Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.04.2024

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji.

mBank: zyskaj 720 zł dzięki kumulacji promocji "Zyskaj bonus od mBanku II" (z 200 zł w bonach do Biedronki) oraz "Zyskaj premie z eKontem do usług" (z premią do 520 zł)
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - 200 zł w bonach do Biedronki. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie ma co zwlekać.

mBank: zyskaj 720 zł dzięki kumulacji promocji "Zyskaj bonus od mBanku II" (z 200 zł w bonach do Biedronki) oraz "Zyskaj premie z eKontem do usług" (z premią do 520 zł)


Dla kogo promocje? Udział w obydwu promocjach wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2015 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Ten długi okres wykluczenia (od 1.01.2015 r.) wynika z regulaminu promocji z bonami do Biedronki. Dodam, że w promocji z samą premią (i 6,5% dla oszczędności), karencja jest krótsza, bo liczona od 1.01.2020 r., a tę promocję (już bez bonów do Biedronki), opisuję tutaj.

Promocja "Zyskaj premie z eKontem do usług" oraz "Zyskaj bonus od mBanku II"


Nagrody. Do wzięcia - w ramach promocji "Zyskaj premie z eKontem do usług" czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 200 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 120 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.
Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 5,3 lub 6,5% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Z kolei najnowsza promocja "Zyskaj bonus od mBanku II" przyniosła następujące nagrody: 
 • bony do wykorzystania w sklepach Biedronka o wartości 100 zł, 50 zł i jeszcze raz 50 zł (co w sumie da 200 zł) oraz 
 • kod Allegro Smart! umożliwiający korzystanie z usługi przez miesiąc za darmo.

Limit wniosków objętych promocją. Teoretycznie promocja "Zyskaj bonus od mBanku II" (ta z bonem 200 zł do Biedronki) ma być dostępna do 27.06.2024 r., ale liczba bonów, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 3 000 sztuk. Na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji (w promocji z premią do 520 zł nie ma limitu uczestników). No i z zakładaniem konta w promocji zwlekać nie warto, bo z kolei akcja "Zyskaj premie z eKontem do usług" dostępna jest krócej - jedynie do 5.06.2024 r.

Zasady promocji "Zyskaj premie z eKontem do usług" (z premią do 520 zł) oraz "Zyskaj bonus od mBanku" (z 200 zł w bonach do Biedronki)


By wziąć udział i zgarnąć do 520 zł premii i 200 zł w bonach do Biedronki:
 • do 5.06.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji, a następnie z tej samej strony, tego samego dnia złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' i wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem; podczas rejestracji na stronie promocji oraz we wniosku o konto podaj te same dane;
  uwaga: konto załóż "na selfie" lub za pomocą e-dowodu, bo tylko tak otwierane konta kwalifikują do uzyskania bonów do Biedronki oraz jednego z bonusów (200 zł);
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwsze bonusy: 100 zł premii oraz bon 100 zł do Biedronki i kod do skorzystania z usługi Allegro Smart przez miesiąc za darmo. Przekazanie tych nagród przewidziane jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (bon 100 zł do Biedronki i kod do Allegro otrzymasz w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami: Finanse => mOkazje).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy oraz 2 bony do Biedronki po 50 zł każdy- by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w kwietniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca maja wykonaj 8 płatności,
- w czerwcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w lipcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

💸 Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w kwietniu - premię 100 zł oraz bon 100 zł do Biedronki dostaniesz do końca czerwca, a bonusy po 50 zł i bony do Biedronki po 50 zł będą wpadać w lipcu i sierpniu).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) oraz o bonach do Biedronki o łącznej wartości 200 zł i kodzie do Allegro Smart!, ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

🤳 Bonus 200 zł za otwarcie eKonta do usług na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz spełnij warunki wymagane dla uzyskania wyżej wymienionych premii w wysokości 100 i 2 x 50 zł.

Jeśli chcesz założyć konto "na selfie", po rejestracji na stronie promocji pojawi się przycisk do pobrania aplikacji mobilnej banku - to za jej pomocą założysz konto w ten sposób.

Wypłata bonusu 200 zł przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta do usług (a więc jeśli konto w mBanku otworzysz w kwietniu, to te dwie stówki wpadną w sierpniu).

🧒 Bonus 120 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto do usług dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 120 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta do usług.

Wypłata bonusu 120 zł za otwarcie konta dla dziecka przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta do usług w promocji. 

W ramach niniejszej promocji zdobyć można tylko jeden bonus 120 zł za konto dla dziecka (bez względu na to ile pociech posiadasz).


Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to mBank też wynagradza otwarcie konta dla nastolatków - do wzięcia czekają bonusy pieniężne do 140 zł. To już jednak odrębna promocja, którą prześwietlam tutaj.

💡 Przydatne wskazówki


▶️ Koniecznie zachowaj kolejność: najpierw zarejestruj swój udział na stronie promocji, a dopiero później (ale koniecznie tego samego dnia, w którym się zarejestrujesz) za pośrednictwem tej samej strony złóż wniosek o konto (takiej kolejności wymaga regulamin promocji z bonami o łącznej wartości 200 zł do Biedronki).

▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji. Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):
mOkazje w mBanku - oświadczenia we wniosku

Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":
Zgoda na mOkazje w mBanku

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 530 zł).

▶️ Podatki. Kwestia jest jasna - tego typu promocje to sprzedaż premiowa, więc podatku się nie płaci, co potwierdzają regulaminy promocji, w których znaleźć można następujący zapis:
"Nagroda (...) podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych"

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 530 zł i 200 zł w bonach do Biedronki), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

🔎 eKonto do usług w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 300 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 


I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 530 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 6,5% dla oszczędności.

💰📈 Konto oszczędnościowe Moje cele: 5,3% lub 6,5% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 6,5% w skali roku (dla osób, które eKonto do usług założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 5,3% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto do usług zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia założenia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 03.04.2024 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca kwietnia, w maju, w czerwcu i w lipcu)."; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto do usług.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (5,3 lub 6,5% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo–rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia kwietnia miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec maja, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia kwietnia. 

Czyli: stan aktywów na Moich celach na 30.04 = 300 zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.05 = 400 zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.05 = 399 zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)." 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 800 mln PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto do usług w promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług”, eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym III” lub eKonto możliwości w promocji „Bo mogę więcej III” [to promocja dla osób w wieku 18-24 lata - przyp. Mr. Złotówa]"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


✍ Rozpiska promocji:

Spełnij wszystkie warunki promocji korzystając z ułatwienia jakim jest moja rozpiska. Pobierz pdf i odhaczaj kolejno wykonane zadania.


36 komentarzy:

 1. Karencja od 1.01.2015?? To jeszcze dłużej niż było!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Standardowo w promocji "Zyskaj premie z eKontem do usług" (z premią do 530 zł, którą opisuję tutaj) okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta liczony jest od 1.01.2020 r. Jednak w promocji "Zyskaj bonus od mBanku" (z 200 zł w bonach do Biedronki) pojawiła się data 1.01.2015 r.

   Z kolei w alternatywnej promocji z premią do 520 zł za mKonto Intensive (prześwietlam tutaj) to karencja została teraz (w nowej edycji) nieco skrócona - bank liczy ją od 1.01.2021 r.

   Usuń
  2. Mogli przecież wykluczyć wszystkich powracających, nie?

   Usuń
 2. Jak mam dwójkę dzieci (10 i 11 lat) to mogę dostać 2 x 120 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można nie wyrabiać karty w ogóle skoro można płacić Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji. Inna kwestia to jej dalsze utrzymywanie - tego regulamin już nie wymaga, więc można z karty zrezygnować i korzystać wyłącznie z Blika (bo wszystkie płatności na potrzeby promocji mogą być wykonywane właśnie w taki sposób).

   Usuń
  2. Z karty da się zrezygnować przez bankowość?

   Usuń
  3. Tak. Tak zamykałem kartę.

   Usuń
 4. Czy jest jakiś limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w promocji z bonami do Biedronki. Wspominam o tym w powyższym wpisie (a na stronie promocji jest licznik dostępnych rachunków).

   Usuń
 5. Jak sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii.

   Usuń
  2. Warto też przeszukać skrzynkę mailową. mBank, jako jeden z nielicznych banków, po zamknięciu konta przesyła wiadomość z informacją o dokładniej dacie realizacji wypowiedzenia umowy.

   Usuń
 6. Czy konto można zamknąć za raz po skończonej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Standard w takich promocjach. Tylko wypowiedzenie złóż dopiero po wpływie ostatniej premii.

   Usuń
 7. Czy można skorzystać z kodu poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 8. A w jaki sposób zweryfikują że od 9 lat ktoś konta nie miał skoro ustawowo po zamknięciu konta mogą wszelkie dane osobowe przechowywać przez okres 5 lat?

  OdpowiedzUsuń
 9. Podczas tworzenia konta w "Akceptuję wszystkie oświadczenia" > "rozwiń treść oświadczeń"(1 zdjęcie z artykułu) nie rozwinąłem tej listy, tylko zostawiłem "ptaszka" przy "Akceptuję wszystkie oświadczenia", mimo tego, wszystko będzie dobrze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zaznaczyłem jednym kliknięciem WSZYSTKIE to wszystkie masz zaakceptowane bez rozwijania.

   Usuń
 10. Wczoraj zrobiłem wszystko jak należy. Jednak konto nie zostało założone. Otrzymałem wiadomość, że potwierdzą moją tożsamość chociaż podczas zakładania rachunku wszystko przeszedłem krok po kroku. Dziś cisza. Zadzwoniłem na infolinię i okazuje się, że mieli umowę kurierem wysłać, co wyklucza mnie z promocji i zostaje reklamacja. Podziękowałem i zrezygnowałem. Lipa m-bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy weryfikacja się nie powiedzie i bank wyśle kuriera, to należy zgłosić reklamację - bazując na doświadczeniu Czytelników z poprzednich edycji, bank rozpatruje je szybko i pozytywnie. Zatem w takiej sytuacji nie warto rezygnować.

   Usuń
  2. Reklamować już na etapie otwierania konta?

   Usuń
 11. A idź pan... Jak ktoś wykonuje selfie to wysyłają kurierów. Bez sensu

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie to samo co powyżej, zakładane na selfie, następnego dnia przyszła informacja, że przyjdzie kurier... Natomiast dzwoniliśmy na infolinię i powiedzieli, że to bez znaczenia - tzn jeśli pierwotnie złożyliśmy wniosek na selfie, ale przyjdzie kurier podpisać umowę, to nadal bierzemy udział w promocji. Ciekawe, zobaczymy jak będą przychodzić bonusy, jak nie to reklamacja;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Jeśli ktoś wybierze selfie ale nie przejdzie i przyślą kuriera to i tak WSZYSTKIE nagrody się należą.

   Usuń
  2. Czy ten człowiek na infolinii powiedział jaka jest podstawa regulaminowa jego opinii?

   Usuń
  3. Nie, natomiast w razie problemów będę powoływać się w reklamacjach na tę rozmowę (a rozmowy są nagrywane).

   Usuń
 13. Czy należy wyrobić kartę fizyczną (plastik) czy może to być karta wirtualna. mBank daję taką możliwość podczas otwarcia konta

  OdpowiedzUsuń
 14. Zostało 2 205 kont w promocji

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak to jest z tym systemem polecen u nich? nie koliduje to z promocjami ? Bo nikt nic o tym nie pisze a to możliwy dodatkowy zysk...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aa, zle przeczytałem, w tym przypadku tylko polecający zyskuje 150zl za spelnienie warunków przez poleconego, mea culpa

   Usuń
  2. Szkopuł też w tym że jak jest taka promocja to oni najczęściej nie dają możliwości łączenia tego z programem poleceń.

   Usuń
 16. Czy zastrzeżenie karty w aplikacji wystarczy, żeby bank przestał naliczać opłatę za kartę?
  Brakuje mi takiej informacji tutaj czy ktoś wie może?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zastrzegasz i tyle. Nowej nie wysyłają jeśli odrębnie nie zamówisz.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...