Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową Santander Banku (+ do 800 zł za konto osobiste)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.06.2024

Zgarnij 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową Santander Banku (+ do 800 zł za konto osobiste)

Oto nowa promocja karty kredytowej Santander Banku.

Promocja w Santander Banku: "Karta kredytowa na lato 2024"
Do wzięcia czeka 300 zł na zakupy - samodzielnie można wybrać czy to ma być bon do Allegro, czy do Biedronki. Promocja w praktyce przewidziana jest wyłącznie dla obecnych klientów banku.

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać 700 zł w bonusach za Konto Santander lub 800 zł w bonusach za Konto Select. W podlinkowanych wpisach znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie kont z oferty Santandera (choć trzeba mieć na względzie, że założenie konta dopiero teraz, nie umożliwi udziału w niżej opisywanej promocji karty kredytowej, ale może otworzyć drogę do tego w przyszłych, podobnych promocjach).

Poniżej skupiam się już na nowej promocji z kartą kredytową Santandera w roli głównej.

Promocja w Santander Banku: "Karta kredytowa na lato 2024"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.10.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp (np. posiadając konto osobiste w Santander Banku).

Jednakże nie da się zrobić tak, że otworzysz konto i od razu zawnioskujesz o kartę kredytową, gdyż w regulaminie promocji znaleźć możemy zapis, iż "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego". A taka gotowa, spersonalizowana oferta karty pojawia się w oparciu o historię korzystania z konta po co najmniej kilku miesiącach (ta dzisiaj opisywana promocja już się zakończy, ale pozostaje mieć nadzieję na jej kolejne odsłony).

💡 Jeśli nie łapiesz się na niniejszą promocję, sprawdź propozycje innych banków: Citibank za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity daje do 1200 zł w bonusach lub telefon Samsung Galaxy A15 + 300 zł w bonach na zakupu. Z kolei w Santander Consumer Banku zgarnąć można 400 zł w bonach do Biedronki (+ moneyback do 30 zł miesięcznie).


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na lato 2024" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:


Limit uczestników w promocji Santander Banku
. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 27 czerwca 2024 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Karta kredytowa na lato 2024" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 27.06.2024 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki);
  • złóż wniosek o kartę kredytową (zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu") oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK);
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego;
 • w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie 2024 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy kalendarzowych) wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro i/lub w Biedronce).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot, 
b. transakcji Quasi Cash [tj. "transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych, jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory" - przyp. Mr. Złotówa], 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: banki, Revolut, DiPocket, Poczta Polska, BillTech, XTB"


💸 Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 31.12.2024 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

🔎 Ile kosztuje karta kredytowa w Santander Banku?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: 

"brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy licząc od następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o tę kartę". 


A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na X (daw. Twitter) i na Facebooku (gdzie blog ma już ponad 62 tysięcy obserwujących!):📚 Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy bank wymaga aby po okresie promocji utrzymywać kartę np. przez rok, czy po spełnieniu warunków promocji i odebraniu nagrody, można niezwłocznie zrezygnować z karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyśl trochę logicznie. Jak bank może wymagać abyś przez dodatkowy rok utrzymywał kartę. Poza tym jest przecież dołączony regulamin, wystarczy wejść i sprawdzić.

   Usuń
  2. Pytanie Anonimowego z 8. czerwca 2024 @ 20:27 jest zasadne - przed laty tzw. lojalka była normą w promocjach bankowych.

   Usuń
  3. Bo ja wiem czy normą? Lojalki zdarzały się ale niezbyt często. Chyba tylko w jednej takiej promce brałem udział a bawię się w to bez mała od 15 lat.

   Usuń
  4. w każdym razie gdyby była lojalka to byłoby to opisane w warunkach do spełnienia.

   Usuń
  5. Jedną z ważniejszych funkcji tego bloga jest wyjaśnianie wątpliwości, czyż nie?

   Usuń
 2. Oczywiście że możesz zrezygnować z karty zaraz po otrzymaniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja otworzyłam konto dopiero co,a była widoczna ta karta w tej promocji

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam konto w Santander od lat i teraz nie wiem: mam czekać aż "udostępnimy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego" czy po prostu zarejestrować się na stronie promocji?
  Bo z tego artykuły niezbyt jasno to wynika...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestruj sie na stronie promocji a pozniej zostaniesz przekierowany do strony logowania

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...