Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 100 zł za konto dla nastolatka (13-17 l.) w ING Banku Śląskim (+ 500 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.02.2024

Łatwa premia 100 zł za konto dla nastolatka (13-17 l.) w ING Banku Śląskim (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Oto najnowsza promocja konta w ING dla młodzieży.

100 zł na start za konto dla nastolatka
W prosty sposób do wzięcia jest premia pieniężna 100 zł. By jednak założyć konto dla dziecka, również rodzic musi posiadać (lub założyć) konto osobiste w ING dla siebie. Jego otwarcie też jest jednak premiowane.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w IG Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 500 zł za konto osobiste (dla osób pełnoletnich) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz omówienie kont z oferty ING. Poniżej skupiam się już na okazji do bankobrania dla nieletnich.

100 zł na start za konto dla nastolatka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czeka gwarantowana premia 100 zł, którą bank wypłaci na konto dziecka - będzie ją można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł na start" i uzyskać tytułową premię:
 • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
 • do 22.03.2024 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto z Lwem Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto z Lwem Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • najpóźniej do 2.04.2024 r. z konta rodzica (w ING) na konto dziecka przelej kwotę min. 100 zł.

I to już wszystko. Wypłata premii 100 zł (na konto dziecka) przewidziana jest do 16.04.2024 r. (do momentu otrzymania premii nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i konta dla rodzica).

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków Promocji (...)" 

Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. W przypadku wypłat Blikiem, bez prowizji można podejmować gotówkę z dowolnych bankomatów.

Czy opłaca się założyć konto dziecku? Tak, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z premią 500 zł za konto osobiste dla pełnoletnich.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czyli jak mam dwójkę dzieci (13 i 15 lat) to dostanę 2 x 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków Promocji (...)"

   Usuń
 2. Dziecku kartę do konta trzeba wyrobić?

  OdpowiedzUsuń
 3. uwaga z kontami dla dzieci, założyć oczywiście łatwo i nie ma problemu online, ale zamknąć często trzeba w oddziale i nagle przyjęcie dyspozycji zdalnej jest niemożliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak za dużo czy omyłkowo (myląc z własnym RORem np.) większą kwotę na to konto wpłacisz, to wypłacić z niego będzie można po uzyskaniu zgody Sądu Rodzinnego. Była osoba, która opisała na blogu Złotówy taką sytuację, więc uważajcie z wpłacaniem większych pieniędzy na konto dla małoletniego dziecka.

   Usuń
 4. Czy aktywowanie aplikacji i zamawianie karty jest konieczne?

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy karta dla dziecka jest bezpłatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego artykułu: "Konto z Lwem Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków)."

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...