Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 520 zł na start za konto w BNP Paribas ("Kwitnąca promocja")

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.03.2024

Zgarnij 520 zł na start za konto w BNP Paribas ("Kwitnąca promocja")

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Kwitnąca promocja": zgarnij do 520 zł w bonusach za konto w BNP Paribas
W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodzi 470 zł premii pieniężnej oraz bon 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Tę edycję promocji wyróżnia klarowność warunków - właściwie wystarczy wyłącznie wykonywać płatności kartą.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

W odróżnieniu od innych promocji konta w tym banku (a przecież serwuje on wiele edycji), tu nie ma miksu wielu wymaganych aktywności (jak przelewy, wpływy, logowania, transakcje Blikiem itp.), ale dla uzyskania premii w praktyce wszystko sprowadza się do płatności kartą. Owszem, trzeba wykonać transakcje na sumę 3400 zł, ale spokojnie - to rozkłada się na 3 miesiące (jeśli jednak ta suma jest poza Twym zasięgiem, to przypomnę, że dostępna jest alternatywna promocja konta w BNP Paribas z premią do 430 zł, gdzie już tyle płatności kartą robić nie trzeba).

To tyle tytułem wstępu. Poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości.

"Kwitnąca promocja": zgarnij do 520 zł w bonusach za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 bonusy pieniężne: 1 x 20 zł, 2 x 160 zł oraz 1 x 130 zł, co w sumie da 470 zł oraz bon 50 zł do Biedronki. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Kwitnąca promocja"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.04.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 30.04.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci dwie pierwsze nagrody: bon 50 zł do Biedronki i bonus pieniężny 20 zł.

By zdobyć kolejne nagrody - po 160 zł premii każda - w maju i czerwcu 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 1200 zł (te płatności, zresztą jak wszystkie inne, mogą, ale nie muszą być w sklepach Biedronki).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (130 zł), w lipcu 2024 roku:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 1000 zł.

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarnąć 160 zł za spełnienie warunków w czerwcu, uprzednio w maju musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 160 zł za maj).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kwitnacapromocja@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.05. o przyznaniu premii 20 zł i bonu 50 zł do Biedronki;
 • 25.06. o pierwszej premii 160 zł za spełnienie warunków w maju;
 • 26.07. o drugiej premii 160 zł za realizację wytycznych w czerwcu oraz
 • 26.08.2024 r. o premii 130 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w lipcu.

Na pierwszą z tych wiadomości (o premii 20 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.05.2024 r. 

Wypłata bonusów przewiedziana do 31.05. (20 zł), do 30.06. (160 zł), do 31.07. (160 zł) oraz do 31.08.2024 r. (130 zł). Bon do Biedronki otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca maja 2024 roku.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Kwitnąca promocja"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwy na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Kwitnąca promocja" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

📚 Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Czyli jak konto zamykałem 13.02.2023 i zamknęli mi po miesiącu to już mogę uznać że 12 miesięcy minęło i możliwe jest założenie konta w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od zamknięcia konta minęło 12 miesięcy, więc droga do promocji otwarta! Możesz brać udział.

   Usuń
 2. Warto podkreślić że chodzi tylko o płatności kartą. Blika bank nie zaliczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wypłata gotówki np. w Żabce przy płatności kartą będzie zaliczała się jako płatność kartą i będzie spełniać warunki promocji? Ktoś już to wcześniej stosował i może to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji z wymogiem obrotu na taką kwotę jeszcze nigdy u nich nie było

   Usuń
 4. To chyba najkrótszy opis promocji BNP jak dotąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt. Zazwyczaj pojawiał się mix różnych wymogów (wpływy, przelewy, płatności kartą/Blikiem na określone sumy, we wskazanej liczbie, logowania). Tym razem jest tylko wymóg płatności kartą, więc warunki promocji są o wiele klarowniejsze.

   Usuń
 5. Konto otwarte. Ku memu zaskoczeniu mam ten sam numer rachunku co już kiedyś. Czy to okej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas zachowuje numer rachunku. Wszystko gra - nie koliduje to z udziałem w promocji (sprawdzone w praktyce).

   Usuń
 6. Czy w BNP Paribas jest jakaś oferta utrzymaniowa przy wypowiedzeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma

   Usuń
  2. Ta, jak nie zamkną tak jak mi przez osiem miesięcy dostępu do EKD zwalając winę jedni na drugich, to utrzymają skutecznie.
   Traumatyczne doświadczenie ten bank. I o swoje trzeba się upominać pisząc reklamacje.

   Inni powiedzą że jest ok.

   Usuń
  3. Ja już się przyzwyczaiłam, że zamykanie konta w BNP Paribas, CA i Pekao robi się na dwa razy. Za pierwszym składasz wypowiedzenie, za drugim razem idzie się do banku po 30 dniach/m-cu od złożonego wypow. tylko po to, by zamknąć EKD (mimo, że prosiło się o to za pierwszym razem, nawet może być to zawarte na wypow.). I standardowy tekst: "A, faktycznie coś się nie zamknęło".

   Usuń
  4. Znacznie bardziej adekwatne jest zestawienie Pekao z Pocztowym :)

   Usuń
 7. Po serii promek z bajecznie łatwymi warunkami takimi jak kilka płatności kartą na dowolne kwoty czy przelewy tradycyjne bądź przelewy BLIK na telefon, niestety to powrót do wymogu obrótów kartowych na dość poważne kwoty 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1,2/1 tys. przez 3 mies. to nie jest znów jakoś dużo. Nie dramatyzuj.

   Usuń
  2. Niezmiennie dostępna jest alternatywna promocja, w której nie ma wymogu wykonywania płatności na określoną sumę. Do wzięcia jest jednak 430 zł premii. Tę promocję opisuję tutaj.

   Usuń
  3. Pamiętam jak 8 lat temu dawali 120 zł premii za obrót kartą w wysokości 300 zł 🙉

   https://www.bankobranie.pl/2016/01/premia-120-zl-za-ikontoaktywator-w-bgz-bnp-paribas.html

   Usuń
 8. Ciekawe czy doładowanie revoluta kartą zaliczy się do promocji 🤔

  OdpowiedzUsuń
 9. Ponad roku temu zamknąłem konto w BNP ale nie jestem pewny czy zakmnięta została również umowa ramowa. Jak to sprawdzić można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj się zalogować (numer klienta + login), jeśli wejdziesz na stronę banku to masz ważną umowę ramową...

   Usuń
  2. Telefonicznie. Mi powiedzieli co i jak.

   Usuń
  3. Gdyby okazało się że umowa ramowa nadal jest czynna to na infolinii zamknąć od ręki. Umowa ramowa nie liczy się do karencji.

   Usuń
 10. Okazuje się jednak, że opłata za kartę Otwartą na Dzisiaj w Kwitnącej Promocji to jednak układ 0/2/7... Tak wynika z przysłanych dokumentów. Czy to przeoczenie ZŁOTÓWY???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie opłaty (0/2/7 zł) obowiązują do 31.03., ale już nie interesują osób zakładających konto w marcu (bo za ten miesiąc opłaty nie będzie). Od 1.04. wchodzi nowa taryfa prowizji i opłat - na niej już należy się skupiać i warunki z niej przedstawiam w powyższym wpisie prześwietlającym promocję.

   Usuń
  2. Zgadzam się z tym tłumaczeniem bo rzeczywiście wśród dokumentów w jednym był układ 0/2/7 a w innym już tylko 0/7..
   Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

   Usuń
  3. Reasumując: żeby nie płacić za konto i/lub kartę wystarczy mieć wyrażone zgody na marketing, zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub apki oraz wykonać min. 3 płatności kartą ... czyli wszystko tak jak było dotychczas 😋

   Usuń
 11. Mogę prosić o wyjaśnienie: "nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas"? Skoro posiadam u nich kartę kredytową (zwykłego konta od ponad roku NIE), to JESTEM stroną umowy, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie jesteś. Umowa ramowa dotyczy konta osobistego, kart do konta, ale nie karty kredytowej.

   Usuń
  2. Umowa ramowa może dotyczyć tak konta osobistego jak i karty kredytowej lub pożyczki.

   Usuń
  3. Jednak tu nie chodzi o jakąkolwiek umowę, ale tę zdefiniowaną w regulaminie promocji. A w nim możemy znaleźć zapis: "Umowa ramowa – Umowa ramowa rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawarta z Bankiem, na podstawie której jest m.in. otwierane i prowadzone Konto Osobiste". O karcie kredytowej nie ma w niej mowy.

   Usuń
 12. Czy ktoś otrzymał komunikat z banku: w związku z procesem poznaj swojego klienta nie możemy zaoferować produktów i usług o które wnioskujesz

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...