Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 8. Po 100 zł dla polecającego i poleconego

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.06.2024

Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 8. Po 100 zł dla polecającego i poleconego

Oto najnowsza, już 8. edycja programu poleceń konta osobistego w Santander Banku.

Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 8
Na osoby polecające (czyli już posiadające konto w Santanderze), jak i na poleconych (dopiero co otwierających konto w tym banku), czekają - do wyboru - bony na zakupy o wartości 100 zł lub bilety do kina. W przypadku nowych klientów zgarnąć można jednak o wiele więcej (ale to już dzięki dodatkowym, ale łączącym się promocjom).

Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 8


Dla kogo promocja? W programie poleceń tradycyjnie wyróżnić należy dwie grupy uczestników - są to osoby polecane oraz osoby polecające.

Poleconym (czyli otwierającym konto w Santander Banku) może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która co najmniej od 12 miesięcy nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. Ewentualne korzystanie z innych produktów lub usług tego banku nie jest przeszkodą, by założyć konto osobiste z polecenia i uzyskać z tego tytułu gratyfikacje.
💡 Osoba zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają nagrody o łącznej wartości min. 700 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji i zasady uczestnictwa dla osoby zakładającej konto w Santanderze).

Z kolei polecający to osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która ma konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej (o pozostałych wymogach piszę nieco niżej).

Program poleceń Santander Banku: nagrody do wyboru


Osoba polecona, jak i osoba polecająca wybrać mogą dla siebie nagrody z katalogu przygotowanego przez bank. Do wzięcia jest:
 • 100 zł do Biedronki lub 
 • 100 zł do Decathlonu, lub
 • 100 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 100 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City.

Osoba polecona zdobyć może tylko jedną nagrodę za otwarcie konta z polecenia.

Liczba nagród za polecenia, które może odebrać osoba polecająca, jest ograniczona do 5 sztuk w ciągu miesiąca kalendarzowego (po jednej nagrodzie za skuteczne polecenie).

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • od 1.06. do 30.09.2024 r. otwórz Konto Santander wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej;
 • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej - w zakładce "Program poleceń", w aplikacji mobilnej lub na infolinii banku), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić (można to zrobić w ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale nie później niż do 30.09.2024 r. - to ważna różnica względem podobnych programów poleceń w innych bankach, gdzie kod polecenia zazwyczaj podaje się podczas składania wniosku o konto; tu mamy do czynienia z tym dopiero po otwarciu konta!);
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz 
  • elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie wliczają się do tego ani płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu, ani Blik zbliżeniowy).
   
  Możliwość wyboru i odbioru nagrody ma być udostępniona w bankowości internetowej już bardzo szybko, bo w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. A wybór nagrody będzie możliwy przez 30 dni. 

  Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia przez bank. Do momentu uzyskania nagród zarówno polecający, jak i polecony muszą posiadać swe konta z kartą oraz utrzymywać wyrażone zgody i dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej.

  Jak zyskać na polecaniach? 


  Chętni mogą też zyskiwać na skutecznych rekomendacjach konta w Santanderze. By je polecać, zarejestruj swój udział w programie poleceń - otrzymasz wtedy indywidualny kod poleceń. Rejestracja możliwa jest w bankowości internetowej (Oferta Banku => Polecam bank), aplikacji mobilnej lub w placówkach banku.

  Pamiętaj przy tym, że nawet jeśli było Ci już dane polecać w którejś z poprzednich edycji programu poleceń konta w Santanderze, to teraz należy zarejestrować się ponownie w tej nowej edycji programu (choć w praktyce kod polecenia z edycji na edycję nie zmienia się).

  Ponadto, by móc polecać: 
  • wyraź (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgody na: 
   • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Zgody) oraz 
   • Elektroniczne Kanały Komunikacji, czyli EKK (w bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), 
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
  • podaj bankowi (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś/-aś) swój adres mailowy i telefon komórkowy;
  • od momentu przystąpienia do programu poleceń i nie później niż do 30.09.2024 r. wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta (nie wliczają się do tego płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu, ani zbliżeniowe płatności Blikiem).

  Nagrodę za polecenie otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania jej nagrody (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

  Konto Santander - prześwietlenie oferty


  Konto osobiste zakładane w Santanderze w ramach programu poleceń, jak i korzyści wynikające z jego posiania (m.in. zwroty za płatności z konta za media czy darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe) szczegółowo omawiam we wpisie poświęconym promocji z nagrodami o łącznej wartości 700 zł dla otwierającego konto.

  Jak zarobić na poleceniach? Krótka instrukcja


  W skrócie ten scenariusz przebiegu promocji wygląda tak:
  • jeśli masz (lub dopiero teraz założysz) konto osobiste w Santander Banku, przystąp do programu poleceń - w ten sposób uzyskasz swój unikalny kod poleceń;
  • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może być to znajomy lub ktoś z rodziny (np. współmałżonek, pełnoletnie dziecko lub ktokolwiek inny);
  • osoba polecona niech złoży wniosek o konto, poda Twój kod polecenia i korzysta z promocji (z nagrodami o łącznej wartości min. 700 zł) - po spełnieniu warunków programu poleceń zgarniecie nagrody do wyboru (100 zł na zakupy albo 4 bilety do kina dla każdego)

  Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...