Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Nawet 150 zł z kontem dla młodych" (w wieku 7-17 l.) od Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.04.2024

Promocja "Nawet 150 zł z kontem dla młodych" (w wieku 7-17 l.) od Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "Nawet 150 zł z kontem dla młodych" od Santander Banku
Za otwarcie takiego rachunku bank płaci 150 zł (to o 50 zł więcej, niż w poprzedniej odsłonie promocji). Przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - w tym banku czekają gwarantowane bonusy o łącznej wartości 500 zł.  


Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Odbierz 500 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. Poniżej skupiam się już na nowości - promocji konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "Nawet 150 zł z kontem dla młodych" od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy dotąd nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

🎁 Nagrody. Tym razem do wzięcia czekają dwa bonusy:

 • 50 zł - tę nagrodę bank wypłaci na konto rodzica, który konto dla dziecka założy online oraz
 • 100 zł, które bank przeleje na konto dziecka.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 3.06.2024 roku, ale należy uwzględnić, że bank przygotował się na udział 2000 uczestników - o przyznaniu nagród decydować ma kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji. Możliwe jest więc, że promocja zakończy się przed czasem - gdyby tak się stało, bank ma to zakomunikować na stronie promocji.

Zasady promocji "Nawet 150 zł z kontem dla młodych" 


By wziąć udział w akcji:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 3.06.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).
By uzyskać 50 zł (wypłacane na konto rodzica):
 • do 3.06.2024 r. poprzez bankowość internetową (tylko tak zakładane konta biorą udział w promocji) otwórz konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat) wraz z wydawaną do niego kartą (i dodatkowo dostęp do bankowości elektronicznej w przypadku dziecka w wieku 13-17 lat), wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem lub nastolatkiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych, jak i na przesyłanie korespondencji (EKK) oraz
 • do 30.06.2024 r. zapewnij wpływ min. 50 na konto dziecko.

Z kolei by na konto dziecka wpadło 100 zł:
 • w przypadku dziecka w wieku 7-12 lat: do 30.06.2024 r. zapewnij wykonanie min. 6 płatności kartą wydaną do konta dziecka (na dowolne kwoty) lub
 • w przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat: dopilnuj, by do 30.06.2024 r. Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
  • wykonało min. 6 płatności kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

💸 Wypłata premii przewidziana jest do 16.07.2024 r. (zarówno 50 zł na konto rodzica, jak i 100 zł na konto dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą (a także konto rodzica nie może być zamknięte). Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

🔎 Konto dla dziecka w Santander Banku - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

✍ By założyć konto dla dziecka przez bankowość internetową przejdź następującą ścieżkę po zalogowaniu do bankowości internetowej: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka .

Do otwarcia konta niezbędny jest dowód osobisty dziecka (w wieku 7-17 lat) lub (ale jedynie w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat) paszport.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

💡 Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 500 zł.

🔗 Przydatne linki:

Sprawdź inne promocje dostępne w Santander Banku:

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. jest problem z tą promocją - nie można wykonać przelewu z konta dziecka na swoje - ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bzdura. Nie wierz w każdy internetowy komentarz.

   Usuń
  2. komunikat: nie możesz dokonywać przelewów w imieniu dziecka -->??? to jak mam przelać nagrodę na swoje konto?

   Usuń
 2. Czy na to samo dziecko żona też może otworzyć konto dla młodych jeżeli posiada osobne konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...