Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Walizka podróżna + 270 zł premii w prezencie za bezwarunkowo darmowe CitiKonto

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.04.2024

Walizka podróżna + 270 zł premii w prezencie za bezwarunkowo darmowe CitiKonto

Po długiej przerwie powraca popularna promocja CitiKonta.

Promocja "Walizka w podróż z CitiKontem" + bonusy pieniężne do 270 zł i 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile
Do wzięcia czeka walizka podróżna Vip Collection i do 270 zł w bonusach pieniężnych oraz ewentualnie też 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co da kolejne 50 zł (np. w bonie na zakupy). To nagrody o łącznej wartości 599 czy nawet 649 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dwie pierwsze edycje promocji z walizką cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (pierwsza z nich trwała nawet tylko 3 dni, kończąc się tak szybko w związku z ograniczoną liczbą nagród). 

Bank widząc tak duże wzięcie i w tym roku postanowił powrócić z tą okazją do bankobrania.

🧳 Promocja "Walizka w podróż z CitiKontem" + bonusy pieniężne do 270 zł i 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2021 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, kredytu czy pożyczki albo rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jednak, że nawet jeżeli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji o konto należy zawnioskować na stronie promocji.

Nagrody. Na uczestników promocji czekają następujące nagrody:
 • 🧳 voucher na zakup walizki podróżnej wyprodukowanej przez Grupę "VIP Collection" - pozwoli on na zakup walizki o wartości 329 zł
 • 💰 bonusy pieniężne: 20 zł + 5 x 50 zł (co w sumie daje 270 zł) oraz
 • 💯 (to już dodatkowa opcja dla osób, które oprócz konta osobistego, zechcą też skorzystać z karty kredytowej Citibanku) do 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które umożliwią odbiór nagrody - np. bonu na zakupy - o wartości 50 zł.

Limit uczestników. Choć promocja CitiKonta ma być dostępna do 18.05.2024 r., to należy jednak uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, bo bank przewidział nagrody dla 1000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto. Z udziałem warto się pospieszyć. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli, bank ma poinformować na stronie promocji.

Zasady promocji "Walizka w podróż z CitiKontem"


By wziąć udział w promocji i zdobyć voucher na zakup walizki:
 • do 18.05.2024 r. otwórz CitiKonto 
 • w dwóch miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 2 000 zł (mogą to być dowolne przelewy - np. z własnego konta w innym banku; jedyne wykluczenie: bank nie zaliczy wpływów z kont prowadzonych w Citibanku dla klientów indywidualnych; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Za spełnienie powyższych warunków bank przyzna Ci voucher na zakup walizki o wartości 329 zł. Otrzymasz go wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu realizacji powyższych warunków. Voucher będzie można zrealizować jednorazowo tutaj (voucher będzie ważny przez 180 dni).

Nagroda "Bądźmy w kontakcie"


By zgarnąć bonus pieniężny 20 zł, w czasie składania wniosku o CitiKonto wyraź zgodę na kontakt Citibanku telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji Citi Mobile) oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Od wyrażenia tej zgody zależy wyłącznie bonus 20 zł - jeśli zgody nie wyrazisz, to nie będzie mieć wpływu na możliwość uzyskania pozostałych nagród: walizki, bonusów do 250 zł oraz 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Bonus 20 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta i wyrażenia zgód.

Nagrody za aktywność


W celu zgarnięcia bonusów pieniężnych do 250 zł (a konkretnie będzie to 5 bonusów po 50 zł każdy):
 • od pierwszego do piątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (dla rozwiania wątpliwości: nie każda transakcja ma być na 300 zł; mogą to być płatności na mniejsze sumy, ale ważne by w miesiącu były min. 3 i by w sumie wydać min. 300 zł).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności kartą, Citibank przyzna Ci bonus 50 zł (a że miesięcy jest 5, to zgarnąć da się nawet 250 zł). Wypłata każdej nagrody ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu uzyskania danego bonusu.

Do 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile


Na wstępie krótkie wyjaśnienie dla osób, które po raz pierwszy stykają się z programem Bezcenne Chwile. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. 
Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Uczestnicząc w powyższej promocji CitiKonta z walizką oraz z bonusami do 270 zł, by zdobyć 4 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (a konkretnie będzie to 5 nagród po 800 punktów każda): 
 • do 31.07.2024 r. zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową i aktywuj ją; 
 • zarejestruj kartę debetową lub kredytową w programie Bezcenne Chwile oraz
 • w okresie od szóstego do dziesiątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta posiadaj aktywne umowy o CitiKonto i o kartę kredytową.

Za każdy miesiąc posiadania CitiKonta i karty kredytowej (w wyżej wymienionym okresie) otrzymasz 800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Jako że tych miesięcy jest 5, to zgarnąć można do 4 000 punktów. Punkty mają być przyznawane do końca miesiąca następującego po miesiącu ich uzyskania.

Do czasu otrzymania każdej z nagród (vouchera na walizkę, bonusów pieniężnych i punktów) posiadaj konto otwarte w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

🔎 CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku?


Główne cechy konta osobistego z oferty Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, ani opłaty za wydanie karty - bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto mieć na uwadze opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone, za którą bank pobiera 9 zł miesięcznie. To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować by jej nie włączyć.

💳 Jak zyskać więcej z Citibankiem?


Citibank wynagradza nie tylko otwarcie konta osobistego, ale też skorzystanie z karty kredytowej, co też zresztą jest premiowane w powyższej promocji konta (dodatkowe 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile). 

A w promocjach karty kredytowej zyskać da się jeszcze więcej niż w samej promocji konta osobistego. Obecnie do wyboru bank daje:
📧 Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym sposobem uzyskiwania powiadomień o nowościach jest newsletter dla Czytelników bloga - zapis na niego zajmuje chwilę (podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś z jakiegokolwiek powodu tak zechcesz zrobić):

📚 Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Wpływ może być z konta żony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być od żony (o ile będzie spoza Citibanku), a może być i nawet z własnego konta w innym banku.

   Usuń
  2. Czyli nie musi być wynagrodzenie? Bo pamiętam, że kiedyś w promocji Citi właśnie musiał być przelew od pracodawcy.

   Usuń
  3. Nie, wynagrodzenie nie musi być. To że kiedyś było to bez znaczenia bo liczy się regulamin konkretnej promocji.

   Usuń
 2. Przy płatnościach są jakieś wykluczenia? Bo przy karcie kredytowej widzę ale tu chyba nie??

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawarcie umowy w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko? Inaczej się nie da?

   Usuń
  2. Jak już ktoś jest klientem to jak dzwoni konsultant udostępnia wtedy umowę i dokumenty w bankowości i tam je można zaakceptować.

   Usuń
  3. A jeżeli nie jesteś klientem? Tylko kurier?

   Usuń
 4. Czy jak nie wykonam innych rzeczy to mimo to jak zrobie sam wplyw 2000zl na konto w dwoch miesiacach to dostane walizke? czy musze robic jakby wszystkie te etapy ze i platnosci i tu cos?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z nagród ma odrębne warunki do spełnienia. Po otwarciu konta w celu zgarnięcia wyłącznie walizki (rezygnując z premii czy punktów), wystarczą wpływy w dwóch kolejnych miesiącach.

   Usuń
 5. Jestem w małym szoku. Miałem konto w Citi, więc nie mogłem wziąć udziału w promocji, ale nie miała żona, więc ona wnioskowała o konto. Wczoraj nie mogła odebrać telefonu, więc rozmowa odbyła się dziś. W pierwszej zebranie danych potrzebnych do założenia konta. W drugiej... odmowa założenia oraz informacja, że bank nie musi podawać powodu odmowy.
  Jedyne co przychodzi na myśl, to to, że aktualnie żona jest bezrobotna. No ale to tylko konto, a nie karta kredytowa... Trudno, walizki nie będzie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezłe podejście ma bank w takim razie. To mógł to jasno sformułować w regulaminie, że promocja dotyczy osób zatrudnionych, a nie marnować czas swój i klienta. Dobrze, że się tym doświadczeniem podzieliłeś tu na blogu.

   Usuń
  2. Zatrudnienie absolutnie nie jest warunkiem koniecznym do założenia konta osobistego!

   Usuń
 6. Z jakiego numeru kontaktuje się bank? Przez pracę nie mogę odebrać każdego telefonu i nie wiem czy już dzwonili, bo po próbie oddzwonienia nikt nie odbiera.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ku przestrodze!!! Firma z która współpracuje bank Citi odnośnie walizki jest delikatnie mówiąc niemiła dla klientów. Przyszła do mnie uszkodzona walizka i poprosiłem o jej wymianę. Wysłałem zdjecia poprzez MMs, a ze względu na brak reakcji również poprzez e-mail, no i standartowo równiez był brak reakcji. Po kolejnym telefonie o status zgłoszenia, osoba od obsług klienta stwierdziła, że nie widzi żadnych wad i nie ma mowy o wymianie walizki. Wiem, że walizka była bonusem, ale sadzę że bank jednak za nią musiał zapłacić i jakieś prawa konsumenckie chyba są. Powiedziałem, że tej sprawy tak nie zostawię i przynajmniej zgłosze to do banku, wtedy zostałem nie miło zwyzywany. Może i faktycznie powinienem machnąć ręką na to, ale z drugiej strony jak można coś takiego tolerować. Pozdrawiam Wszystkich i życze jak najmniej kontaktu z tego typu firmami.

  OdpowiedzUsuń
 8. W regulaminie promocji jest zapis ze wpływ 2000 nie może być nadany z Banku dla klienta indywidualnego…. Nie ma tam mowy ze konkretnie z citibanku. Czy mam rozumieć ze jednak to musi być wpływ z firmowego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis brzmi: "Wpływy, o których mowa powyżej nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych". Gdy w regulaminie pojawia się pojęcie zapisane wielką literą (w tym przypadku: Bank), to oznacza pojęcie zdefiniowane. Bank nie jest tu jakimkolwiek bankiem, ale konkretnie: Bank = Citibank. Tak więc należy rozumieć ten zacytowany fragment: 'Wpływy, o których mowa powyżej nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych'.

   Nie ma wykluczenia przelewów z innych banków (w tym przelewów z kont dla klientów indywidualnych).

   Usuń
 9. Nagrody za aktywność (5x50).
  Czy płatność blikiem (blikiem zbliżeniowo) jest akceptowana? Czy tylko kartą?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...