Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij łatwe 500 lub nawet 1000 zł za konto firmowe w mBanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.04.2024

Zgarnij łatwe 500 lub nawet 1000 zł za konto firmowe w mBanku

Oto wzorcowo prosta promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 3" i "Konto firmowe za 0 zł"
Za samo otwarcie konta firmowego mBiznes Standard w mBanku i wykonanie jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. A konto, jak i wydana do niego karta są za 0 zł (bezterminowo).
W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją dwóch promocji:
 • "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 3", w której przewidziano tytułowy bonus w wysokości 500 zł za spełnienie bardzo prostych warunków oraz
 • "Konto firmowe za 0 zł" - ta promocja daje zwolnienie z szeregu opłat za konto oraz umożliwia zgarnięcie dodatkowej premii 500 zł za skorzystanie z aplikacji do przyjmowania płatności.


Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 3"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce.

I to właściwie wszystko, jeśli chodzi o regulamin promocji z premią 500 zł - w praktyce nie przewiduje on okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w mBanku, więc dla niektórych może to oznaczać szansę na szybki i opłacalny powrót.

Dodam jeszcze, że ewentualne posiadanie w mBanku produktów dla klientów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z udziału w promocji konta firmowego.

💰 Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 500 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto w mBanku założone w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 3"


By zdobyć tytułową premię:

 • do 12.06.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą Visa Business Debit (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. chodzi o zgodę na to, by bank przekazał organizatorowi promocji informację o spełnieniu przez Ciebie warunków uzyskania premii);
 • do 26.06.2024 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto mBiznes Standard wraz z wydawaną do niego kartą;
 • najpóźniej do 10.07.2024 r. wykonaj min. 1 płatność kartą Visa Business Debit wydaną do konta.

I to wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 14.08.2024 r. Wówczas, najpóźniej do 21.08.2024 r. będzie należało zareagować na tę wiadomość i na stronie promocji uzupełnić numer rachunku konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. 

💸 Wypłata przewidziana jest do 30.08.2024 roku - do czasu wpływu premii posiadaj konto mBiznes Standard, nie wycofuj zgód i nie wypowiadaj umowy z bankiem.

💡 Przypomnę - jak zawsze w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą - premię należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).Dodatkowe 500 zł w promocji banku


Otwierając konto w powyższe promocji z bonusem 500 zł, możesz też załapać się na jeszcze jedną premię, również w wysokości 500 zł. Zgodnie z regulaminem promocji "Konto firmowe za 0 zł", otrzymasz ją, jeśli:
"na wniosku o otwarcie Rachunku bieżącego wybierzesz kartę Visa Business Debit oraz aplikację płatniczą Planet Pay POSapp i w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie Rachunku bieżącego przyjmiesz nią płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 (trzysta) złotych, które zostaną rozliczone i nie anulowane w danym miesiącu kalendarzowym"


Wypłata tej premii przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. 

🔎 Konto mBiznes Standard w mBanku - co warto wiedzieć?


Otwierając konto firmowe w mBanku w ramach powyższej promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 3" (500 zł), jednocześnie możesz załapać się na promocję banku (pod nazwą "Konto firmowe za 0 zł"), która zapewnia zwolnienie z szeregu opłat.

W tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad standardowymi warunkami wynikającymi z tabeli prowizji i opłat banku - należy jednak zaznaczyć, że z promocji "Konto firmowe za 0 zł" skorzystać nie mogą przedsiębiorcy: którzy już raz skorzystali z tej promocji oraz ci, którzy mają jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego NIP oraz tacy, których przychody są większe niż 10 milionów zł w ciągu roku.

A co konkretnie daje ta promocja? Oto szereg zwolnień z opłat:
"• bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 
• bezterminowo - w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego, 
• bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego, 
• 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wybraną na wniosku promocyjnym o Rachunek bieżący. Do wyboru karty: Visa Business Debit [to ta wybierana na potrzeby promocji z premią - przyp. Mr. Złotówa], Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna"


Dzięki temu z konta można więc aktywnie korzystać, nie martwiąc się o opłaty. A z drugiej strony nie ma też wymogu spełniania jakiś warunków, by przykładowo kartę utrzymywać za 0 zł (co jednak jest dość rzadkie w przypadku kont firmowych). By załapać się na powyższe warunki dot. prowadzenia konta, czy braku opłat za kartę, z podpisaniem umowy o konto należy wyrobić się do 12.06.2024 roku.

Miej na uwadze okoliczności, w których konto z powyższych promocyjnych warunków cenowych przejdzie na warunki standardowe. Zgodnie z regulaminem promocji "Konto firmowe za 0 zł":

"Utracisz warunki promocyjne jeśli w trakcie trwania promocji zawnioskujesz o zmianę typu Rachunku bieżącego lub o dodatkowe produkty np. kredyt w Rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmianę taryfy Rachunku bieżącego"


Do udziału w promocjach - i tej z premią 500 zł, i zwalniającej z podstawowych opłat jednocześnie - kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji📚 Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Najważniejsze, że nie ma karencji. Dlatego jak zamknie się konto z poprzedniej promocji, nie będę miała skrupółow, otwieram konto i czekam na kolejne 500 zł

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli dobrze rozumiem mając teraz konto firmowe w mbank od 2021 (lipiec) magę je zamknąć i otworzyć ponownie w promocji ? w poprzednim kończy mi się okres darmowego okresu więc byłoby dobrze jeśli tak to działa.
  Jaki jest okres wypowiedzenia konta firmowego (aktualnie mam mbiznes konto) i czy dopiero jak on upłynie mogę zawnioskować o te z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pierwszego bonusu 500 zł skorzystasz. Ale z drugiej ze zwolnieniem z opłat nie jeśli już miałeś konto w promocji. Oczywiście musisz zaczekać do zamknięcia.

   Usuń
  2. Nie do końca.
   Te promocje "bez opłat" na przestrzeni lat nazywały się inaczej. Obecna promocja ma nazwę "Konto firmowe za 0 zł”. W 2021 r. pewnie była to inna promocja no i najwyraźniej nie była "na zawsze". Ja dostałam już 3 premie w promocji tego typu w mbank i zawsze było konto za 0 zł jednak raz to była promocja banku a innym razem promocja organizatora akcji, nazwa za każdym razem inna.
   U mnie tym razem pewnie się nie upiecze z opłatami (ten sam organizator i nazwa promocji za 0 zł), ale to i tak się opłaca wziąć te 400-450 zł.
   I tak, jeśli to Twoje główne konto biznesowe, to raczej spełnienie warunków do bezpłatności nie będzie trudne.

   Usuń
  3. Jak ktoś miał już konto za 0 zł to nie skorzysta z promocji ponownie, ale ... łatwo ominąć opłatę 19 zł : "Opłata za rachunek wynosi 0 zł pod warunkiem wykonania przez Posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu, którego opłata dotyczy."

   Usuń
  4. z tego co piszą wyżej można skorzystać z tej promocji nawet jak się ma konto - wystarczy zamknąć teraz odczekać i ponownie założyć. Natomiast co ważne - nie skorzysta się z konta w promocji za 0zł ("bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł"). na czym mi zależało ponieważ aktualnie się kończy u mnie ta promocja i o ile 19 zł ok to są inne opłaty np.: bank po okresie 24 miesięcy zaczyna również naliczać opłaty za przelewy... więc tego już nie ominiesz.

   Usuń
 3. Ja rozumiem że banki wydają na promocje bo im sie to opłaca, ale mBank chyba nie ma tego dobrze skalkulowanego.
  Chodzi mi o brak karencji i brak jakichkolwiek realnych wymogów poza "wykonaj 1 operacje kartą".
  Przez ostatnie dokladnie 21 miesiacy założyłem już po kolei 4 konta firmowe w promocjach mBanku, które niezwlocznie po wyplacie nagrody zamykalem.
  Łącznie dostałem już 1600 zł. Ostatnie 500 zł wpadło 2 tygodnie temu, tego samego dnia wypowiedziałem umowę, a wiec za 2 tygodnie jak konto się zamknie, założe konto w tej promocji. I wpadnie kolejne 500 zł. Za 5 kolejne konto w mBanku.
  Jak to się może mBankowi opłacać? Za te 4 konta nie zapłąciłem ani grosza opłaty. Nie skorzystalme z zadnego produktu banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Chyba ich stac, poza tym promocje kont firmowych sa o wiele mniej popularne

   Usuń
  3. #Anonimowy17 kwietnia 2024 22:11
   Ale chyba nie ma co tego nagłaśniać a tylko korzystać :)

   Usuń
 4. Mam pytanie techniczne, mimo oznaczenia opcji powiadamiaj mnie nie dostaje od jakiegos czasu tych powiadomien z nowych watkow, ze starych nadal przychodza, cos robie nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. Co jeśli podczas posiadania konta zawieszę działalność ? Czy nagrodę wypłacą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku zawieszenia w trakcie wypłaca, miałem tak w poprzedniej promocji. Teraz idę krok dalej i po okresie wypowiedzenia poprzedniego konta zawnioskuje z zawieszona działalnością o nowe :) jeśli to przejdzie to dopiero będzie szok! :)

   Usuń
  2. no niestety z zawieszoną mnie zbanowali czego się spodziewałem :) z zawieszoną działalnością nie otworzą konta :)

   Usuń
 6. Zamknęłam konto 27 kwietnia , dziś chce uzupełnić profil ale jest napisane : konto już istnieje . Co zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamknęłaś konto czy dopiero złożyłaś wypowiedzenie?

   Usuń
 7. Jak to wygląda z rozliczeniem takiej premii przy działalności gospodarczej?
  Dostaje się coś typu faktura/rachunek itd do zaksięgowania i odliczenie podatku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samemu trzeba rozliczyć w "Innych przychodach" w KPiR poprzez dokument wewnętrzny, podatek zgodny z zastyosowaną formą opodatkowania

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...