Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Aktywni latem"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.06.2024

Zgarnij 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Aktywni latem"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Aktywni latem": nawet 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości aż 620 zł. W skład powitalnego pakietu wchodzi 550 zł premii pieniężnej (do wykorzystania na co się chce) oraz 70 zł w bonie do Biedronki.


"Aktywni latem": nawet 620 zł w bonusach za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 70 zł w bonie do Biedronki oraz bonusy pieniężne do 550 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Aktywni latem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.06.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 12.07.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę: bon 70 zł do Biedronki.

By zdobyć bonusy pieniężne, w lipcu i sierpniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (te wpływy mogą pochodzić np. z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj do 10 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty (mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Biedronka).

Za każdą wykonaną płatność kartą uzyskasz bonus 27,50 zł. Maksymalnie za dany miesiąc można zgarnąć do 275 zł, więc najlepiej w lipcu i sierpniu wykonać po 10 płatności. Wtedy uda się zgarnąć całą przysługującą pulę, czyli 10 x 27,50 zł (275 zł za lipiec i 275 zł za sierpień).

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarniać bonusy za sierpień, uprzednio w lipcu musisz mieć spełnione warunki uzyskania co najmniej jednego bonusu 27,50 zł).


💸 Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu aktywnilatem@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 26.07. o bonie 70 zł do Biedronki;
 • do 20.08. o bonusach pieniężnych (od 27,50 do 275 zł) za lipiec oraz
 • 24.09.2024 r. o bonusach pieniężnych (od 27,50 do 275 zł) za sierpień.

Na drugą z tych wiadomości (o bonusach pieniężnych za lipiec) będzie należało zareagować i za pomocą danych z tego maila zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26.08. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Bon do Biedronki otrzymasz SMS-em do 31.07., a wypłata bonusów pieniężnych przewidziana jest do 31.08. (bonusy za lipiec) oraz do 30.09.2024 r. (bonusy za sierpień). 

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.


💡 Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Aktywni latem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Autopay (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Podatki. Cienia wątpliwości nie ma - w tego typu promocjach nagrody są zwolnione z podatku, co też potwierdza zapis z regulaminu:
"Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagroda w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych."🔍 Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

✍ Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Aktywni latem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). 

W tym przypadku, klikając w aplikacji "Otwórz konto", wybierz pierwszą z opcji: "Konto osobiste", a nie "Konto osobiste z promocją" (jak na zrzucie ekranu z aplikacji obok). Ta druga opcja prowadzi bowiem do mniej atrakcyjnych promocji. Z kolei gdy wybierzesz pierwszą opcję, to - dzięki uprzedniej rejestracji na stronie promocji - weźmiesz udział w akcji "Aktywni latem" (z bonusami do 630 zł).📚 Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. jeszcze więcej niż z Gigapremii... ale się rozpędzają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam kartę kredytową tzn. że jestem objęty umową ramową?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehh... W sobotę zarejestrowałem się w promocji "Gorący bonus" a wczoraj podpisałem umowę smsem. "Aktywni latem" jest oczywiście korzystniejszą opcją, jakby ktoś nie był zdecydowany...

  OdpowiedzUsuń
 4. Te płatności mogą być na mniej niż 27,50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie na jakie kwoty. Możesz zapłacić np. 10 x 1 zł i dostaniesz 10 x 27,50 zł.

   Usuń
  2. Tak. Kwota transakcji bez znaczenia

   Usuń
 5. Przy wysypie promocji innych banków z wymogami wynagrodzenia albo płatnościami po kilkaset złotych miesięcznie i spełnianiem warunków przez kilka miesięcy to ta promocja w końcu jest powiewem normalności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dostęp do logowania do bankowości internetowej ale nie mam w niej żadnego produktu. Dostęp nie został zamknięty po zamknięciu konta ponad rok temu. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wygląda na ważną umowę elektronicznych kanałów dostępu (umowa ramowa) a to wyklucza niestety...

   Usuń
  2. Musisz zadzwonić na infolinię i zamknąć dostęp. Następnego dnia możesz już zakładać konto w promocji.

   Usuń
  3. Nie wyklucza. Od kilku lat tak mam i biorę udział w kolejnych promocjach co roku. Nie słuchaj głupot tych co nie są pewni a piszą w trybie przypuszczającym.

   Usuń
  4. Wyklucza, ale można zamknąć dostęp do bankowości elektronicznej i po 24 h dołączyć do promocji. Potwierdzone z konsultantem na czacie, tam też można zamknąć dostęp.

   Usuń
  5. A jesli najpierw zlozylam wniosek na stronie promocji, a dopiero teraz zamkne umowe ramowa, to lapie sie na promocje? i czy w ogole moge zamknac umowe ramowa majac u nich karte kredytowa?

   Usuń
  6. Dodzwonilam sie na infolinie. Moze komus sie przyda ta informacja: majac juz aktywna aplikacje w telefonie musialam najpierw (na ekranie logowania) wcisnac 3 kropki i wybrac dezaktywacje aplikacji. Wtedy pojawil sie przyciesk "Otworz nowe konto". Nie bylo koniecznosci zamykania umowy ramowej zwiazanej z kk.

   Usuń
 7. Lubię BNP. 12 miesięcy karencji i powrót.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja ciągle się zastanawiam ,czy nie ma żadnych przykrych konsekwencji za zamknięcie konta zaraz po otrzymaniu nagród ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Sprawdzone osobiście kilka razy.

   Usuń
  2. Nie ma, zamykałam już ze 3 razy

   Usuń
  3. Pogardliwe spojrzenie doradcy w banku, gdy usłyszy w odpowiedzi na pytanie o powód rezygnacji z konta, że zakończyła się promocja.

   Usuń
  4. Działam w promocjach bankowych od kilku lat. Już 34 zamknięte konta. Bez konsekwencji a czasem nawet z korzyściami bo niektóre banki dają promocje na zatrzymanie.

   Usuń
 9. Co jeśli zrobię np 8 płatności? Dostanę 8x27,50 zł czy nic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku wykonania 8 płatności premia wyniesie 220 zł (8x25 zł).

   Usuń
 10. Dlaczego nie mogę znaleźć informacji bezpośrednio na www bnp o promocji tylko poprzez wskazany link tutaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani nic nowego, ani zaskakującego. Więcej na ten temat rozpisuję się w FAQ. W skrócie: na główną stronę banku przede wszystkim trafiają obecni klienci, więc banki nie chcą ich razić promocjami dla nowych. A jeśli trafiają nowi klienci, to w jakiś sposób zostali już zachęceni do oferty banku (np. reklamą w tv), więc po co bankowi przekonywać przekonanych? To by im się nie opłacało.

   PS. Bloga Bankobranie prowadzę od ponad 10 lat. Tu można znaleźć tylko wiarygodne i zweryfikowane promocje banków. Nawet jeśli nie ma ich na stronach głównych banków. Od tego jest ten blog.

   Usuń
 11. Po ściągnięciu aplikacji z linka w SMS widzę tylko możliwość założenia konta osobistego i konta osobistego z promocją. W tej drugiej opcji nie mam "Aktywni z latem". Czy to oznacza że promocją się wyczerpała czy powinnam zwykle konto osobiste z kartą założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrać należy pierwszą opcję (konto osobiste). Wtedy konto bierze udział w promocji "Aktywni latem" (dzięki uprzedniej rejestracji na stronie promocji).

   Usuń
 12. Czy bank ma jakąś lokatę na Dzień dobry albo coś jeszcze można wyciągnąć "obok" promocji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy okres karencji 12 miesięcy to dokładnie tyle czy jest jakiś haczyk ? koto zamknąłem 16.05.2023r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie co oznacza "zamknąłem 16.05.2023r"?? Jeśli to data złożenia wypowiedzenia to konto zamknęli ci 16.06 więc jeszcze czekasz.

   Jeśli 16.05 to już faktyczna data zamknięcia konta przez bank to wchodzisz w promocji już.

   Usuń
  2. Mozesz na drugi dzien złożyć wniosek i nie bedzie problemu, ja tak zrobiłem. Nie ma zadnego haczyka.

   Usuń
 14. Czy posiadanie aktywnej karty kredytowej wyklucza z promocji, bo wtedy ma sie aktywna umowe ramowa? Zlozylam wniosek, przycisku "otworz konto" w aplikacji nie mam. Probowalam dopytac o to na czacie, ale na tym czacie nikt nie reaguje od pol godziny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz aplikację to musisz wybrać umowę o konto z kurierem.

   Usuń
 15. czy moge wybrać kartę mobliną? czy musi być karta fizyczna? jak będzie mobilna to też przecież jest wydana do konta? czy dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie: Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...