Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij bonusy o wartości ponad 800 zł w promocji "Łap profity od Citi Simplicity - Empik"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.04.2024

Zgarnij bonusy o wartości ponad 800 zł w promocji "Łap profity od Citi Simplicity - Empik"

Oto najświeższa promocja z kartą kredytową Citibanku w roli głównej.

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik", czyli nawet 800 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia czeka szereg nagród (bony na zakupy, punkty w programie Bezcenne Chwile czy kody na usługi Empiku) o łącznej wartości ponad 800 zł. Do tego bank daje roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków).


Citibank pozostaje niezmiennie aktywny w serwowaniu kolejnych okazji do bankobrania. Wyrabiając kartę w tym banku, zgarnąć można (do wyboru):

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik", czyli 800 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od ponad 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 23,15%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik": do 800 zł w bonusach za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i punkty też dostaniesz.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka:
 • 2 x eKarta o wartości 200 zł każda do wykorzystania podczas zakupów na Empik.com;
 • 1 x kod Empik Premium na 12 miesięcy (to nagroda o wartości 59,99 zł);
 • 2 x 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym można odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 400 zł (to też mogą być bony do Empik.com, ale wybór jest zdecydowanie większy);
 • 1 x kod z dostępem do Empik Go na 30 dni (ta nagroda ma wartość 49,99 zł).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 28.06.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 200 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Łap profity od Citi Simplicity - Empik


By wziąć udział w akcji i zgarniać nagrody:
 • do 28.06.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity;
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • w okresie od pierwszego do dziesiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na sumę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w Empiku; rozwiewając wątpliwości: tu nie chodzi o to, by każda z tych pięciu płatności była na 5 stów; mogą to być transakcje na mniejsze kwoty, ale ważne, by było ich min. 5 oraz by w sumie w danym miesiącu wydać co najmniej 500 zł - ta zasada dotyczy każdego z miesięcy).

Od tego w którym z wymienionych miesięcy spełnisz powyższy warunek płatności kartą, będzie zależeć które nagrody bank będzie Ci przekazywać. I tak dostaniesz:
 • eKartę (bon) do Empiku o wartości 200 zł za płatności w pierwszym i drugim miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • kod Empik Premium na 12 miesięcy za płatności w trzecim miesiącu;
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o równowartości 200 zł) za płatności w czwartym i piątym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • kod z dostępem do Empik Go za płatności w szóstym miesiącu;
 • eKartę (bon) do Empiku o wartości 200 zł za płatności w siódmym i ósmym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o równowartości 200 zł) za płatności w dziewiątym i dziesiątym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy). 

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunków uzyskania danej nagrody, to stracisz możliwość jej zgarnięcia, ale nadal będziesz mieć prawo do zdobycia pozostałych nagród.

💸 O przyznaniu każdej z nagród bank ma powiadamiać wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla danej nagrody. Każdą z nagród bank ma przekazywać do 30 dni, licząc od powyższego powiadomienia (dotyczy także zasilenia punktami rachunku punktowego w programie Bezcenne Chwile). W dniu przyznania nagrody karta kredytowa musi pozostawać aktywna oraz musi niezmiennie uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile.

📅 eKarty (bony) do Empiku mają mieć ważność do 1.07.2025 roku; najpóźniej do tej daty da się też aktywować kod do Empik Premium. Kod do Empik Go można będzie aktywować do 1.10.2025 r. Z kolei punkty w programie Bezcenne Chwile mają być ważne przez 9 miesięcy od daty ich przyznania (będzie to czas, w którym da się je wymienić na nagrody z katalogu programu).

_________

💡 Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.


Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


🔎 Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników powyższej promocji czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

 

Oto najświeższa promocja z kartą kredytową Citibanku w roli głównej.

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik", czyli nawet 800 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia czeka szereg nagród (bony na zakupy, punkty w programie Bezcenne Chwile czy kody na usługi Empiku) o łącznej wartości ponad 800 zł. Do tego bank daje roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków).

Citibank pozostaje niezmiennie aktywny w serwowaniu kolejnych okazji do bankobrania. Wyrabiając kartę w tym banku, zgarnąć można (do wyboru):

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik", czyli nawet 800 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od ponad 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 23,15%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Promocja "Łap profity od Citi Simplicity - Empik": do 800 zł w bonusach za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i punkty też dostaniesz.

🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka:
 • 2 x eKarta o wartości 200 zł każda do wykorzystania podczas zakupów na Empik.com;
 • 1 x kod Empik Premium na 12 miesięcy (to nagroda o wartości 59,99 zł);
 • 2 x 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym można odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 400 zł (to też mogą być bony do Empik.com, ale wybór jest zdecydowanie większy);
 • 1 x kod z dostępem do Empik Go na 30 dni (ta nagroda ma wartość 49,99 zł).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 28.06.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 200 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Łap profity od Citi Simplicity - Empik


By wziąć udział w akcji i zgarniać nagrody:
 • do 28.06.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity;
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • w okresie od pierwszego do dziesiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na sumę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w Empiku; rozwiewając wątpliwości: tu nie chodzi o to, by każda z tych pięciu płatności była na 5 stów; mogą to być transakcje na mniejsze kwoty, ale ważne, by było ich min. 5 oraz by w sumie w danym miesiącu wydać co najmniej 500 zł - ta zasada dotyczy każdego z miesięcy).

Od tego w którym z wymienionych miesięcy spełnisz powyższy warunek płatności kartą, będzie zależeć które nagrody bank będzie Ci przekazywać. I tak dostaniesz:
 • eKartę (bon) do Empiku o wartości 200 zł za płatności w pierwszym i drugim miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • kod Empik Premium na 12 miesięcy za płatności w trzecim miesiącu;
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o równowartości 200 zł) za płatności w czwartym i piątym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • kod z dostępem do Empik Go za płatności w szóstym miesiącu;
 • eKartę (bon) do Empiku o wartości 200 zł za płatności w siódmym i ósmym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy);
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o równowartości 200 zł) za płatności w dziewiątym i dziesiątym miesiącu (w każdym z tych dwóch miesięcy). 

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunków uzyskania danej nagrody, to stracisz możliwość jej zgarnięcia, ale nadal będziesz mieć prawo do zdobycia pozostałych nagród.

💸 O przyznaniu każdej z nagród bank ma powiadamiać wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla danej nagrody. Każdą z nagród bank ma przekazywać do 30 dni, licząc od powyższego powiadomienia (dotyczy także zasilenia punktami rachunku punktowego w programie Bezcenne Chwile). W dniu przyznania nagrody karta kredytowa musi pozostawać aktywna oraz musi niezmiennie uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile.

📅 eKarty (bony) do Empiku mają mieć ważność do 1.07.2025 roku; najpóźniej do tej daty da się też aktywować kod do Empik Premium. Kod do Empik Go można będzie aktywować do 1.10.2025 r. Z kolei punkty w programie Bezcenne Chwile mają być ważne przez 9 miesięcy od daty ich przyznania (będzie to czas, w którym da się je wymienić na nagrody z katalogu programu).

_________

💡 Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.


Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


🔎 Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników powyższej promocji czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

2 komentarze:

 1. Ciekawe czy jest szansa na promke z zegarkiem garmin. Jakies przecieki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie posiadam informacji o ewentualnym powrocie tej promocji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...