Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: 150 zł w bonach do Żabki za konto dla nastolatka (13-17 l.)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

4.03.2024

mBank: 150 zł w bonach do Żabki za konto dla nastolatka (13-17 l.)

Oto najświeższa promocja mBanku z kontem dla nastolatków.

mBank: 150 zł do Żabki za eKonto możliwości dla nastolatków
Na młodzież w wieku 13-17 lat do wzięcia czekają bony do Żabki o łącznej wartości 150 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Na wstępie - dla rodziców (tudzież każdej osoby pełnoletniej) - dodam, że w mBanku za konto dla dorosłych zgarnąć można do 530 zł premii + 6,5% dla oszczędności. W podlinkowanym wpisie znajdziesz opis zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz prześwietlenie eKonta osobistego. A poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości.

mBank: 150 zł do Żabki za eKonto możliwości dla nastolatków


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba w wieku od 13 do 17 lat, która nie jest i co najmniej od 1.01.2020 r. nie była posiadaczem konta osobistego  i/lub 2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku.

Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czekają 3 nagrody w postaci bonów do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka, o wartości: 2 x 20 oraz 1 x 110 zł (przy czym ta ostatnia nagroda ma się składać z 3 bonów po 30 zł i jednego o wartości 20 zł - tak wynika z informacji na stronie promocji). W sumie da się więc zgarnąć tytułowe 150 zł. Bony mają być ważne do 31.01.2025 roku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji należy:

  • do 13.05.2024 r. złożyć wniosek o konto dla dziecka (poprzez powyższą stronę promocji) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzeć z bankiem umowę; 
  • wyrazić zgody (to już wymóg wobec rodzica) na: 
    • zawarcie umowy z bankiem przez dziecko i uczestnictwo w promocji oraz 
    • przystąpienie i korzystanie z programu mOkazje (będzie to można zrobić w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej; mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty).

By zdobyć pierwszy bon 20 zł do Żabki, najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta, zapewnij wykonanie przez dziecko min. 5 płatności telefonem (w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay z podpiętą kartą wydaną do konta dziecka lub Blikiem zbliżeniowym).

By uzyskać drugi bon 20 zł do Żabki, najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta, zapewnij utrzymanie przez dziecko aktywnego celu oszczędnościowego, przez który bank rozumie utrzymanie salda min. 20 zł na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie, powiązanym z kontem dziecka założonym w promocji (to saldo musi być zapewnione na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta możliwości).

I to właściwie tyle, bo w celu zgarnięcia ostatniej nagrody (bonów o łącznej wartości 110 zł), już nic więcej robić nie trzeba - tę nagrodę otrzymają osoby, które jednocześnie spełnią warunki uzyskania obydwu bonów do Żabki po 20 zł każdy.

Wydanie nagród. Bony do Żabki mBank ma udostępnić w bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej w sekcji "mOkazje" najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Bony będzie można stamtąd odebrać w ciągu 60 dni od momentu ich udostępnienia przez bank.

💡 Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte w marcu, to na wykonanie płatności będzie czas do końca kwietnia, a na dzień 30.04.2024 r. koniecznym będzie utrzymanie celu oszczędnościowego z saldem min. 20 zł. Bony do Żabki bank przekaże wtedy do końca maja.

🔎 eKonto możliwości - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta otwieranego dla nastolatków w wieku 13-17 lat (w ramach niniejszej promocji, a w praktyce do 24 lat) to:

  • 0 zł za prowadzenie konta bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0 zł za kartę wydawaną do konta - bank nie pobiera opłaty miesięcznej (bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków); 
  • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (od 3.04.2024 r. mBank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat - wtedy darmowe będą wyłącznie wypłaty gotówki od kwoty min. 100 zł; jeśli z bankomatu zechcesz wypłacić mniejszą kwotę, wówczas bank doliczy 2,50 zł prowizji).


📚 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...