięcia konta poda ci konsultant jak zadzwonisz na infolinię. Tak też dowiesz się jak jest z umową ramową.

   Usuń
  2. Informacji o terminie zamknięcia konta udzielają na infolinii.

   Usuń
  3. Dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc :) potwierdzam, na infolinii udzielają takiej informacji. Pozdrawiam

   Usuń
 7. Cześć, ale rozumiem, że np w lipcu czy po wygaszeniu i wypłacie tych bonusów promocyjnych, można w każdej chwili zamknąć bezpłatnie to konto, czy ta promocja też jakoś obliguje do np rocznego czy dłuższego posiadania tego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymać musisz tylko do otrzymania nagrody. Potem możesz zamknąć.

   Usuń
 8. Jeszcze jedno pytanie - czy od takiej nagrody teoretycznie powinno się odprowadzić podatek, czy nagrody przyznawane przez banki są zwolnione z podatku ? A jesli podatek to w jakiej wysokości ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank odprowadza podatek za uczestnika akcji.

   Usuń
  2. A później trzeba to rozliczyć w rocznym PIT?

   Usuń
  3. W promocjach bankowych - w zdecydowanej większości - nie ma potrzeby rozliczania podatku. Promocje są bowiem traktowane jako sprzedaż premiowa i wtedy w określonej kwocie (do 2000 zł) nie ma potrzeby rozliczania podatku. Dotyczy to pojedynczej akcji. Nawet w regulaminach promocji zazwyczaj jest zapis na ten temat.

   Przykładowo z regulaminu powyższej promocji:
   "Wydanie Nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."

   W przypadku promocji gdzie można zyskać/wygrać więcej (choć zdarza się to rzadko) są też zapisy, że banki fundują nagrody dodatkowe, będące równowartością należnego podatku.

   Jedyna grupa osób która zawsze musi się rozliczyć z podatku (bez względu na to ile zarobi) to osoby prowadzące działalność gospodarczą, które zyskują dzięki promocjom np. przy założeniu konta firmowego (ale już nie konta osobistego). Wtedy muszą się rozliczyć, bo to przychód z tytułu prowadzenia tej działalności (bez względu na to jaka jest kwota tej premii), bo to dzięki swej działalności gospodarczej zyskali (kto inny konta firmowego nie założy).

   Usuń
  4. Nie trzeba nic rozliczać

   Usuń
 9. Mogę prosić o pomoc? Konto bankowe zamknęłam ponad roku temu, zapomniałam o umowie ramowej, więc nadal jest aktywna. Teraz mam kartę kredytową w tym banku. Czy mogę skorzystać z obecnej promocji? Czy musze najpierw zamknąć umowę ramową? I czy mogę zamknąć umowę ramową dot. konta bankowego posiadając kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam kartę kredytową i w niczym to nie przeszkadzało. Złożyłem wniosek o konto i wziąłem udział w promce.

   Usuń
  2. Ok, wziąłeś udział w promce, ale czy nagrodę też dostałeś?

   Usuń
  3. Jak już napisano powyżej aktywna umowa ramowa wyklucza z udziału.

   Usuń
  4. Dostałem już pierwszą nagrodę.

   Usuń
  5. Super, a ja już drugą :)

   Usuń
  6. Dostał już ktoś trzecią?

   Usuń
  7. Tak. Teraz czekam na czwartą :)

   Usuń
 10. We wniosku trzeba zaznaczać zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma wymogu zaznaczania zgód we wniosku o konto. Jedynie gdzie trzeba to przy rejestracji ale bez tego nie dałoby rady przejść dalej.

   Usuń
 11. Dla mnie niejasne jest co oznacza "12 miesięcy", ponieważ umowę wypowiedziałem 2 lutego 2020 r. więc do 2, a nawet 4 marca byłem klientem banku. W mojej ocenie 12 miesiecy minie dopiero 31 marca. Mylę się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak? A niby dlaczego? Przecież nikt nie mówi o miesiącach kalendarzowych. Jak konto zostało zamknięte 3.03.2020 to teraz możesz znów założyć.

   Usuń
  2. Witam, mam podobną sytuację, może poprosimy Mr.Złotówę o ostateczne rozwianie wątpliwosci.

   Usuń
  3. Skoro konto zostało zamknięte 4. marca 2020, to w przypadku rocznej karencji można zakładać kolejne 5. marca 2021 - to dość oczywiste.

   Usuń
  4. Dokładnie! Rok to rok a nie jakieś całe miesiące kalendarzowe czy coś.

   Usuń
 12. Jaki kurier jeździ z umową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowy dla BNP Paribas obsługuje Poczta Polska.

   Usuń
  2. Dla BOŚ oraz ING również - Pocztex to solidna firma z bardzo dobrą stroną śledzenia przesyłek.

   Usuń
 13. Przedwczoraj złożyłem wniosek o konto przez link i aplikację, zeskanowałem dowód, potwierdziłem tożsamość przez aplikację a dzisiaj dostałem sms "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale... W oddziale też jest promocja gigapremia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, jeszcze chyba nikomu nie udała się ta sztuka :)

   Usuń
  2. Zadzwoń na infolinię żeby anulowali ci wniosek. Później złóż od nowa ale z kurierem. Sprawdzone. Daruj sobie przez aplikację.

   Usuń
  3. Wnioskowałem od razu z kurierem. Otrzymałem taką samą odpowiedź! Zmiana "na kuriera" nic nie da...

   Usuń
 14. Ok, dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy aplikację trzeba pobierać i przez nią przelewy zrobić? Czy te przelewy wystarczą przez bankowość na komputerze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Przelewy mogą być w bankowości przez internet.

   Usuń
 16. Czy jeśli otwieram konto w marcu to musze w marcu zrobić płatność kartą aby nie pobrali mi opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie. Ale żeby czasem nie wozić się z reklamacją to kupiłem 1 bułkę i załatwione.

   Usuń
 17. I jeszcze jedno pytanie. bo widziałam tu pytanie o umowę ramową. Czy jeśli teraz przy składaniu wniosku zaznaczyłam umowe ramową to przy zamykaniu konta za pół roku trzeba to jakos szczególnie zaznaczyć aby i tą umowę ramową zamknęli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, trzeba o tym powiedzieć doradcy/konsultantowi bo z sami od siebie raczej tego nie robią.

   Usuń
 18. Z bardzo podobnej promocji BNP Paribas skorzystałem w 2019 roku po czym zamknąłem konto osobiście będąc w banku. Kilka dni temu założyłem znów konto poprzez link podany tu na stronie. Dziś loguje się na moje "nowe" konto, a tam widzę historie transakcji z 2019 roku..... Jak to możliwe? Czyżbym otrzymał swój stary nr konta z powrotem? Czy to nie wyklucza mnie ze skorzystania promocji drugi raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak.
   Tak.
   Powód: dostęp do bankowości nie został zamknięty - taki klimat :)

   Usuń
  2. Historia zostaje, ale to nie znaczy że wyklucza z promocji. Rok minął to jest okey.

   Usuń
 19. Witam, Dotyczy Gigapremi
  Czy jak zapłacę za rachunek (np. za czynsz > 300 zł) w kasie Monetii lub przez Internet za pomocą Apple Pay, to spełnię warunek płatności kartą?
  Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie jaki ma kod MCC? Opłacanie rachunków najczęściej ma kod 4900 (ale czy tak ma Monetia to nie wiem).

   Usuń
 20. A co jeśli przegapiłam 7 dni i nie zdążyłam w tym czasie nadać pinu do karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście działałbym dalej i czekał co się wydarzy. W przypadku braku maila powiadamiającego o nagrodzie, złożyłbym reklamację. Przy odwołaniu użyłbym argumentacji o spełnieniu większości warunków (karencja, rejestracja, umowa, wymagane aktywności) i uzasadnił jakoś opóźnienie. Gwarancji nie ma, ale spróbować można.

   Usuń
 21. Promocja jest jeszcze dostępna? Pula się nie wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nadal jest dostępna. Będzie tak dopóki na stronie promocji dostępny jest formularz do rejestracji. Liczy się bowiem limit rejestracji (a nie złożonych wniosków, czy podpisanych umów). Tym samym każdy kto zdąży się zarejestrować, ten ma już zapewniony udział w promocji i zdobędzie nagrody (po spełnieniu pozostałych warunków).

   Jeśli pula rejestracji się wyczerpie, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat i kolejne rejestracje nie będą już możliwe.

   Usuń
 22. Czy opłaty kartą w serwisie "moje usługi" zaliczają się do płatności kartą (min.300pln) spełniające warunek otrzymania nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 23. Hej! Czy spełnię warunki robiąc trzy przelewy w danym miesiącu np. jednego dnia i np. po 1 zł na swoje konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przelewy można zrobić tego samego dnia i na swoje konto w innym banku - na dowolną kwotę.

   Usuń
  2. Dziękuję!

   Usuń
 24. Czy jeśli mam sprzęt RTV/AGD wzięty na raty to spłacając je przelewami internetowymi przez te wymagane kolejne 3 miesiące po minimum 300 zł spełniam warunki promocji? Czy taka płatność ratalna jest zaliczana do wydatków wymaganych promocją?

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam pytanie odnośnie tego zapisu w Regulaminie: "Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne (...) - czy jeżeli zapłacę kartą przez internet za zakłady Lotto, to ta transakcja zostanie odrzucona? Czy kod transakcji wiąże się wyłącznie z terminalem czy dotyczy także operacji kartą przez Internet? Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 26. Maile już rozsyłali?

  OdpowiedzUsuń
 27. Poki co brak maila, jak u Was ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Ale jeszcze kilka dni mają.

   Usuń
  2. Też jeszcze nie mam i trochę to już niepokojące.

   Usuń
  3. Spokojnie. Zazwyczaj wysyłają na ostatni dzień.

   Usuń
  4. Dostałem maila wczoraj. Sprawdźcie spam.

   Usuń
 28. Czy mogą to być płatności przez Google Pay na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coe ciekawe mi nie zaliczyli płatności google pay

   Usuń
  2. A mi zaliczyli. Pisz reklamację. W regulaminie nawet jest że może być Google Pay.

   Usuń
 29. A jak jest z rezygnacja z konta. Jak już dostane moje premie. to bon na allegro dostane do końca lipca, czyli co teoretycznie w lipcu trzeba wykonać jeszcze różne operacje żeby nie obciążyli opłatami za kartę czy za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. I w lipcu to musisz zrobić 3 płatności, bo toip się zmienia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...