Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz więcej! Już 520 zł premii za eKonto osobiste w mBanku (+6,5% dla oszczędności)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.02.2024

Teraz więcej! Już 520 zł premii za eKonto osobiste w mBanku (+6,5% dla oszczędności)

Nowa edycja promocji przynosi zmianę na plus - to wzrost powitalnej premii.

Premia do 520 zł za eKonto osobiste w mBanku
Obecnie do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 520 zł (to o 60 zł więcej niż w poprzedniej edycji) oraz - dla chętnych - do 6,5% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Premia do 520 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "Zyskaj premie z eKontem osobistym III" oraz "Nagroda dodatkowa III"


Nagrody. Do wzięcia - w ramach promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym III" czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 200 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Do tego doszła premia 20 zł w ramach promocji "Nagroda dodatkowa III" (za rejestrację na stronie promocji i pod warunkiem otwarcia konta na "selfie" lub przez e-dowód).

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 520 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 5,3 lub 6,5% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć do 520 zł:
 • do 2.04.2024 r. zapisz się na stronie promocji i w dalszym kroku na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (w przypadku otwarcia konta przez e-dowód lub podpisania dokumentów za pośrednictwem kuriera bądź w placówce banku przejdź do wniosku na komputerze; jeśli chcesz założyć konto "na selfie" przejdź na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem (podczas zapisu i we wniosku o konto pamiętaj podać te same dane);
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwsze bonusy: 100 zł oraz jeśli konto otworzysz "na selfie" lub na e-dowód - dodatkowe 20 zł (wypłata tych bonusów przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w lutym: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca marca wykonaj 8 płatności,
- w kwietniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w maju wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w lutym - premię 100 zł dostaniesz do końca kwietnia, a bonusy po 50 zł będą wpadać w maju i czerwcu).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 200 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz spełnij warunki wymagane dla uzyskania wyżej wymienionych premii w wysokości 100 i 2 x 50 zł.

Wypłata bonusu 200 zł przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta osobistego (a więc jeśli konto w mBanku otworzysz w lutym, to te dwie stówki wpadną w czerwcu).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusu 100 zł za otwarcie konta dla dziecka przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji. 

W ramach niniejszej promocji zdobyć można tylko jeden bonus 100 zł za konto dla dziecka (bez względu na to ile pociech posiadasz).


[Aktualizacja: jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to bank też wynagradza otwarcie konta dla nastolatków - do wzięcia czekają bony do Żabki o łącznej wartości 150 zł, a o szczegółach promocji piszę tutaj.]

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 520 zł).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 520 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Tak to wygląda na dziś. Jednak od 3.04.2024 r. mBank wprowadza nową taryfę prowizji i opłat. Prowadzenie konta i przelewy pozostaną za 0 zł - tak, jak wyżej opisuję. Wzrośnie jednak opłata miesięczna za kartę do konta (z 7 do 10 zł), ale takie same będą warunki jej uniknięcia. Jeśli zaś chodzi o bezpłatne wypłaty z bankomatów to będą one możliwe od kwoty min. 300 zł z bankomatów sieci PlanetCash oraz tych, które znajdują się w placówkach mBanku (przy wypłacie mniejszej kwoty bank doliczy 2,50 zł; za podjęcie gotówki z urządzeń innych sieci prowizja wyniesie 5 zł).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 520 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 6,5% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 5,3% lub 6,5% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 6,5% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 5,3% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 08.02.2024 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach lutego, w marcu, kwietniu i maju)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (5,3 lub 6,5% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia lutego miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec marca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia lutego. 

Czyli: stan aktywów na Moich celach na 29.02 = 300 zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.03 = 400 zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.03 = 399 zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)." 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 800 mln PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym III” lub eKonto możliwości w promocji „Bo mogę więcej III” [to promocja dla osób w wieku 18-24 lata - przyp. Mr. Złotówa]"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:
📝  Rozpiska promocji:

17 komentarzy:

 1. karencja 4 lata, 1 miesiąc i 7 dni (od 1 stycznia 2020 r do 8 lutego 2024 r)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1.01.2020 bez zmian. Zawsze z nadziejami sprawdzam i szybko gasną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo, miałam nadzieję na Millenium, Santander i właśnie mBank. Wszędzie to samo ...

   Usuń
 3. Czy można wszystko zrobić Blikiem i wyrabianie karty sobie darować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę musisz wyrobić ale zaraz po tym jak dostaniesz możesz z niej zrezygnować i ogarniać wszystko Blikiem.

   Usuń
  2. Czy jak dostanę już kartę to muszę ją aktywować i wtedy zrezygnować? czy od razu rezygnację bez aktywacji? bo tego nie rozumie. Czy można to zrobić w aplikacji czy trzeba na infolinii/na czacie?

   Usuń
 4. Jeszcze żeby dało się w tym banku przejść założenie na selfie...nagrywam tył dowodu, wysyłam i znowu każe wysłać a jak klikam wtedy wyślij to wywala wniosek do samego poczatku

  OdpowiedzUsuń
 5. Łukasz Moczulski12 lutego 2024 08:18

  Piszesz, ze posiadacze archiwalnych kredytów miga skorzystać ale widzę w historii swojego głównego banku, że kredyty spłacałem na rachunki techniczne które mają w numerze 1140 2004 (3 kredyty, 3 różne konta ale każde ma w środku taki numer) To jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale rachunek techniczny to ani ROR ani rachunek oszczędnościowy a przecież tylko tych dotyczy wykluczenie tymi numerami rozliczeniowymi.

   Usuń
  2. Łukasz Moczulski12 lutego 2024 14:10

   Tak faktycznie, już się upewniłem na chacie mbanku i przynajmniej wiem czy mi minęła karencja bo kiedyś miałem i normalny rachunek

   Usuń
 6. Czy doładowanie Revolut kartą jest bezpłatne? czy takie doładowanie pomoże spełnić warunki promocji i uniknąć miesięcznej opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 7. poproszę o tabelke <3 super robią robote te tabelki

  OdpowiedzUsuń
 8. jak sprawdzić oprocentowanie rachunku moje cele, czy się załapało na 6,5% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz mieć 100% pewności to zaloguj się do bankowości int. i zadaj pytanie na chacie, rozmowa na żywo z konsultantem, historia rozmowy będzie dostępna po zakończeniu rozmowy więc w razie problemów z naliczeniem oproc. będziesz miał podkładkę na reklamację.

   A tak na szybko - kolejnego dnia od założenia celu (1 dzień się "mieli" w ich systemie i sam jeszcze nic nie sprawdzisz) - będzie informacja w szczegółach celu pod znakiem "?" przy sformułowaniu: "oprocentowanie na [data założenia celu]", po najechaniu na "?" formułka: Oprocentowanie premium uzyskasz, gdy wpłacisz 100 zł więcej...", obok wyświetla się w pierwszym m-cu od założenia celu formułka 0,5% oprocentowanie Standard (od drugiego m-ca będzie tam widoczne oproc. 6,5%). Cel NIE ZAŁAPAŁ SIĘ na promocję, jeśli jego formułka to: 1.5% - oprocentowanie Premium. Lata praktyki, obserwacji i reklamacji w tych mbankowych Moich celach.

   Usuń
 9. Jak można zrezygnować z karty? właśnie ją dostałem i nie wiem czy mam ją aktywować w aplikacji czy od razu z niej zrezygnować-i jak? w aplikacji z poziomu karty jest blokada karty-czy trzeba na infolinii zgłosić rezygnację? robił już tak ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 10. Porażka z splikacja, nie wiem jak inni ale u mnie można płacić blikiem i jak są wpływy to jest ok, a jak robię przelew na inne konto to blokuje mi przelew i od razu aplikacje z informacją że rozlaczylm telefon, co jest bzdura totalna.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...