Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: wygraj wyjazd do Paryża za płatności kartą Visa

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.04.2024

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: wygraj wyjazd do Paryża za płatności kartą Visa

Visa, jako jeden ze sponsorów tegorocznych igrzysk olimpijskich, odpaliła właśnie loterię nawiązującą do tego wydarzenia.

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
Na płacących kartami z logo tej organizacji do wygrania czeka: 20 wyjazdów dla 2 osób do Paryża oraz 1 000 maskotek.

Na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę bowiem wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższa loteria, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a losy zbierać można przy okazji i tak wykonywanych transakcji.

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: kto może brać udział?


Loteria Visa z okazji Igrzysk Olimpijskich organizowanych w 2024 roku w Paryżu przewidziana jest dla osób pełnoletnich, z polskim obywatelstwem i zamieszkałych na terenie Polski, posiadających kartę płatniczą z logo Visa z 16-cyfrowym numerem, wydaną na terytorium Polski: debetową (wydaną do konta) lub kredytową. Z udziału w loterii wykluczone są karty przedpłacone.

Jeśli jeszcze nie masz żadnej karty Visa, sprawdź gdzie ją możesz wyrobić i przy okazji zyskać nagrody gwarantowane dzięki promocjom dla osób zakładających konto osobiste:


W większości banków serwujących promocje, tak się składa, że najczęściej wydawane są karty z logo Mastercard (również i w moim portfelu te karty dominują).

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: nagrody. Co można wygrać w loterii Visa?


Organizator loterii przygotował 1020 nagród. Wśród nich są:
 • 10 x pakiet wyjazdowy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 (data wyjazdu: 31.07. - 2.08.2024 r.);
 • 10 x pakiet wyjazdowy na Igrzyska Paraolimpijskie Paryż 2024 (5 x 27. - 29.08. oraz 5x 30.08. - 1.09.2024 r.);
 • 500 x maskotka Olympique
 • 500 x maskotka Paralympique

Każdy z pakietów wyjazdowych przewidziany jest dla dwóch osób i obejmuje: loty w dwie strony, 2 noclegi w hotelu 3-gwiazdkowym wraz ze śniadaniami, transfery na lotnisko/dworzec, bilety na metro, kartę przedpłaconą o wartości 200 USD (na drobne wydatki na miejscu), udział w dwóch wydarzeniach sportowych. Zgodnie z regulaminem wartość każdego z tych pakietów to 67 000 zł (do tego organizator funduje nagrodę dodatkową, będącą równowartością należnego podatku, który odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego).

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Nagrody: maskotki
Każda z maskotek jest wyceniona na 60 zł (jak one wyglądają, przedstawia grafika obok).

Całkowita wartość puli nagród przewidzianych w loterii to 1 548 880 zł.


Zasady loterii Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Loteria dostępna jest od 15.04. (od godz. 10:00) do 31.05.2024 r. (włącznie). To czas, w którym można zarejestrować swój udział, jak i czas, gdy można wykonywać płatności kartą Visa, by zdobyć losy.

By wziąć udział w loterii Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, w wyżej wymienionym terminie:
 • zarejestruj się w loterii oraz 
 • wykonaj płatność kartą Visa (zarejestrowaną w loterii) wyłącznie na terytorium Polski, na dowolną kwotę (im więcej transakcji wykonasz, tym więcej losów uzyskasz; losy w loterii dają transakcje kartą wykonywane dopiero po zgłoszeniu do loterii). 

Zgodnie z regulaminem loterii: "Dany Uczestnik może zgłosić się do Loterii tylko raz", przy czym wyjaśniono:
"Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii uważa się tę samą osobę fizyczną, niezależnie, jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, PESEL, numerami telefonu, IP, numerami kart itp. posługuje się w Loterii" 


Każdy uczestnik promocji może wygrać tylko jeden wyjazd oraz po jednej maskotce (olimpijskiej i paraolimpijskiej). Do tego z jednego adresu zamieszkania wygrać może maksymalnie dwóch uczestników. 
 

Jak zdobywać losy w loterii Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024? 


Do loterii zaliczane są płatności kartą w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie oraz za pomocą portfeli Google Pay czy Apple Pay, a także przy użyciu smartwatcha posiadającego aplikację, np. Garmin Connect lub Fitbit, płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków, które oferują usługę płatności mobilnej w aplikacji oraz przez Visa Mobile czy usługę Click to pay. Z wykluczeniem (tu cytat z regulaminu):

"(i) transakcji poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, (ii) transakcji typu money transfer to jest m.in. zasilenia kart Revolut, Curve czy konta SkyCash, (iii) transakcji dot. zakupów kryptowalut to jest m.in. dokonanych za pośrednictwem takich serwisów jak Binance, Cucoin, (iv) transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje zakupu produktów promocyjnych do loterii promocyjnych i audioteksowych), (v) zwrotów płatności kartą, (vi) transakcji w kantorach wymiany walut, (vii) transakcji zakupu ubezpieczeń, w tym także dokonanych u brokerów, (viii) transakcji zakupu kart przedpłaconych, (ix) transakcji spłaty kredytów, planów ratalnych, płatności odroczonych (BNPL). W Loterii nie biorą również wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach lub innych punktach umożliwiających wpłatę i wypłatę gotówki przy użyciu Karty." 


Za płatność kartą Visa będziesz otrzymywać los biorący udział w losowaniu nagród. Liczba otrzymanych losów zależy od sposobu wykonania transakcji1 los otrzymasz za każdą płatność kartą za wyjątkiem transakcji Visa Mobile oraz Click to Pay, które to dawać będą po 2 losy.
 

Loteria Visa Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: terminy losowań 


Losowanie pakietów wyjazdowych na Igrzyska Olimpijskie odbędzie się 16.05.2024 r. spośród wszystkich losów przyznanych w loterii od 15. do 27.04.2024 r. 

Losowanie pakietów wyjazdowych na Igrzyska Paraolimpijskie odbędzie się w 20.06.2024 r. spośród wszystkich Losów przyznanych w Loterii od 15.04. do 31.05.2024 r.

Losowanie maskotek (Olympique oraz Paraolympique) przewidziane jest w następujących terminach: 9., 16., 23.05., 3. 6., 13. i 20.06.2024 r.

Zdobywcy nagród głównych, czyli pakietów wyjazdowych, mają być powiadamiani telefonicznie najpóźniej kolejnego dnia roboczego po losowaniu. 

O wygranej maskotce organizator ma informować mailowo w ciągu dwóch dni roboczych po losowaniu - wówczas będzie niezbędne wypełnienie formularza (w ciągu 5 dni roboczych od maila o wygranej), niezbędnego do przesłania nagrody przez organizatora.

Wysyp loterii i konkursów


W ostatnim czasie mamy do czynienia wręcz z wysypem różnego rodzaju akcji mających na celu zwiększanie aktywności klientów w korzystaniu z danych form płatności. Wszak dopiero co wystartowała loteria Blikomania 2024, w której do wygrania czeka 8 400 nagród pieniężnych oraz 70 diamentów. Z kolei konkursy dla posiadaczy kart kredytowych zaserwował Citibank (do wygrania jest 1512 bonów na zakupy), Santander Consumer Bank (który przygotował 600 nagród - w tym rzeczowe), a także Santander Bank - na posiadaczy kart Visa Silver Akcja lub Visa Platinum czeka 500 nagród. W tym ostatnim banku jest jeszcze promocja dla posiadaczy kart wydawanych do kont (Visa Dopasowana oraz Visa Select), w której czeka 1040 nagród - o szczegółach piszę tutaj.

📚 Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Próbowałem dla dwóch różnych numerów kart, za każdym razem błąd: "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spróbuj przez inną przeglądarkę

   Usuń
  2. Mam tak samo. Proszę napisać na adres e-maila, który wyświetla się w tym komunikacie. Organizator loterii, tj. Unique One sp. z o.o. na pewno pomoże!

   Usuń
  3. Na Chrome i na Edge to samo

   Usuń
  4. Dzisiaj już wszystko działa!

   Usuń
 2. Mam pytanie. Jeśli zgłosiłem już moją kartę w loterii Visa w Nest Banku to teraz mogę zgłosić się i tutaj z inną karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do loterii można zgłosić tylko jedną kartę Visa.

   Usuń
 3. U mnie też się nie da. 3 różne przeglądarki i dalej to samo ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj już działa. Unique One sp. z o.o. poradziła sobie świetnie z błędami, które zgłaszaliśmy!

   Usuń
 4. Wyjazd do Paryża dla dwóch osób na 3 dni (2 noclegi) o wartości 67 000 zł? Rozumiem, że Paryż jest drogi, ale aż tak? To na własną rękę chyba nikt tam nie pojedzie poza jakimiś bogaczami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wycena ciekawa... Bo choćby lot był za 3k, hotel za 8k, wejściówki po 1k EUR to mnożąc razy 2 to ciągle daleko do 67 tys.! Fajnie byłoby zobaczyć dokładny kosztorys.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...