Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium utrzymuje 6,25% (dla nowych środków) na Koncie Oszczędnościowym Profit (+ 600 zł za konto osobiste)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.03.2024

Bank Millennium utrzymuje 6,25% (dla nowych środków) na Koncie Oszczędnościowym Profit (+ 600 zł za konto osobiste)

Nowa promocja dla oszczędzających przynosi niezmienione oprocentowanie. 

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków) - 58. edycja promocji
Osoby, które posiadają (lub założą) konto osobiste w Banku Millennium i na Koncie Oszczędnościowym Profit zapewnią "nowe środki", mogą uzyskać do 6,25% w skali roku gwarantowane na 90 dni, do 100 tys. zł.

Jeśli aktualnie nie posiadasz konta osobistego w tym banku, sprawdź jak uzyskać bonusy do 600 zł na start. W podlinkowanym wpisie prześwietlam promocję oraz konto z oferty Millennium. Poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków) - 58. edycja promocji


58. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie
  • 3,0% w skali roku, jeśli wpłacisz "nowe środki" lub
  • 6,25% w skali roku, tu oprócz wpłaty "nowych środków" wymagane jest również to, by w każdym miesiącu trwania promocji wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (w ostatnim miesiącu korzystania z promocyjnego oprocentowania zaliczą się transakcje wykonane do dnia zakończenia okresu promocyjnego);
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (3,0 lub 6,25%): do 100 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 8.03.2024 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 90 dni od pierwszej wpłaty/"wykrycia" nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit; to musi nastąpić w okresie dostępności 58. edycji - wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 11.03. do 19.04.2024 roku;
 • dostępność 58. edycji promocji ze stawką do 6,25% w skali roku: od 11.03. do 19.04.2024 roku - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na Konto Oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 18.04.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 90 dni
 • wypłata odsetek: 
  • w oparciu o oprocentowanie 3,0% w skali roku następuje pod koniec miesiąca kalendarzowego; 
  • dodatkowych wg oprocentowania 3,25% w skali roku (jako wyrównanie do oprocentowania 6,25% w skali roku), jeśli wykonane zostanie 5 transakcji kartą lub Blikiem, przewidziane jest w nocy pomiędzy pierwszym, a drugim dniem roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 8.03.2024 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

🔎 Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:🔗 Przydatne linki

📚 Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Bardzo długi okres przystąpienia czyli aż do 19. kwietnia, ale niestety wciąż tylko jedna darmowa wypłata miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wynikło z nowej oferty łatwo przewidzieć na który dzień wypadnie badanie nowych środków :) Fajnie, że oprocentowanie zostało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Millennium ma też lokatę bez utraty odsetek przy zamknięciu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w aplikacji jest dostępna ta oferta. W bankowości internetowej nie mogę jej znaleźć.

   Usuń
  2. Nie mam żadnej takiej lokaty.

   Usuń
  3. To tak jak urodzinowa chyba; nie u każdego jest. Ja mam a u drugiej osoby nie ma.

   Usuń
 4. 8.03 trafiony :) A obecna edycja kończy mi się 11.04 więc pięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli?

   Usuń
  2. Jak się kończy promocja z jednej edycji a na odpowiedni dzień trafi się z wyzerowaniem sald (tu 8.03) to wtedy płynnie przechodzi się z edycji na edycje. Od 12.04 włączy się 58 edycja i 6,25% będzie dalej na 3 miechy :)

   Usuń
  3. Nowa edycja 58 jest od 11.03 .

   Usuń
  4. No jest od 11-go ale dzień badania salda jest 8.03

   Usuń
 5. Czy te 90 dni liczy się od otwarcia konta oszczędnościowego? Bo na razie jeszcze środków nie mam ale myślę o otwarciu konta osobistego ze względu na premie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 90 dni liczy się od wpłacenia pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe.

   Usuń
  2. Masz wyraźnie napisane:
   "czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 90 dni od pierwszej wpłaty/"wykrycia" nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit "

   Usuń
 6. Czy w tym okresie 90 dni można dopłacać $$$ jeśli już będzie po 19.04??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz dopłacać przez cały ten okres.

   Usuń
 7. 08.03.2024r. - sprytne zagranie ze strony banku, w tym dniu poszły wynagrodzenia na konta, więc saldo nowych środków "pomniejszone" o wypłatę. Słabo to wygląda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie przypadek. Gdyby taki był cel banku to kolejna edycja nie kończyłaby się 19-go.

   Usuń
  2. Nawet jak komuś pensja wpłynęła 8-go to dalej szło konto wyzerować robiąc przelew tego dnia.

   Usuń
  3. Domysł raczej chybiony bo w różnych edycjach ta dat różnie wypada. Ale ostatnimi czasy zawsze w piątek bo nowe edycje startują w poniedziałki.

   Usuń
 8. Jeśli wpłacimy "nowe pieniądze" na konto oszcz. na którym są już pieniądze, to na następny dzień wystartuje promocja dla "nowej kasy" ? A starą można przelać gdzie indziej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starą musisz cały czas trzymać. Jeśli mialeś np. 5 tys., dopłacisz 6 tys. nowych i wypłacisz 2 tys. to 6,25% będziesz mieć tylko dla 4 tys. zł

   Usuń
  2. Przeczytaj regulamin a nie będziesz mieć problemu ze zrozumieniem tego "czym są nowe środki oraz dzień badania sald" (cytat pochodzi z regulaminu).

   Usuń
  3. Dziękuję.

   Usuń
 9. Przejrzałem regulamin ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi więc wolę się Was dopytać. Czy odsetki naliczane są codziennie? Jeśli w trakcie miesiąca rozliczeniowego wypłacę wszystkie środki z konta oszczędnościowego to na koniec miesiąca normalnie dostanę odsetki za te pół miesiąca kiedy pieniądze były na koncie czy ważny jest dla nich ostateczny stan konta na koniec miesiąca i te pół miesiąca oszczędzania przepadnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście otrzymasz odsetki za okres w którym były środki na koncie, poc warunkiem spełnienia 5 transakcji kartą lub blikiem. I to konto ma taką przypadłość że płaci odsetki na 2 razy: pierwszego dnia miesiąca podstawowe i po kilku dniach promocyjne

   Usuń
  2. Odsetki są naliczane dziennie, a ich wypłata następuje co m-c w dwóch transzach.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...