Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Alior: 200 zł w bonie na zakupy za konto dla nastolatków w wieku 13-17 lat (+ do 700 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

18.06.2024

Alior: 200 zł w bonie na zakupy za konto dla nastolatków w wieku 13-17 lat (+ do 700 zł za konto dla rodzica)

Promocja powraca po dłuższej przerwie.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – VIII edycja"
Do wzięcia czeka bon o wartości 200 zł, dzięki któremu wybrać można voucher lub kartę podarunkową do sieci sklepów lub usługodawcy spośród dostępnych w (obszernym) katalogu.


Przy okazji przypomnę, że na rodzica, tudzież szerzej, na osoby pełnoletnie zakładające Konto Jakże Osobiste w Aliorze, czeka 500 zł premii + 200 zł w bonach na zakupy + moneyback do 20 zł miesięcznie. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, omówienie warunków promocji oraz analizę konta z oferty banku. 

Poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji dla nastolatków.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – VIII edycja"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia reprezentująca dziecko (które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia) w procesie otwierania konta, z zastrzeżeniem, że dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta osobistego) w Aliorze.

Nagrodą w promocji jest bon o wartości 200 zł, który będzie można wykorzystać na stronie multivoucher.pl, gdzie do wyboru są różnego rodzaju vouchery oraz karty podarunkowe, m.in. do Allegro, Answer.com, CCC, Kaufland, Media Expert, MediaMarkt, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Zalando, ale też Sony Playstation, Spotify Premium czy Steam. Wybór jest duży - katalog wszystkich możliwości znajdziesz na powyższej stronie.

Zasady promocji "Młodość ma swoje prawa - edycja VI"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć bon 200 zł, należy: 

 • najpóźniej do 15.09.2024 r. zawrzeć umowę o konto dla dziecka (Konto Jakże Osobiste) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 40 dni od otwarcia konta dla dziecka: 
  • zapewnić wpływ(y) na konto dziecka na sumę min. 500 zł;
  • wykonać (za pomocą karty wydanej do konta dziecka) co najmniej 5 płatności (na dowolne kwoty) oraz
  • zalogować się do aplikacji mobilnej (przez dziecko).

Nagrodę bank prześle SMS-em (na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko) w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto oraz o kartę dla dziecka, a także nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zgodnie z regulaminem:

"W trakcie obowiązywania Oferty Specjalnej z Nagrody można skorzystać jeden raz."

  

🔎 Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty Alior Banku


Konto osobiste zakładane dla dziecka w Aliorze to Konto Jakże Osobiste, które charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za prowadzenie konta (do ukończenia 26 lat nie trzeba spełniać jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę wydaną do konta; opłaty miesięcznej za kartę nie ma do ukończenia 18 lat przez posiadacza konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; po ukończeniu 18 lat opłaty w wysokości 5 zł bank nie pobiera, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykonasz płatności kartą na łącznie min. 300 zł);
 • wypłata gotówki kartą: 0 zł w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł w bankomatach sieci Euronet; 5 zł w pozostałych bankomatach w Polsce.

Wniosek o konto dla dziecka rodzic może złożyć poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej.

💡 Kiedy opłaca się założyć konto dziecku? Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 700 zł i moneybackiem do 20 zł miesięcznie.


Inne promocje Aliora warte uwagi:

Bądź na bieżąco z promocjami. na X i obserwuj na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...