Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIE CHWILE na bon Allegro 400 zł lub bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2021

OSTATNIE CHWILE na bon Allegro 400 zł lub bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity

Święta świętami, ale ważne by nie umknęły takie okazje.

Karta podarunkowa Biedronka i bon Allegro od Citibanku
A tylko do poniedziałku włącznie (tj. 5.04. do godz. 23:59) można załapać się na promocje z bonami na zakupy: 300 zł do Biedronki lub 400 zł do Allegro (druga z tych propozycji w obecnej edycji przewiduje skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citibanku).

[Promocje zakończone. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dziś o tych okazjach tylko przypominam, bo - rzecz jasna - już je szczegółowo omawiałem na blogu. Do lektury tych wpisów zachęcam:

Co ciekawe, to w obydwu promocjach warunki do spełnienia są podobne (jedyną różnicą w praktyce jest tylko sposób aktywacji karty). A wystarczy niewiele, bo trzeba wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, zalogować się do bankowości oraz wykonać płatności na sumę min. 1 000 zł. Nie muszą to być płatności na Allegro czy w Biedronce, bo płacić można także w większości innych miejsc według własnego uznania i preferencji. No i czas wykonywania tych transakcji można dopasować do swych możliwości - jest na to sporo czasu (do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy). I już - za to otrzymasz gwarantowaną nagrodę.

Dodam, że do 5.04.2021 r. (włącznie, czyli do końca dnia) wystarczy samo złożenie wniosku o kartę na stronie wybranej promocji. Spełnienie reszty warunków (w tym zawarcie umowy o kartę) może nastąpić później.

Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać z karty kredytowej, to musisz wiedzieć, że z nią nie trzeba ponosić kosztów (co mogłoby sugerować nazewnictwo, bo co kredytowe, to kojarzy się z choćby z odsetkami). Z kartą kredytową jest jednak tak, że można oddawać dokładnie tyle (i ani grosza więcej), ile z niej się wydało. Ale co tam będę się dłużej rozwodził nad tym - po prostu zachęcam Cię do zapoznania z wpisem poradnikowym: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

_____________

A kończąc niniejszy wpis, z racji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzę Ci, by ten czas dodał Ci nadziei i był wytchnieniem od otaczającej nas rzeczywistości. To co zawsze było normalnością, dziś często jest luksusem. I choć to nieraz ciężkie do zrozumienia, to niech będzie przyczynkiem do jeszcze mocniejszego uświadomienia sobie, co jest w życiu najważniejsze.

11 komentarzy:

 1. Dzięki za życzenia. Krótkie ale trafne. Wzajemnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wniosek wysłany. Również wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie, czy jeśli mam sprzęt RTV/AGD wzięty na raty to spłacając je przelewami internetowymi przez te wymagane kolejne 3 miesiące na kwotę tysiąca wymaganego promocją, spełnię tym samym warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu chodzi o wykonywanie płatności kartą a nie o przelewy. Zwłaszcza niewskazane z karty kredytowej.

   Usuń
  2. chodziło mi o płatności kartą rat za sprzęt a nie przelewy, czy takie się liczą do promocji, tej czy innej jeśli jest wymagane wydanie np. 1000?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie, czy można płacić kartą wydaną do konta za raty w banku? Złotówa, inni?

   Usuń
  4. A jak/gdzie można płacić kartą przy spłacaniu rat?

   Usuń
 4. A co z opłatami? Bo jak dobrze pamiętam to już dawno karta City simplicity przestała być darmowa. Chyba,że coś przegapiłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietleniach promocji szczegółowo omawiam też kartę. Uczestnicy promocji dostają uproszczone warunki zwolnienia z opłaty :)

   Usuń
 5. Czy do takiej karty trzeba otwierać konto w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwieranie konta nie jest wymagane. Można mieć samą kartę Citi Simplicity.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...