Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: zgarnij rekordowe 280 zł dzięki promocji "Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior" (+ 600 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

27.06.2024

Bank Millennium: zgarnij rekordowe 280 zł dzięki promocji "Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior" (+ 600 zł za konto dla rodzica)

Jak sięgam pamięcią, to jeszcze żaden bank nie dawał aż tyle za konto dla dzieci i nastolatków.

Promocja "Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior"
Na otwierających Konto 360° Junior czeka nawet 200 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania podczas zakupów (w praktyce w dowolnych miejscach) oraz 80 zł w bonie do Empiku. Przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia zakładająca w Millennium konto osobiste dla siebie) zgarnąć może do 600 zł premii.

 

👧👦 Promocja "Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior"


Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które dotąd nigdy nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 600 zł premii za konto Millennium 360°.

🎁Nagrody. W promocji do wzięcia czeka eKarty podarunkowe o wartości 150 lub 200 zł w aplikacji zakupowej Goodie - to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Teraz bank przygotował też dodatkową nagrodę: eKartę Prezentową do Empik.com o wartości 80 zł, która trafi do 900 osób, które (począwszy od 27.06.2024 r.), jako pierwsze założą konto dla dziecka.

Limit kont objętych promocją z bonami do Goodie jest o wiele wyższy, bo to aż 30 000 sztuk. W przypadku wyczerpania limitów (czy to bonów do Empiku, czy bonów Goodie) stosowny komunikat ma się pojawić tutaj.

Zasady promocji "Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360° Junior"


By wziąć udział w promocji:
 • do 30.10.2024 roku: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne poprzez Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideorozmowy i przez telefon oraz zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • bez względu na wiek dziecka najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dla dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 200 zł;
 • dodatkowo w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia do konta dziecka wyrób kartę (też do 30.10.2024 r.) oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zapewnij aktywowanie i co najmniej jedno logowanie do aplikacji mobilnej dziecka oraz 
  • zapewnij wykonanie min. 3 płatności kartą wydaną do konta dziecka, zbliżeniowo telefonem lub Blikiem.

  Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie karta podarunkowa o wartości 150 zł. By wartość tej nagrody wzrosła do 200 zł (poza spełnieniem powyższych warunków):
  • w okresie od 1.07. do 30.10.2024 r. za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millennium wyślij wniosek o świadczenie w ramach programu "Dobry start" (300+).

  eKarty Prezentowe do Empik.com mają być przyznane dla pierwszych 900 kont założonych w promocji (i nie później niż do końca lipca).

  💸 Przekazanie nagród. eKartę prezentową do Empiku bank ma przekazać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta 360° Junior (z zastrzeżeniem, że w przypadku umów zawartych w czerwcu, nagroda ma być przekazana do końca sierpnia 2024 r.). Bony do Empiku mają być ważne do 30.10.2024 roku.

  Z kolei bon do Goodie o wartości 150 lub 200 zł (w zależności od spełnionych warunków) otrzymasz do 31.12.2024 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

  Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni - wtedy właśnie otrzymasz eKartę podarunkową, która ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu - to będzie czas na wykorzystanie środków podczas zakupów.
    

  🔎 Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


  Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • opłata miesięczna za kartę wydawaną do Konta 360° Junior wyniesie:
   • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
   • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
  • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

  ⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 7767,61 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

  Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

  🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

  📚 Przydatne dokumenty:

  9 komentarzy:

  1. Piszą na milenium, że wypłacić w jednym miesiącu można kwotę 8076.79. Ale zastanawia mnie, czy warto zakładać to konto. Nagrodą jest jakiś bon do czegoś tam i to za pół roku...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bon goodie możesz wykorzystać wszędzie gdzie można płacić kartą

    Usuń
  2. Jeżeli w lipcu założę dziecku konto ale w sierpniu będzie pełnoletnie to dostanie premię czy już nie warto się bawić?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W ogóle się nie baw bo w sierpniu założy konto jako pełnoletni człowiek i dostanie 6 stów.

    Usuń
   2. Ok, dzięki

    Usuń
  3. Czy konto można założyć na więcej niż 1no dziecko?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A można mieć więcej niż jedno dziecko?

    Usuń
  4. Założyłem to konto dziecku jeszcze w czerwcu, ale dopiero dziś wyraziłem wszystkie niezbędne do tej promki zgody marketingowe na moim koncie (oczywiście utrzymam je do kiedy trzeba). Myślicie, że nie będzie to przeszkodą do otrzymania nagrody?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Czekaj. Najwyżej zgłosisz reklamację.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...