Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za Konto Mobi dla młodzieży w wieku 13-17 lat (+ 500 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.05.2024

100 zł premii za Konto Mobi dla młodzieży w wieku 13-17 lat (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Oto najnowsza edycja promocji konta dla nastolatków w ING.

100 zł na start za konto dla nastolatka
Do wzięcia jest gwarantowana premia pieniężna 100 zł. A że rodzic musi mieć/założyć konto w tym banku, to też warto przypomnieć o promocji, w której czeka rekordowa w tym banku premia na start.

ING Bank Śląski płaci bowiem 500 zł za konto osobiste (dla osób pełnoletnich) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz omówienie kont z oferty ING. Poniżej skupiam się już na okazji do bankobrania dla nieletnich.

💯 100 zł na start za konto dla nastolatka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

💰 Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czeka gwarantowana premia 100 zł, którą bank wypłaci na konto dziecka - będzie ją można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "100 zł na start


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową premię:
  • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
  • do 5.08.2024 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto z Lwem Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto z Lwem Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
  • z konta rodzica (w ING) na konto dziecka przelej kwotę min. 100 zł (należy to zrobić najpóźniej do 5.09.2024 r.) oraz
  • na dzień 5.08. lub 5.09.2024 r. na koncie dziecka zapewnij saldo dostępne w wysokości min. 100 zł.

💸 Wypłatę bonusów bank przewiduje w dwóch turach:
  • do 20.08.2024 r. dla tych, którzy powyższe warunki spełnią na dzień 5.08. lub 
  • do 20.09.2024 r. dla osób, które warunki promocji zrealizują na dzień 5.09.2024 r. 

Do momentu otrzymania premii nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i konta dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków Promocji (...)" 

🔎 Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. W przypadku wypłat Blikiem, bez prowizji można podejmować gotówkę z dowolnych bankomatów.

Czy opłaca się założyć konto dziecku? Tak, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z premią 500 zł za konto osobiste dla pełnoletnich.

Bądź na bieżąco z promocjami.  na X i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...