Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 2000 zł w bonusach za konto firmowe w Citibanku w promocji "CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

24.06.2024

Do 2000 zł w bonusach za konto firmowe w Citibanku w promocji "CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3"

Oto najnowsza promocja Citibanku dla przedsiębiorców.

Promocja "CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3"
Względem poprzedniej edycji teraz do wzięcia jest o 500 zł więcej - w sumie nawet 2 tysiące zł. Do tego bank zapewnia brak opłat za prowadzenie konta, kartę czy przelewy (gwarantując takie warunki na 24 miesiące).

Na wstępie przypomnę, że Citibank serwuje też inne okazje do bankobrania - do wzięcia jest 7,2% dla oszczędności + 300 zł premii dla otwierających konto osobiste (przyda się ono, by zgarnąć też 50 zł - jeden z bonusów w poniższej promocji konta firmowego), a dla wyrabiających kartę kredytową czekają (do wyboru) bonusy do 1200 zł lub 600 zł w bonach do Biedronki. W podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenia tych propozycji, a poniżej skupiam się już na nowości kierowanej do osób prowadzących działalność gospodarczą.

W porównaniu z poprzednią edycją bonus 100 zł za transakcje walutowe (przeze mnie sceptycznie przyjmowany, bo przecież nie każdy ma potrzebę wykonywania takich transakcji) został zastąpiony bonusami za utrzymywanie określonego średniego salda na rachunkach w Citibanku - w tym przypadku można zdobyć nawt 600 zł, więc dzięki temu nastąpił wzrost sumy bonusów do zgarnięcia (z 1,5 do 2 tys. zł).

💼 Promocja "CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca, który na dzień 20.06.2024 r. nie posiadał konta firmowego w Citibanku.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czekają gwarantowane bonusy pieniężne do 2000 zł, przewidziane za założenie konta oraz wykazanie się różnego rodzaju aktywnością. Bonusy będą wpływać na konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Dodatkowo dla uczestników promocji przewidziano też zwolnienie z szeregu podstawowych opłat (gwarantowane na 24 miesiące), co sprawia, że nie trzeba się martwić wykazywaniem jakąś dodatkową aktywnością, by uniknąć opłat - o szczegółach piszę nieco niżej (na końcu niniejszego wpisu, gdy tradycyjnie prześwietlam konto).

Zasady promocji "CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć pierwszy bonus 100 zł (Nagroda 1 – na dzień dobry):


Bonus 100 zł za otwarcie konta otrzymasz do ostatniego dnia roboczego drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta w Citibanku.

W celu zdobycia drugiego bonusu - w wysokości 50 zł (Nagroda 2 – bądźmy w kontakcie), wyraź zgody (są one wymagane jedynie dla tego bonusu; w kontekście zgarniania innych, opisywanych tutaj bonusów, wyrażanie zgód jest dobrowolne) na: 
 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, wiadomości SMS, wiadomości e-mail),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Wyżej wymienionych zgód nie zmieniaj do ostatniego dnia roboczego pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Wypłata bonusu 50 zł przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w drugim miesiącu po otwarciu konta (a więc w tym samym terminie, co premia 100 zł za samo otwarcie konta).

By zgarnąć bonus 100 zł (Nagroda 3 – nawiążmy relację):
 • do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 1 przelew do ZUS.

Wypłata tej nagrody nastąpi do ostatniego dnia roboczego, następującego po miesiącu spełnienia powyższego warunku.

Kolejne 50 zł (Nagroda 4 – razem lepiej) przewidziane jest dla osób, które złożą wniosek o ustanowienie połączenia obsługi Konta firmowego: CitiKonto w ofercie dla biznesu z Kontem Osobistym w Citibanku. Tę nagrodę dostaniesz do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia wspomnianego warunku.

W przypadku nagrody nr 5 – premia za saldo do wzięcia jest nawet 600 zł (3 bonusy po 100 zł oraz 2 bonusy po 150 zł).

Zgodnie z regulaminem promocji:
"Każdy Uczestnik, który (...) utrzyma średnie saldo na rachunkach w banku: 
a. do ostatniego dnia roboczego pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto firmowe na poziomie min. 10 000 PLN (...) otrzyma Nagrodę 5 w wysokości 100 PLN (słownie: stu złotych); 
b. do ostatniego dnia roboczego drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto firmowe na poziomie min. 15 000 PLN (... otrzyma Nagrodę 5 w wysokości 100 PLN (słownie: stu złotych); 
c. do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto firmowe na poziomie min. 20 000 PLN (...) otrzyma Nagrodę 5 w wysokości 100 PLN (słownie: stu złotych); 
d. do ostatniego dnia roboczego czwartego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto firmowe na poziomie min. 25 000 PLN (...) otrzyma Nagrodę 5 w wysokości 150 PLN (słownie: stu pięćdziesięciu złotych); 
e. do ostatniego dnia roboczego piątego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto firmowe na poziomie min. 30 000 PLN (...) otrzyma Nagrodę 5 w wysokości 150 PLN (słownie: stu pięćdziesięciu złotych)"


A zgodnie z regulaminem średnie saldo na rachunkach w Citibanku:

"a. uwzględnia środki Posiadacza Rachunku zgromadzone na Rachunku głównym, rachunkach pomocniczych, Oprocentowanym Rachunku Oszczędnościowym, Lokacie Terminowej oraz Rachunku Vat w każdej walucie dostępnej w Tabeli Oprocentowania dla klientów firmowych; 

b. oznacza sumę środków znajdujących się na rachunkach w banku na koniec dnia kalendarzowego podzieloną przez ilość dni kalendarzowych w danym miesiącu kalendarzowym; 

c. środki zgromadzone w walucie obcej są przeliczone na PLN według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego."


Wypłata każdego z powyższych bonusów przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki jego uzyskania.

Nagroda 6 – aktywny korzysta dodatkowo. W tym przypadku premiowane będą osoby aktywnie korzystające z karty wydanej do konta firmowego - bank przygotował moneyback 3%. Do wzięcia jest 6 bonusów do 100 zł każdy, w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe (więc w sumie można zgarnąć do 600 zł). By je zdobywać, w wyżej wymienionym okresie (w każdym z tych miesięcy):
 • wykonaj płatności (w PLN) kartą wydaną do konta firmowego na sumę min. 500 zł.

Jeśli ten powyższy warunek zostanie spełniony, to bank naliczy Ci 3% zwrotu od sumy płatności wykonanych w danym miesiącu kalendarzowym, a każdy moneyback będzie wypłacany do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu wykonania płatności. 

Tu łatwo policzyć, że w celu zgarnięcia maksymalnego bonusu przewidzianego w danym miesiącu (100 zł), przy zwrocie 3%, wykonać trzeba transakcje na sumę 3 334 zł. Oczywiście jeśli wykonasz płatności na mniejszą sumę (ale co najmniej 500 zł), to też dostaniesz moneyback - jeśli tych transakcji w danym miesiącu będzie na łączną kwotę np. 2 000 zł, to wtedy dostaniesz 60 zł moneybacku.

Ostatni z bonusów: 500 zł (Nagroda 7 – z kredytem po drodze) jest przewidziany dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na kredyt w Citibanku w wysokości min. 50 tys. zł. Jako że każdy kredyt wiąże się z prowizją i/lub odsetkami, to taki bonus będzie jedynie rekompensatą części kosztów - to już nie jest bankobranie sensu stricte, więc nad tym bonusem się nie pochylam (zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z regulaminem - w punktach od 31 do 34; linkuję do niego na końcu niniejszego prześwietlenia promocji).

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą bonusy w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

🔎 Konto firmowe w Citibanku - szczegóły oferty CitiKonto w ofercie dla biznesu


W tym miejscu standardowo pochylam się nad cennikiem banku i opisuję jak uniknąć ewentualnych opłat. Regulamin niniejszej promocji przewiduje jednak dodatkowe przywileje dla jej uczestników, a te zapisy biorą górę nad tabelą opłat i prowizji, więc je tu przytoczę:
"Każdy Uczestnik (...) zostanie zwolniony przez okres 24 miesięcy z następujących opłat przewidzianych w Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów Firmowych: pakiet CitiKonto oferta dla biznesu: 
a. opłaty miesięcznej za prowadzenie Konta firmowego: pakiet CitiKonto oferta dla biznesu, 
b. opłaty miesięcznej za obsługę Karty Debetowej wydanej do Konta firmowego, 
c. opłat za wpłatę gotówki i wypłatę gotówki w bankomatach na terenie kraju dokonywane z Konta firmowego, 
d. opłat za realizację poleceń przelewu wewnętrznych i krajowych zlecanych w PLN w Citibank Online dokonywanych z Konta firmowego, 
e. opłat za realizację poleceń przelewu wewnętrznych i krajowych zlecanych w walutach obcych w Citibank Online dokonywanych z Konta firmowego, 
f. opłat naliczanych przez Citi Handlowy za realizację poleceń przelewów zagranicznych zlecanych w PLN oraz w walutach obcych w Citibank Online dokonywanych z Konta firmowego"


W praktyce więc, wszystko co najważniejsze, można sobie zapewnić bez opłat. Po upływie tego promocyjnego okresu (24 miesięcy) obowiązywać będą warunki z aktualnej wówczas tabeli opłat i prowizji.🆕 Nowość! Od teraz powiadomienia o najlepszych promocjach bankowych możesz otrzymywać na Messengerze. Dołącz do kanału nadawczego: Bankobranie na Messengerze

📚 Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Witam. Czy po odstąpieniu od umowy rachunku, przed upływem 14 dni, nadal jestem nowym klientem i mogę skorzystać z aktualnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O umowę jakiego rachunku tu chodzi?

   Usuń
  2. Rachunku o konto firmowe

   Usuń
  3. Teoretycznie tak. Ale w praktyce różnie bywa. Jak jesteś w starej edycji to ja bym w niej został.

   Usuń
  4. konsument, który zawarł umowę na odległość LUB poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny

   Usuń
 2. Witam. Czy po odstąpieniu od umowy rachunku przed upływem terminu 14 dni, nadal jestem nowym klientem i mogę skorzystać z aktualnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa została już podpisana?

   Usuń
 3. Panie Złotówa- właśnie dowiedziałam się że citibank ma promocję na kartę kredytową w której daje słuchawki Airpods. Czy jest gdzieś opisana ta promocja na pana blogu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na blogu nie ma opisu tej promocji, nie znałem jej dotąd. Pozdrawiam

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...