Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 800 zł na zakupy w sklepach Vistula z kartą kredytową Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.03.2024

Zgarnij 800 zł na zakupy w sklepach Vistula z kartą kredytową Citi Simplicity

Choć w praktyce zyskać można jeszcze więcej.

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Vistula"
Oprócz bonów do Vistuli o wartości 800 zł, promocja przewiduje też dodatkowe nagrody - stówkę na zakup krawata lub apaszki oraz kody rabatowe pozwalające zaoszczędzić jeszcze do 100 zł. W sumie mogą być to więc korzyści o łącznej wartości tysiaka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Niniejsza promocja karty kredytowej Citi Simplicity na szczęście nie jest jedyną, jaką serwuje Citibank. Jeśli preferujesz inne nagrody, sprawdź alternatywne propozycje tego banku, w których do wzięcia (do wyboru) jest:

W każdym z powyższych wpisów odrębnie omawiam zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia w danej promocji, a poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Vistula"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej z logo Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

Promocja wymaga zarejestrowania nowo wyrobionej karty w programie Bezcenne Chwile. W tej promocji nie ma jednak wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział (np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta), to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać.

Nagrody. Choć strona promocji skupia się przede wszystkim na komunikowaniu o bonach o łącznej wartości 800 zł, to w praktyce w ramach promocji można zgarnąć więcej - nawet 1 000 zł. Na uczestników promocji czekają bowiem następujące nagrody gwarantowane: 
 • 4 x bon do Vistuli o wartości 200 zł każdy, co w sumie da 800 zł; 
 • 1 x bon do Vistuli o wartości 100 zł na zakup krawata lub apaszki; 
 • 2 x kod rabatowy 10% do Vistuli (maksymalna zniżka z każdym z kodów rabatowych to 50 zł).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 31.05.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 200 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Łap profity od Citi Simplicity - Vistula


By wziąć udział w akcji i uzyskiwać nagrody:
 • do 31.05.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity;
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • w pierwszym i drugim (I okres), czwartym i piątym (II okres), siódmym i ósmym (III okres) oraz w dziesiątym i jedenastym (IV okres) miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności na sumę min. 500 zł (rozwiewając wątpliwości: mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Vistuli; nie musi to być 5 transakcji po 500 zł każda, ale chodzi o co najmniej 5 płatności, nawet na mniejsze kwoty, które w sumie będą dawać 5 stówek w miesiącu).

  Za każdym okres, w którym spełnisz wyżej wymienione warunki (płatności kartą) otrzymasz bon (w postaci e-kodu) o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Vistuli.

  By zgarnąć bon o wartości 100 zł na zakup krawata lub apaszki w sklepach Vistuli:
  • w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj min. 5 płatności na sumę min. 500 zł (podobnie, jak powyżej, nie muszą to być płatności w sklepach Vistuli; liczy się suma mniejszych transakcji).

  Jeśli zaś chodzi o zgarnięcie kodów rabatowych 10% na zakupy w sklepach Vistuli (zniżka max. 50 zł):
  • w szóstym i dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności na sumę min. 500 zł (podobnie, jak powyżej, nie muszą to być płatności w sklepach Vistuli; liczy się suma mniejszych transakcji).

  Kod rabatowy otrzymasz osobno za każdy z powyższych (dwóch) miesięcy, w których spełnisz powyższe warunki.

  _________

  Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
   • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
  • nie będą to Transakcje zwrócone"

  Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
  "– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

  Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.
  _________

  Powiadomienia o przyznaniu każdej z nagród otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody, a bony/kody rabatowe bank będzie przesyłać odrębną wiadomością w ciągu 30 dni od ww. powiadomienia o nagrodzie.

  Do dnia przyznania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

  E-kody do Vistuli mają mieć ważność do 31.05.2025 r. Każdy z bonów można wykorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych, jednorazowo (ewentualnie niewydana kwota przepada). Z kolei kody rabatowe 10% mają być ważne jedynie przez 30 dni od momentu ich przekazania uczestnikowi promocji.

  Czym jest program Bezcenne Chwile?


  W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
  Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
  Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
  Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

  Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

  Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


  Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
  • wiek - minimum 18 lat; 
  • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

  Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

  Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


  Karta kredytowa Citi Simplicity
  Kartę bank wydaje za 0 zł. 

  Na uczestników powyższej promocji czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

  Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

  Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

  Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

  1 komentarz:

  1. wg regulaminu "E-kod Vistula może być wymieniony na dowolny towar dostępny w sieci sklepów stacjonarnych Vistula" - pkt. 11 ppkt 3); skąd ta apaszka i krawat?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...