Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 7,2% na koncie oszczędnościowym + 300 zł premii za konto osobiste w Citibanku

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

18.06.2024

Zyskaj 7,2% na koncie oszczędnościowym + 300 zł premii za konto osobiste w Citibanku

Oto najnowsza promocja dla zakładających bezwarunkowo darmowe CitiKonto.

Promocja Citibanku: "Zyskaj 7,2% oraz do 300 PLN"
Do wzięcia czeka 7,2% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł; gwarantowane na 4 miesiące) oraz - oprócz odsetek - premia pieniężna do 300 zł.


💰📈 Promocja Citibanku: "Zyskaj 7,2% oraz do 300 PLN"


Dla kogo promocja konta?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2021 r. nie posiadała konta (osobistego, oszczędnościowego i/lub SuperOszczędnościowego) w Citibanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta.

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć musisz na stronie promocji.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 13.08.2024 r., ale należy mieć jeszcze na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż Citibank przygotował się na udział 3 000 uczestników. Obserwując poprzednie edycje promocji CitiKonta, wygląda na to, że bank nigdy nie chce, by ktokolwiek odszedł z kwitkiem, więc gdy kończy się pula, to wyłącza promocję, ale od razu w jej miejsce przygotowuje nową propozycję.

Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne (20 oraz 280 zł) oraz promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - szczegóły tej propozycji wyglądają następująco:

 • oprocentowanie: 7,2% w skali roku
 • kwota środków na koncie oszczędnościowym objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 100 000 zł
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym: 4 miesiące następujące po miesiącu od otwarcia konta.

Zasady promocji "Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN"


Zacznę od warunków uzyskania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (bo nieco niżej opisane warunki zgarnięcia premii mogą się z nimi pokrywać):
 • do 13.08.2024 r. otwórz CitiKonto wraz z kontem oszczędnościowym;
 • w każdym z czterech miesięcy po miesiącu otwarcia konta: 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na łączą kwotę min. 300 zł (rozwiewając wątpliwości: tu nie chodzi o to, by każda z tych transakcji była na 3 stówy; mogą być płatności na mniejsze kwoty, ale ważne by były min. 3 i by w sumie dały 300 zł) oraz
  • zapewnij wpływ na CitiKonto (czyli konto osobiste) na kwotę min. 2 000 zł.

W tym przypadku wpływ może pochodzić z dowolnego źródła - może być to nawet Twój przelew z własnego konta w innym banku. Wykluczenie jest tylko jedno: nie zaliczy się przelew z innego rachunku prowadzonego przez Citibank dla klientów indywidualnych (nie zaliczy się np. przelew z konta współmałżonka, jeśli posiada konto w Citibanku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta osobistego - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc można je w dowolnym momencie wydać, wypłacić lub przelać (czy to do innego banku, czy na konto oszczędnościowe w Citibanku dające 7,2% w skali roku).

Premia 280 zł za wpływ wynagrodzenia


By zdobyć tę nagrodę, w każdym z 3 kolejnych miesięcy, zaczynając od drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, zapewnij na CitiKonto wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (ten wpływ z automatu spełni też warunek dotyczący wpływów na potrzeby uzyskania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym).

A co bank rozumie przez wpływ wynagrodzenia? W regulaminie znaleźć możemy następującą definicję:
"Wpłata wynagrodzenia: oznacza sumę wpływów na Konto z tytułu: 
(i) wynagrodzenia (z umowy o pracę, stosunków powołania/ mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę) 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego 
(iii) stypendium. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z: 
(i) rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika [czyli dla Ciebie, gdyż Uczestnik = Ty w myśl definicji z regulaminu - przyp. Mr. Złotówa] w Banku [czyli Citibanku - przyp. Mr. Złotówa] lub w innych instytucjach finansowych, 
(ii) wpłat własnych w naszych placówkach lub wpłatomatach, 
(iii) wpływów na konto od osób fizycznych"


Premia 20 zł za zgody (Nagroda "Bądźmy w kontakcie")


By zdobyć ten bonus pieniężny, warunek jest jeden :
 • zawierając z bankiem umowę o CitiKonto, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz 
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

   i nie wycofuj ich do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Jeśli nie wyrazisz wyżej wymienionych zgód marketingowych, to jedynie nie otrzymasz bonusu 20 zł, ale nadal będziesz mieć prawo do promocyjnego oprocentowania 7,2% na koncie oszczędnościowym oraz do premii 280 zł za wpływ wynagrodzenia. 

💸 Wypłata bonusów i odsetek. Premia 280 zł, jak i bonus 20 zł za zgody marketingowe mają być wypłacone najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Wypłata odsetek będzie następowała w dwóch transzach: 
 • na koniec miesiąca kalendarzowego otrzymasz odsetki wynikające z oprocentowania standardowego (obecnie wynosi 2% w skali roku)
 • odsetki promocyjne (uzupełniające do poziomu 7,2% w skali roku) bank wypłaci Ci do 20. dnia miesiąca kalendarzowego następującego w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków (wpływ na konto osobiste + płatności kartą).

💡 Przykładowo: gdy konto otworzysz w czerwcu, na promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym możesz liczyć od 1.07. do 31.10.2024 r. Na koniec każdego miesiąca będziesz otrzymywać odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a do 20. dnia kolejnego miesiąca bank będzie dopłacać wyrównanie do 7,2% w skali roku. Pierwszą dopłatę dostaniesz do 20.08., a ostatnią do 20.11.2024 r. (do tego czasu musisz posiadać konto osobiste i oszczędnościowe, ale oszczędności z niego możesz wypłacić wcześniej, jeśli okaże się, że oprocentowanie po 31.10. nie będzie Cię satysfakcjonować).

Do czasu otrzymania premii, jak i odsetek nie zamykaj konta, nie zmieniaj go na inny typ, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

 

🔎 CitiKonto oraz konto oszczędnościowe - szczegóły oferty Citibanku


Główne cechy konta osobistego (czyli CitiKonta) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir;
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączyć dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, możesz je otworzyć za pomocą wideoweryfikacji lub za pośrednictwem kuriera.

Jeśli zaś chodzi o konto oszczędnościowe, to jest to rachunek otwierany i prowadzony za 0 zł pod warunkiem posiadania konta osobistego w Citibanku (czyli wyżej wspomniane CitiKonto załatwi utrzymanie rachunku oszczędnościowego bez opłat).

W każdym miesiącu kalendarzowym z konta oszczędnościowego na własne konto osobiste w Citibanku można wykonać jeden przelew za 0 zł (za drugi i każdy kolejny bank pobiera opłatę w wysokości 10 zł). Obecnie obowiązuje na nim oprocentowanie 2% w skali roku (bez limitu kwoty). Jeśli więc na rachunku ulokujesz np. 102 000 zł, to dla kwoty do 100 tys. otrzymasz (w sumie) 7,2% w skali roku, a dla nadwyżki ponad 100 tys. zł będzie naliczane oprocentowanie 2%.🔗 Przydatne informacje:

📚 Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2021 r. nie posiadała konta w Citibanku - czy tu chodzi o ROR??

  OdpowiedzUsuń
 2. UWAGA: czas obowiązywania oproc. promocyjnego na KO to jedynie 4 m-ce od jego otwarcia, a nie od 1. wpływu - minus ujemy 😳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani jedno, ani drugie. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu otwarcia konta. A więc przykładowo: jeśli ktoś otworzy konto w czerwcu, to na 7,2% w skali roku może liczyć w okresie od 1.07. do 31.10.

   Usuń
  2. koszmar - wpływ wynagrodzenia, żeby dostać 300 zeta?

   nie ma mowy

   Usuń
 3. Mam to konto od kliku miesięcy. Czy ktoś orientuje się gdy złożę wypowiedzenie Citibank ma jakieś propozycje na utrzymanie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę, by Czytelnicy bloga dzielili się informacją o jakiejś promocji na zatrzymanie w przypadku konta osobistego w Citibanku (w przypadku karty kredytowej powszechnie).

   Usuń
  2. Dyspozycję zamknięcia ROR złożyłem 30. maja i wczoraj dzwonili usiłując mnie skłonić do utrzymania rachunku - nie było żadnej oferty 😳

   Usuń
 4. Czy grzebanie razu z kontem osobistym zakładać konto oszczędnościowe czy można je założyć dopiero no w sierpniu w terminie jaki obowiązuje do końca promocji czyli 13 sierpnia ? Np zakładam konto osobiste dziś tj 18 czerwca a dopiero konto oszczędnościowe zakładam 13 sierpnia i obydwa konta są w terminie założone lecz w innym odstępie czasowym? Czy tak też załapie się na promocję ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o otwarciu konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym (z którejś z wcześniejszych edycji kojarzę, że była furtka - co jasno wynikało z regulaminu - do otwarcia konta oszczędnościowego później, ale tu nie).

   Usuń
  2. Złotówa, to przeczy Twoim wpisom z 25 czerwca 2024 @ 10:38 oraz @ 10:39 - czy na pewno więc KO założone po otwarciu konta osobistego będzie brać udział w tej promce?

   Usuń
  3. Poprosiłem o interpretację osoby z zespołu odpowiedzialnego w banku za organizację promocji i taką dostałem odpowiedź (komentarze z 25 czerwca 2024 @ 10:38 oraz @ 10:39). Zatem: przejdzie założenie konta oszczędnościowego później (po otwarciu konta osobistego). Trzeba jedynie pamiętać, że 4 miesiące z 7,2% w skali roku liczą się od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego.

   Usuń
 5. Czy trzeba od razu zakładać dwa konta jednocześnie czy można w innych odstępach ale w terminie promocji ?*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe można założyć później (po otwarciu konta osobistego). Przy czym zwlekać z otwieraniem konta oszczędnościowego nie warto, bo te 4 miesiące z 7,2% liczą się od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego.

   Usuń
 6. Już nie działa?? Po akceptacji zgody na kontakt z kartą kredytową przenosi mnie na nieistniejącą stronę citi handlowy "Przepraszamy, nie znaleźliśmy strony której szukasz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy próbował ktoś przelewać z revoluta kasę jako wynagrodzenie i bank uznał w jakiś wcześniejszych promocjach ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień dobry, czy potrzeba od razu otworzyc konto osobiste i oszczędnościowe ? Czy można później oszczędnościowe byle zmieścić się w terminie promocji ? Dzięki za odp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba założyć obydwa konta jednocześnie, s. wyżej 18 czerwca 19:43.

   Usuń
 9. Witam! Wynagrodzenie musi być na właściciela rachunku bankowego czy może to być np emerytura matki wynagrodzenie męża ? Bardzo dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie nie jest to weryfikowane na żadnym poziomie. Banki nie sprawdzają danych przy przelewie przychodzącym. Właściwie tylko numer konta musi się zgadzać. Inna kwestia to przepisy podatkowe. Tu jest ryzyko no ale musiałaby się akurat trafić kontrola. Ale to tylko w przypadku matki. Bo jak mąż i jest wspólnota majątkowa to tu bym się nie obawiał.

   Usuń
  2. Przy przelewach w systemie Elixir sprawdzane jest nazwisko/nazwa odbiory. W przypadku przelewu BLIK na telefon ważny jest tylko i wyłącznie nr telefonu - taki mamy klimat :)

   Usuń
  3. Nieprawda. W systemie Elixir nic nie jest sprawdzane. Byle nr konta sie zgadzal. Nazwisko mozesz wpisywac Gal Anonim i nic nie bedzie odrzucone.

   Usuń
 10. W którym momencie składania wniosku można wybrać konto oszczędnościowe? Bo właśnie przeszedłem cały proces ale nie widziałem po drodze możliwości założenia KO (teraz mogę z poziomu konta, ale nie wiem czy mnie wtedy obejmą promocyjne odsetki, regulamin promocji dostałem ale nie miałem opcji wnioskowania o KO)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe można założyć po otwarciu konta osobistego. Będzie brać udział w promocji (potwierdzone dodatkowo u osoby z zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie promocji).

   Usuń
  2. Super, dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
  3. Więc jakim cudem należy założyć od razu konto oszczędnościowe oraz osobiste skoro przy składaniu wniosku można tylko założyć konto osobiste ??? Kolejna osoba potwierdza powyżej, że zakładane jest tylko konto osobiste, a dopiero później można otworzyć w aplikacji konto oszczędnościowe. Więc skąd teoria, że należy je otworzyć jednocześnie ? I że nie można otworzyć np dziś KO a pod koniec promocji w sierpniu K oszcz ?

   Usuń
 11. Dzień dobry :) jak to jest z tym City ? Zakłada się samo konto osobiste a w aplikacji później dopiero oszczędnościowe ?????

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, czytając wcześniejsze posty chciałem uściślić.. czy po założeniu konta osobistego przez stronę promocji zatwierdzam zawarcie umowy np. w obecności kuriera (nie chcę wideo rozmowy) a konto oszczędnościowe mogę w tej samej formie czy muszę zainstalować aplikację??
  Drugie pytanie; "0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir" czy ktoś wie do jakiej kwoty jest taki pojedynczy przelew Express Elixir"??
  Dzięki i pozdrawiam, Piotrek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przerwiesz wniosek i nie założysz poprzez videoweryfikację to zadzwonią i wyślą kuriera. W Citi maksymalna kwota przelewu ekspresowego to 100 tys.

   Usuń
  2. A nie 250k ??

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedź a jak z kontem oszczędnościowym, muszę przez aplikację na telefonie czy można logując się na komputerze lub kurierem?

   Usuń
  4. Oszczędnościowe może być już później przez bankowość.

   Usuń
 13. Witam. Żeby zdobyć 280zl musi wpłynąć wynagrodzenie 2000zl. Jak to jest u Was? Jesli bierzecie udział w różnych promocjach to co jakiś czas składacie dyspozycję w pracy aby przelewali wypłatę co rusz na inne konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U pracodawcy można podzielić wypłatę wynagrodzenia na 2 przelewy i ja tak puszczam do różnych banków.

   Usuń
 14. Witam , chciałabym uściślić , czyli jak założę obydwa konta osobiste i oszczędnościowe dzisiaj tj. 1.06.2024 i wpłacę określoną sumę na oszczędnościowe i spełnię wymagane warunki , to promocyjne % otrzymam dopiero od 1. 08 2024 ? Czyli cały lipiec pieniądze będą oprocentowane tylko 2 % ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś 1.07. :) Jeśli konto osobiste zostanie otwarte w lipcu (czy to 1. czy np. 25.), to promocyjne oprocentowania na koncie oszczędnościowym będzie obowiązywać od 1.08. do 30.11.2024 r. (więc z wpłatą oszczędności nie trzeba się spieszyć, bo w lipcu będzie obowiązywać jedynie oprocentowanie standardowe).

   Usuń
 15. W czasie procedury zakładania konta nie ma opcji ekskludowania usługi CitiPhone. Można to uczynić dopiero po założeniu konta przez … infolinię.

  OdpowiedzUsuń
 16. założyłam konto we wcześniejszej promocji -zyskaj 700zł. za konto (założone na początku maja), pisałam do banku aby zmienić typ promocji abym załapała się na 7,2% oszczędnościowe i niestety nie można. Dostałam za to pod koniec czerwca @ z promocyjnymi punktami bezcenne chwile (łącznie 16000 pktów) za udział w BCH-pomagam-wystarczyło określić kwotę darowizny przy każdej płatności kartą i limit miesięczny-min.5zł. aby co m-c (06, 07, 08/24) otrzymać po 5000pktów. polecam sprawdzić @

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli jutro założe konto zwykłe i oszczędnościowe i wpłacę oszczędności dopiero ostatnego dnia lipca lub 1 sierpnia to rozumiem, że sierpień, wrzesień, październik, listopad pieniądze będą pracowały na 7,2% po spełnieniu warunków?

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzień dobry, czy konto osobiste mogę otworzyć w placówce Banku? Czy aby otrzymać promocję na konto OS musi ono być otwarte przez internet? Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 19. Są jakieś wykluczenia jeśli chodzi o transakcje kartą? W regulaminie nie widzę żeby były wiec chyba nie ma prawda ??? Pisze tylko, że mają to być transakcje w punktach handlowo- usługowych. Czyli wszystko zaliczają ? Płatności na poczcie, wypłatę z bankomatu, doładowanie sky cash, Revolut ? Kto ma wiedzę niech się wypowie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. Mogą być również płatności w internecie.

   Usuń
  2. Czyli masz ograniczenia: to mają być transakcje bezgotówkowe w punktach usługowo-handlowych stacjonarnych lub online i to jeszcze w PLN. Nie wiem, jak doładowanie Revoluta czy Skycash ma spełnić ten warunek? Zresztą chyba już wszystkie banki wykluczają Rev czy podobne wynalazki z takich promocji, traktując je jako transakcje gotówkowe, nawet jak nie piszą o tym w regulaminie

   Usuń
  3. Przecież sky cash to transakcja zakupu np biletu autobusowego karta w necie w aplikacji wiec dlaczego ma być wykoluczona ? Co do revoluta to tak samo transakcja karta z tym ze niektóre banki traktują to jako przelew z karty a nie płatność karta ! Tutaj nie wiem jak ten bank to traktuje. W regulaminie nie ma wykluczeń wiec skoro nie jest coś zabronione to jest dozwolone !

   Usuń
  4. Tylko żeby potem nie było żalu...Wydanie 300 zł na miesiąc to chyba nie problem, a jest pewność że zostanie zaliczone. Sky cash - wydaje mi się, że w zestawieniu transakcji pojawia się jednak skycash a nie sam sprzedawca biletów, a skycash to nie sklep, podobnie Revolut. Jednak zrobisz jak chcesz...

   Usuń
  5. Sky cash pojawia się sky cash bo kupujesz u nich bilet internetowo płacąc karta :) Revolut natomiast nie wiadomo jak traktowany jest przez ten bank :( jak się ma pare kart to niestety trudno o 300pln w każdej :) poza tym trzeba tak umiejętnie korzystać z banków by one nie korzystały na nas :)

   Usuń
 20. Zdaje się, że chyba już po promocji. Próbuję od rana założyć konto i wyskakuje błąd. Miał przyjść SMS lub mail i nic z tego. Kontaktowałam się z infolinią i niestety mojego wniosku nie widać w systemie. Ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 21. Uff, udało się. Co dalej z założonym kontem? Skąd wziąć nazwę użytkownika i jak aktywować to konto? Proszę o podpowiedź, bo to wcale nie jest takie łatwe☹️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank powinien przesłać instrukcję. Ale tak w uproszczeniu: należy wejść nas stronę logowania (poprzez citibank.pl => zakładka "Zaloguj się") i tam u dołu kliknąć w opcję "Pierwszy raz? Zarejestruj się w usłudze bankowości elektronicznej". W Citibanku login można nadać sobie samodzielnie i dalej ustalić własne hasło.

   Usuń
 22. Dziękuję za odpowiedź, okazuje się, że trzeba czekać na kontakt tel. ze strony banku. Coś długo to u nich trwa. Czekam już trzeci dzień☹️ Po jakim czasie to następuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja czekałam 4 dni na kontakt, infolinia to porażka, po założeniu konta lepiej pisać wiadomości ale ja nie mam takiej opcji w apce tylko przez strone jak się loguje. Brak chatu itp..., aplikacja też trochę archaiczna jak porównać do tego co inne banki przez apkę oferują.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...