Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij gwarantowane 600 zł w bonach do Biedronki za kartę Citi Simplicity w Citibanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

8.05.2024

Zgarnij gwarantowane 600 zł w bonach do Biedronki za kartę Citi Simplicity w Citibanku

Ta promocja przynosi zdecydowanie uproszczone warunki.

Promocja "Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank"
Na wyrabiających kartę kredytową z logo Citi, do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 600 zł do sklepów Biedronka. Do tego może jeszcze dojść do 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile (co przełoży się np. na 5 biletów do kina bądź 50 zł w bonie na zakupy).

Promocja "Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank"


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od ponad 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 23,15%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

💳🐞 Promocja "Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i punkty dostaniesz.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 8.07.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 1 000 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci tytułowych bonów do Biedronki o łącznej wartości 600 zł:
 • do 8.07.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (umowa może być zawarta później - nawet po tej dacie);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze; aczkolwiek jeśli zdarzyłoby Ci się o tym zapomnieć, to jeszcze nie ma co się załamywać - warto zgłosić reklamację);
 • w okresie od pierwszego do szóstego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie o kartę), w każdym tych miesięcy: wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (dla rozwiania wątpliwości: nie każda płatność musi być na kwotę 100 zł; pojedyncze płatności mogą być na dowolne kwoty - ważne by było co najmniej 5 płatności i by ich kwoty dały transakcje na sumę min. 100 zł; mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności, otrzymasz od banku bon do Biedronki o wartości 100 zł. Jako, że miesięcy jest 6, to łącznie można uzyskać tytułowe 600 zł.

Zyskaj jeszcze więcej: punkty w programie Bezcenne Chwile


Dodatkowo w ramach powyższej promocji można uzyskać jeszcze punkty w programie Bezcenne Chwile - może to być 5 nagród po 800 punktów każda (to już opcja dla chętnych - nie jest wymagana w celu zgarnięcia ww. bonów do Biedronki). By zgarniać punkty:
 • do 31.10.2024 r. otwórz CitiKonto (czyli bezwarunkowo darmowe konto osobiste z oferty Citibanku) - by to zrobić jest teraz jeszcze inna zachęta: do wzięcia czeka premia pieniężna do 700 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie tej okazji do bankobrania); 
 • najpóźniej do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (datę znajdziesz w umowie) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity 
 • w okres od siódmego do jedenastego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (w każdym z tych miesięcy) utrzymuj aktywne konto oraz kartę Citi Simplicity (aktywność w praktyce sprowadza się do ich posiadania - chodzi o to, by ich nie zamykać, ani nie składać wypowiedzenia).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, uzyskasz 800 punktów w programie Bezcenne Chwile. A gdy nagradzanych miesięcy jest 5, to w sumie da się zgromadzić do 4 000 punktów.

_________

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

💸 Powiadomienie o każdym bonie 100 zł do Biedronki  dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Przekazanie bonów nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (także wiadomością w bankowości internetowej). Bony do Biedronki mają mieć ważność przez 6 miesięcy od momentu ich przesłania przez bank (bony można łączyć ze sobą, ale pojedynczy bon można też wykorzystywać w częściach).

Powiadomienie o przyznaniu każdej z nagród w postaci 800 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody, a punkty zostaną naliczone w ciągu 30 dni od tej wiadomości. Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Do dnia przyznania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, ani nie wypowiadaj umowy.


Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności - przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów) lub bilety do kina (taki bilet "wyceniono" na 800 punktów).
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


🔎 Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 600 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

📝  Rozpiska promocji:

Aby ułatwić spełnianie warunków tej promocji karty kredytowej Citibanku przygotowałem rozpiskę. Wystarczy pobrać w formie pdf, wydrukować i odhaczać kolejno zrealizowane płatności w każdym z miesięcy. 11 komentarzy:

 1. Trzeba zakładać konto też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W celu uzyskania bonów do Biedronki konta otwierać nie trzeba. Wystarczy sama karta. Otwarcie konta jest niezbędne w celu uzyskania punktów (5 x 800) w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 2. Hej. Czy można polecić konto żonie i zgarnąć jeszcze premię za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tej promocji do poleceń.

   Usuń
  2. Jakas promocja z poleceniem jest, ale sprawdz sobie warunki

   Usuń
 3. Orientuje się ktoś czy nadal mają promocję na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
 4. A na jaka kwotę jest karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma wymogu jakiegoś minimalnego limitu więc na ile chcesz.

   Usuń
 5. Jak mam dochód z wynagrodzenia to jako dokument wystarczy wyciąg z konta z wpływami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wystarczy sam wyciąg. Poszło u mnie szybko i sprawnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...