Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 200 zł) za rejestrację karty Alior Banku (+ 500 zł premii za konto)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.05.2024

Nawet 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 200 zł) za rejestrację karty Alior Banku (+ 500 zł premii za konto)

To promocja dla nowych, jak i obecnych klientów Aliora.

Promocja "Shopping z Aliorem": do 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile
Do wzięcia czekają powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard. Pakiet tych punktów przełoży się na nagrody o wartości nawet 200 zł. W przypadku nowych klientów jest to więc kolejna zachęta do założenia konta, bo za to bank płaci już 500 zł. Teraz można zatem zgarnąć w sumie nawet 700 zł!


Nim przejdę do prześwietlenia promocji "Shopping z Aliorem" (z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile), to osobom nieposiadającym jeszcze konta osobistego w tym banku, polecam wpis: "Odbierz 500 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback do 20 zł miesięcznie (+ 7% dla oszczędności)". W podlinkowanym wpisie omawiam zasady uczestnictwa i warunki promocji oraz prześwietlam Konto Jakże Osobiste. A niżej skupiam się już na nowej okazji do bankobrania z punktami powitalnymi za rejestrację karty w programie lojalnościowym Mastercard.

Promocja "Shopping z Aliorem": do 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz czytają o programie Bezcenne Chwile. 

W dużym skrócie Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty - do konta, jak i kredytowe - wydawane przez Aliora). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: voucher na zakupy o wartości 50 zł "kosztuje" 4 000 punktów.

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Aliorze. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja "Shopping z Aliorem"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową) wydaną przez Alior Bank, która dotąd nie miała zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek karty Aliora.

🎁 Nagrody. Dla uczestników promocji przewidziano pakiet: 
 • 8 000 punktów - w przypadku osób rejestrujących kartę (debetową) wydaną do konta oraz (opcjonalnie) 8 000 punktów za skorzystanie z usługi Alior Pay lub 
 • 2 x 8 000 punktów dla rejestrujących kartę kredytową. 

Uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie 16 000 punktów (bez względu na to ile kart posiada i ile razy spełni warunki): jedną nagrodę 8 000 punktów za rejestrację karty debetowej + jedną nagrodę 8 000 punktów za Alior Pay lub 2 x 8 000 punktów za kartę kredytową.

Limit nagród. Choć promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile ma być dostępna do 31.07.2024 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej ze względu na ewentualne wyczerpanie puli. Bank przygotował 13 500 nagród po 8 000 punktów każda. 

Informację o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank ma opublikować na swej stronie internetowej (w zakładce 'Promocje', a więc tutaj) - tam też, z 1-dniowym wyprzedzeniem ma się pojawić komunikat o szacunkowym terminie wyczerpania puli.

Zasady promocji "Shopping z Aliorem"


By zdobyć powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile:
 • najpóźniej do 31.07.2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile (rejestracji należy dokonać za pośrednictwem banku, a więc w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) oraz 
 • do 31.07.2024 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 8 000 punktów (w przypadku rejestracji karty debetowej wydanej do konta) lub 16 000 punktów (w przypadku karty kredytowej).

Wykonując płatności kartą pamiętaj jedynie o regulaminowych wytycznych. Organizator promocji zaliczy:
"każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Organizatora przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 
zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

+ 8 000 punktów za Alior Pay


Dodatkowo osoby, które spełniły warunki uzyskania 8 000 punktów dla karty debetowej, zdobyć mogą też 8 000 punktów za uruchomienie usługi Alior Pay (ta nagroda nie dotyczy już kart kredytowych).

Na wstępie krótkie objaśnienie: czym jest Alior Pay? 
"Alior Pay jest limitem kredytowym, w ramach którego możesz odraczać płatności dokonane kartą, BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i internetowych lub przelewy z rachunku w Alior Banku"


Oznacza to, że dokonujesz płatności (np. w sklepie) lub przelewy (np. za media) ze swego konta w Aliorze, ale dzięki usłudze Alior Pay te wydane środki do Ciebie wracają - na 30 dni. W tym okresie możesz je zwrócić, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie dokonasz spłaty, to wtedy pojawią się opłaty (bank dopuszcza spłatę maksymalnie w 11 ratach; prowizja wynosi wtedy miesięcznie, z każdą ratą 0,5% od kwoty transakcji Alior Pay rozłożonej na raty). Maksymalny limit kredytowy w ramach Alior Pay to 3 000 zł. 

Działanie Alior Pay w prosty sposób objaśnia filmik przygotowany przez bank:By uzyskać 8 000 punktów za Alior Pay, oprócz spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody 8 000 punktów za kartę debetową (wydaną do konta): 
 • do 31.07.2024 r. zawrzyj umowę o limit kredytowy Alior Pay, jednocześnie refinansując w tym samym dniu (w ramach limitu) wybraną transakcję, która obciąża Twe konto w Aliorze na kwotę min. 50 zł.

Jak uruchomić Alior Pay? Tu posłużę się instrukcją ze strony banku:
- Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Mobile 
- Wybierz płatność, którą chcesz odroczyć z listy „Transakcje do odroczenia” 
- Złóż wniosek o limit kredytowy Alior Pay (maks. 3000 zł) – proces jest prosty i nie zajmie Ci dużo czasu (o limit wnioskujesz tylko raz) 
- Po sprawdzeniu Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu limitu kredytowego, kwota odroczonej transakcji wróci na Twoje konto 
- Z odzyskanych pieniędzy możesz korzystać za darmo przez 30 dni

💸 Punkty (zarówno te za kartę debetową lub kredytową, jak i za Alior Pay) otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od spełniania warunków uzyskania danej nagrody punktowej (do czasu przyznania tych punktów nie wyrejestrowuj swej karty z programu Bezcenne Chwile). Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich otrzymania - to czas na ich wymianę na nagrodę z katalogu nagród programu Bezcenne Chwile.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce M.

💡 Pisząc o powyższej propozycji Aliora, przy okazji przypomnę, że w tym banku na przedsiębiorców otwierających konto firmowe, czeka 350 zł premii na start + do 1500 zł w bonusach za aktywność + bon 700 zł do Allegro + do 1000 zł moneybacku.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. W regulaminie, nie ma zapisu, że do programu Bezcenne Chwile można zapisać się TYLKO za pośrednictwem banku - "... dokonają Przystąpienia do Programu za pośrednictwem Organizatora zgodnie z regulaminem Programu, rejestrując w Programie swoją Kartę Organizatora lub – jeżeli już wcześniej dokonali Przystąpienia do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Organizatora – w Czasie trwania Promocji zarejestrują Kartę Organizatora w Programie jako kolejną Kartę w rozumieniu regulaminu Programu ...;"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przytoczony zapis w regulaminie właśnie o tym mówi, że " dokonają Przystąpienia do Programu za pośrednictwem Organizatora (ALIOR BANK) zgodnie z regulaminem Programu". Odpada rejestracja przez stronę BCh. Ja tak to rozumiem.

   Usuń
  2. A o czym mówi ten fragment: "...lub – jeżeli już wcześniej dokonali Przystąpienia do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Organizatora – w Czasie trwania Promocji zarejestrują Kartę Organizatora w Programie jako kolejną Kartę w rozumieniu regulaminu Programu ..."?

   Usuń
  3. Na stronie banku też mowa o rejestracji "poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową Alior Online"

   Usuń
  4. I wiadomo już jak zarejestrować kartę gdy ma się już inne karty? Poprzez Alior czy na stronie bezcennych chwil?

   Usuń
 2. Jeśli w BCh mam zarejestrowaną kartę z Aliora to pewnie pozamiatane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak. "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową) wydaną przez Alior Bank, która dotąd nie miała zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek karty Aliora."

   Usuń
 3. Nie widzę tutaj, że uczestnik musi byc pełnoletni. Musi być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która dokonała Przystąpienia do Programu w rozumieniu regulaminu Programu;"

   Usuń
 4. Czy obie części promocji są rozdzielne? Czy mogę skorzystać tylko z pierwszej części, bez składania wniosku o limit kredytowy? Z regulaminu nie jest to dla mnie jasne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 2 różne nagrody. Możesz dostać jedną za samo zarejestrowanie w BCH i płatności bez Alior Pay.

   Usuń
 5. Czy jeśli mam 2 karty debetowe, mogę skorzystać z promocji B. Ch 2 razy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie Wam się pojawia ta karta w Bezcenne Chwile? Dałem dołącz do programu, ale co dalej? Mam się zalogować na jakieś konto, które już tam mam (z kartą z innego banku) czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na emaila powiązanego z Alior bankiem powininno przyjść potwierdzenie dołączenia. Zaloguj się tym emailem, podczas pierwszego logowania przejdziesz procedurę nadania hasła.

   Usuń
  2. czy to potwierdzenie dołączenia przychodzi od razu, czy trzeba czekać kilka dni? Pytam, bo na tym mailu mam już jedną kartę z innego banku.

   Usuń
 7. Gdy się otworzy Alior Pay i otrzyma punkty - jak to potem wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. umowę o Alior Pay może Pan wypowiedzieć:
   • kontaktując się z infolinią pod numerem 19 502,
   • w oddziale lub placówce partnerskiej,
   • korespondencyjnie na adres Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38 D, 02-232 Warszawa.

   Usuń
  2. Dzięki za rzeczową informację.

   Usuń
 8. czy jak już mam otwarty alior pay to czy mogę skorzystać z nagrody nr 2?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiałem się na ten temat, gdy była inna promocja za otworzenie Alior Pay. Nie można. Nie możesz otworzyć czegoś co już masz. Konsultant banku to potwierdził.

   Usuń
  2. Witam przedwczoraj przystąpiłem do programu Bezcenne Chwile w aplikacji mobilnej. Nie dostałem żadnej informacji czy jestem już w programie, żadnego e-maila. Nie wiem czy już mogę dokonywać zakupów czy czekać na jakieś potwierdzenie? Gdzie mogę sprawdzić przyznane mi punkty i wymienić na nagrodę?

   Usuń
  3. Jak się zalogujesz do Bezcennych Chwil i masz już tam widoczną kartę to znaczy, że już masz dodaną i możesz płacić.

   Usuń
  4. bezcennechwile.pl

   Usuń
 9. Otrzymał już ktoś punkty? Bo u mnie na ten moment nic
  Warunki spełnione koło 20.05

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...