Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: do 150 zł w bonach do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.03.2024

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: do 150 zł w bonach do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej

Citibank odpalił kolejną promocję, w której wynagradza podniesienie limitu na karcie kredytowej.

Promocja "Podnieś limit, korzystaj z karty i odbierz bony do Biedronki"
Do wzięcia czekają bony do Biedronki o wartości od 50 do 150 zł. Z tej okazji do bankobrania skorzystać mogą wyłącznie zaproszeni posiadacze karty kredytowej z logo Citi.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Nim przejdę do szczegółowego omówienia promocji dla obecnych posiadaczy karty kredytowej Citibanku, przypomnę o propozycjach tego banku dla osób, które jeszcze takiej karty nie mają. A na start można zyskać (do wyboru):

Z kolei na osoby, które nie mają konta osobistego w Citibanku, do wzięcia czeka premia 320 zł + 7,1% dla oszczędności za bezwarunkowo darmowe CitiKonto.

Promocja "Podnieś limit, korzystaj z karty i odbierz bony do Biedronki"


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby, które "zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online), bądź drogą telefoniczną przez Doradcę".

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2024 r., ale trzeba mieć na względzie, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli bonów. Citibank przygotował 3000 nagród. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj (w zakładce "Karty kredytowe").

Nagrody. Do wzięcia czekają bony do Biedronki o wartości:
 • 50 zł lub 100 zł za podniesienie limitu karty kredytowej oraz
 • 50 zł za wykonanie płatności kartą (ilu i na jaką kwotę piszę nieco niżej).

Bony mają mieć ważność przez 6 miesięcy od momentu ich przekazania przez bank. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, sprawdź wpis: jak zrealizować bon podczas zakupów w Biedronce?

Zasady promocji "Podnieś limit, korzystaj z karty i odbierz bony do Biedronki" 


Jeśli udało Ci się znaleźć w gronie szczęśliwców, czyli osób zaproszonych do promocji, to teraz by uzyskać bon(y) do Biedronki, najpóźniej do 31.03.2024 r. (mając jednak na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji):
 • zawrzyj "Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu" o nie mniej niż 10 000 zł.

W zależności od tego o ile podniesiesz swój limit kredytowy karty kredytowej, taką nagrodę otrzymasz. Citibank przekaże Ci bon do Biedronki o wartości:
 • 50 zł, jeśli limit karty kredytowej podniesiesz o kwotę od 10 000 do 14 999 zł lub
 • 100 zł, jeśli limit karty kredytowej podniesiesz o kwotę min. 15 000 zł

By zdobyć dodatkowe 50 zł do Biedronki, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia porozumienia podwyższającego limit karty:
 • wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (rozwiewając wątpliwości: nie chodzi tu o to, by każda transakcja była na min. 100 zł, ale by wszystkie razem dały co najmniej stówę).

Płatności kartą na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą być wykonywane w sklepach Biedronka. Bank zaliczy płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 


💰 Wydanie nagród. Nagrodę dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Do momentu otrzymania nagrody Twa karta kredytowa musi pozostać aktywna (w tym czasie nie wypowiadaj umowy).

Podwyższenie (jak i obniżenie) limitu na karcie kredytowej w Citibanku jest bezpłatne.

Za podrzucenie informacji o powyższej promocji dziękuję Czytelnikowi Karolowi.

👍 Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:  na X i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Dzięki za opis promocji! Jak zawsze niezawodny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak później obniżyć taki limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyła się wiadomość w bankowości z kwotą to jakiej mają obniżyć i tyle.

   Usuń
  2. Czy jak jestem cały czas w promocji kk to też mogę wnioskować o zmniejszenie limitu, czy dopiero jak akończy się promocja?

   Usuń
 3. I cyk, kolejny wpis do BIKu..

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego akurat nie mam (pewnie ze względu na 50 zł do biedronki jakis czas temu w podobnej promocji) ale za to mam 300 zl do Biedronki za karte world

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy propozycja dla karty World była tylko dla zaproszonych, bo nie kojarzę? Czy ta promocja jeszcze trwa?
   Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

   Usuń
  2. @Anonimowy 13 marca 2024 09:21
   To są oferty które pojawiają się w "Ofertach" ale chyba musi przyjść też zaproszenie. Ja dostałem minimum 3 SMS-y i przynajmniej 4 wiadomości e-mail.
   Ja mam w tej chwili dwie oferty na drugą kartę kredytową (mam już jedną) do wyboru BP Motokarta (20 zł/mies przez 3 lata czyli 720 zł zwrotu) i World Mastercard (przez 3 miesiące za przynajmniej 3 transakcje na min. 400 zł bon 100 zł do Biedronki, oraz darmowa obsługa karty przez 36 miesięcy).
   Jest też oferta chyba dla wszystkich 6000 zł za 20 skutecznych poleceń kk dla tych którzy już posiadają kk w Citi.

   Usuń
  3. Ja miałam baner (nadal mam) w aplikacji. Ważna do 30.11. Regulamin jest na stronie Dokumenty banku

   Usuń
 5. Co zrobić, aby dostać takie zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nic nie możesz zrobić....

   Usuń
  2. Być aktywnie - ale bez przesady - korzystającym z posiadanej kk.
   Sprawdź też jakie masz wyrażone zgody.

   Usuń
  3. Ta aktywnosc...u mnie karta martwa od pol roku i zaproszenie do kk world z biedronka jest a wczesniej bylo zaproszenie do 50 zl xa podwyższenie limitu

   Usuń
  4. "aktywnie" - "bez przesady"

   Tak więc mój zysk za 2023 rok:
   50 - 50 - 50 - 50 - 100 - 50 - 10 - 10 - 20 - 10 - 10 - 50 - 100 - 50 - 20 - 50 - 100 - 50 - 100 - 50 = 980 zł.
   Liczę tu i to co z karty kredytowej wpadło i to co wpadło z konta osobistego. Są to stare produkty, bo mam je od kilku lat a więc nie ma mowy o jakimś zysku za nową kk czy konto.

   Ps. Niestety nie mam wglądu w całą historię karty kredytowej bo mi ją wymienili w 2023 r. i tak jakby w dziwny sposób kilka miesięcy mi przepadło, a nie wiem jak i czy w ogóle można ją odzyskać, bo Citi to strasznie dziwny bank jeżeli chodzi o aplikację i działanie Citibank Online (okolice gdzieś epoki kamienia łupanego). Nie pobieram wyciągów więc też i w ten sposób nie sprawdzę czy za tych kilka miesięcy coś na nią nie wpadło. Również nie prowadzę żadnych zestawień bo mi się nie chce. Zyski mają dawać jakąś tam satysfakcję a nie generować dodatkowe problemy (jak dla mnie). To że mi się zechciało tu robić tę archeologię, to i tak jest niesamowity wyczyn z mojej strony. 🤓

   Usuń
 6. Marcin Durmala3 kwietnia 2024 07:14

  Mam problem z zarejstrowaniem sie do programu bezcenne chwile,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczekaj ze 2-3 dni i sprobuj znowu, karta jest pewnie zbyt nowa i musi sie przemlec jej rejestracja po stronie banku

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...