Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij do 2700 zł w promocji "MOC korzyści z Kontem Firmowym Online" w Santander Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.04.2024

Zgarnij do 2700 zł w promocji "MOC korzyści z Kontem Firmowym Online" w Santander Banku

Nowe konto firmowe z oferty Santandera można założyć w promocji.

Promocja w Santander Banku: "MOC korzyści z Kontem Firmowym Online"
Do wzięcia czekają: moneyback (do 1200 zł) oraz dodatkowe bonusy do 1500 zł. W sumie da się więc zgarnąć do 2700 zł. Do tego pojawił się nowy, skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w Santanderze.


Promocja w Santander Banku: "MOC korzyści z Kontem Firmowym Online"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, której roczne przychody nie przekraczają 10 milionów złotych i która nie ma oraz nie mała jakiegokolwiek konta firmowego w Santander Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do niniejszej promocji.

Jeśli w Santander Banku masz jakiekolwiek inne produkty dla klientów indywidualnych (np. konto osobiste), to ich posiadanie nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji "MOC korzyści z Kontem Firmowym Online"


By wziąć udział w akcji i uzyskiwać zwroty za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem:
 • najpóźniej do 30.09.2024 r. złóż wniosek o Konto Firmowe Online wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (do wyboru bank daje jedną z dwóch kart: Visa Business Debit lub Mastercard Business Debit) oraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma i zawrzyj umowę z bankiem;
 • wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych telefonicznie oraz drogą elektroniczną, a także nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
 • do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą wykonaj przelew do ZUS.

Dalej pozostanie już wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość comiesięcznego bonusu zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczał 3% zwrotu od dowolnych płatności. Kartą można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie z wyłączeniem (tu cytat z regulaminu):
"przelewów na telefon, transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych (quasicash, transakcji wykonywanych w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory); transakcji u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych i pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket, Curve; przelewów z karty".

Zwroty za płatności kartą będą naliczane przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy  od miesiąca, w którym konto zostało otwarte. Maksymalnie da się zgarnąć 200 zł zwrotu za dany miesiąc.Moneyback to jednak nie wszystko, co czeka na przedsiębiorców w tej promocji.

💳 300 zł za terminal płatniczy. By zgarnąć ten bonus: 
 • nie później niż w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta podpisz umowę o terminal płatniczy za pośrednictwem banku;
 • w umowie wskaż do rozliczeń Konto Firmowe Online (z firmą Elavon Financial Services Designated Activity Company) oraz
 • w jednym z sześciu ww. miesięcy zapewnij obrót na tym terminalu na sumę min. 1 000 zł.

💱 Do 600 zł za transakcje walutowe za pośrednictwem Kantoru Santander (a konkretnie mogą to być nawet 24 bonusy po 25 zł każdy). To opcja dla tych, którzy wymieniają waluty. Bank przewiduje bonus 25 zł za transakcję wymiany walut za pośrednictwem Kantoru Santander na kwotę min. 500 zł (lub równowartość w walucie obcej po kursie transakcyjnym). Maksymalnie można uzyskać 4 takie bonusy w każdym z 6 miesięcy od dnia otwarcia konta firmowego w niniejszej promocji.

📈 Premia do 600 zł za założenie i utrzymanie do terminu rozliczenia 6-miesięcznej Lokaty Biznes Impet. W tym przypadku wysokość premii jest uzależniona od wysokości odsetek jakie uzyskasz na tej lokacie - bank zamierza je podwoić (przykładowo: jeśli dostaniesz 500 zł odsetek, to wtedy oprócz nich, otrzymasz dodatkowo też bonus 500 zł). Lokatę należy założyć nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta w promocji. Bank premiuje tylko pierwszą lokatę.
Główne parametry 6-miesięcznej Lokaty Biznes Impet to:
 • oprocentowanie: 1,5% w skali roku
 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł

Pamiętaj też o regulaminowym wymogu:
"Premie, o których mowa powyżej [moneyback, za terminal, za wymianę walut oraz za lokatę - przyp. Mr. Złotówa] otrzymasz, jeśli do 20 dnia miesiąca wykonasz przelewy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Konta Firmowego Online. Przelewy musisz wykonać po miesiącu, w którym: 
a. wykonasz transakcje bezgotówkowe (...) 
b. obrót na Twoim terminalu płatniczym wyniesie min. 1000 złotych (...), 
c. wykonasz transakcje wymiany walut za pośrednictwem Kantoru Santander (...), 
d. zostaną wypłacone odsetki od lokaty (...)."


Ponadto:

"Pamiętaj, by przy płatnościach do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie korzystać z koszyków przelewów, ani bramek płatniczych. Te przelewy nie zostaną uwzględnione w promocji"


💰 Wypłata każdej z nagród przewidziana jest do końca miesiąca, w którym spełnisz warunki jej uzyskania. A więc np. jeśli płatności kartą i/lub Blikiem dla uzyskania moneybacku wykonasz w maju, to wtedy do 20.06.2024 r. będzie należało wykonać przelew do ZUS, a moneyback za maj wpadnie do 30.06.2024 r. Do dnia otrzymania nagród nie zamykaj konta, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

💡 Przy okazji przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych bonusów wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy. 

 

🔎 Konto Firmowe Online - szczegóły oferty


Główne cechy konta firmowe zakładanego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta podstawowego (bez warunków);
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną (+10 przelewów natychmiastowych Bluecash za 0 zł w każdym miesiącu kalendarzowym);
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • jest to Twoja pierwsza karta do konta, a także posiadasz zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, jak i telefoniczną oraz nie wyrażasz sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych w banku lub
  • w przypadku wykonania w danym miesiącu kalendarzowym płatności kartą (z wyłączeniem transakcji Quasi Cash) na sumę min. 400 zł.
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.1 komentarz:

 1. Chciałbym doprecyzować: Premia – 3% zwrotu wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową i transakcji bezgotówkowych wykonanych przy użyciu BLIK. NATOMIAST wg mnie zastrzeżenia: "z wyłączeniem przelewów na
  telefon oraz transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych..." dotyczą jedynie transakcji BLIK. Kartą bank akceptuje WSZYSTKIE transakcje bezgotówkowe. Tak rozumiem zapis regulaminu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...