Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wiosenny powiew optymizmu: nowości i podwyżki oprocentowania. Oto najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na kwiecień 2024 roku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2024

Wiosenny powiew optymizmu: nowości i podwyżki oprocentowania. Oto najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na kwiecień 2024 roku

Mamy nowy miesiąc, więc czas sprawdzić, co banki aktualnie oferują dla oszczędzających.

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na kwiecień 2024 roku
Poniżej znajdziesz przegląd obejmujący najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe z najwyższym oprocentowaniem na kwiecień 2024 roku.

Po tym jak banki już od wielu miesięcy sukcesywnie obniżały stawki oprocentowania, spodziewając się cięć stóp procentowych (ale z tym Radzie Polityki Pieniężnej póki co niespieszno), to w ostatnim czasie mieliśmy kilka miłych zaskoczeń. W niektórych bankach pojawiły się podwyżki oprocentowania oraz nowe lokaty, więc to taki wiosenny powiew optymizmu. Dzięki temu jest z czego wybierać.

Poniżej znajdziesz najkorzystniejsze obecnie lokaty bankowe oraz konta oszczędnościowe na kwiecień. O kolejności ich uwzględnienia decyduje wysokość oprocentowania. Na samym początku przedstawiam jednak 3 propozycje, na które na ten moment warto zwrócić szczególną uwagę + ławka rezerwowych.

🔝 TOP3 na kwiecień 2024 roku


🥇 7% w Pekao

Pierwsza z najlepszych obecnie propozycji to promocja w Banku Pekao, gdzie można uzyskać 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł) gwarantowane na 5 miesięcy (oprócz odsetek do wzięcia jest jeszcze gwarantowana premia 200 zł na start dla otwierających wymagane konto osobiste). Tę propozycję wyróżnia nie tylko wysokość oprocentowania, ale czas na jaki można je sobie zapewnić (w podobnych promocjach w innych bankach zazwyczaj jest to krótszy okres - coś w okolicach 3 miesięcy).

🥈 7,1% w Citibanku

Ten bank promocję kieruje do osób, które założą (bezwarunkowo darmowe) CitiKonto. W tego typu promocjach Citibanku dotąd do wzięcia albo była premia pieniężna na start, albo promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Tym razem mamy ewenement - do wzięcia jest jednocześnie i jedno i drugie: 320 zł w bonusach pieniężnych na start + 7,1% w skali roku gwarantowane na 4 miesiące (do 50 tys. zł).

🥉 6,1% na lokatach w Raiffeisen Digital Banku


O ile w wyżej wymienionych bankach można znaleźć wyższe oprocentowanie, ale jest ono przewidziane na krótszy okres (4-5 miesięcy), to tu jest coś dla osób, które chcą sobie zapewnić dobry procent na dłuższy czas. A Raiffeisen Digital Bank oferuje 6,1% w skali roku (do wyboru) nawet na 12 miesięcy (co sprawia, że to niekwestionowanie najlepsza lokata wśród depozytów rocznych), ale też na 6 lub 3 miesiące. Ta lokata jest nowością z oferty banku wywodzącego się z Austrii (ale działającego też w Polsce), a dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów (posiadających darmowe konto w tym banku) bez żadnych dodatkowych wymogów (np. bez konieczności wpłaty "nowych środków"). Kliknij i przeczytaj szczegółowe prześwietlenie lokat w Raiffeisen Digital Banku >>

Ławka rezerwowych. Aspirujący do najlepszych


W Credit Agricole pojawiła się nowa odsłona promocji powitalnej lokaty 8% w skali roku (na 180 dni; do 40 tys. zł), którą bank oferuje wyłącznie nowym klientom, otwierającym konto osobiste. Do spełnienia będą jednak dodatkowe warunki (m.in. wyrażenie zgód marketingowych oraz wykonanie min. 10 płatności kartą w każdym miesiącu) pod rygorem obniżki oprocentowania do... 1,5%, jeśli umknie Ci dopełnienie tych warunków.

7,1% w skali roku, podobnie jak Citibank, serwuje również Nest Bank. Takie oprocentowanie dostępne jest zarówno na 6-miesięcznej lokacie powitalnej (do 25 tys. zł) dla nowych klientów zakładających konto osobiste w Nest Banku), jak i na Nest Koncie Oszczędnościowych (do 100 tys. zł; na 3 miesiące) dla osób dopiero teraz otwierających ten typ rachunku oszczędnościowego. Tu jednak - w porównaniu do Citi - skromniejszy jest bonus powitalny, który wynosi 100 zł.

Do topu chętnie dołączyłbym Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) w VeloBanku, które daje do 7% dla nowych klientów (dopiero zakładających ten rachunek oszczędnościowy; do 100 tys. zł) lub 6,5% (do 400 tys. zł) także dla obecnych klientów (pod warunkiem wpłacenia "nowych środków"). Promocja oprocentowania na EKO nie wymaga otwierania konta osobistego, ale warto rozważyć jego założenie, bo do wzięcia czeka do 650 zł. Tu też można uzyskać 7% w skali roku na 2-miesięcznej Lokacie Mobilnej (do 50 tys. zł) dostępnej wyłącznie dla osób, które po raz pierwszy aktywują bankowość mobilną w tym banku.

Do grona banków, które udostępniają najwyższe oprocentowanie dla oszczędzających zaliczyć się może jeszcze Alior, gdzie na otwierających Konto Jakże Osobiste czeka właśnie 7% w skali roku na Koncie Mega Oszczędnościowym (do 100 tys. zł; gwarantowane na 4 miesiące). Tu warto dodać, że nowi klienci mogą jeszcze liczyć na bonusy powitalne (do 500 zł) do wzięcia właśnie ze wspomnianym kontem osobistym.

Miniony miesiąc dawał jeszcze okazję m.in. na lokatę 5,8% w Toyota Banku z premią do 500 zł, co sprawiało, że realny zysk mógł być równowartością odsetek z lokaty oprocentowanej w okolicy 7,9% (ta promocja dla klientów Toyota Banku dostępna była jednak tylko do 31.03.). Jeśli takich promocji nie chcesz przegapić i chcesz na bieżąco dowiadywać się o najlepszych lokatach i kontach oszczędnościowych oraz promocjach bankowych, skorzystaj z niezawodnego źródła informacji - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:


Lokaty i konta oszczędnościowe na kwiecień 2024 roku z oprocentowaniem min. 6%


Do grona oferujących taki poziom oprocentowania należy już niestety niewiele banków. mBank przygotował 6,5% w skali roku na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele" dla osób zakładających eKonto osobiste (z którym można zgarnąć też do 520 zł premii). Taka stawka zapewniona jest w miesiącu otwarcia konta i przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, a obowiązuje do 50 tys. zł. 

6,5% dostępne jest także w Citibanku (na 6 miesięcy; do 200 tys. zł) w promocji dla otwierających Konto Citigold (z kategorii prestiżowych). Należy jednak mieć na względzie, że w celu uniknięcia miesięcznej opłaty za prowadzenie konta (wynoszącej aż 230 zł), trzeba w tym banku utrzymywać średnie miesięczne saldo min. 400 tys. zł. I o ile jeszcze na 3 miesiące można znaleźć promocyjną lokatę (również w pakiecie nagród powitalnych) z oproc. 6,1% w skali roku (do 250 tys. zł), to już na kolejne 3 miesiące może być ciężko o takie oprocentowanie (a w jakiś sposób "drugie" 200 tys. zł - oprócz tego, co na lokacie 6,5% - trzeba by utrzymać, żeby nie płacić za konto).

Bank Millennium w promocji oprocentowania dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przygotował 6,25% w skali roku (do 100 tys. zł; gwarantowane na 91 dni). Skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci - trzeba jednak posiadać konto osobiste w tym banku (jeśli go jeszcze nie masz, sprawdź jak zgarnąć 500 zł premii - ale tu ważna uwaga: ta promocja dostępna jest już tylko do 4.04.2024 r.). W tym banku dostępne są też dwie lokaty z oproc. 6% w skali roku, ale obwarowane dodatkowymi warunkami. Jedna z nich (lokata 3-miesięczna; do 25 tys. zł) dostępna jest jako nagroda w programie poleceń. Z kolei Lokata Urodzinowa (będąca prezentem dla klientów obchodzących swe urodziny) pozwala ulokować do 10 tys. zł i niestety jedynie na 1 miesiąc.

W ostatnich dniach do grupy banków dających co najmniej szóstkę dołączył jeszcze Santander Bank Polska, w którym właśnie okrągłe 6% w skali roku pojawiło się na Koncie Multi Oszczędnościowym. Ta stawka dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów (wymagane jest wpłacenie "nowych środków"), a można ją sobie zapewnić do 29.06.2024 r. i do 100 tys. zł.

Pozostałe lokaty i konta oszczędnościowe godne uwagi


Jeśli chodzi o lokaty i konta oszczędnościowe ze stawką poniżej 6, ale ponad 5,5%, to tu wspomnieć należy przede wszystkim o Toyota Banku, gdzie Indeksowane Konto Oszczędnościowe od 1. kwietnia zapewnia 5,87% w skali roku (do 100 tys. zł; acz jest to rachunek ze zmiennym oprocentowaniem, które bank aktualizuje wraz z każdym kwartałem w oparciu o stawkę WIBOR 3M). Tu w ostatnim czasie pojawiła się też nowa 6-miesięczna Lokata Sakura z oproc. 5,8% w skali roku, na którą można wpłacić od 10 tys. do 40 tys. zł (acz każdy klient może otworzyć do 10 lokat tego typu, więc w sumie da się zdeponować do 400 tys. zł). Kto potrzebuje opcji na krótsze ulokowanie środków, ten może w tym banku wybrać 3-miesięczną Lokatę Plus (5,7% w skali roku; też do 40 tys. zł i z ograniczeniem 10 sztuk na klienta).

VeloBank na 3-miesięcznej lokacie na nowe środki przygotował 5,6% w skali roku (po obniżce stawki - w ostatnim czasie o 0,2 punktu procentowego). Tu nie trzeba posiadać, ani zakładać konta osobistego, ale wymagane jest wpłacenie nowych środków (promocyjną stawkę można uzyskać maksymalnie do 150 tys. zł).

Od dziś obowiązuje przedłużenie promocji oprocentowania na rachunku oszczędnościowym w Aion Banku - do końca maja można na nim uzyskać 5,6% w skali roku (i co jest wyjątkiem na tle wszystkich wyżej wymienionych ofert - bez limitu kwoty, acz jak zawsze w takiej sytuacji, przypominam o limitach gwarancji bankowych, który zapewnia 100-procentową ochronę wyłącznie do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro).

W pozostałych bankach lokaty i konta oszczędnościowe dają już nie więcej, niż 5,5% w skali roku. Takie oferty banków znajdziesz w aktualizowanych na bieżąco zestawieniach:


To warto wiedzieć


Powyższy przegląd przedstawia najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe z najwyższym oprocentowaniem w bankach w Polsce na kwiecień 2024 roku według stanu na dzień 1.04.2024 r. Oferty banków jednak często się zmieniają - w celu sprawdzenia aktualnych parametrów, zachęcam do przeglądania wyżej podlinkowanych rankingów. 

Zawsze gdy mowa o oprocentowaniu, to podaję je w skali roku. Ponadto uwzględniam tylko lokaty ze stałym oprocentowaniem (co zapewnia niezmienność stawki przez okres umowy) lub - w przypadku kont oszczędnościowych - z gwarancją oprocentowania przez określony czas (wyjątkiem wśród wyżej wymienionych jest właściwie wyłącznie Indeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota Banku).

Jeśli dopiero zaczynasz oszczędzać pieniądze i myślisz o lokatach i/lub kontach oszczędnościowych, a pojawiają się przy tym pytania bądź wątpliwości, koniecznie sprawdź me wpisy poradnikowe, z których dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o lokatach bankowych oraz o kontach oszczędnościowych - tam znajdziesz objaśnienia, porady, wskazówki oraz prosty w obsłudze kalkulator odsetek, który szybko pozwala wyliczyć spodziewany zysk.

No i chociaż na koniec, to kwestia nie mniej ważna - bezpieczeństwo środków. Na blogu Bankobranie skupiam się wyłącznie na tym, co pewne i gwarantowane, bo sam stronię od ryzyka, więc pod uwagę biorą wyłącznie te oferty, które podlegają pod bankowy system gwarancji depozytów. W każdym przypadku obowiązuje więc 100-procentowa ochrona środków do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro, którą w większości przypadków zapewnia przede wszystkim polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny (w podlinkowanym wpisie przeczytasz o szczegółach gwarancji i ich zakresie). Wyjątkami są tu Raiffeisen Digital Bank oraz Aion Bank, w których ochronę środków zapewnia odpowiednio austriacki i belgijski odpowiednik BFG.


Bądź na bieżąco z bankowymi promocjami:  na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:


44 komentarze:

 1. Ciekawe co jutro da Velo i na dniach Pekao?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ciekawe co dalej z Velo bo sprzedany amerykańskiemu funduszowi???

   Usuń
  2. Velo teraz już pewnie pofolguje. Pekao stawiam, że będzie 7% ale pewnie na krócej albo na mniejszą kwotę.

   Usuń
  3. Da 7% do 100k zł - dla nowych i 6,5% dla nadwyżki 300k zł, a dla starych klientów 6,5% do 400k.

   TomTom

   Usuń
  4. Jak na razie spółka zależna od amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Cerberus Capital Management podpisała UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ nabycia pakietu większościowego Velo.

   Fundusz zaoferował łączną kwotę inwestycji w wysokości 1,075 mld zł. Finalizacja transakcji spodziewana jest w drugiej połowie 2024 r.

   Usuń
  5. Kwota 1,075 mld zł to drobne w porównaniu choćby do kwoty dofinansowania w chwili przejęcia Getin - to było 10 mld zł !!

   Usuń
  6. Ooo czyli nie do 300 a do 400 tys? To mi się podoba.

   Usuń
  7. @TomTom Dla nowego 6,5% też będzie dla nadwyżki pond 50 tys. i do 400 tys. zł.

   Usuń
  8. Do Anonimowy 1 kwietnia 2024 22:08

   Liczy się regulamin, a nie mały błąd na stronie, który zaraz poprawią ;) Zauważ, że już niżej w tabeli wpisali prawidłowo - tak jak mówiłem tj. pisałem.

   TomTom

   Usuń
 2. W tygodniu kończy mi się promocyjny procent na koncie Profit w Millennium. Ktoś się orientuję czy coś ciekawego oferują na zatrzymanie przy przelewie do innego banku?

  OdpowiedzUsuń
 3. W Pekao promocja liczy się od otwarcia konta czy od wpłaty nowych środków na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 3-go kwietnia trzeba założyć konto oszczędnościowe. Wpłacić można później.

   Usuń
  2. okres promocyjny trwa od założenia konta, późniejsza wpłata oznacza krótszą promocję

   Usuń
  3. Jasne, ale ja większą kasę do wpłacanie mam i tak szybko bo jedną cześć w piątek a drugą w poniedziałek.

   Usuń
 4. Czy można spodziewać się czegoś fajnego na zatrzymanie przy wypłacie środków z Velo? Ktoś ostatnio przelewał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5,9% na 2 lub 4 msc dzisiaj mi się pokazało

   Usuń
 5. Też mi się skończyło promocyjne oprocentowanie w Velo. Gdzie radzicie ulokować 50tys.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały artykuł o tym przecież jest.

   Usuń
 6. Warto odpalać do jutra Pekao dla oproc. 7% czy utrzymają warunki? Wolałbym skorzystać z 7% trochę później... Może ktoś coś wie co będzie od 04.04.2024?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś w milenium oferta zatczymaniowa lokata 6 procent na rok trzeba zamknąć konto osobiste

  OdpowiedzUsuń
 8. A co z Volkswagen bank z lokatami 6,5%?

  OdpowiedzUsuń
 9. Niezmiennie najwygodniej zapić obligacje skarbowe: 3-letnie obligacje stałoprocentowe TOS w edycji kwietniowej mają oprocentowanie w wysokości 6,4% i efektywnie dadzą 6,82% (procent składany) bez spełniania tych wszystkich warunków i konieczności przerzucania kasy z banku do banku co kilka m-cy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie grzebią w podatku Belki, jak zrobią wg wersji przedstawianej na teraz te zwolnienie (dla obligacji trwających min. rok do około 5 tys. zł oszczędności rocznie) to będziesz musiał zrywać te trzylatki co roku w celu skorzystania ze zwolnienia, nawet nie wiadomo czy pozwolą na takie ruchy. Albo skorzystasz z jednego zamiast trzech zwolnień, co spowoduje stratę podatkową. Twoje wyliczane na dziś 6,82% może okazać się niższe, bo nie skorzystasz z odliczeń. A i kto wie, może wymyślą wersję, że zwolnienie obowiązuje dla nowo zakładanych obligacji (tj. zakładanych po wejściu w życie zwolnienia). Albo wymyślą np., że jak komuś wypadnie w roku 100k oszczędności (a to wcale nie takie trudne, ludzie zakładają 10-latki i może się im tyle nazbierać ze stosunkowo niedużego wsadu) to niech płaci wyższą stawkę np. 20% bo "majętny", ma przecież 100k dochodu w rok.

   Usuń
  2. Hurra optymizm niektórych zmusza mnie do przypomnienia, że w 1939 roku też byli tacy co mieli obligacje skarbowe. Do dziś im zostały...

   Usuń
  3. Dokładnie, obligacje stałoprocentowe na okres 3-letni to obecnie bezsprzecznie najlepsza oferta inwestycyjna na rynku dla osób o niskiej odporności na ryzyko oraz nie mających ochoty na międzybankową żonglerkę kapitału.

   Usuń
  4. Co jest najbardziej frustrujące, że z wyjątkiem SC i Velo, założenie KO wiąże się z koniecznością posiadania ROR, a to bardzo często wymaga spełnienia różnych warunków darmowości. Co w tym wszystkim jest najbardziej zaskakujące, że to bezustanne przerzucanie kasy do różnych banków i tak nie daje lepszych efektów niż obligacje, a w perspektywie obniżki stóp będzie to coraz bardziej odczuwalne.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 3 kwietnia 2024, 16:10 - czyli dotychczas po prostu wciąż nic nie wiadomo, czy tak?

   Usuń
  6. Tak, jasne. Niedawno byli tacy co naganiali na obligacje 4- albo 10-letnie. Teraz są jakoś cicho bo będą mieć 3% z drobniakiem po przecinku.

   Usuń
  7. Tak, jeszcze nic nie wiadomo. Ale trzeba brać pod uwagę zmieniające się otoczenie podatkowe powierzając gdzieś kasę na kilka lat. A prawdopodobieństwo, że wprowadzą te zwolnienie w tym roku/ewent. od początku następnego oceniam na jakieś 85%.

   Usuń
  8. @Anonimowy, 5 kwietnia 2024, 07:5
   Aż 85% ... na jakich przesłankach bazujesz w tej ocenie? Ta sama ekipa obiecywała w kwietniu 2008 roku (16 lat temu!) zniesienie abonamentu RTV: "Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi" 😋

   Usuń
  9. Rzeczywiście nic konkretnego w tej kwestii jeszcze nie wiadomo, ale są pewne jaskółki. Wiceszef MinFin niejaki Neneman, w niedawno udzielonym wywiadzie zasugerował, że kwotą zwolnienia może być iloczyn stopy depozytowej NBP (obecnie 5,25%) i 100 tys. zł czyli 5250 zł, co jest kwotą drastycznie niższą w porównaniu do kwoty zapowiadanej przed wyborami - miała ona wynosić 100 tys. zł :)

   Ulga ta wyniosłaby więc maksymalnie 5250 zł x 0,19 = 997,50 zł przy jednoczesnym wymogu okresu zapadalności depozytów objętych tą ulgą co najmniej 1-go roku.

   Farsa to mało powiedziane! 🤣🤣🤣

   Usuń
  10. Czyli lokata bądź obligacje skarbowe na okres co najmniej roku na kwotę min. 100k dawałyby ulgę w podatku na ok. 1k znaczit 1% - od kiedy tak ma być?

   Usuń
  11. Ja to inaczej zrozumiałam, że zwolnienie odsetek na te 5k. Poczytajcie, np pod hasłem:

   Zwolnienie oszczędności z podatku Belki. Ministerstwo Finansów tłumaczy szczegóły

   Usuń
  12. @Anonimowy, 6 kwietnia 2024, 17:19 - czyli jak konkretnie to zrozumiałeś?

   Usuń
  13. Jako zwolnienie oszczędności, już odsetek na rok do +-5k. Czyli 5k rocznie zwolnione, bez mnożenia tego 5kx19%.

   "roczna kwota zwolnienia dochodów z oszczędności... jak i roczna kwota wolna od podatku od dochodów z inwestycji kapitałowych... Proponujemy, aby każda z tych kwot...obecnie byłoby to 5250 zł".

   Bo jak projektują zwolnienie z Belki max na rok w praktyce lokaty rocznej na max 5.250 zł, co ma dać jak Ty rozumujesz ten niecały tysiąc zł, to nie ma sensu nawet powstrzymywać się w tym celu z odraczania zakładania TOSów na większe kwoty. 5.250 zł to kwota, jaką większość przeciętnie zarabiających obywateli jest w stanie na spokojnie sobie odłożyć z bieżących zarobków w celu skorzystania ze zwolnienia Belki.

   Usuń
  14. Zmniejszając kwotę zwolnienia z obiecanych 100k do zaledwie 5250 zł jednocześnie zmniejszają ulgę podatkową z 19k do 975 zł. Na dodatek chcą grupować przychody z zysków kapitałowych pod względem rodzaju depozytów, tzn. osobno zyski z lokat i osobno zyski z obligacji. Nie wiadomo nawet co w kwestii zysków kapitałowych z giełdy ... niestety wygląda to na kolejną prowizorkę już na etapie propozycji 🙉

   Usuń
  15. @Anonimowy, 7 kwietnia 2024, 08:30
   Dokładnie, przy obecnej wysokości stopy depozytowej NBP ustalonej jako 5,25% to:
   - roczna KWOTA zwolnienia dochodów z oszczędności miałaby wynosić 5250 zł oraz
   - roczna KWOTA wolna od podatku od dochodów z inwestycji kapitałowych miałaby wynosić również 5250 zł.

   Miałoby to dawać maksymalnie 2 x 975 zł ULGI podatkowej (5250 zł x 0,19 = 997,50 zł) zakładając, że podatnik uzyska kwoty przychodów w wysokości 5250 zł w obu grupach 😋

   Usuń
  16. Zakładając, że ok. 10 mln osób mogłoby skorzystać z ulgi podatkowej w wysokości 975 zł, to daje ok. 10 mld zł mniej wpływów budżetowych - czarno widzę 😋

   Usuń
  17. Przecież to wszystko zapowiedzi. W projektach będzie jeszcze masa wrzutek i zmian. Niepotrzebne emocje.

   Usuń
  18. Zmiana kwoty zwolnionej z podatku od zysków kapitałowych ze 100 tys. na jakieś drobne w postaci iloczynu uzależnionego od wysokości stopy depozytowej NBP to potwarz dla wyborców!

   Usuń
  19. Nikt nie zagwarantuje, że w przyszłości wysokość tej stopy depozytowej nie będzie bliska zeru 🤣🤣

   Usuń
 10. Bank Nowy ma 5,9% na nowe środki na 3 miesiące nawet do miliona zł, a jedynym warunkiem jest posiadanie rachunku technicznego. 6,2% dla nowych klientów. Chyba tylko Velo Bank ma lepszą ofertę, ale gdzieś czasem trzeba te środki przenieść żeby były nowe, a również jest objęty gwarancją BFG.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...