Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz więcej! Zyskaj do 1200 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.03.2024

Teraz więcej! Zyskaj do 1200 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

Nowa edycja "paliwowej" karty kredytowej Citibanku przynosi dodatkowy bonus.

Zyskaj do 1200 zł dzięki promocji "Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta"
Teraz oprócz zwrotu do 720 zł za płatności (m.in.) na stacjach paliw BP, można też zgarnąć nawet 480 zł za korzystanie z myjni przy sieci tych stacji.

Niniejsza promocja skierowana jest przede wszystkim do zmotoryzowanych bankobiorców, tankujących swe pojazdy na stacjach sieci BP.

Jeśli nie masz auta lub stacja BP Ci nie po drodze, sprawdź alternatywne promocje karty kredytowej z logo Citi, w których do wzięcia czeka (do wyboru) 900 zł w bonach do Allegro lub 600 zł w bonusach pieniężnych. W podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie każdej promocji z osobna (promocje nie łączą się ze sobą - o tym w której weźmiesz udział, decyduje to, za pośrednictwem której strony promocji złożysz wniosek o kartę).

Poniżej skupiam się już wyłącznie na promocji z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta.

Zyskaj do 1200 zł dzięki promocji "Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.07.2023 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku (tu nastąpiła zmiana na plus, bo data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi została przesunięta o 6 miesięcy, więc dla niektórych może być to okazja na szybszy, opłacalny powrót).

Jeśli masz już inne produkty Citibanku (takie, jak np. konto osobiste, pożyczkę czy rachunek firmowy), to na szczęście ciągle możesz wziąć udział w niniejszej promocji. Pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagrody w promocji "Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta". Bank będzie przyznawał:
  • bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy (w skrócie: jako zwrot za płatności kartą m.in. na stacjach paliw BP) - można zgarnąć 30 lub 36 takich bonusów, co odpowiednio da do 600 lub nawet 720 zł (na większy zarobek, czyli zwroty przez 36 miesięcy, liczyć mogą osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody) oraz
  • do 24 bonusów po 20 zł każdy (czyli w sumie nawet 480 zł) za płatności kartą na myjniach przy stacjach BP.

Zasady promocji "Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta


By wziąć udział w promocji i zgarniać bonusy za płatności kartą m.in. na stacjach paliw:
  • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie) wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Do wymaganej sumy Citibank nie zaliczy płatności zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych, którymi dla banku jest:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"


Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione. Płacić za to można w sklepach i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), aptekach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw oraz w Internecie (np. na Allegro). No i trzeba również pamiętać o płatnościach na stacjach paliw BP (na sumę min. 250 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym).

💰 Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc. Trzeba przy tym jednak zwrócić uwagę na następujące ograniczenia dotyczące bonusów:
"a) zlecanie ich odbioru możliwe jest przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania i dostępności w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online z zastrzeżeniem, że w przypadku wypowiedzenia Umowy o Kartę odbiór możliwy jest do końca trwania okresu wypowiedzenia oraz 
b) w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących od zawarcia Umowy o Kartę, kwota zasilenia Rachunku Karty może wynieść dla Uczestnika maksymalnie 240 zł"

Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty za płatności na myjniach przy stacjach BP


By zgarniać te bonusy (również w wysokości 20 zł), w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę, wykonuj płatności kartą w terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji benzynowe BP w Polsce na sumę min. 20 zł. 

Na te bonusy można liczyć maksymalnie przez 24 pełne okresy rozliczeniowe następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. 

💰 Wypłata każdego bonusu 20 zł za płatności na myjniach przy stacjach BP ma być realizowana na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

💡 Zwroty (zarówno te po 20 zł przez 30 lub 36 miesięcy za płatności kartą na stacjach paliw BP, jak i bonusy 20 zł przez 24 miesiące za płatności na myjniach przy BP) będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).


Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta. Co warto wiedzieć?


Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,15%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł". Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

🔎 Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta
Karta kredytowa BP Motokarta z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...