Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nest Bank: 500 zł premii dla obecnych klientów firmowych

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.05.2024

Nest Bank: 500 zł premii dla obecnych klientów firmowych

Niniejsza propozycja skierowana jest do zaproszonych przedsiębiorców.

Promocja "Korzystaj aktywnie z BIZnest Konta i odbierz 500 zł"
Posiadacze konta firmowego w Nest Banku, którzy dostaną zaproszenie, zgarnąć mogą do 500 zł premii pieniężnej.

Na wstępie przypomnę, że na nowych klientów też czekają bonusy: to do 500 zł dla otwierających BIZnest Konto (dzięki wysokiemu, bo 25-procentowemu moneybackowi za płatności na stacjach paliw). W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie rachunku firmowego z oferty Nest Banku (acz to ostatnie jest bardzo proste, bo ten rachunek prowadzony jest bez warunków za 0 zł, a i za wydaną do konta kartę bank nie pobiera opłat).

Poniżej skupiam się już na nowości - propozycji, którą bank przedstawia wybranym klientom.

Promocja "Korzystaj aktywnie z BIZnest Konta i odbierz 500 zł"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca rachunek firmowy BIZnest Konto (w PLN) w Nest Banku, która otrzyma zaproszenie - zgodnie z regulaminem taka propozycja przekazywana jest wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej (w wersji min. 3.10).

Niniejsza promocja pojawiła się na początku maja 2024 roku, a regulamin promocji nie zawiera zapisów o końcu jej dostępności, więc niewykluczone, że w kolejnych miesiącach też będą wysłane zaproszenia.

Nagrody. Do wzięcia czeka 5 bonusów po 100 zł każdy.

Zasady promocji "Korzystaj aktywnie z BIZnest Konta i odbierz 500 zł"


Jeśli udało Ci się znaleźć w gronie wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie do udziału w promocji:
  • w terminie wskazanym w zaproszeniu zapisz się do promocji w aplikacji mobilnej Nest Banku;
  • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zapisania się do promocji (w każdym z tych miesięcy): 
    • wykonaj przelew do ZUS - należy dokonać terminowej płatności pełnej składki; 
    • zapewnij wpływy 5 000 zł oraz 
    • zrealizuj 2 transakcje - mogą to być płatności Blikiem lub kartą oraz przelewy (z wyłączeniem wpłat gotówki Blikiem/kartą, przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku oraz przelewów do ZUS).

"Wpływy 5 000 zł" - zgodnie z regulaminem - bank definiuje tak:
"suma Zleceń Płatniczych uznaniowych w kwocie nie niższej niż 5000 zł zaksięgowana na Rachunku Firmowym w danym miesiącu kalendarzowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [czyli w Nest Banku, bo słowo 'Bank' zapisane jest wielką literą, więc jest pojęciem zdefiniowanym - przyp. Mr. Złotówa], (ii) kredytów udzielonych przez Bank, (iii) lokat oraz (iv) zwrotów Transakcji Bezgotówkowych Kartą lub Transakcji Bezgotówkowych BLIK"

💸 Bonus 100 zł naliczony zostanie za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz przelew do ZUS + wpływy + 2 transakcje. Jego wypłata przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętaj przy tym, iż:
"Premia (...) przyznana Uczestnikowi w ramach Promocji stanowi przychód z działalności gospodarczej prowadzonej przez Uczestnika, w związku z czym wypełnienie wszelkich obowiązków podatkowych związanych z jej otrzymaniem spoczywa na Uczestniku"


💡 Na koniec przypomnę, że w Nest  Banku pojawiła się też okazja do bankobrania z kontem osobistym PLN i kontem oszczędnościowym EUR, w której do wzięcia jest do 400 zł.


📚 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...