Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 100 zł za wpływy wynagrodzenia

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.03.2024

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: bonus 100 zł za wpływy wynagrodzenia

Oto promocja dla zaproszonych posiadaczy konta w Santanderze.

Promocja "100 zł za konto z wynagrodzeniem"
Do wzięcia czeka bonus pieniężny 100 zł za zapewnienie wpływów na konto osobiste w tym banku.

Promocja "100 zł za konto z wynagrodzeniem"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba posiadająca konto osobiste (w PLN) w Santander Banku (na które nie wpływa wynagrodzenie) wraz z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, która wyraża zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych i nie zgłosiła sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie zaproszenia od banku, który planuje je rozsyłać do 20.06.2024 r. (zawsze w dwóch pierwszych dekadach miesiąca kalendarzowego, a więc np. do 20.03., od 1. do 20.04. itd.).

Zgodnie z regulaminem promocji zaproszenie może przyjść wiadomością w bankowości internetowej lub mobilnej, za pomocą powiadomienia push w aplikacji telefonu, banera (wyświetlanego w bankowości internetowej), SMS-em lub e-mailem.

💡 Jeśli nie posiadasz konta w Santander Banku, to na niniejszą promocję z bonusem 100 zł zapewne się nie załapiesz, ale możesz sobie otworzyć drogę do udziału w podobnych promocjach banku w przyszłości - za założenie Konta Jakie Chcę do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości nawet 700 zł.


Zasady promocji "100 zł za konto z wynagrodzeniem"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank, które otrzymały zaproszenie do promocji, to teraz:

 • w okresie od początku miesiąca kalendarzowego w którym otrzymasz zaproszenie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po otrzymaniu zaproszenia (w sumie to więc 4 miesiące kalendarzowe), w dwóch różnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) zapewnij na swe konto wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł.

💡 Przykładowo: jeśli zaproszenie dostaniesz do 20.04.2024 r., to na zapewnienie wpływów będziesz mieć czas od 1.04. do 31.07.2024 r. (wystarczy je zapewnić w dwóch miesiącach kalendarzowych).

Czym dla banku jest wpływ wynagrodzenia? W regulaminie możemy znaleźć następującą definicję:
"3. W tej promocji przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ pieniędzy na Twoje konto każdy w wysokości minimum 1000 zł z tytułu: 
a. wynagrodzenia za pracę, 
b. renty, 
c. emerytury, 
d. świadczenia z ZUS lub KRUS albo od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. 
4. Za wynagrodzenie nie będziemy uznawać: 
a. wpływów z innego tytułu niż te, które wskazaliśmy w sekcji „Zasady promocji” w punkcie 3, 
b. przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami, 
c. wpłat własnych w naszych oddziałach lub we wpłatomatach"

Wypłata bonusu 100 zł przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego, który nastąpi po miesiącu, w którym bank prześle Ci zaproszenie. Przykładowo: jeśli zaproszenie dostaniesz w kwietniu, to premię dostaniesz do końca sierpnia 2024 r. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, na które wpływa/wpływało wynagrodzenie, ani nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Dokładne terminy (na zapewnianie wpływów wynagrodzenia oraz wypłaty premii) znaleźć można w regulaminie promocji - oto tabelka stamtąd pochodząca:

Terminarz promocji z premią 100 zł za wpływy wynagrodzenia na konto w Santander Banku

Za podrzucenie informacji o promocji z bonusem 100 zł za wynagrodzenie dziękuję Czytelniczce Wiktorii.

Jeśli jesteś klientem Santandera, sprawdź inne promocje tego banku:


Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:


Źródło grafiki: santander.pl

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Mam i już skorzystałem.
  ING na pierwszym miejscu z czterema tego typu ofertami z których skorzystałem. Zaproszeń z ING miałem więcej ale kolidowały z innymi. Były też po jednej z PKO BP i Millennium.
  Po zapewnieniu dwóch lub góra trzech wpływów znów przenoszę do śmieciowego banku i jak tylko dostanę jakieś kolejne znów skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 2. W zeszłym roku mieli identyczną promocję. Dostałem stówę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wystarczy, że sam sobie będę robił przelewy z innego banku albo z rachunku żony tytułem "wynagrodzenie"? 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem tego ciekaw. Czy jako JDG, jak przeleję sobie z konta firmowego na to, w tytule dodając wynagrodzenie za miesiąc, to czy to uznają? :-)

   Usuń
  2. @Olbi, w Twoim przypadku to ma jakieś „ręce i nogi”. W innych promocjach to przechodzi. Można na wszelką zarazę i wojnę zadać im to pytanie na jakimś czacie.
   Ten powyższy przypadek, to kombinatorstwo które bodaj w ING przechodzi.

   Usuń
 4. Czyli promocja nie dla posiadających własną działalność gospodarczą i wpłatę z tytułu własnego wynagrodzenia. A szkoda. Promocja etatu po raz kolejny, czyli pracujesz dla kogoś jest ok, jesteś przedsiębiorczy i u siebie - wypierdzielaj ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewaj z konta firmowego. Ja już w wielu podobnych promocjach tak robiłem i zawsze przechodziło.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...