Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile dla otwierających konto osobiste w Banku Pocztowym

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.02.2024

24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile dla otwierających konto osobiste w Banku Pocztowym

W tym banku okazje do bankobrania to rzadkość. 

Promocja "Bezcenne 24 tysiące punktów"
Teraz na otwierających konto osobiste w Pocztowym czeka nawet 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co przełoży się na nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pocztowym.]

Podczas gdy wiele banków za konto osobiste płaci więcej (można wszak uzyskać 600 zł od Santander Banku, 630 zł od BNP Paribas czy 650 zł od VeloBanku), to propozycja Banku Pocztowego wypada - co tu dużo mówić - blado (uwzględniając przy tym, że tu ani grosza premii pieniężnej, a jedynie punkty, dające co najwyżej bony na zakupy). Nawet ING Bank Śląski, który do niedawna proponował coś w okolicach 250-300 zł za konto osobiste, teraz przygotował premię 500 zł. Tu jednak trzeba wziąć pod uwagę, że lepszy rydz, bo jednak promocje w Pocztowym nie zdarzają się często.

Promocja "Bezcenne 24 tysiące punktów" 


Na wstępie krótkie wyjaśnienie dla osób, które po raz pierwszy stykają się z programem Bezcenne Chwile. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja "Bezcenne 24 tysiące punktów"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2024 r. nie posiada konta osobistego w Banku Pocztowym.

Nagroda. Na uczestników czekają nagrody w postaci 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile każda.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie 3 nagrody, co w sumie da nawet 24 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 12 000 nagród (po 8 000 punktów każda). W przypadku wyczerpania nagród, komunikat o tym ma się pojawić tutaj (gdzie ma się też pojawić informacja z 1-dniowym wyprzedzeniem o szacowanym wykorzystaniu limitu nagród).

Zasady promocji "Bezcenne 24 tysiące punktów"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć punkty w programie Bezcenne Chwile:

 • najpóźniej do 30.04.2024 r. (choć w praktyce warto zrobić to czym prędzej - jeszcze w lutym; nieco niżej wyjaśniam dlaczego) załóż konto w Banku Pocztowym wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard (z wyłączeniem karty Caritas);
 • wyraź zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji na adres e-mail;
 • zarejestruj kartę Banku Pocztowego w programie Bezcenne Chwile;
 • w lutym, marcu i kwietniu 2024 r.:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą (ważna uwaga: pod uwagę nie będą brane druga, ani kolejna transakcja w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym samym sklepie internetowym) oraz 
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (musi to być wpływ będący przelewem z innego banku; wyjątkiem może być wpływ wewnętrzny - a więc z rachunku w Banku Pocztowym - w przypadku wynagrodzenia).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (3 płatności + wpływ), otrzymasz 8 000 punktów. Z racji tego, że na spełnianie tych warunków wyznaczone są konkretne miesiące kalendarzowe, to czym później założysz konto, tym mniej nagród możesz zdobyć (abstrahując od limitu nagród) - np. w przypadku konta założonego w marcu (i rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile właśnie wtedy), do wzięcia pozostaną już tylko dwie nagrody (za marzec i kwiecień).

Punkty mają być naliczane w ciągu 30 dni roboczych (czyli w praktyce ok. 1,5 miesiąca kalendarzowego) po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu ich naliczenia - to będzie czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne.

Wykonując płatności na potrzeby promocji miej na uwadze, że pod uwagę będą brane tylko płatności w PLN z wyjątkiem:
"• wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
• operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
• transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

Konto w Porządku - prześwietlenie oferty Banku Pocztowego


Konto w Porządku to konto osobiste w Banku Pocztowym, którego główne cechy to:
 • 0 zł za prowadzenie konta bez konieczności spełnienia jakichkolwiek warunków;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/6,99 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 400 zł (łatwiej mają osoby do 25. roku życiu, bo wtedy obrót kartą w celu uniknięcia opłaty nie jest wymagany - karta jest za 0 zł bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w sieci Planet Cash i PKO BP; w przypadku wypłat z innych bankomatów: 1 zł (dla osób do 25. roku życia) lub 2 zł (klienci mający co najmniej 26 lat).

Regulamin promocji nie precyzuje sposobu otwarcia konta, więc można to zrobić zarówno w placówkach banku, jak i poprzez stronę banku.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Przydatne dokumenty:

296 komentarzy:

 1. Czyli potencjalnie jak 12.000 osób złoży wnioski w tej promocji jeszcze w lutym to każdy otrzyma po 8.000pkt i koniec, bo limit nagród się wyczerpał?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Punkty mają być naliczane w ciągu 30 dni roboczych po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania"

   Usuń
  2. Tak, taki scenariusz też jest możliwy xD

   Usuń
  3. W tej promocji nie chodzi o składanie wniosków, tylko o kolejność wypełnienia jej warunków, tj. płatności kartą oraz wpływy - przewidzieli pulę 12 tys. nagród aż do jej wyczerpania.

   Usuń
  4. No ok, w moim pytaniu zakładam uproszczenie, że jak 12.000 osób założy konto w lutym to i w lutym spełni warunki dla otrzymania 8.000 pkt. Zakładam inteligencję tych osób :)

   Usuń
  5. Nie jest to takie pewne, gdyż w wersji z kurierem umowa musi być najpierw przygotowana w banku (to min. 1 dzień) po czym odebrana przez kuriera, dostarczona do wnioskującego i później zwrócona do banku. Dopiero po zatwierdzeniu umowy w banku karta może być przez nich zamówiona, a następnie przesłana pocztą - to wszystko zajmie ok. 2 tygodni. Kolejny krok to rejestracja karty w programie BCh, a to zajmie do 5 dni roboczych - taki klimat :)

   Usuń
 2. Próg zwolnienia z opłaty za kartę został podniesiony o 100 zł, a żeby przytulić premię w BCh, to konto trzeba w praktyce utrzymywać aż 5 m-cy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wpływ na konto 1000 zł może pochodzić z mojego konta w innym banku? W regulaminie pojawia się zapis, że ten wpływ to np. wynagrodzenie czy też świadczenie emerytalno-rentowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być z innego banku

   Usuń
  2. Zapis w regulaminie brzmi: "wpływ środków w kwocie min. 1000 zł łącznie (...), np. wpływ wynagrodzenia, świadczenia emerytalno-rentowego, z wyłączeniem wpływów wewnętrznych, m.in. z lokat, kredytów, dopisanych odsetek, wpływów z innych rachunków prowadzonych przez Partnera (przy czym dopuszczalny jest wpływ wewnętrzny z wynagrodzenia, które jest otrzymywane przez Uczestnika od Partnera)"

   Przykład to - z naszego punktu widzenia - niepotrzebna wrzutka (acz bankom oczywiście na tym by zależało, bo taki klient "lepszy" - prędzej można mu zaproponować kredyt, a i szansa szybkiego odejścia takiego klienta jest mniejsza). Interesuje nas co dalej - nie może być przelew wewnętrzny (czyli z Pocztowego) za wyjątkiem przelewów z kont w Pocztowym, gdy tam rachunek ma np. pracodawca bądź świadczeniodawca. Innymi słowy: wpływ z własnego konta w innym banku też spełni warunki promocji.

   Usuń
  3. Rafał Armatys18 lutego 2024 13:30

   Ja i tata założyliśmy konta. Czy ja mogę wysłać z pocztowego do taty 1000? Zaliczy czy raczej wysyłać z innego banku? To samo nazwisko ale inne adresy

   Usuń
  4. Adres przy przelewie jest jedynie opcjonalny.

   Usuń
 4. Jak się otwiera i zamyka konto w pocztowym. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo kurier albo w oddziale ale mają ich chyba 11 w całej Polsce.

   Usuń
  2. przed chwilą otworzyłam zdalnie, jest pare banków do wyboru. Zamyka się w oddziale, ale szybko i bezproblemowo, zamykałam we wrześniu.

   Usuń
  3. Jak udało Ci się otworzyć zdalnie? U mnie po wpisaniu wszystkich danych każe mi wybrać placówkę pocztową

   Usuń
  4. A na poczcie stoi stolik, za którym siedzi pracownik z laptopem - bezcenne!

   Usuń
  5. U mnie wszystko bezproblemowo jak narazie. Potwierdzenie tozsamosci innym bankiem. Apka nieodstajaca od innych

   Usuń
  6. W apce brak możliwości podpięcia karty w Portfelu GPay oraz bezpośredniego przejścia do konta w BCh.

   Usuń
  7. No sporo więcej mają tych placówek stacjonarnych niż 11, warto sprawdzać zanim się coś napisze na oślep.
   https://www.pocztowy.pl/placowki-i-bankomaty?gl=1#mapa-placowek-i-bankomatow

   Usuń
  8. Czy placówka stacjonarna to oddział? Na każdej poczcie ktoś siedzi z laptopem i udziela pożyczek :)

   Usuń
  9. @Anonimowy 10 lutego 2024 11:42
   Nie wiem co chcesz osiągnąć poprzez tego typu komentarze. U mnie jest taka placówka (placówka banku a nie placówka partnerska) i to nie ma nic wspólnego z tym co tu insynuujesz. To zupełnie oddzielny twór i na innej ulicy. Próbujesz być zabawny ale ukazujesz tylko swoją ignorancję.
   Faktem jest to, że część placówek tego banku jest w tym samym miejscu gdzie znajduje się poczta. Faktem jest też to, że niektórzy do najbliższej placówki banku muszą udać się może i ponad 100 km (nie mierzyłem odległości)... Faktem jest jednak i to, że nie jeden bank działający w Polsce tak ma, że z roku na rok nawet w dużych miastach likwiduje swoje oddziały i powstaje problem dla wielu klientów tych banków. I faktem jest to, że te banki nawet swoje bankomaty likwidują. Jest wiele takich faktów... Równie dobrze można zacząć tu też bredzić o pogodzie. To też jeden z faktów.

   Nie lubię Pocztowego ale litości! Więcej sensu w tym co się pisze.

   I tak jeszcze coś od siebie; w swoim czasie korzystałem z ich aplikacji bankowej i ich aplikacja bije na głowę aplikację np. takiego Citi (w Bydgoszczy ma ładny budynek). Przynajmniej dla mnie.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 9 lutego 2024, 07:19 - z mapy zamieszczonej na podlinkowanej stronie wynika, że mają 18 oddziałów 😃

   Usuń
 5. Ostatnio jak była promocja próbowałem założyć konto. 3 wnioski przez internet, 4 telefony na infolinię, 3 wizyty w placówce i się nie udało. Bank okopany w zeszłym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 6. 2 pytania:

  1. Zgodnie z listą wykluczeń do transakcji kartą rozumiem, że zakup karty podarunkowej do allegro nie jest wliczany do spełnienia 3 płatności kartą?

  2. Czy transakcje kartą na 400 zł, aby uniknąć opłaty za kartę, mają wykluczenia MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2, Ponoć nie...

   Usuń
  2. 1. Ale czy za karty podarunkowe na Allegro da się płacić kartą?

   Usuń
  3. Kartę podarunkową allegro możesz kupić np. w. Carrefour lub w Empiku płacąc za nie kartą. To. Całkiem spoko sposób, gdy "musisz" wydać teraz, a nie masz takiej potrzeby.

   Usuń
  4. W empik.com nie można kupić karty do Allegro. W stacjonarnych Empikach ją sprzedają?

   Usuń
 7. „Limit nagród. Organizator promocji przygotował 12 000 nagród (po 8 000 punktów każda). W przypadku wyczerpania nagród, komunikat o tym ma się pojawić tutaj (gdzie ma się też pojawić informacja z 1-dniowym wyprzedzeniem o szacowanym wykorzystaniu limitu nagród).”

  Czyli nawet nie kolejność złożenia wniosków o konto, czy też samo założenie konta, tylko szybkość robienia comiesięcznych zakupów decyduje o zdobyciu punktów? Niezły przekręt! Jeżeli tak jest rzeczywiście, to jest to najgłupsza promocja jaką oglądają moje oczy w całej historii promocji bankowych z jakimi mam do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niszowy bank, mało klientów, większość i tak nic nie wie o tej promocji... a bankobrańców nie ma aż tylu żeby wyczerpać limit w jeden miesiąc

   Usuń
  2. Bywało już znacznie zabawniej :)
   https://www.bankobranie.pl/2016/08/bz-wbk-ponownie-nagradza-klientow-innych-bankow-za-wyplaty-z-bankomatow.html

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  4. @Anonimowy 5 lutego 2024 17:18
   Nie mam pewności czy o tym samym mówimy. Chodzi o to, że czas rejestracji tu nie jest najważniejszy bo i tak w każdym miesiącu będzie trzeba - i to najlepiej zaraz po północy w pierwszym dniu miesiąca - szybko robić zakupy żeby załapać się na bonus.
   Totalna głupota i poniżające potraktowanie przez bank każdego swojego klienta.
   [nieodpowiednia treść usunięta - edyt. Mr. Złotówa]

   W normalnych promocjach - i to nawet banków zupełnie niszowych o których na tym blogu nie ma mowy (np. teraz jest taka promocja gdzie jest 300 zł w bonach do wzięcia), to kolejność rejestracji decyduje o możliwości zdobycia nagród. Są oczywiście warunki które trzeba spełnić ale bez tego wyścigu gdzie tylko pierwsi się łapią bo każdy do końca promocji może się zarejestrować i choćby w jednym okresie spełnić warunki jako pierwszy, tym samym pozbawiając nagrody tego który się pierwszy zarejestrował, w każdym miesiącu spełniał warunki ale i tak nic nie dostał.

   @Anonimowy 5 lutego 2024 17:19
   To była bardzo dobra promocja. Przecież nam chodzi o to co banki nam oferują a nie odwrotnie. Tak więc to była bardzo prokliencka promocja i nie ma żadnego porównania z tym co tu odprawia Pocztowy.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 6 lutego 2024 19:11
   MasterCard w tej promocji oferuje pulę 12 tys. nagród aż do jej wyczerpania. Jednocześnie w § 3. Ust. 5. regulaminu jest zapis o tym, że każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 nagrody, ale tylko po jednej w każdym z trzech miesięcznych okresów - jasno i klarownie, czyż nie?

   Usuń
  6. @Anonimowy 6 lutego 2024 19:13
   Czyli dalej nic nie rozumiesz.
   Proponuję zatem przeczytaj sobie chociaż komentarz kogoś innego niż moje, tj. komentarz @Anonimowy 6 lutego 2024 14:16 a może to okazać się bardzo pomocnym w zrozumieniu w czym rzecz.

   Usuń
 8. No tak potwierdzam negatywne opinie, dzisiaj konto założone w placówce i nie mogę zalogować się do bankowości internetowej internetowejiodstępuję od

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpić od umowy można w ciągu 14 dni, ale tylko w przypadku gdy została podpisana zdalnie - taki klimat :)

   Usuń
  2. Trzeba zadzwonic o jednorazowe hasło logowania i wtedy idzie

   Usuń
 9. Złotówa, wg regulaminu można też wziąć kartę wirtualną za 4,99 zł. Nie wiem jak ona działa, czy da się płacić w sklepach stacjonarnych, ale jest tańsza niż 6,99 zł za plastik. Może by to uwzględnić w opisie promocji? No i oby nie było problemu z jej rejestracją do BCh...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróżę problemy. To Pocztowy.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem do promki można przystąpić nawet z kartą biometryczną 😃

   Usuń
  3. Niestety z tej opłaty za kartę mobilną zwalnia obrót w wysokości 400 ziko jak za plastik, ale płatności zdalne, jak np. za rachunki w PayAppka, odpadają - minus ujemny 😬

   Usuń
 10. Czy zakupy zrobione kartą jednego dnia, np. 1x w Lidlu, 1x w Biedronce, 1x za paliwo spełniają warunki tych 3 transakcji w m-cu czy trzeba je rozbić na 3 różne dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być 3 różne miejsce w 1 dzień albo 1 miejsce ale w 3 różne dni. Tak to rozumiem.

   Usuń
  2. Cytat z regulaminu: "drugiej oraz kolejnej transakcji dokonanej w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym samym sklepie internetowym (uwzględniana jest
   tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie)"

   Usuń
 11. Maksymalne terminy wypłat punktów:
  do 12.04.2024 za 02.2024,
  do 15.05.2024 za 03.2024,
  do 14.06.2024 za 04.2024
  Długo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednakże nie ma jakiejkolwiek gwarancji, że pula nagród nie zostanie wyczerpana już w lutym 😋

   Usuń
  2. W marcu jest 21 dni roboczych, a 9. dzień roboczy w kwietniu to 11. w czwartek - czyli jeśli ta premia za luty ma się pojawić najpóźniej w piątek 12. kwietnia, to do tego czasu należy zrobić obrót kartą na 2 * 400 zł lub ponieść koszty za opłaty w wysokości 2 * 6,99 zł 😳

   Do tego dochodzi co najmniej m-c na zamykanie konta, a ostatnim razem zamykali mi je aż 7 tygodni - taki klimat 😋

   Usuń
 12. Czyli rozumiem, że trzeba dokonać płatności w 3 różnych dniach, czy tylko u trzech różnych sprzedawców? Czy można np trzy razy w jednym dniu - raz Biedronka, raz Lidl, raz stacja paliw? Jak rozumiecie ten zapis?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Pod uwagę nie będą brane druga, ani kolejna transakcja w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym samym sklepie internetowym"

   Usuń
  2. Cóż, trzeba przyjąć scenariusz negatywny (lepiej tak niż się z nimi boksować, jak nie umieją napisać porządnie regulaminu) i robić po jednej transakcji dziennie

   Usuń
 13. Gdzie w tym wniosku jest możliwość założenia konta przelewem z innego banku? Ja mam tylko wybór placówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żona miała ale nie przeszła weryfikacji!!!! Ja składałem wniosek i nie miałem takiej opcji bo do wyboru był tylko kurier albo placówka. Bank porażka.

   Usuń
  2. Dobre pytanie. Podobnie: w którym miejscu należy wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji na adres e-mail?

   Usuń
  3. Wybór metody podpisania umowy to ostatni krok we wniosku.

   Usuń
  4. "w którym miejscu należy wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji na adres e-mail?" - było to we wniosku, ale ponoć można potem w e-bankowości

   Usuń
  5. Wybór metody jest na ostatnim etapie składania wniosku - kurier, placówka lub online, ale ostatnia opcja nie pojawia się u każdego (nie wiedzieć czemu).

   Usuń
 14. Wybrałam weryfikację przez logowanie do Millennium. Wniosek odrzucony bo rzekomo weryfikacja negatywna. Do banki taki bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak zgodności adresu jest najczęstszym powodem - taki klimat :)

   Usuń
  2. Ja także brałem milenium i bez problemu

   Usuń
  3. Ja również wybrałem werifikację moimi danymi z Millennium i nie zadziałało 😳

   Usuń
  4. ja też w Millenium i poszła bardzo szybko

   Usuń
 15. Czy można wziąć zwykłą kartę i wirtualną i na obydwie dostać punkty?W BNP PARIBAS kilka miesięcy temu tak było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin w § 3. Ust. 5. temu przeczy 😳

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem: "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie
   3 (trzy) Nagrody, po 8.000 (słownie: osiem tysięcy) Punktów każda".

   Usuń
  3. Regulamin w § 3. Ust. 5.
   "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie jedną Nagrodę w jednym Okresie, nawet jeżeli spełniłby kryteria otrzymania Nagrody więcej razy"

   Usuń
  4. Złotówa, czyli warto przystępować nawet z trzema kartami?

   Usuń
  5. Anonimowy6 lutego 2024 21:26
   Spróbuj, napisz później czy się udało.

   Usuń
  6. Z powyższego wpisu Złotówy wnioskuję, że raczej powinno zadziałać.

   Usuń
  7. Cytat z regulaminu § 3 ust. 5: "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie jedną Nagrodę w jednym Okresie, nawet jeżeli spełniłby kryteria otrzymania Nagrody więcej razy" - to chyba dość jasno jest to wyłożone 😋

   Usuń
  8. Padło pytanie czy można przystąpić do programu z kartami plastikową oraz mobilną i otrzymać po 8k punktów na każdą z nich, czy tak?

   Usuń
  9. Tak. No i przecież Złotówa odpowiedział, że zgodnie z regulaminem jeden uczestnik może otrzymać maksymalnie 3 nagrody, czyż nie?

   Usuń
  10. "JEDEN Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie JEDNĄ Nagrodę w JEDNYM Okresie, nawet jeżeli spełniłby kryteria otrzymania Nagrody więcej razy"
   - więc mając 3 karty i spełniając w lutym warunki każdą kartą i tak podlegacie pod warunek JEDEN uczestnik=1 nagroda w 1 okresie. Jak można odebrać w takiej sytuacji aż 3 nagrody. Jeden uczestnik może wziąć za luty jedną nagrodę NAWET JEŚLI SPEŁNIAŁBY KRYTERIA WIĘCEJ RAZY (a spełniłbyś mając 3 karty jednocześnie).

   Usuń
  11. Być może mieli na myśli jedną premię miesięcznie na każdą zarejestrowaną kartę w programie BCh?

   Usuń
  12. Dokładnie, tak jak w promce z kartami Paribas.

   Usuń
  13. Czyli można czy nie, bo powyższe opinie są ze sobą sprzeczne?

   Usuń
  14. Nie można albo można.
   Inaczej mówiąc, tak jak w wielu innych promocjach, dopóki sam nie spróbujesz to się nie dowiesz. Nikt tego za ciebie nie zrobi. Bo i po co?

   Usuń
  15. Można dostać 3 x 8000 pkt. Tylko z 1 kartą, przez 3 kolejne m-ce, w każdym po max. 8000 pkt.

   Usuń
 16. Czy za 1. niepełny m-c jest pobierana opłata za kartę w przypadku braku obrotu na 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć, ale w większości banków nie pobierają.

   Usuń
  2. Podbijam pytanie.

   Usuń
  3. A kto to wie? W regulaminie nie ma o tym informacji.

   Usuń
  4. za pierwszy miesiąc wydania karty opłata nie jest pobierana

   Usuń
  5. @Anonimowy, 13 lutego 2024, 13:54 - bazujesz na własnym doświadczeniu?

   Usuń
  6. Na infolinii powiedziano mi, że w pierwszym miesiącu karta jest bez opłat.

   Usuń
  7. Ciekawe czy pobierają opłatę za niepełny ostatni m-c już po jej zamknięciu.

   Usuń
 17. Wysyłka karty odbywa się pocztą dopiero po podpisaniu i zatwierdzeniu umowy czy dostarcza ją od razu kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wersji z kurierem umowa musi być najpierw przygotowana w banku (to min. 1 dzień) po czym odebrana przez kuriera, dostarczona do wnioskującego i później zwrócona do banku. Dopiero po zatwierdzeniu umowy w banku karta może być zamówiona, a następnie przesłana pocztą - to wszystko zajmie ok. 2 tygodni zanim będzie można nią płacić 😬

   Usuń
 18. Sporo niepewnych w tej promocji. Limit nagród może się wyczerpać i w lutym; jak już wypłacą pkty to znowu ilość tej samej nagrody w BCh limitowana; ryzyko podrożenia nagród w BCh; ryzyko wyczerpania się nagród preferowanego typu lub nawet ich nieudostępniania przez BCh (np. do Circle K); konieczność obrotu kartą na 400 zł nawet w m-cu wypłaty 3 nagrody tj. w okresie 01-14.06.2024 a kto wie, czy i nie trzeba obrotu będzie robić w 07.2024 bo to będzie czas zamykania karty. Ciekawe, czy da się u nich kartę zamknąć od ręki lub co robią, jak klient ją zastrzeże 14.06.2024 - przysyłają sami kolejną, pobierają/nie pobierają opłaty od karty zastrzeżonej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jakikolwiek bank, który pobiera opłaty za zamknięte karty?

   Usuń
  2. Zamykają kartę po 30 dniach i trzeba pilnować spełnienia warunków, by nie pobrali opłaty za ostatni m-c.

   Usuń
  3. Kartę można zamknąć na tzw. click w bankowości elektronicznej.

   Usuń
  4. Czyli nie trzeba czekać aż 30 dni?

   Usuń
  5. Można zamknąć kartę na click? To super. Tylko co dzieje się po tym clicku - 1) zamyka się już dziś i nie pobierają od dziś wzwyż opłat za kartę; 2) zastrzega się dziś a zamyka po 30 dniach?
   Bo jeśli 2) opcja to przykładowo zamykasz sobie 13.02.2024 kartę na click, ale jak nie zrobiłeś obrotu na 400 zł od 01.02.2024 do 13.02.2024 to w 03.2024 pobiorą sobie opłatę za brak obrotu. Tak to jest z tym zamykaniem kart, trzeba zrobić to z głową, przewidzieć pewne rzeczy.

   Usuń
  6. w pocztowym uwaga - automatycznie usuwa kartę z BCH przy zamknięciu karty w banku, kilka dni po kliknięciu zastrzeżenia nie można się nawet zalogować do BCH

   Usuń
  7. w regulaminie znajduje się zapis: "13. b. W wypadku zamknięcia Rachunku uczestnika przez samego uczestnika lub przez jego Instytucję Finansową z jakiejkolwiek przyczyny, uczestnik otrzymuje powiadomienie o konieczności wymiany pozostałych Punktów/realizacji Oferty Specjalnej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania powiadomienia przez uczestnika. Po upływie tego terminu wymiana zgromadzonych Punktów/ realizacja Ofert Specjalnych nie będzie możliwa, a udział uczestnika w Programie zostanie zakończony"; powołując się na ten zapis odzyskałam punkty - po złożeniu reklamacji punkty z zamkniętej karty zostały dopisane do innej karty w BCh wskazanej przeze mnie

   Usuń
  8. Na tym samym koncie w BCh mam karty Alior, Paribas oraz Pocztowego - litości, zamknięcie jednej z nich nie blokuje dostępu do konta!

   Usuń
  9. Zamknięcie karty zarejestrowanej na koncie BCh absolutnie nie blokuje dostępu do tego konta - czy to celowe wprowadzanie w błąd?

   Usuń
 19. Zrobiłem konto, podpisałem umowę zdalnie i nie mam informacji o tym, jakie dane ma moja karta debetowa albo kiedy przyjdzie. Jedyna informacja o karcie jest w Umowie Ramowej: "Wnioskuję o wydanie karty z logo Poczty Polskiej: TAK". Czy mam możliwość gdzieś sprawdzić informacje o tej karcie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Po rejestracji karty w programie BCh z poziomu bankowości poprzez ichni Market Cyfrowy natychmiast otrzymałem potwierdzenie rejestracji na e-mail powiązany z moim kontem.

  Jednak po zalogowaniu się na konto BCh tym samym adresem e-mail karty nie widać. Gdy próbuję się zalogować do konta BCh numerem karty, pojawia się następująca wiadomość:

  "Po przejściu rejestracji, Twój bank potrzebuje do 5 dni roboczych na dokończenie procesu rejestracji. Po tym okresie będziesz mieć możliwość poprawnego logowania i korzystania z programu' - czy to trwa aż tyle czasu?

  Czyżby do chwili wyświetlenia karty na koncie BCh nie jest ona jest w pełni zarejestrowana?

  OdpowiedzUsuń
 21. Słaba promocja! Wyjątkowo słaba! Swoją drogą można później zrezygnować z karty i mieć to konto bez karty? Wtedy nie będzie żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej to sprawdź zanim zrezygnujesz z karty. Bodaj niedawno było tak, że bez karty konto było płatne więcej niż opłata za kartę bez robienia wymaganych płatności.

   Usuń
  2. Prowadzenie Konta w Porządku 0 zł bezwarunkowo (źródło https://www.pocztowy.pl/indywidualni/konta-osobiste/konto-w-porzadku)
   czyli po spełnieniu warunków dla otrzymania punktów w BCh zamykasz kartę

   Usuń
  3. Kiedy tak było?

   Usuń
  4. Moim zdaniem ta promka jest całkiem w porzo:
   - karencja niemal nie istnieje
   - zakup np. trzech bułek w lutym daje 100 zł w bonach do wybranych sklepów 😃

   Zakładając nawet najmniej optymistyczny scenariusz, tzn. wyczerpanie całej puli premii już w lutym, przy braku obrotu zwalniającego z opłaty za kartę ma się 2 * 4,99 zł z kartą mobilną w plecy ---> 90,02 zł na rękę.

   Żeby uzyskać taki wynik np. w tej rzekomo 'kultowej' promce z 10-procentowymi zwrotami w Velo trzeba obrócić kartą aż 900 zł!

   Usuń
  5. Na pewno tak było jeszcze w sierpniu 2022 r. że konto było bezpłatne ale z kartą debetową. Jak nie było karty to pobierali 8 zł bez grosza.

   Mam z tym „bankiem” niemiłe doświadczenia. Chamstwo z jakim się spotkałem w Poznaniu i to ze strony najbardziej doświadczonego ich pracownika (chwalił się że pracuje już 15 lat) przebija chamstwo pracownicy w jednym z oddziałów BNP Paribas. Potem dostałem z pocztowego na piśmie oficjalne przeprosiny w odpowiedzi na reklamację i potwierdzenie że mogłem zgodnie z regulaminem zamknąć konto w trybie natychmiastowym na miejscu. Tylko co z tego skoro dopiero ponad dwa miesiące później to stało się faktem.

   Szczerze? Szczęścia życzę tym wszystkim zakładającym tam konta. I to dużo tego szczęścia przy tych warunkach w tej promocji. 🤣

   Usuń
  6. Ja zamierzam wykonać 3 płatności w lutym, przytulić premię, zamknąć kartę i złożyć dyspozycję zamknięcia konta. To chyba dość dobry plan, czyż nie?

   Usuń
  7. W ostatniej promce Parobasa z punktami BCh wymagano obrotu kartą aż na 1k dla premii w punktach, które można zamienić na jedynie 200 ziko!

   Usuń
  8. Tylko o małej różnicy nie wspominasz. Tu promocja dla nowych, a w BNP Paribas także dla obecnych.

   Usuń
  9. @Anonimowy 8 lutego 2024 21:14
   Gwarantowane „200 ziko”! A tu masz kiełbasopodobny produkt którego przy większej liczbie zainteresowanych wielu nawet nie powącha. Oczywiście będą musieli na to coś wydać minimum jakieś 1200 złotych w najlepszym razie (czytaj w komentarzach o problemach z zamknięciem konta), bo przecież inne koszty też trzeba liczyć. No, chyba że ktoś czasu nie liczy bo ma gwarancję życia bez końca, a przecież są jeszcze takie koszty jak prąd, zużycie sprzętu… inne okazje które przez to coś zostaną zablokowane…

   Usuń
  10. No właśnie, obrotu na 1000 zł wymaganego do uzyskania bonów o wartości 200 zł nijak nie da się przyrównać do zakupu np. trzech bułek wymaganego do uzyskania bonów o wartości 100 zł - kompletnie inna liga!

   Usuń
  11. 1000zł wydane a bonów na dwie stówy jakoś nie widać... BNP Paribas

   Usuń
  12. Jaki sens zakładać konto tylko dla premii za jeden miesiąc? Nie rozumie

   Usuń
  13. Ja również zakładam zabawę tylko w lutym, ale jeśli pula nie zostanie wyczerpana, to przedłużenie jest oczywiście opcjonalnie możliwe :)

   Usuń
  14. @Anonimowy, 9 lutego 2024, 17:27
   W promce "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas" karty uczestników nie mogły być zarejestrowane przed 15. stycznia w programie BCh - być może to jest problemem?

   Ja dostałem dwie premie na karty (plastikową + mobilną) już 25. stycznia czyli po niecałym tygodniu od dnia rozliczenia ostatnirj płatności z 19. stycznia 😃

   Usuń
  15. W velo można nawet kredyt blikiem spłacić w innym banku jak Santander lub Paribas i zaliczają jako płatność

   Usuń
 22. Oby się Pocztowy nie przymierzał do otwierania konta na selfie w przyszłych edycjach, to dopiero byłoby zabawne. Nie udaje ci się założyć konta na selfie, idziesz na Pocztę dokończyć wniosek, mówisz że zakładałeś konto na selfie a Pani na Poczcie - "Na jakie selfi? A co to?".

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak ktos mial juz konto w tym banku to prawdopodobnie nie ma opcji otwarcia przez internet i kuriera tylko w placowce banku na poczcie,mnie zajelo to okolo 5 minut. Ile czeka sie na karte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem konta i w pocztowym i w enwelo. Poszedłem na pocztę dokończyć wniosek ale miną pani w okienku była przerażająca i sugestia żebym poszedł do placówki banku, bo u niej to napewno zajmie więcej czsu. Poszedłem do banku i rzeczywiście podpisanie to 5 minut. Dowiedziałem się, że pani jeszcze musi zweryfikować moje dane z wniosku internetowego, bo bank miał już moje dane i różnią się z tymi z wniosku.

   Usuń
  2. Na plastikową do dwóch tygodni, a wirtualna pojawia się już po chwili od zawnioskowania.

   Usuń
  3. Plastikową otrzymałem po tygodniu od wniosku

   Usuń
  4. miałam konto w Pocztowym, zamknęłam we wrześniu 2023, teraz udało się otworzyć przez Millenium. Dziś przyszła karta, czyi po tygodniu, Wcześniej dodałam ja w aplikacji a dziś dokończyłam na BCH i mogę już działać.

   Usuń
  5. Szczerze Cię podziwiam, Kasiu.
   Ania.

   Usuń
 24. Płacił już ktoś kartą wirtualną w sklepie stacjonarnym? Nie ma z tym problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnych problemów, przetestowana w kilku miejscach

   Usuń
 25. Podobno rozliczanie płatności kartą trwa u nich aż 5 dni roboczych 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej tak właśnie jest. Miałem wprawdzie EnveloKonto - a to przecież też Pocztowy - i tam tak długo to trwało. Z tego powodu dochodzi do sytuacji, gdzie przy płatnościach kartą powstaje niedozwolone zadłużenie w koncie a to z kolei może wiązać się - w zależności od banku - z wypowiedzeniem umowy prowadzenia konta przez bank, zastrzeżeniem karty przez bank, odmową wydania kolejnej karty, dodatkowymi odsetkami (które mogą być wysokie) za powstanie ujemnego salda gdy nie był przyznany limit na koncie lub za przekroczenie przyznanego limitu... i choćby sytuacją gdzie trzeba pozostawić zakupy w sklepie (gorzej będzie np. w restauracji po zjedzeniu posiłku).
   Przy EnveloKoncie miałem taką sytuację gdzie powstało niedozwolone zadłużenie właśnie z powodu bardzo długiego czasu rozliczania wcześniej dokonanych płatności. Chyba w przypadku każdego banku można w określony sposób działając doprowadzić celowo do powstania zadłużenia, jednak w przypadku Pocztowego można 9bazuję na wcześniejszym doświadczeniu) to zrobić zupełnie nieświadomie. I to nie jest jedyny taki bank. Całkiem niedawno miałem taką sytuację w VeloBanku (to był dla mnie kolejny sygnał że po przejęciu Getin Banku jakość usług w tym nowym tworze niestety uległa pogorszeniu).

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam, to jest to 5 dni kalendarzowych. Tak czy owak bardzo długo.

   Usuń
  3. Dokładnie tydzień temu zatankowałem na bezobsługowej stacji Auchan za 205 zł. Zablokowano mi 250 zł (tyle wybralem na automacie) oraz 205 zł (tyle faktycznie zapłaciłem). Po kilku dniach zdjeto blokadę na 250 zł i zaksiegowano 205 zł ale została blokada na 205 zł i wciąż jest. Masakra.

   Usuń
  4. @Anonimowy 14 lutego 2024 08:52
   No to faktycznie masakra. Dlatego niestety Pocztowym nie zawracam sobie już głowy. Wystarczą mi doświadczenia z przeszłości. To nie jest żaden bank. I nie ważne co tam figuruje w nazwie. Papier wszystko może przyjąć.
   Oby tylko to o czym piszesz zakończyło się szczęśliwie.

   Usuń
  5. W poniedziałek robiłem transakcję, dziś została zaksięgowana

   Usuń
  6. Czyli jedynie 2 dni robocze - dość przyzwoicie 😃

   Usuń
  7. Potwierdzam: wszystkie 3 płatności zostały u mnie rozliczone w 2 dni robocze.

   Usuń
  8. A na koncie BCh te transakcje pojawiają się już kolejnego dnia roboczego!

   Usuń
 26. W aplikacji Banku Pocztowego nie ma przycisku skopiowania numeru konta. Zgłosiłem, żeby dodali. Pozgłaszajcie też od siebie, żeby wiedzieli, że dużo osób tego oczekuje (chyba, że ktoś woli przepisywać ręcznie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda: po kliknięciu na "Konto w Porządku" pojawia się jego numer i przycisk do skopiowania tego numeru 😋

   Usuń
  2. To na androidzie? W aplikacji na iOS nie ma przycisku kopiowania.

   Usuń
  3. Czy zgłoszenia można dokonywać poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej?

   Usuń
  4. Ja zrobiłem to przez chat na stronie internetowej banku.

   Usuń
  5. na Androidzie można kopiować ale jest inny bug. Kopiuje ze spacjami a jak wklejasz jako nowy przelew w ich aplikacji to liczy te spacje jako znaki i wkleja niepełny numer konta.

   Usuń
  6. Android 9: Pulpit ---> Konto w Porząsiu, ---> "click" po czym po prawej stronie numeru konta pojawia ikona kopiowania ---> "click" ... i mamy skopiowany nr konta bez spacji - BINGO !!

   Usuń
 27. Interesował się może ktoś z Was ubezpieczeniem zakupów internetowych do karty w BC?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy wpływem może być przelew Blik na numer telefonu skojarzony z kontem?

  OdpowiedzUsuń
 29. Jak mam zarejestrować się w programie bezcenne chwile?
  Żeby to zrobić muszę odwiedzić placówkę banku czyli pocztę? Bo tam mi pokazuje gdy chce zarestrowac kartę w programie.
  Jest jakiś inny sposób, którego nie ogarniam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Market cyfrowy w aplikacji a potem poczekac ze 2-3 dni i zalogowac sie w swoim koncie bchw

   Usuń
 30. Zarejestrowałam kartę przez stronę banku, ale nie mogę się na nią zalogować w bezcennych chwilach. Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj znowu za 2-3 dni i poczytaj komentarze wyżej

   Usuń
  2. zaczekać 5 dni

   Usuń
  3. Na konto BCh można się zalogować i uaktywnić kartę już następnego dnia roboczego po przystąpieniu do programu we wniosku bądź poprzez tzw. Cyfrowy Market w bankowości elektronicznej.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Wklep w googla "bezcenne chwile " i tam kliknij rejestracja

   Usuń
 31. Czy komuś się udało zarejestrować kartę w BCh? Mam złożony wniosek, widnieje jak zakończony w aplikacji, powiadomienie na maila przyszło, ale karty w profilu dalej nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrz komentarze wyżej

   Usuń
  2. Karta była rejestrowana tydzień temu, więc nie sądzę że by to miało pomóc

   Usuń
  3. Trzeba sobie dodac karte recznie do swojego konta w bchw na ich stronie, sama sie nie pojawi

   Usuń
  4. Aktywuj kartą na tej stronie:
   https://bezcennechwile.mastercard.pl/stare-logowanie

   Usuń
 32. Chcąc wymienić punkty na bony do sklepów Carrefour okazuje się, że z tego samego konta w BCh można to zrobić dla maks. 4 bonów do sklepów Carrefour o wartości 4 x 50 zł - jeśli bym z tego skorzystał, to kiedy ponownie będę mógł ponownie wymienić punkty z tego samego konta na bony w tej sieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za miesiąc od wzięcia pierwszych czterech bonów

   Usuń
  2. Dzięki. Na Ciebie zawsze można liczyć 🌷

   Usuń
 33. Po aktywacji nowej karty pierwszą transakcję trzeba wykonać z użyciem PINu. Jeśli podepnę plastik do GPay to potwierdzanie odbywa się PINem telefonu, czy mogę tak od razu płacić czy jednak pierwszą transakcję muszę zapłacić fizyczną kartą, żeby ją potwierdzić PINem karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności do kwoty 100 zł można robić bez podania PIN.

   Usuń
  2. Chodzi o pierwszą płatność po aktywacji nowej karty. Z kartą przyszła informacja, że pierwsza transakcja musi być wykonana z użyciem PINu (tak jest we wszystkich bankach). Jeśli karta została podpięta do GPay to potwierdzenie PINem telefonu wystarczy czy do pierwszej płatności i tak będzie potrzebny PIN karty?

   Usuń
  3. U mnie nie trzeba było pinu przy pierwszej płatnosci kartą podpiętą do telefonu.

   Usuń
  4. Kartą mobilna podpięta do telefonu?

   Usuń
  5. Anonimowy 19.01 piszesz o karcie fizycznej czy wirtualnej? Myślę, że przy karcie mobilnej warunek potwierdzenia PINem pierwszej transakcji może nie być wymagany, bo taka karta raczej nie ma szansy zginąć po drodze w przeciwieństwie do karty fizycznej, która jest wysyłana pocztą i może nie dotrzeć do adresata, dlatego pewnie to dodatkowe zabezpieczenie w przypadku plastiku - wymóg potwierdzenia PINem. Ja podpięłam do GPay kartę fizyczną i o nią pytam, czy przy pierwszej płatności będzie wymagany PIN?

   Usuń
  6. Bez uprzedniego nadania PIN karty nie można dodać do Portfela GPay.

   Usuń
  7. Dziękuję.

   Usuń
  8. Koniec końców pierwszą płatność wykonałam używając karty fizycznie (co oczywiście wymaga potwierdzenia PINem) tak że nie wiem czy pierwsza płatność wykonana plastikiem podpiętym do telefonu też musiałaby zostać potwierdzona PINem.

   Usuń
 34. z czego może wynikać problem z rejestracją karty w programie bezcenne chwile? na pewno mam mastercard i nie caritas tylko tą ekologiczną. jestem już po jej aktywowaniu i po pierwszych płatnościach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki konkretnie masz problem? Jak napisano wyżej, rejestrujesz ją w Markecie Cyfrowym do BChw, czekasz !!parę dni!!, aż bank ją zarejestruje i dodajesz kartę do swojego konta na stronie BChw (Rejestracja).

   Usuń
  2. Dzięki za podpowiedź. Próbowałem rejestrować ją od razu na BCh i nie szło. Teraz już jest ok.

   Usuń
 35. Czy komuś przyznali już te punkty?

  OdpowiedzUsuń
 36. Macie już choć 1 pkt? To można kupić voucher do Wolt o wartości 10 zł. Logujemy się na konto i przechodzimy na sam dół strony do sekcji "Strefa Promocji" i...jemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty za transakcje są, punktów promocyjnych brak. Transakcja pierwsza z 9 lutego

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Punkty mają być naliczane w ciągu 30 dni roboczych (czyli w praktyce ok. 1,5 miesiąca kalendarzowego) po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania"

   Usuń
  3. Czyli czekamy jeszcze do połowy kwietnia?

   Usuń
 37. Zasypali mnie mailami a promka zablokowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz zablokowaną możliwość wykonywania płatności?

   Usuń
  2. Promka jest zablokowana? Co to zdradza?

   Usuń
 38. Wie ktoś czy do chwili otrzymania premii trzeba mieć aktywną kartę?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy płatność za zakupy z allegro pay wlicza się do promocji?
  Bo na raiffaisen niestety się nie wliczalo, nie wiedziałam i dostałam 200 zł mniej zwrotu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z relacji Czytelników wynika, że Allegro Pay ma kod MCC 6012, czyli niestety z listy wykluczonych (którą cytuję w powyższym wpisie).

   Usuń
  2. A za Mobilet przejdzie płatność do promocji?

   Usuń
 40. Moich płatności z 26 lutego nie widać jeszcze w Bezcennych Chwilach, mam nadzieję że prawidłowo wszystko rozliczą.

  OdpowiedzUsuń
 41. Właśnie dostałem 8000pkt. A jak Uu Was??

  OdpowiedzUsuń
 42. transakcja wykonana w dwóch różnych dniach i oczywiście w rożnych sklepach.
  Ale księgowanie w tym samym dniu. Czy to spełnia warunki promocji? Co jest uwzględnione transakcja czy księgowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem regulamin. Jest transakcja. W razie czego reklamacja, gdyby coś było nie tak

   Usuń
 43. Jest 8 tysiaków, szybciutko zapisali :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie mi też wskoczyły punkty, więc zdecydowanie szybciej niż mówi regulamin

   Usuń
  2. Dziękuję za informację. Punkty sa na koncie.

   Usuń
 44. Czy jest jakiś punkt w regulaminie, który mówi, że liczy się data data księgowania, a nie data płatności? Zrobiłem 3 płatności kartą: 27, 28 i 29 lutego z czego tylko jedna zaksięgowała się w lutym, pozostałe już w marcu. Czy reklamacja ma sens w takim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być ok, ale reklamacja to dopiero po terminie "wypłaty" punktów, czyli po 30 dniach roboczych od końca lutego

   Usuń
 45. U Was też jest taki numer przy nagrodzie? Bezcenne 24 tysiące punktów [35] czy każdy ma inny numer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam 35.

   Usuń
  2. Nazwa promocji to "Bezcenne 24 tysiące punktów" - czyżbyś sugerował, że dostałeś 24 tys. punktów?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...