Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2024, czyli bonusy za otwarcie konta z polecenia i za skuteczne rekomendacje

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.06.2024

Program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2024, czyli bonusy za otwarcie konta z polecenia i za skuteczne rekomendacje

Oto najnowsza edycja programu "Doceniam Velo - polecam Velo".

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2024
VeloBank przygotował bonusy zarówno dla obecnych klientów (polecających), jak i dla dopiero otwierających konto (z polecenia). Dzięki temu na nowych klientów czeka nie 600, a nawet 650 zł!

Promocja z bonusami pieniężnymi do 600 zł za VeloKonto niedawno pojawiła się w nowej odsłonie - w podlinkowanym wpisie znajdziesz omówienie zasad uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie konta z oferty VeloBanku. 

Program poleceń powraca w kolejnej edycji, w niezmienionej formie, a to oznacza, że na start można uzyskać też 50 zł. Promocje łączą się, więc w sumie da się zgarnąć wspomniane 650 zł (a nawet jeszcze więcej, gdy polecać konto rodzinie czy znajomym, ale to już oczywiście dobrowolne - o zasadach polecania konta pisz).

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2024


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 31.12.2022 r. nie posiadała konta osobistego w VeloBanku (ta data na szczęście pokrywa się z datą wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych klientów w promocji z bonusami do 600 zł).

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Z kolei osobą polecającą może być wyłącznie posiadacz konta osobistego w VeloBanku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci premii pieniężnej o wartości 50 zł.

Zasady programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 2/2024" 


By zdobyć premię 50 zł za otwarcie konta:
 • załóż VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) podając w nim kod polecenia od obecnego klienta VeloBanku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.08.2024 r.).

  Jeśli nie znasz kogoś, kto mógłby Ci udostępnić kod poleceń VeloBanku, możesz podać mój kod polecenia: ZASM37 (za ewentualne skorzystanie z góry wielkie dzięki!).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

💰 Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto.

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w czerwcu, to wpływy należy zapewnić w lipcu, sierpniu i wrześniu. Bonus 50 zł otrzymasz w październiku.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):

Gdzie wpisać kod polecenia VeloBanku we wniosku o konto osobiste VeloKonto?

Jak polecać konto w VeloBanku? 


W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta osobistego w VeloBanku oraz zapisanie do programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 2/2024" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. W każdej edycji programu poleceń bank generuje dla klienta inny kod poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody marketingowe (te same, które wymieniam wyżej, wskazując na wymagania wobec osoby dopiero zakładającej VeloKonto) oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje taką możliwość!). 

Za każde skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania premii 50 zł, osoba polecająca otrzyma premię 100 zł. 

Wypłata premii za skuteczne polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków przez osobę, która założyła konto z polecenia (do tego czasu osoba polecająca również nie może zamykać konta, wypowiadać umowy, wycofywać zgód, ani zmienić konta z indywidualnego na wspólne).
 

🔎 VeloKonto - szczegóły konta osobistego z oferty VeloBanku


Główne cechy charakteryzujące VeloKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Jeśli z VeloKontem chcesz zyskać więcej niż 50 zł na start, koniecznie sprawdź wpis, w którym prześwietlam wspomnianą promocję z bonusami do 600 zł.Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty: 

1 komentarz:

 1. Czy rezygnacja z fizycznej karty płatniczej i pozostawienie tylko wirtualnej uchroni nas od opłaty 7 zł za brak dokonania minimum 5 transkacji w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...