Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 45 zł za 3 płatności z Visa Mobile poprzez Autopay

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.05.2024

Bonus 45 zł za 3 płatności z Visa Mobile poprzez Autopay

Do wzięcia czeka 45 zł za 3 płatności z Visa Mobile.

Promocja "Visa Mobile – płać za 3 rachunki i odbierz 45 zł zwrotu" 2024
Z promocji Autopay skorzystać mogą posiadacze kart Visa wydanych przez wybrane banki - do tych najbardziej rozpoznawalnych należą ING Bank Śląski, mBank oraz Nest Bank (więc jest to dodatkowy argument, by w tych bankach założyć konto, bo teraz promocje kumulują się).

Visa Mobile to usługa udostępniona przez organizację wydającą karty płatnicze, która umożliwia płacenie w Internecie bez konieczności podawania numeru (i pozostałych danych) karty płatniczej. W zamian wystarczy... podać numer swego telefonu, na który przyjdzie powiadomienie z prośbą o potwierdzenie transakcji. Po jej akceptacji płatność za zakupy zostanie zrealizowana, a obciążona będzie karta podpięta pod usługę Visa Mobile.

W przypadku tej promocji niezbędnym jest opłacanie należności za rachunki/faktury wystawiane przez (określonych) dostawców mediów. Należy to zrobić za pośrednictwem Autopay, czyli usługi jakiś czas temu znanej pod marką BlueCash, a która służy m.in. do zautomatyzowanych płatności na cykliczne zobowiązania.

Promocja "Visa Mobile – płać za 3 rachunki i odbierz 45 zł zwrotu" 2024


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę VISA wydaną przez ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, banki spółdzielcze z grupy SGB lub BPS, Krajową Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową i zrzeszone w niej spółdzielcze SKOKi, Krakowski Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Brodnicy lub Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie.

💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz karty Visa wydanej przez instytucję udostępniającą płatności Visa Mobile, to sprawdź jak uzyskać: do 720 zł w bonusach za konto w mBanku500 zł premii za konto w ING, czy w Nest Banku 100 zł łatwej premii lub (jeśli dysponujesz kwotą min. 5 000 euro) do 400 zł w bonusach pieniężnych. Teraz w każdym przypadku dojść może jeszcze 45 zł dzięki niniejszej promocji z Visa Mobile.


Niezbędnym jest również posiadanie (lub aktywowanie teraz) usługi Visa Mobile.

🎁 Nagroda. Do wzięcia czeka bonus 45 zł. Wpłynie on na rachunek powiązany z kartą płatniczą, którą płatność została wykonana.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.07.2024 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród - regulamin przewiduje bowiem 3 333 bonusów (po 45 zł każdy). O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji, organizator powiadomić ma tutaj (z 7-dniowym wyprzedzeniem).

Zasady promocji "Visa Mobile – płać za 3 rachunki i odbierz 45 zł zwrotu"


By zgarnąć bonus pieniężny 45 zł, najpóźniej do 31.07.2024 roku:

 • zarejestruj się na stronie promocji oraz
 • za pomocą Systemu Płatności Online Autopay wykonaj min. 3 płatności Visa Mobile po min. 50 zł każda w celu uiszczenia należności na rzecz podmiotów z listy określonej regulaminem - a należą do nich: Canal+ Polska, Cyfrowy Polsat S.A., E.ON Polska, Enea, Energa-Obrót, Netia S.A., Orange Polska, P4 (dostępne dla klientów usługi UPC), PGE Polska Grupa Energetyczna, Polkomtel, Tauron Sprzedaż, Toya oraz Vectra (dokumentowanych rachunkiem, fakturą lub innym dokumentem księgowym).

Wypłata bonusu 45 zł ma nastąpić w ciągu 30 dni od dokonania ostatniej (tj. trzeciej) płatności.

Zgodnie z regulaminem:
"Uczestnikowi, posługującemu się adresem e-mail i numerem telefonu podanym przy rejestracji, może zostać przyznana wyłącznie jedna Nagroda w Okresie Promocji"

 

Jak skorzystać z usługi Visa Mobile?


Dla ING Banku Śląskiego lub Nest Banku usługa Visa Mobile dostępna jest w aplikacji banku. Klienci mBanku, Banku BPS i banków spółdzielczych, Krakowskiego Banku Spółdzielczego czy SKOKów, by skorzystać z tej metody płatności, muszą pobrać aplikację Visa Mobile (dostępną w sklepach Google Play i App Store).

Przykładowa rejestracja dla klientów ING Banku Śląskiego:

"1) W Moim ING wybierz kartę Visa. W szczegółach karty znajdź Visa Mobile i kliknij „Aktywuj usługę”. 

2) Podaj adres e-mail i zaakceptuj zgody Razem z Visa Mobile aktywujesz usługę Click to Pay, którą świadczy Visa. Jest to niezbędne do korzystania z Visa Mobile. 

3) Potwierdź e-mail kodem autoryzacyjnym, jaki Visa wyśle Ci na ten adres".


W przypadku klientów Nest Banku aktywacja usługi Visa Mobile wygląda następująco:

"1) Zaloguj się do aplikacji i wybierz w menu głównym KARTY. Następnie w zakładce "Akcje" kliknij "Dodaj kartę do Visa Mobile". 

2) Zaakceptuj regulamin oraz potwierdź swoje dane osobowe. 

3) Na adres e-mail otrzymasz jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który przepisz we wskazane pole w aplikacji. 

4) Potwierdź dodanie karty do Visa Mobile wpisując swoje hasło mobilne."

 

📚 Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Przeczytałem regulamin i w zasadzie nigdzie nie jest napisane że płatności u partnerów programu muszą być za moje rachunki, czy to jest prawidłowa interpretacja czy nadużycie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Partnerzy z wielkiej litery. Masz ich definicję i są wymienieni.

   Usuń
  2. Ale to chyba nie o to chodziło w pytaniu. Chodzi o to czy rachunki mogą być na inne osoby. Wg mnie tak.

   Usuń
  3. tak, rachunek innej osoby właśnie został opłacony z mojego konta

   Usuń
 2. Dotyczy też użytkowników Autopay? Czy tylko nowych?

  OdpowiedzUsuń
 3. Sens rejestrować dla 45 zł? Było już więcej?

  OdpowiedzUsuń
 4. A pobierają prowizję za opłacenie rachunku za prąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowizja za opłacenie rachunku wynosi 1,99zł czyli z tych 45zł-5,97zł za trzy opłacone rachunki zostaje 39,03zł.

   Usuń
  2. i 39,03zł w portfelu! gratis bo i tak płacić musisz rachunki

   Usuń
 5. Trzeba pobierać jakąś aplikację czy można zapłacić metodą Visa Mobile bezpośrednio po zalogowaniu na stronę dostawcy wymienionego w regulaminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź już masz w artykule:

   Dla ING Banku Śląskiego lub Nest Banku usługa Visa Mobile dostępna jest w aplikacji banku. Klienci mBanku, Banku BPS i banków spółdzielczych, Krakowskiego Banku Spółdzielczego czy SKOKów, by skorzystać z tej metody płatności, muszą pobrać aplikację Visa Mobile (dostępną w sklepach Google Play i App Store).

   Usuń
  2. Twoja odpowiedź dotyczy bardziej sposobu "wyrobienia sobie", włączenia możliwości płacenia metodą Visa Mobile. Mi chodzi już o moment płacenia za rachunek - czy można zalogować się na BOK dostawcy usługi wymienionego w regulaminie i z tego poziomu zapłacić (bo jest tam opcja płatności Visa Mobile) czy płacenie robi się jakoś inaczej. Nie wiem czym się różni Autopay od metody zapłaty Visa Mobile, czy Autopay to dodatkowa aplikacja?

   Usuń
  3. Ale to musi być przez Autopay.

   Usuń
  4. To promocja AutoPay więc musi być tam a nie przez eBOK jakieś firmy.

   Usuń
  5. Anonimowy22 maja 2024 15:31 - informacja sprzeczna z poniższą od Anonimowy22 maja 2024 20:23. Weź tu bądź mądry i zrozum jak to działa.

   Usuń
 6. Na liscie podmiotow,, na rzecz ktorych oplacane są rachunki, jest Energa. Czy mozna zaplacic rachunek za prąd w 3 transzach, tego samego dnia? Rachunek opiewa na kwotę np. 170 zł, a ja zrobie 3 razy przelew na 50, 50 i 70zl. Rozumiem, że prowizję za kazdy przelew będę musiala zaplacić. To byłby moj koszt, niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autopay podaje tak: 'Opłacanie rachunków kliknięciem w link na fakturze lub w eBOK-u usługodawcy (...) w taki sposób płaci się za rachunki z Autopay.'
   Po kliknięciu kwota z faktury pojawiła się automatycznie, mnie nie udało się jej zmienić...

   Usuń
  2. uzupełniam mój wpis z 22 maja 20:23
   Regulamin promocji określa: "płatności Kartą Visa przy udziale Visa Mobile
   poprzez System Płatności Online Autopay, w celu uiszczenia należności (...) na rzecz podmiotów z listy (...) w ust. 1 załącznika nr 1 do Regulaminu („Partnerzy”)";

   Usuń
 7. Jak zaplacić fakturę w Play poprzez Visa Mobile ? Szukam i nie mogę znaleść - jest Blik, Google Pay, kartą i przelewem bankowym....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pod opcją kartą, ewent. opcją przelewem (bardziej: "przelewem") nie ma podopcji Visa Mobile?

   Usuń
  2. Pytanie czy dla Playa jest? Bo w regulaminie wymieniają P4 ale z dopiskiem P4, że dostępne dla klientów usługi UPC.

   Usuń
  3. Na stronie promocji jest logo Plusa, Orange, Play ...

   Usuń
  4. 1 września 2023 roku doszło do formalnego połączenia spółek UPC Polska Sp. z o.o. i P4 Sp. z o.o. (PLAY).

   Usuń
  5. W orange aplikacji też nie widzę opcji visa mobile chociaż pisze ze dostawca płatności jest autopay

   Usuń
  6. Czy komuś udało się opłacić rachunek w PGNiG? Nie widzę nigdzie opcji VISA Mobile :(

   Usuń
  7. Nie bo nie ma PGNIG wśród dostępnych.

   Usuń
 8. Czy komuś działa ta aplikacja VisaMobile bo u mnie po rejestracji nie mogę się zalogować i jak widzę po ocenach to wiele osób ma ten problem i to chyba od początku istnienia tej aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie działa bez problemu ale przez ING

   Usuń
  2. U mnie z kolei, mimo aktywacji Visa Mobile w Nest Banku, płatności zatwierdzać muszę w aplikacji Visa Mobile a nie bankowej. Dziwnie to działa.

   Usuń
  3. tak to idzie: klikasz link do płatności faktury (masz go w mailu z fakturą lub na bok-u) -- otwiera się link do płatności Autopay -- wybierasz i klikasz Visa Mobile - płatność pobrana będzie z rachunku bankowego powiązanego z kartą Visa która jest wskazana do płatności Visa Mobile -- potwierdzasz płatność -- gotowe;

   Usuń
  4. No tak, ale zatwierdzić akurat muszę nie w aplikacji Nest Banku, gdzie mam "podpiętą" VISĘ Mobile, a w odrębnej aplikacji. To miałem na myśli pisząc powyżej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...