Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: "50 zł za 200 zł"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.02.2024

Promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: "50 zł za 200 zł"

Zaproszeni klienci banku z lwem załapać się mogą na bardzo łatwy bonus.

Promocja "50 zł za 200 zł"
Do wzięcia czeka 50 zł. Co trzeba zrobić? Niewiele, bo właściwie wystarczy wykonać zaledwie jeden przelew na konto oszczędnościowe w ING oraz wyrazić zgodę na jedną z (bezpłatnych) usług.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING, to możesz sobie otworzyć drogę do podobnych okazji do bankobrania w przyszłości - przypomnę, że na start do zgarnięcia jest gwarantowana premia 500 zł za otwarcie konta osobistego. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa i warunki promocji, rozpiskę w formie pdf oraz prześwietlenie konta z oferty ING, a poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości.

Promocja "50 zł za 200 zł"


Dla kogo promocja?
 Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która otrzyma od ING propozycję skorzystania z promocji (w formie wiadomości w systemie Moje ING). Ta promocja ma być dostępna aż do 31.12.2024 r., więc niewykluczone, że bank będzie sukcesywnie rozsyłać kolejne zaproszenia.

Zgodnie z regulaminem propozycja promocji skierowana może być wyłącznie do osób, które "wyraziły zgodę marketingową (zgoda na marketing drogą elektroniczną) i nie wyraziły sprzeciwu na marketing profilowany", więc to warto zweryfikować (i ewentualnie zmienić) w bankowości elektronicznej ING.

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czeka gwarantowany bonus pieniężny 50 zł. To nagroda, którą bank wypłaci na Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) - środki te będzie można przelać na konto osobiste i dalej zrobić z nimi co się chce (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "50 zł za 200 zł"


By zgarnąć tytułowy bonus 50 zł, najpóźniej do 25. dnia miesiąca kalendarzowego, w którym otrzymasz zaproszenie (w bankowości "Moje ING"): 

 • załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO), jeśli takowego jeszcze nie posiadasz; 
 • uruchom lub posiadaj aplikację mobilną ING, 
 • wpłać na OKO jednorazowo min. 200 zł oraz
 • wyraź zgodę na weryfikację behawioralną (o ile jej jeszcze nie masz);
 • do dnia otrzymania bonusu 50 zł (a więc do końca miesiąca kalendarzowego, w którym spełnisz powyższe warunki), posiadaj: 
  • na OKO kwotę min. 200 zł oraz 
  • aplikację mobilną ING.


OKO w ING można założyć w bankowości internetowej, przechodząc ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności => Otwarte Konto Oszczędnościowe => Załóż konto oszczędnościowe.

Zgodę na weryfikację behawioralną (będącą usługą dodatkowego zabezpieczenia przed cybeprzestępcami) wyrazisz przechodząc następującą ścieżkę w aplikacji mobilnej: ikonka ludzika w prawym górnym narożniku => Moje dane => Zgody i oświadczenia => Profilowanie => Zgoda na weryfikację behawioralną). Co ciekawe, to w regulaminie możemy przy tym znaleźć taki zapis:
"Po wyrażeniu zgody możesz, w dowolnej chwili, także w czasie trwania Promocji, wycofać wszystkie lub niektóre zgody. Z powodu wycofania zgody, nie tracisz prawa do uczestnictwa w Promocji ani prawa do nagrody"


Otwarte Konto Oszczędnościowe
otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Przelewy z OKO (bez limitu ilościowego) na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim są darmowe, jeśli zlecisz ich realizację przez bankowość internetową lub mobilną. W przypadku przelewów do innego banku, wyłącznie pierwszy przelew w danym miesiącu kalendarzowym jest za 0 zł, a za drugi i każdy kolejny bank przewiduje opłatę w wysokości 9 zł. Aktualnie na OKO (w promocji "Bonus na start"), jak i na OKO Bonus w ING uzyskać można 6% w skali roku.

Każdy uczestnik promocji otrzymać może tylko jeden bonus 50 zł (bez względu na liczbę posiadanych kont, w tym rachunków OKO, jak i bez względu na liczbę wpłat na OKO).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Gosi.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Mam tę promocję i nie zawacham się jej użyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj też bym się nie zawahał ;)

   Usuń
  2. Ale babol...oczywiście "nie zawaham"...

   Usuń
 2. Można do nich napisać na czacie, żeby wysłali zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...