Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Wiosna rozkwita punktami" w programie Bezcenne Chwile

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.05.2024

Promocja "Wiosna rozkwita punktami" w programie Bezcenne Chwile

Po dłuższej przerwie powraca ogólnodostępna promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile.

Promocja "Wiosna rozkwita punktami" w programie Bezcenne Chwile
Z propozycji skorzystać mogą osoby już posiadające kartę zarejestrowaną w programie lojalnościowym Mastercard. Do wzięcia czekają punkty, które można wymienić na nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości 50 zł.


Promocja "Wiosna rozkwita punktami" w programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard zarejestrowaną już w programie Bezcenne Chwile.

Do zdobycia jest jedna z dwóch nagród (każda po 4000 punktów) dla każdej Twojej karty Mastercard. I tu różne są wytyczne, jeśli chodzi o zasady kwalifikowania się do uzyskania danej nagrody.

Nagroda nr 1 (4000 punktów) jest dla tych osób, które przed 8.05.2024 r.:

 • miały już zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), ale jednocześnie
 • przed ww. datą nie posiadały konta w programie na stronie bezcennechwile.pl.

Jakie to okoliczności? Tak się mogło stać, gdy ktoś zarejestrował się w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem banku (wyrażając wtedy wymaganą zgodę), ale nie doszło do założenia konta na stronie programu.

Nagroda nr 2 (4000 punktów) dostępna jest dla osób, które:
 • przed 8.05.2024 r. wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) oraz
 • przed 8.05.2024 r. założyły konto na stronie programu bezcennechwile.pl i co najmniej raz się tam zalogowały dla danej karty, ale musiało to być już jakiś czas temu, bo dodatkowym wymogiem jest by do tego konta nie logować się w okresie 6 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (a ta wystartowała 8.05.2024 r.).


Nagroda
. 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile w praktyce przekłada się na nagrodę o wartości 50 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Tyle bowiem "kosztują" bony do do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności).

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 32 500 nagród po 4 000 punktów każda bez rozróżniania czy to nagroda nr 1 czy nr 2. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 1 dzień przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji "Wiosna rozkwita punktami" 


By zdobyć nagrodę/nagrody, najpóźniej do 30.06.2024 r.:
 • jeśli kwalifikujesz się do uzyskania nagrody nr 1:
  • załóż konto na stronie bezcennechwile.pl i zaloguj się do niego; 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 100 zł oraz
  • do 30.06.2024 r. nie wycofuj zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej;
 • jeśli kwalifikujesz się do uzyskania nagrody nr 2:
  • zaloguj się do swego konta na stronie bezcennechwile.pl;
  • wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 100 zł oraz
  • do 30.06.2024 r. nie wycofuj zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zgodnie z regulaminem (tu cytat):
"W odniesieniu do jednej zarejestrowanej Karty Mastercard®, Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę 1 albo tylko jedną Nagrodę 2. Uczestnik może otrzymać obydwie nagrody (tj. Nagrodę 1 oraz Nagrodę 2), jeżeli spełni warunki do ich otrzymania przy użyciu dwóch różnych Kart Mastercard®, których jest uprawnionym posiadaczem. 
(przykładowo: jeżeli Uczestnik, który jest posiadaczem dwóch Kart Mastercard®, spełni warunki, (...) przy użyciu pierwszej Karty Mastercard® oraz spełni warunki, (...) przy użyciu drugiej Karty Mastercard®, to otrzyma Nagrodę 1 oraz Nagrodę 2)"

💸 Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Leszkowi.

Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:


📚 Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Oj teraz coś BCh mają te promocje z wieloma obwarowaniami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli promocja prawie dla nikogo.
  Pogratulować pomysłu

  OdpowiedzUsuń
 3. 6 miesięczna karencja w logowaniu się na konto wykluczy większość uczestników :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj to ja się na nic nie łapię :( Druga już taka ich promocja z dziwnymi warunkami wejściowymi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Beznadziejna promocja. Ciekawe ilu znajdzie się uczestników

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi przysłali tę ofertę na kartę już dawno zamkniętą... Trudno, by ktoś przystąpił do programu i przez pół roku się do niego nie zalogował.

  OdpowiedzUsuń
 7. "6 miesięczna karencja w logowaniu się na konto wykluczy" aktywnych i lojalnych uczestników tegoż "programu". 🤮
  Brawo "Bezcenne Chwile" za powiedzenie wprost kim są dla was wasi lojalni uczestnicy. 😖👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie przesadzaj tak jak i ja logowales sie zeby zobaczyc, czy jest z ostatniej promocji cos tyle tej lojalnosci

   Usuń
  2. @Anonimowy 9 maja 2024 16:39
   O! Widzę że ty wszystko już wiesz... no tak, mam tam tylko 11 kart a w tym 6 utrzymywanych od dziejów bez porównania lepszych, bo czasów nieboszczyka Mastercard Priceless Specials.
   Teraz nawet oferty przyśpieszające są bardzo słabe, a w dodatku trzeba się naklikać na każdej z kart żeby je zobaczyć. Oczywistym jest przecież, że musieli jeszcze bardziej wszystko skomplikować tak jakby rzeczywiście chcieli zmusić do lojalności na twoim poziomie.

   Usuń
  3. Chyba zmieniła się polityka firmy (wraz z kierownictwem), bo kilka miesięcy temu rozdawali punkty wszedzie, gdzie mogli, vide promki z kk mbanku czy paribas

   Usuń
 8. A ja do jednej z kart nie logowałem się grubo od ponad roku i zalogowałem się teraz w ostatni piątek. Wrrrr

  OdpowiedzUsuń
 9. No niestety ale logowałem się, jak większość pewnie, gdy było 1810 pkt w promocji "Dziękujemy, że jesteś z nami".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, w tej promocji dostałem tylko punkty bodaj na 3 kartach, a kart zarejestrowanych ponad rok (także w tamtym czasie) mam więcej.

   Usuń
 10. Jak można sprawdzić datę ostatniego logowania na stronie? Mam wrażenie, że jest to niemożliwe dla przeciętnego użytkownika programu. Promocja bardzo dziwaczna - jeśli ktoś tam się nie loguje, to być może zapomniał o programie. W jaki sposób do takiej osoby ma dotrzeć informacja o promocji, jeśli nie sprawdza Bankobrania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jest mowa o byciu zapisanym na wiadomosci makketingowe a więc pewnie dostaje się maila ktory się wywala bez czytania

   Usuń
  2. U mnie po każdym logowaniu przychodzi mail z jednorazowym kodem do uwierzytelnienia więc chyba tylko w taki sposób można to sprawdzić.

   Usuń
 11. Mi nie wypłacili do tej pory 4000 punktów w promocji powiązanej z użyciem portfela cyfrowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo. Skladales reklamacje? Ja odpuściłem, bo nie chce mi się szarpać ale cos się tam zmieniło na gorsze

   Usuń
  2. Infolinia, miła obsługa, reklamacja pozytywnie rozpatrzona tego samego dnia

   Usuń
 12. Pozdrawiam. A podpowie ktoś, jak usunąć stamtąd zarejestrowane karty, które nie są już w użyciu? Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia, ale trzeba podac 4 ostatnie cyfry karty, jak pamietasz

   Usuń
 13. Podpowie ktoś o co chodzi z tymi dwiema nagrodami? Karta citi, ostatnie logowanie do Bezcennych Chwil 18.10.2023, z karty zgarnąłem już kiedyś 2x50 zł. Czyli łapię się tylko na "nagrodę drugą" bo nie jestem NOWY w programie BCh?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nagroda nr 2

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Kate no właśnie że minęło już 6 miesięcy więc na nagrodę 2 się łapie!

   Usuń
  4. Tak, pomyliłam się w liczeniu:-), post usunięty

   Usuń
 14. promocja bez sensu tak zawiły regulamin ze niewiem czy sie kwalifikuje do jakies nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma nic zawiłego. Wszystko sprowadza się do 3 zasad:
   1) musisz mieć kartę w BCh zarejestrowaną przed 8.05
   i teraz:
   2) nie miałeś dostępu do konta na bezcennechwile.pl to łapiesz się na nagrodę nr 1.
   LUB
   3) miałeś dostęp do konta na bezcennechwile.pl ale nie logowałeś się od pół roku przed 8.05 to łapiesz się na nagrodę nr 2

   Usuń
 15. Czyli jak aktywowałem druga karte 15 maja to mimo ze to nowa karta nie liczy sie do promocji mimo ze jest nowa .Bo nie zapisana przed 8 maja

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak sprawdzic kiedy logowałem sie przez strone ostatni raz?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...