Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 400 zł w bonach do Biedronki + moneyback do 30 zł/mies. z kartą kredytową Santander Consumer Banku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

27.03.2024

Odbierz 400 zł w bonach do Biedronki + moneyback do 30 zł/mies. z kartą kredytową Santander Consumer Banku

Po dłuższej przerwie powraca promocja z TurboKartą w roli głównej.

Promocja Santander Consumer Banku: "Bon do Biedronki z TurboKARTĄ"
Na osoby wyrabiające tę kartę kredytową, czekają bony do Biedronki o wartości 400 zł. To jednak nie wszystko, bo dodatkowo można też zgarniać moneyback (od 1 do 5%) za płatności kartą w wybranych kategoriach miejsc (co może zaowocować zwrotami nawet do 360 zł rocznie).

Poniżej analizuję najnowszą promocję "Bon do Biedronki z TurboKARTĄ" (w sumie do 400 zł do Biedronki), a dalej przyglądam się też "starej" promocji "Zakupy z premią" (czyli tej z moneybackiem).


💳🐞 Promocja Santander Consumer Banku: "Bon do Biedronki z TurboKARTĄ"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z uwzględnieniem jednego wykluczenia:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2023 i w 2024 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę"


Względem poprzedniej edycji nastąpiła więc zmiana na plus - okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej tego banku został przesunięty o rok, co dla niektórych może oznaczać szansę na szybszy i opłacalny powrót.

Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Consumer Banku (np. rachunku oszczędnościowego, lokaty czy pożyczki) nie wyklucza z niniejszej promocji karty kredytowej. 

Dla rozwiania ewentualnych wątpliwości, dodam też, że z promocji nie wyklucza posiadanie jakichkolwiek produktów (w tym nawet karty kredytowej) w Santander Bank Polska (czyli daw. BZ WBK), bo to dwa odrębne banki.  

🎁 Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają 4 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Limit uczestników. Promocja z bonami do Biedronki ma być dostępna nawet do 31.08.2024 r., ale należy mieć na uwadze, że bank może zakończyć ją wcześniej - regulamin przewiduje bowiem ograniczoną pulę umów w promocji (2 400).

Zasady promocji "Bon do Biedronki z TurboKARTĄ" 


By wziąć udział w akcji i zgarniać tytułową nagrodę:

 • do 31.08.2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKarta i zawrzyj umowę z bankiem za pomocą przelewu weryfikacyjnego (z własnego konta w innym banku);
 • w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku (w celu uzyskania takiego dostępu wystarczy sama karta kredytowa - nie ma potrzeby otwierania dodatkowego rachunku);
 • w ciągu pięciu miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem, w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 600 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w Biedronce).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności kartą na sumę min 600 zł, uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do czterech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 4 bony). 
💡 Przykładowo: jeśli umowę zawrzesz w kwietniu, to na wykonywanie płatności będzie czas od kwietnia do sierpnia włącznie (ale dla uzyskania 4 bonów, płatności na sumę min. 600 zł w miesiącu, wystarczą jedynie w czterech z tych pięciu miesięcy).

Santander Consumer Bank prześle każdy bon SMS-em do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Na dzień przyznania nagrody zadbaj o to, by nie mieć zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

Wykonując płatność na potrzeby promocji (na sumę min. 600 zł miesięcznie), pamiętaj jeszcze o tym, że:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), MCC 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe), MCC 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi), MCC 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), MCC 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), MCC 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty). 
Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).Moneyback od 1 do 5% (do 30 zł miesięcznie) dzięki promocji "Zakupy z premią"


Karta kredytowa z oferty Santander Consumer Banku wyrabiana na potrzeby promocji z bonami do Biedronki daje również zwrot za płatności wykonywane w niektórych kategoriach miejsc. Wynosi on:

 • 🚗 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542); 
 • 🍴 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814); 
 • ⛽ 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

MCC to kod przypisywany terminalom płatniczym, który ma na celu wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy.

Płatności wykonywane w wyżej wymienionych miejscach nie dość, że dadzą moneyback, to też zaliczą się do płatności (na sumę min. 600 zł) wykonywanych na potrzeby promocji z bonami do Biedronki. Za jednym razem można więc ogarnąć realizację warunków w obydwu promocjach.

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku). 

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co najaktywniejszym użytkownikom karty w rok może dać nawet 360 zł.

🔎 Karta kredytowa Visa TurboKARTA - szczegóły oferty Santander Consumer Banku


Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, jak i płatności (na sumę min. 600 zł) na potrzeby promocji.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "RRSO [Rzeczywista roczna stopa oprocentowania -przyp. Mr. Złotówa]: 21,64%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym i spełniania warunków unikania opłaty miesięcznej, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres, dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).


26 komentarzy:

 1. Jedyna metoda założenia karty jest przez telefon? Czy można gdzieś przejść całą procedurę na stronie internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko taka opcja. I zawarcie umowy za pomocą przelewu weryfikacyjnego (tego wymaga regulamin promocji).

   Usuń
  2. Czyli nie ma innej weryfikacji niż przelew z indywidualnego konta? Nie mam takiego mam tylko wspólne. I co teraz?

   Usuń
  3. ze strony promocji "Zatwierdź umowę: wybierz sposób w jaki potwierdzisz zawarcie umowy - przelew 1 zł lub skorzystanie z firmy kurierskiej."

   Usuń
  4. No ale w regulaminie jest tylko przelew. Bez kuriera.

   Usuń
 2. Te 600 zł to może być jednorazowo wydane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz. Nie ma warunki określonej liczby transakcji więc może być i 1.

   Usuń
 3. Trzeba zakładać też konto?

  OdpowiedzUsuń
 4. a kod poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bezpłatna karta jest przy wydaniu 1000zl miesięcznie nie ma bezpłatnej przez 1szy rok jak w innych kartach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można do tego uzywac revoluta np ?

   Usuń
  2. Do tego nie ma wykluczeń.

   Usuń
 6. Bezpłatna karta jest przy wydaniu 1000zl miesięcznie nie ma bezpłatnej przez 1szy miesiąc jak w innych kartach?

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślicie ,że opłata za czynsz w e-kartotece też wejdzie ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy po złożeniu wniosku dzwoni konsultant z banku

  OdpowiedzUsuń
 9. W jaki sposób można się dowiedzieć ile wynosi kod MCC w danym miejscu płacenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa kiedyś rozsyłał mailem ebooka z kodami MCC jakie używają znane sklepy.

   Usuń
 10. Na dzień dobry limit KK obniża opłata za kartę 6,90 zł , czy można ją anulować płacąc np revolutem?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy można też tą kartę dodać do portfela i płacić telefonem czy też tylko tą kartą plastikową?

  OdpowiedzUsuń
 12. Którego dnia miesiąca przyznają te bony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem sam sobie :) - SMS z bonem przyszedł dziś 10 czerwca.

   Usuń
 13. witam wszystkich .
  czy przyszedł już komuś bon w lipcu . ? w czerwcu dosyć szybko rozsyłali ??

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...