Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 600 zł premii za konto w Millennium (teraz szybciej do wzięcia!) + 6% dla oszczędności

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

26.06.2024

Zgarnij 600 zł premii za konto w Millennium (teraz szybciej do wzięcia!) + 6% dla oszczędności

Premia wynosi tyle samo, co w poprzedniej edycji, ale nastąpiło kilka zmian na lepsze.

Bank Millennium: "Otwórz się na więcej w letniej promocji konta Millennium 360°"
Ze 100 do 200 zł wzrosła (szybka) premia za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków. Z kolei druga premia (też 200 zł) za płatności kartą nie wymaga już aktywności przez pół roku, ale przez 3 miesiące. To przyczynia się do prędzej wpadających bonusów.

Bank Millennium: "Otwórz się na więcej w letniej promocji konta Millennium 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

🎁 Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają trzy bonusy pieniężne po 200 zł każdy, czyli w sumie tytułowe 600 zł (co powoduje zrównanie się z dotychczas rekordową wartością premii powitalnej w tym banku). To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 28.08.2024 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 20 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "Otwórz się na więcej w letniej promocji konta Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 28.08.2024 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem, a także
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta:
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) ; 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem zbliżeniowo (na dowolną kwotę) oraz
  • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą (szybką) premię 200 zł. 

By zgarnąć drugą premię (także w wysokości 200 zł):
 • od pierwszego do trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem zbliżeniowo na łączną kwotę min. 500 zł.

By zgarnąć trzecią premię, już w wysokości 200 zł:
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta, zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł: 
  • jeśli w dniu otwarcia konta masz ukończone 26 lat: z tytułu wynagrodzenia (przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (tu nie będą brane pod uwagę wpływy od osób fizycznych) lub
  • jeśli w dniu otwarcia konta nie ukończyłeś/-aś 26 lat: z dowolnego źródła.

Czas spełniania warunków czytelnie pokazuje też tabela z regulaminu:

Terminarz promocji "Otwórz się na więcej w letniej promocji konta Millennium 360°"

✍ Zawarcie umowy


Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • 🤳na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • 💻 online - do weryfikacji wykorzystując konto osobiste posiadane w innym bank (ta opcja jest możliwa, jeśli konto masz w jednym z następujących banków: Alior Bank, Bank Pekao, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Santander Bank Polska lub VeloBank):
Zakładanie konta Millennium za pomocą weryfikacji online - lista banków

Udziału w promocji - zgodnie z regulaminem - nie biorą konta, o które wniosek zostanie złożony w placówce. 

Gdyby otwarcie konta na jeden z wymienionych (wymaganych) sposobów się nie powiodło, to bank zastrzegł w regulaminie: "w przypadku braku możliwości skorzystania z pierwotnie wybranego procesu online, na wniosku przedstawimy dostępne dla Ciebie opcje, w tym otwarcie konta w dowolnie wybranej placówce" - wtedy konto nadal będzie kwalifikować się do promocji.

💸 Przekazanie nagród


Wypłata bonusów przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. 
💡Przykładowo: 
Jeśli warunki uzyskania pierwszej premii 200 zł spełnisz w lipcu, to ten bonus dostaniesz do 31.08. 
W przypadku drugiej i trzeciej premii (po 200 zł), dla konta otwartego w czerwcu, czas na spełnianie warunków będzie od lipca do września, więc bonus/bonusy wpadną do 30.10.2024 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank.


Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Przed przejściem do wniosku o konto, na stronie promocji zaakceptuj zgodę na pliki cookies. Z doświadczenia wiem, że to gwarantuje odpowiednie zapisanie się wniosku - tak by konto brało udział w promocji.

▶️ Do wpływu (min. 1 000 zł) wymaganego na potrzeby uzyskania pierwszej premii 200 zł, bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, transakcje zwrócone, ani przelewy Blik oraz płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu - jeśli chodzi o Blika, to do promocji zaliczą się tylko płatności zbliżeniowe.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 600 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy).

💰📈 6% dla oszczędzających 


Poza promocją z bonusami o wartości 600 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 6% w skali roku na 91 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

👧👦 Dodatkowo nawet 280 zł za konto dla dziecka


Jeśli masz pociechę w wieku 0-17 lat, to za otwarcie konta dla dziecka czekają bony na zakupy o wartości nawet 280 zł. Tę promocję szczegółowo omawiam tutaj.

🔎 Konto Millennium 360º - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania nagród) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą za granicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).
Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

Rozpiska promocji:

Zobacz, jak zrealizować warunki promocji w graficznym skrócie. Wystarczy wydrukować i odhaczyć kolejne spełnione zadania.


📚 Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. Druga i trzecia premia nie są powiązane? Bo chyba skupię się tylko na dwóch pierwszych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Okres karencji nadal 4,5 roku. Szukają konserwatystów z PKO BP.😁😁😁

  OdpowiedzUsuń
 3. 4,5 roku karencja... 👎

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak postęp, bo drzewiej można było być u nich nowym klientem tylko raz 😋

   Usuń
 4. Czy dział utrzymania klienta nadal oferuje jakieś fajne promocje na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy transakcje karta np Revolut zaliczają ? Czy to nie przejdzie ? Oraz wpłata na poczcie ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Chodzi mi o to czy bank uznaje powyższe transakcje karta jaki transakcje karta ? Bo w innych bankach wiem, ze nie uznaje transakcji przelewu z karty na Revolut jako transakcji karta

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dociąć kartę dęb co Apple Pay ? Weryfikacja zapomoga kodu SMS a nie przychodzi nic.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy są jakieś wykluczenia jeśli chodzi o płatności karta na 500 zł na potrzeby promocji oraz 5 transakcji do zwolnienia z opłaty za kartę ? Bank zalicza wszystko ? Revolut itp ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak bank sprawdza wynagrodzenie ? Jeśli wyślę z banku i w przelewie będzie nazwa banku jako nadawca to przecież nie sprawdzi, ze to ja wysłałem. Czy ktoś zna się na tym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :)

   Usuń
  2. czyli jak inaczej spełnić ten warunek, niestety do września jestem zamrożony z wypłatą w citi handlowy.

   Usuń
  3. Wyślij przelew z Revoluta i w nadawcy będzie nazwa Banku Revolut oraz Aion Bank :) dopisz wynagrodzenie do tytułu przelewu :) pozdro :)

   Usuń
  4. W nadawcy jest Revolut Bank, ale w tytule zawsze Revolut dopisuje imie i nazwisko właściciela konta na revolut czyli zawsze jest "Jak Kowalski tytuł"

   Usuń
  5. I co z tego, ze w tytule jest Jan Kowalski wynagrodzenie - nazwa banku nadawcy to Revolut z konta Aion Bank czyli nie osoba fizyczna lecz bank ! A w tytule imię nazwisko i wynagrodzenie bo dotyczy konkretnej osoby :) warunek spełniony :)

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dostałem informacje z infolinii, ze bank uwzględnia wszystkie transakcje bezgotówkowe zarówno do promocji, jak i do opłaty za kartę, tj. Revolut uznaje za płatność kartą ! Zresztą już w apce mam komunikat, że opłata za kartę w tym miesiącu jest za 0 zł, bo wykonałem już transakcje kartą na kwotę powyżej 300 zł :) dodatkowe dzwoniłem i pytałem czy do promocji tez bank zaliczy transakcje np Revolut i dostałem odpowiedź, ze tak gdyż nie ma żadnych wykluczeń oprócz wypłat z bankomatu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam chodziło mi o Bank ING - w poprzednim komentarzu, chodziło mi o to, ze bank ING akceptuje transakcje np Revolut zarówno do zwolninia z opłaty za kartę jak i promocji; napisałem w złym wątku. Czy autor może przenieść mój poprzedni komentarz do wątku banku ING ? Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 13. Millenium zalicza Revolut do zwolnienia z opłat za kartę ale już do promocji nie zalicza !

  OdpowiedzUsuń
 14. W moim przypadku nie udało się założyć konta poprzez przesłanie danych z 2 banków (ING i Santander) oraz przez selfie, zapraszają do oddziału...ale zdjęcia dowodu i selfie przesłane i dane wrażliwe... Gdzie mogę wnioskować o usunięcie moich danych osobowych ? Zakładałem docelowo dla KO na 6% ale kasa pójdzie na lokatę 6,5% na Raiffeisen.

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak to jest z pierwszą premią? Najpierw jest napisane, że wpływ może być przelewem między własnymi kontami a w dalszej części artykułu czytamy, że jednak musi to być wynagrodzenie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw opisane są warunki zgarnięcia pierwszej (szybkiej) premii 200 zł - dla jej uzyskania może być "zwykły" przelew (np. z własnego konta w innym banku).

   Dopiero dla uzyskania trzeciego z wymienionych bonusów 200 zł wpływ musi być z określonego źródła (z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium).

   Usuń
 16. A czy jako wynagrodzenie można uznać 800+ z ZUSu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymienia jedynie wpływy z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium.

   Usuń
 17. Aby zgarnąć trzecią premię, wpływ wynagrodzenia musi wpłynąć w pierwszy, drugi i trzeci miesiąc po miesiącu otwarcia czy również będzie zaliczone gdy wpłynie w drugi, trzeci oraz czwarty miesiąc po miesiącu otwarcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla uzyskania premii za wpływy, ich zapewnienie wymagane jest w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w tych trzech konkretnych miesiącach).

   Usuń
 18. Wie ktoś jaki będzie dzień badania salda i kiedy najlepiej wycofać środki z konta oszczędnościowego jeśli teraz korzystam z 6% „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”, edycja 59 i chciałbym się załapać na kolejną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualna, 60. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit dostępna jest do 12.07.2024, więc nowa najpewniej pojawi się 15.07. Bazując na obserwacji ostatnich edycji, dzień badania salda przypadnie najprawdopodobniej gdzieś w okresie od 6. do 12.07.

   Usuń
  2. Uuu.. to mogłem się już spóźnić. Trzeba by było wycofać środki aż na tyle dni i to najlepiej już jutro i wrócić z nimi dopiero po weekendzie :(

   Usuń
 19. Jeśli ktoś będzie otwiera konto w Millennium to może podać mój kod obydwoje dostaniemy nagrodę po 100 zł. Mój kod: ........ [kod polecenia usunięty - edyt. Mr. Złotówa]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wtedy ktoś zgarnie 100 zł zamiast 600 zł?! No to słaby interes. Zachęcam doczytać w regulaminie (bądź w powyższym wpisie), że promocja z premią do 600 zł nie łączy się z programem poleceń.

   Usuń
 20. czy można równocześnie skorzystać z programu poleceń Millenium oraz oferty "otwórz sie na więcej przy zakładaniu konta 360?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wspominam o tym w powyższym wpisie: "Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam" (...). Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 600 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia".

   A zapis w regulaminie promocji "Otwórz się na więcej w letniej promocji kontaMillennium 360°" brzmi właśnie: "Każda promocja organizowana przez bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje nie podlegają łączeniu, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej". W regulaminie programu poleceń można znaleźć podobny.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...